mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 16:35 
Cytuj  
heh ... kurde musze zmienic profesje


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 21:58 
Cytuj  
Lol Sto, kiedys byles super RDM, ale potem przestales grac :P


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 22:48 
Cytuj  
dorzucilem w miedzyczasie...
glownie z mysla o naszych CC membersach ktorzy sa lub beda 65+ i chcieliby obmacac dynamis i moze dorwac jakis key item by potem nie czekac za dlugo na dostep do Glacier... zwlaszcza ze bedziemy tam chodzic dosyc czesto ^^;; ale od czasu do czasu pytaja sie tez inni ludzie czy nie moga doloczyc dla funu lub key itemka... wiec czemu nie mysle ^^;
=====
Guest members
If anyone of your friends want to experience Dynamis or get a key item, we can give them opportunity to join us.

Guest member:
- can't lot anything
- doesn't get any participation points
- can be of any job and lv (65+)
- can't signup (can join only if theres room left)
- must drop pearl after event
- must put "Guest member" search comment

Person who invited guest is responsible for any errors she/he commited and caused us trouble by not knowing rules or tactics, so please make sure ur friend know what to do.


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 02:37 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Nie jestem za wyzerowaniem, jestem za stara zasada lotowania AF-ow bez przywielei.

A Xav i podobni do niego gracze ze swoich punktow moga skorzystac, naprzyklad w sponsoringach - moga czesciej sponsorowac, by zrobic update, ktore im sie nalezy, kupowaniu 100-wautowych monet, badz wogole zrezygnowac z random i dac pierwszenstwo w zaleznosci od ilosci udzialow i punktow.. i. Sadze, ze takie update relict broni, to szalony pomysl wpakowania kasy, wiec czemu im tego nie udostepnic? da sie jeszcze pomyslec w czym mozna miec przewileje, ale napewno nie w lotowaniu AF-ow, gdyz kazdy wie, ze w wiekszosci to bajer, a nie bezwzgledna potrzeba tego itemu. Wiecie, ze crafterzy, sprawe potzrebnych bezwzglednie itemow maja dogodnie rozwiazana, tak samo jak odpowiednie BCNM na itemki.



Jak mial skorzystac jak nie bylo zasad odpowiednich? Wlasnie o to chodzi, wymyslane sa zasady dzialajace wstecz i dostana w dupe ci co mieli najwiecej punktow.

Zdecydujcie (zdecydujmy) sie w koncu na jakies zasady i pokazcie je ludziom w DP na forum. Poki co pozostaje im domniemywac co jest grane bo konkretow to do tej pory nie zobaczyli.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 06:53 
Cytuj  
Hahahaha to jak mam isc jako Guest i nic z tego nie miec to sorki.....


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 08:10 
Cytuj  
Tak troche dorzuce arhiwum z mojego wczesnego postu do tego co podal Rha, by bylo jasne o co mnie chodzilo. Gdyz byla to wypowiedz z dyskusji:

-----> "LOL, Bodziu, juz to widze, jak sie zabijasz dla mnie i chodzisz na Dynamis, bo ja tego potrzebuje??? Jak zbierzesz AF, a inny AF + monety, to bedziecie wolec swoj HNMLS niz zabawe w moje AF-y, tamte punkty zwroca sie kasa, lepszymi itemami, update i tp., zas na Dynamisie dla mnie juz nie bedzie nic do poszukiwania.
Nikt nie zapewni mnie, ze sa gwarancji , ze Dynamis i sklad sa odwieczni, az do bulu, do ostatniego AF-a , ostatniego update....
A te zaslugi? ludzie dajcie spokoj, trzeba bylo takie cos wymyslac na poczatku powstania Dynamisu, a nie teraz.
Teraz jedynie mozna poprawic zasady i regoly. Zawsze sie lotowalo i zawsze jeden ma szczescie, a reszta pecha
"


A teraz...czy nie mialam racje? jesli SW zalozy Dynamisowe wypady, to Stok jako pierwszy zapowiada, ze odchodzi...dalej posypie sie reszta...


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 08:51 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Hahahaha to jak mam isc jako Guest i nic z tego nie miec to sorki.....


ummm.. jak nic? bedziesz mial zaliczone miasto i key-item na lodowiec a tak bedzisz musial czekac do 70 levelu - wiec to wcale nie takie nic :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:12 
Cytuj  
fajny pomysl, jeszcze 5 lv mnie czeka~


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:20 
Cytuj  
Nie odchodze z DP ... bede we wtorek na raidzie Jeuno, i jestem tam zapisany od zeszlego tygodnia.
Sobotnie raidy SW sa w fazie projektu, jak projekt powstanie i bedzie odpowiedni to moge chodzic z nimi, kwestia time zone ... punktow, itd ..
Zasówać ot tak po to aby isc to tez mi sie nie chce.

Moje plany zwiazane z DP beda jasne jak sie wyklaruje jakas wersja zasad, i bede widzial na czym stoje.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:03 
Cytuj  
Ja na SW raidy jak już wcześniej pisałem mam średnia ochotę chodzić. Jak już oficjalnie wiadomo monetki dostanie na 100% BRD(konkretnie Noi) a ja nawet pomagając nie mam na nie szans - DRK jest chyba ostatni w kolejce po relica według mniemania 99% osób w SW...
Zasady są jasne i proste - może Sai zajrzy i zobaczy :) Tam wprawdzie będą używane punkty z HNM LSa jako ogółu ale może warto spojrzeć na te wypociny :D


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:08 
Cytuj  
Kalcia 5 lvl do wejscia na Dynamis - CC :D
do wejscia na DP musisz miec 70lvl :-? no chyba juz masz 65? byloby milo.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:39 
Cytuj  
Podobaja mi sie propozycje rozpoczecia runow Dynamis SW: 3 rano, 5 rano. Powodzenia wszystkim EU ktorzy maja zamiar brac w tym udzial. :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:45 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Kalcia 5 lvl do wejscia na Dynamis - CC :D
do wejscia na DP musisz miec 70lvl :-? no chyba juz masz 65? byloby milo.


zobacz moj poprzedni post Anc ^^:;
pon 70 tez beda mogli ludzie chodzic ale bez zadnych zyskow... poza key itemem

Myrt, nawet sie nie ludzilem :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:50 
Cytuj  
Anc chyba nie zrozumiala twojego posta Sai ^^;;


Anc, to jest goscinne wejscie, lv 65 zeby wejsc i zobaczyc jak to jest na real dynamis, nie moge lotowac na nic, nie dostaje punktow, musze wywalic nawet perelke DP po wypadzie, jedyne co zyskuje to zaliczenie boarda, ale dla mnie to nawet nie o to chodzi, tylko o sama mozliwosc zobaczenia wczesniej jak to jest ;p
a na wasz Dynamis CC nie zdarze z 65 lv ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 10:58 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Hahahaha to jak mam isc jako Guest i nic z tego nie miec to sorki.....


Jako Guest czy nie Guest jeszcze dłuuuugo "nic" z tego nie będziesz mieć . :)
Jako DD, który miesiącami rozwija swoją postać tylko i wyłącznie w jednym celu : zadawania jak największego dmg'a największą nagrodą dla Ciebie będzie zmierzenie się z innymi SAM DD :D. (ale stanie się to jak będziesz 70+, bo jak będziesz mieć 65 i będziesz chciał zadwać dmg 80 lvl mobkom .... :wink: )
Sorki ale musiałem to skomentować.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:10 
Cytuj  
Sai heh Kalcia, krecicie ogonami, jak 2 koty :lol:

rzecz jasna, ze znajomych sie wciera..stworzajac przy okazji zajebiste propozycje i mozliwosci dla innych, lol

Sai, gdy ja mialam lade 65 ty przyjeles serie WHM do DP...

gdy pojechales do Myrty, stac cie bylo wejsc na Dynamis, ale nie stac cie bylo jak Rha zawrzec glos co do przyjecia na Dynamis mnie, Pilka, Sollo, Sima... zdaje sie z Huckiem nieomowiliscie/badz tak czego chcecie, albo wladzy bylo zadosc? a moze cwaniactwa??

teraz bedziesz wcierac mi kit o key itemach i darmowym chodzeniu?

od tego jest wymyslony run Dynamis-CC, nie mieszaj przywatki z DP :P

na CC moga pozbierac key itemy i moze dorobic sie AF, na DP maja byc twarde stale zasady, ktorymi lepiej sie zajmi, a nie zabawiaj w "ojca chrzesnego"

ogole? nie macie co robic jak powielac lagi na DP? dosc tam juz ludzi...brakuje AF-ow i twardych zasad i regol, ktorych brak zdaje sie tym, co maja zanadto punktow.

Opi, jak mnie ten balagan tu wkurzy, to bede chodzila na Dynamisy o 3 i 5 nad ranem z ludzmi wedlug ich amerykanskiego czasu, bo do hollery, albo ja jestem tam gdzie obowiazuje zasady i regoly, albo niech mi juz cwaniaki nie plota glupoty i nie bawia w lalala....


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:26 
Cytuj  
{True Strike} Ancover


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:34 
Cytuj  
Ja wszystko opisałem co i jak - Saitou musi poświęcić 2 godziny na przeklejenie tego na DP i zatwierdzenie albo nie.

Jak na razie to jest coraz większy bałagan i jak do przyszłego wtorku nie będzie ustalonych zasad to ludzie zaczną mieć wątpliwości co do naszych umięjętności zarządzania i organizacji.

SAITOU - DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!!


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:41 
Cytuj  
Anc, nie kapuje

Nie wiem ile Sai wlozyl w ten pomysl cwaniactwa, kolesiostwa itepe (podejrzewam ze sporo ;P) ale pomysl jest imho bardzo dobry. Pomysl o tym jak o przyjmowaniu praktykantow do firmy :] Przeciez 2-3 gosci nie wprowadzi zamieszania do dzialan grupy (a juz na pewno nic co by nie mozna by odkrecic), a dzieki temu szybciej i sprawniej wejda w nasze szeregi.
Na razie twoje myslenie przypomina mi 40-letniego frustrata ktory nie mogl zrobic czegos gdy zaczynal za komuny co moglby zrobic teraz gdyby zaczynal wiec krytykuje wszystkie zmiany :/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:48 
Cytuj  
juz widze zabijanie mega bossa w 15 osob :D
nc....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.