mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 22:20 
Cytuj  
Anc wiesz jak często jestem ingame. Miałem farta, że zrobiłem WARa z 25 do 30 w 3 dni. Przez 3 levele byłem PLowany (a raczej pewnien gościu załatwił sobie PL i po drodze dla całego party). Zrobienie 8 leveli THFa zajeło mi 2 miesiące.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 22:24 
Cytuj  
Po prostu trzeba ustawiic jakis sensowny sklad ktory pociagnie dalej CoP. pozniej sa walki lvl cap 60 i uncapped. wiec musiscie w miare szybko lvlowac.


_________________
Jast v2.0

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 22:53 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Duszek napisał(a):
egoist napisał(a):
Jak mnie zmusicie to zrobie RDMa na 20lvl na mamety.


po co??? nin/war jest idealny na mammety


nin/rdm lepiej kituje. nie bede tankiem.


RDM/NIN .... nie NIN / RDM


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 00:15 
Cytuj  
Lesiu zapomnij o RDM, gravity jest na 21 lvl'u.
Przypomnij nam lepiej ilu tanków ma nasz LS na lvlach 70+ ? (tylko tych grających z NAMI - czyli z "ludźmi", których na codzień widać na liście).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 00:21 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Lesiu zapomnij o RDM, gravity jest na 21 lvl'u.
Przypomnij nam lepiej ilu tanków ma nasz LS na lvlach 70+ ? (tylko tych grających z NAMI - czyli z "ludźmi", których na codzień widać na liście).

4
Xavery
Rhaegal
Zjawcia
Lesiu


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 00:28 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Slayerek napisał(a):
Lesiu zapomnij o RDM, gravity jest na 21 lvl'u.
Przypomnij nam lepiej ilu tanków ma nasz LS na lvlach 70+ ? (tylko tych grających z NAMI - czyli z "ludźmi", których na codzień widać na liście).

4
Xavery
Rhaegal
Zjawcia
Lesiu


hehe NC :wink:
btw szczęściarze z tych którzy mogli z nimi sobie kiedykolwiek pograć :wink: (a jeszcze więksi szczęściarze z tych którzy będą mogli :wink: )


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 00:48 
Cytuj  
no to chyba jednak potankuje czy cos :wink: zrobmy moze wstepna liste tych co chca to zrobic. mysle ze beton tez z nami pojdzie prawda?


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 01:13 
Cytuj  
Krzysiu 8) wierz w siebie, a wiesz, ze sie uda. THF-a gorzej sie robi niz WAR-a, wolniej... bedzie ok na serio :D tylko postaw to sobie za cel.
Jutro nie idziemy, masz czas.



Stok...Zjawka i Lesiu, to nie sa LS-owi tankowi.

Za takowych mozna uznac tylko Xava i Rha. Chyba nie musze podawac przyczyn...

Zjaw bawi sie w wasze gry i tank z niej slaby (patrzac na roznicy zaowansowanego LVL jak i ilosc meritow--> to nie rowna gra i nie tankowanie) i nie o to jej tam chodzi, jak narazie.

Lesiu lubi campic i gralam z nim w party, wiem, ze dawal sobie rady.

Zaden z nich nie byl i nie sadze, ze bedzie LS-owym tankiem. Chyba, ze uklady planet zmienia sie na korzysc LS-a :lol:

Nikogo nie chce urazic, ale czy ty masz Xava i Rha za tanka na swoim 75? Bawicie sie jak macie czas i wspolny cel...tak samo my.

Jestesmy zadna odmiana wasych ukladow, sa wypady na LS-e, gdzie ida ludzi potrzebni i chetni, tanki i nie tanki i jest ok.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, 01:22 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 01:18 
Cytuj  
powracajac do tematu postu , kiedy chcemy i mozemy isc? jakie mamy realia?

bo ja musze popracowac nad SMN-rem (skill, lvl)


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 01:37 
Cytuj  
Jest tylko 2 tankow na LSie z ktorymi mialem exp PT. Comodo, ktory juz nie gra PLD i Phalian, ktory juz w ogole nie gra bo wyjechal. Oboje dawali rade i dobrze grali.
Zjawa wiem, ze zle gra bo na cap25 EFie mnie zabila XD Lesiu szczerze mowiac nie wiem.... Kampie z nim od miesiecy no ale kampienie to nie exp ;] pozatym jest 10lvli wyzej, a zadnych caped misji/eventow z nim nie robilem;] Chociaz nie... bylismy na zm razem ;] Dawal rade :P Nie mialem na co narzekac ;] Zreszta nikt nie mial;]

Wracajac do tematu.
JA CHCE MAMMETY!!!!!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAA!!!!!!!!!! ZABIC!!!!!! MURDER DEATH KILL!!!!!!!!!! Na liste mnie wpisac prosze jak jest miejsce jakies ;]


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, 01:43 przez Seph, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 01:39 
Cytuj  
>< cos mi sie wcisnelo :wink:


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 02:25 
Cytuj  
Jak wroce pod koniec wrzesnia to moge wam pomoc pod warunkiem ze nie zajmie to za duzo czasu (bede musial podzielic czas na kilka roznych rzeczy).


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 06:01 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Zjaw bawi sie w wasze gry i tank z niej slaby (patrzac na roznicy zaowansowanego LVL jak i ilosc meritow--> to nie rowna gra i nie tankowanie) i nie o to jej tam chodzi, jak narazie..


??? mozesz mi to wyjaśnic Anc? jakie gry??? i nie mow jakim jestem tankiem bo nigdy nie gralismy razem w party, moga mnie oceniac jedynie osoby z ktorymi partuje na codzien albo moj CoPowy static a nie ty !!! a jezeli chodzi o CoPa - to równa gra bo na scappowanych walkach mamy wszyscy taki sam level i takie same szanse :) a to co robie w wolnym czasie, gdzie i z kim chodę to wylącznie moja sprawa i nikomu nic do tego

btw: zaproponowalam kiedys moja pomoc na mammety - zostalam potraktowana jak intruz albo jeszcze gorzej, więc sorry - nie bede sie wpieprzac tam gdzie mnie nie chca - jezeli ktos bedzie cos potrzebowal i mam czas - dobrze wie gdzie mnie szukac

i jeszcze jedno - tankowalam tonberryego od mittsow, mimo roznicy leveli i nie uwazam ze bylo zle :D jeszcze ze 2 levele i moge lazic wszedzie :D

to samo dotyczy Canto - nie masz zielonego pojecia jakim jestem tankiem i nie masz prawa mowic ze jestem zlym tankiem

i odczepcie sie wszyscy ode mnie - to co robie to wylacznie moja sprawa

ale jak widac wszyscy macie do mnie jakies "ale" skoro wszyscy wplatujecie mnie w wasze topiki z którymi nie mam nic wspolnego


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 07:37 
Cytuj  
Zjaw, to sie tu poprostu nie odzywaj :wink:

w napisie o braku tankowania podalam moja przyczyne jego braku---> w nawiasie.

Zjaw umiesz czytac po polsku? to czytaj ze zrozumieniem---> rowniez w nawiasach, czytajac szukaj sensu---> rowniez w nawiasach.

Gralam z toba w partach ale byly to ZM-y i wiesz jak szlo dopuki nie pomogl Gal---> to byla rowna gra i niczym sie nie roznisz w grze od wielu...wielu mlodych NIN, a ja od wielu...wielu mlodych WHM <--- czytaj ze zrozumieniem.

Co do wczesnych party z toba, to stwierdzilam, ze dla mnie to brak szacunku do mojego czasu. Dla tego wiesz, ze nigdy ci nie zaproponowalam bys bylas w moich partach ---> ale to wczesne doswiadczenia, kazdy z nas pozniej duzo sie uczyl gry i jobu.

Co do twoich CoP-ow, sry, chyba mamy roznice zdan... ty latasz wokol wlasnej... a ja stwierdzam, ze CoP w skladzie 3-4 osob majacych za soba wklad meritow i od roku doswiadczonej gry na roznych wypadach wyzej niz lS-owe, to nie rowna gra dla ciebie, Pitii i Stoka (nie wiem co i jak z Gokiem), zas Blu, Opi, Gal na 100% maja uzytecznie wykozystane merity z ktorych kozysta reszta.

I ogole dalej temat mi nie rozwijaj, bo do niczego nie zaprowadzisz... mnie nikt niczego nie wcisnie, po za rozsadnymi rzeczami, a ty czesto ich tracisz, wraz z popiskiwaniem kolegow, co cie ratuja..

Odzywalas sie i nie ty jedna na topiku "Beton..." i zrobiliscie z posta karykature "zlotych porad" <---> wiec ciszej, nabijanie postow, to jescze nie umiejetnosc bycia potrzebnym :cry:


Jeden bochater z filmu powiedzial : "Jednego dnia cos cie zaboli, ukuje.... to odzywa sie twoja chora ambicja.... ty jej pozbadz sie, a bedziesz wolny." --- kto to powiedzial?? (Opi nie odzywaj sie, bo zdradzisz :D )


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, 08:24 przez Elfka, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 07:57 
Cytuj  
do ekipy CoP ---> przepraszam za zamieszanie....

moze kiedys ludzie zaczna innych traktowac jak siebie samych ale ja co raz czesciej watpie, ze takie cos bywa. Odpisujac na jednego posta mozna sie wpakowac w wyjasnienie kompleksow i niedorozumien innej osoby...bede na przyszlosc uwazac.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 08:00 
Cytuj  
Rha, dzieki :D zawsze wiedzialam, ze na ciebie mozna liczyc.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 08:27 
Cytuj  
Ja proponuję iść jednego dnia i zrobić mammety dla każdego (kto pójdzie!), a najlepiej dla wszystkich którzy mają za soba minotaura. Trzeba po prostu się zmobilizować, wyposażyć odpowiednio i poświęcić kilka godzin.
Dla tych co nie pójdą z wielu powodów przypominam, że dojście tam nie jest zbyt ciekawe i zebranie ludzi do pomocy może potrwać oczywiście miesiącami.

(Jeśli chodzi o tanków z naszego LS'a to każdy jest bezcenny, niezastąpiany i ma "misję" (niejedną :wink:) do wykonania nie tylko dla siebie - ale dla innych ludzi z naszego LS'a. Mam nadzieję, że nasi tankowie nie zaczną sobie zbyt szybko szukać zajęcia w innych LS'ach i dzięki wszystkim bogom (i naszym tankom), że codziennie można jeszcze jakiegoś spotkać na naszym LS'ie. Co tam robią to jest teoretycznie ich sprawa, ale wg mnie powinni być gotowi do pomocy naszemu LS'owi jeśli jest zapotrzebowanie. Sami doskonale wiedzą, że mają szczególny job.).
(Pisząc o tankach nie miałem na myśli ich roli podczas zabawy z mammetami tylko ich szczególne miejsce w naszym LS'ie i na zabawy na jakie sobie możemy pozwolić dzięki nim - albo raczej nie możemy pozwolić z powodu ich małej ilości a przez to niedużej aktywności dla całego LS'a ) :-?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, 08:34 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 08:28 
Cytuj  
Beton (a raczej to co z niego pozostalo) bardzo chetnie sie przejdzie :)

I naprawde nie musimy korzystac z pomocy osob ktore maja juz Mammety za soba. Jest tylu ludzi chetnych to zrobic ze naprawde spokojnie damy sobie rade.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 08:56 
Cytuj  
Witam!!!
Topic zmienil sie z Mini-Taura na Mame?-Ta >.<
Oczywiscie z checia sie przejde MNK/WAR bo trza te misje ciagnac dalej.
Jak juz wspomnialem wczesniej pojdziemy naprawde duza ekipa 12 osob zlozy sie luzacko. Po drodze trzeba sfarmic Wyvern Scales co jest zwiazane z biciem mobkow wiec im nas wiecej tym lepiej. Niestety w chwili obecnej mam klopoty z reaktywacja konta ale mam nadzieje ze do piatku bedzie ok :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 08:58 
Cytuj  
Item potrzebny do wejscia da sie wybic w 6-osbowym party, ja nie jestem za gromada aggrujacych wypadow.

Tiszej (spokojniej) jedziesz ---> dalej bedziesz :-?


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.