mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 11:59 
Cytuj  
sry, Sim ja tak nie uwazam, zaloz prosze post, nie wyobrazam sobie wypadu tego skladu przy calym zamieszaniu i duzej ilosci ludzi.

moja propozycja jest rozsadna i korzystna.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, 12:20 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:05 
Cytuj  
Anc - może i masz rację.
(btw. ja mogę być w wielu staticach, szkoda że nie załapałem się na expowy ale jeszcze może kiedyś będę mieć sznasę, mam mnóstwo czasu, szczególnie po pracy po 17-18 i w weekendy niektóre :wink: , zależy mi tylko żeby ludzie którzy grają czasowo więcej niż ja nie marnowali tyle czasu ile ja marnuję na coś co nie daje fun'u ani niczego innego, lepiej sobie wtedy pospać :wink: )


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:21 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Czyli, że lepiej żebym na Mammety zrobił WARa?

Jesli scapujesz Marksmanship i ubierzesz sie w Evasion to bedziesz swietnym kiterem jako THF.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:28 
Cytuj  
Trzymajcie się plz jednego wątku - każdy "static" copowy ma swój wątek - tak jest najlepiej i najczyściej.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:29 
Cytuj  
Po pierwsze raczej nie mam zamiaru robienia 2 PT bo to sie zwykle zle konczy w pierwszym terminie zrobi sie runa z ludzmi wpisanymi na pierwszej stronie tego tematu. Wyprawa w 8-9 osub zacznie sie np. o 19 dla 6 osub a potem ok. 21-22 wymieni sie tylko 2-3 osoby w skladzie i pujdzie drugi raz. Jezli wyprawa zakonczy sie sukcesem to pomyslimy o urzadzeniu zaraz po niej(tydzien puzniej) jeszcze jednego runu dla zainteresowanych. Jezeli sie wam nie podoba ta mysl to droga wolna mozecie zakladac temat i zbierac ludzi.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:33 
Cytuj  
maxii, ale z ciebie... nvm ==;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:35 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Jezli wyprawa zakonczy sie sukcesem to pomyslimy o urzadzeniu zaraz po niej(tydzien puzniej) jeszcze jednego runu dla zainteresowanych. Jezeli sie wam nie podoba ta mysl to droga wolna mozecie zakladac temat i zbierac ludzi.

Gorzej jak sie sukcesem nie zakonczy =P

Huck napisał(a):
Trzymajcie się plz jednego wątku - każdy "static" copowy ma swój wątek - tak jest najlepiej i najczyściej.

To po co je zamykasz? @_@


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek


Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, 12:39 przez Vejitta, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:36 
Cytuj  
dzieki Huck, caly czas nam o to tylko chodzi...jest naprawde duzo rzeczy do omowienia.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:39 
Cytuj  
Dla przypomnienia :
CoP to poświęcenie, cholernie dużo poświęcenia, swojego i dla innych.

Spójrzcie na ludzi którzy mają lvle 75 od czasów od których ich pamiętamy. Są w staticu CoP'owym od dawna. Dlaczego nie skończyli jeszcze CoP ?????
Brakuje im gili ? Czy poświęcenia. Czasu. Tych kilkunastu-dziesięciu godzin. (może umiejętności - to jakie szanse my mamy wtedy :wink: :wink: :wink: :wink:).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:41 
Cytuj  
takie same + poswiecenie :D w tym lvl-up :wink: lvl-up...


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 13:02 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Dla przypomnienia :
CoP to poświęcenie, cholernie dużo poświęcenia, swojego i dla innych.

Spójrzcie na ludzi którzy mają lvle 75 od czasów od których ich pamiętamy. Są w staticu CoP'owym od dawna. Dlaczego nie skończyli jeszcze CoP ?????
Brakuje im gili ? Czy poświęcenia. Czasu. Tych kilkunastu-dziesięciu godzin. (może umiejętności - to jakie szanse my mamy wtedy :wink: :wink: :wink: :wink:).


nie zrobili jeszcze CoPa bo mieli tanka ktory levelowal na poszczegolne capy CoP :P a teraz musi dolevelowac do 75 zeby mogli skonczyc CoP :D chapter 6 to ostatni scappowany chapter (cap 60) - reszta jest uncapped i bez 75 sie nawet nie zblizac ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 13:13 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
maxii, ale z ciebie... nvm ==;


Nie zemnie ale na dobra sprawe mamy tylko jednego NIN i PLD ktury podola przygotowanej taktyce. Wcale nie jestem chamski albo cos ale pierwszenstwo powinny miec osoby co sa wpisane.Z tych osub co widnieja na pierwszej stronie umawialem sie na wszystkie wypady ingame wiem ze moge na nich liczyc :) No wez raczej taki wypad jak pisalem pare postuw wczesniej co planujemy to napewno nie bedzie piknik.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 13:29 
Cytuj  
edit Zjawcia:

Jak im pospieszy sie zrobic CoP a nie tkwic, to zrobia to z Rha badz Aeriel (czy jakos tam---> super NIN Tarus) z SW, nie beda musieli czekac...poprostu z wdziecznosci i szacunku powtorza ta reszte dla ciebie pozniej.

Tak sie robi w normalnych skladach, opartych na przyjazni i zrozumieniu :wink: a nie stoi sie w miejscu, bo niby wypada i tp.

nie wypada jedynie nie zrozumiec, takie mam zdanie.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, 14:09 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 13:36 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
edit Zjawcia:

Jak im pospieszy sie zrobic CoP a nie tkwic, to zrobia to z Rha badz Aeriel (czy jakos tam---> super NIN Tarus) z SW, nie beda musieli czekac...poprostu z wdziecznosci i szacunku powtorza ta raszte dla ciebie.

Tak sie robi w normalnych skladach, opartych na przyjazni i zrozumieniu :wink: a nie stoi sie w miejscu, bo niby wypada i tp.

nie wypada jedynie nie zrozumiec, takie mam zdanie.


EEee korekta, jeszcze nie zaliczylismy OSTANIEJ walki z CAP 60 wiec ... nie ma co dzielic skurki na misiu, Umm co do walk bez CAP to już zależy, sądze że Zjawa z całym szcunkiem poprostu nie dotrzyma pola majac lv 70 bez meritów Opiekunowi bądz Galenowi jeśli idzie o HATE CONTROL ale to sie okaże w parniu ... Walke można zawsze machnąć ponownie .. tylko komu sie będzie chciało.

Ancover chciałem ci tylko przypomnieć że ty nas zostawiłaś w pewnej chwili na lodzie choć się deklarowałaś że zrobisz ... do końca.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 13:43 
Cytuj  
edit Stok:

nie deklarowalam nic, po za tym, ze zrobie Promy, ktorych tez nie deklarowalam :D

nie bylo zadnych deklaracji, zrobiles liste i pojechalismy, jedynie Zjawka bardzo chciala sie dostac :D no i gra w "wasze gry" (co za kontrowesyjny uklad slow i jaka panika z tego powodu :lol: )

nie mam zalu, ze odeszlam, jest mi przykro, ze moze cie to urazilo ale niczym nie moge pomoc.

na lodzie tez nie zostawilam---> na moje miejsce idealnie pasowal Pitia, co z reszta sie sprawdza.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:24 
Cytuj  
Dla przypomnienia, u nas wszyscy olali sprawe CoPa, nikomu sie juz nie chce chyba :( Na bombke nie ma skladu, pomocy z zewnatrz rowniez, coz brniemy :) Mam tylko nadzieje ze skonczymy to co zaczelismy, bo patrzac z perspektywy czasu, to moze w nastepnym roku sie nam uda :o :wink:


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:26 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Dla przypomnienia, u nas wszyscy olali sprawe CoPa, nikomu sie juz nie chce chyba :( Na bombke nie ma skladu, pomocy z zewnatrz rowniez, coz brniemy :) Mam tylko nadzieje ze skonczymy to co zaczelismy, bo patrzac z perspektywy czasu, to moze w nastepnym roku sie nam uda :o :wink:


Noo faktycznie kurdens, zero pomocy :<


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:31 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Dla przypomnienia, u nas wszyscy olali sprawe CoPa, nikomu sie juz nie chce chyba :( Na bombke nie ma skladu, pomocy z zewnatrz rowniez, coz brniemy :) Mam tylko nadzieje ze skonczymy to co zaczelismy, bo patrzac z perspektywy czasu, to moze w nastepnym roku sie nam uda :o :wink:


Bodziu - nie babul - sam wolisz robić ENMy niż iść na Copa. Jest termin ustawiony na czwartek. Albo idziesz, albo nie.

Stokrotka i Gokulo z pewnością nam pomogą.....


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:32 
Cytuj  
ale LS zyje!!!! mamy full toptiow z CoPami :D ludzie myla swoj i czyjs... wrzy i grzeje :D no jestem ciekawa kto pierwszy dostanie umarzony ring :-?


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:41 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Bodziu - nie babul - sam wolisz robić ENMy niż iść na Copa. Jest termin ustawiony na czwartek. Albo idziesz, albo nie.


Pojde na ENMy jak nie bedzie CoPa to logiczne chyba nie Huck ?

Stok - chodzi o to ze gdyby bylo z zewnatrz wiecej ludzi, ktorzy maja to za soba, to bysmy mieli wieksze szanse na czestsze proby z bombka, a tak bylem na 1 probie z Wami i od tamtej pory nic sie nie ruszylo dalej. Juz nawet nie pamietam jak wygladala nasza walka poza tym ze przegralismy ot caly problem :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.