mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 20:26 
Cytuj  
Jednorazowo 500k!!! A podejść było z 4 :)
Na CoPy oprócz czasu potrzeba kasy. Jeżeli chodzi o odpowiednie joby to nie jest to jakoś super konieczne. Wiadomo że Diabolosa z DRK będzie niebo łatwiej zrobić ale bez niego też się da.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 20:46 
Cytuj  
A ja rozumiem o co Canto chodzilo. CoPow nie da sie zrobic tak jak Zilarty w 2 wieczory, ale spotykajac sie raz na dwa tygodnie mozna go robic dwa lata. Walk jest sporo, a praktycznie przed kazda walka trzeba cos farmowac i ogladac tony CSow.

Static jest super fajna recza, ale jak sa w nim ludzie grajacy regularnie w tych samych porach.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 21:30 
Cytuj  
Było dziś fajnie, nie mam windowera więc przeczytałem przed chwilą to co naskrobaliście :wink: . Dzięki Neyahowi dziś był ten fajny "bałagan" i dzięki niemu tak dużo dziś zrobiliśmy. Każdy ma swoje powody żeby zrobić coś szybko :wink: :wink: :wink: .
(Im więcej będzie jeszcze staticów cop'owych tym więcej będzie zgrzytów z powodu jobów, czasu, wymiany i nikt nic nie zrobi ciekawego bo zawsze będzie brakowało ludzi żeby jakikolwiek static mógł coś zrobić sam.)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 wrz 2005, 21:45 przez Slayerek, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 21:43 
Cytuj  
Wszyscy macie racje.
CoP to nie jest hop siup. CoP jest dlugi i wymagajacy. Dlatego walalbym spotykac sie na misje CoPowe 2-3 razy w tygodniu a nie raz na tydzien czy dwa. Bo w takim tepie to predko go nie zrobie a zalezy mi. Wiem, ze innym tez zalezy dlatego apeluje...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 21:47 
Cytuj  
Jeśli szansę zrobienia całego CoP'a mają tylko ludzie z lvl 75 to niech każdy sobie sam odpowie jak długo będzie robić te wszystkie misje :wink: . Dla wielu ludzi w tym roku nie ma na to najmniejszych szans. :-?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 22:16 
Cytuj  
gdyby nie ciagle dc canto bysmy wiecej dzis zrobili ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 22:44 
Cytuj  
Canto ...nie wchodzę ....mam dość statików w jakiejkolwiek formie ...... może mi wróci ochota ...na razie mam wszystkie statiki w ..........


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 22:51 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Canto ...nie wchodzę ....mam dość statików w jakiejkolwiek formie ...... może mi wróci ochota ...na razie mam wszystkie statiki w ..........


Święta racja. :wink:
Dlatego nie zdziw się jak kiedyś od kogos dostaniesz invita i natychmiastową decyzję do podjęcia. Od Ciebie będzie zależało czy chcesz czy nie coś zrobić. Już nie raz się zdarzało, że sam zainteresowany jako ostatni stawiał się na miejsce FUN'u, a reszta pomocników/zainteresowanych już czekała. (no i najczęściej "przeklinała" taki fun bo co tu innego z nudów robić skoro REAL się wali na głowę :wink: :wink: :wink: )


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 01:12 
Cytuj  
Miałem się wypowiedzieć, ale w sumie nikogo tu nie rozumiem.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 02:26 
Cytuj  
Dzieki za zaproszenie ale niestety juz prowadze statik CoPowy wiec nie skorzystam z oferty. Co do tego ze niby ludzie sie dlugo zbieraja to jakas bajka narazie nie mialem problemu ze zbieraniem ludzi a robienie raz w tygodniu dobrze przemyslanej czesci CoPa wydaje mi sie leszym rozwiazaniem niz szybkie robienie bez glebszego zastanowienia. Wole chodzic raz w tygoniu poswiecajac 5-6h i zrobic to raz a dobrze niz isc szybko i robic niekture walki kilku krotnie szkoda mi czasu na takie cos i kasy.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 06:37 
Cytuj  
Zapomniec, zamknac =\ I tak prawie nikt nei zrozumial. Nvmd. EOT.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 07:25 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Dzieki za zaproszenie ale niestety juz prowadze statik CoPowy wiec nie skorzystam z oferty. ...


I tego się właśnie Maxii boję najbardziej, że każdy się zaszyje ze swoją grupką na dłuuuuuuuuugie lata umawiania się i robienia rzeczy "niemożliwych" i nie będzie w stanie pomóc innym. Dowodem na to niech będzie to : niech jakaś odważna osoba od nas poprosi naszych wspaniałych uberów którzy robią cop'a od dawna żeby mu pomogli zrobić jakąś misję. 5 uberów + 1 "ofiara". Nawet nie chce mi się spekulować jakie odpowiedzi by dostał lub jak dłuuuuuuuuugo musiał by czekać na taki help. :wink:

Bądźmy dostępni dla wszystkich pls niezależnie z kim się zwiążemy, jest tylko kwestia wyboru zawsze, czy chcę iść np. pojeździć na kurze lub zaszyć się w kopalni na kilka godzin czy ....


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 10:12 
Cytuj  
Ja jestem dostepny dla kazdego w grze!!!!Canto chcial zrobic cos innego niz to co zwykle bylo robione:wink: ,a co dostal za to?! nvm P.S Canto 3-4 razy na tydzien to troszke za czesto :] Mysle ,ze tak 2 razy mozna by bylo spokojnie cos organizowac! Peace :lol:











Palis--->54rng---->27nin----->31war----->21drk
:lol: 2 lvl up per Day :lol:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 10:53 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
I tego się właśnie Maxii boję najbardziej, że każdy się zaszyje ze swoją grupką na dłuuuuuuuuugie lata umawiania się i robienia rzeczy "niemożliwych" i nie będzie w stanie pomóc innym. Dowodem na to niech będzie to : niech jakaś odważna osoba od nas poprosi naszych wspaniałych uberów którzy robią cop'a od dawna żeby mu pomogli zrobić jakąś misję. 5 uberów + 1 "ofiara". Nawet nie chce mi się spekulować jakie odpowiedzi by dostał lub jak dłuuuuuuuuugo musiał by czekać na taki help. :wink:

Bądźmy dostępni dla wszystkich pls niezależnie z kim się zwiążemy, jest tylko kwestia wyboru zawsze, czy chcę iść np. pojeździć na kurze lub zaszyć się w kopalni na kilka godzin czy ....


Ja cie calkowicie rozumiem simi ale nie kazdy ma kase zeby wywalac na potsy 3x 300k+ w tygodniu nawet jakbym sie pisal to pozostale dni bym musial siedziec w kopalni lub cos kampic a gdzie expowanie. Napewno tez CoPa nie bedziemy robic rok a co do pomocy to spox ale na statik sie nie pisze. Pomoc a statik to dwie ruzne rzeczy.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 14:14 
Cytuj  
Nawet chyba nie o kase czasem chodzi, wezmy moj przyklad... lubie gdzies sie z kims wybrac, lubie, gdy na LS-e pomagamy sobie.... ale mam tyle do zrobienia, ze poprostu nie dalabym rade bawic sie w "matke Terese".

Jesli lvl-je suby, robie craft i mam jakies plany na CoPa i ZM, to nie mam czasu byc poprostu wolna i dostepna w kazdej mozliwej sytuacji dla wszystkich i dosc czesto dla samej siebie.

Dla tego szczeze sie ciesze, ze na LS-e sa WHM-i w granicach 60 lvl, oni moga mnie zastapic.

Edit:
co do CoPowego stacika, nie widze w tym nic zlego. Kazdy dokladnie wie:

* co sie od niego w takim zespole spodziewa

* planuje czas uwzgledniajac czas innych

* robimy razem misje i rozne rzeczy po drodze (mam nadzieje)

* nikt nie idzie "na slepo" aby zaliczyc, a wklada w to troche rozumu i moze serca :-?

* mozemy pozwolic sobie w jakis sposob sie wspierac

* ..... i takich przykladow i pozytywow mozna dodac duuzooo wiecej :wink: (nie neguje negatywow, kazdy ma prawo na wlasne zdanko :] )


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 14:43 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Nawet chyba nie o kase czasem chodzi, ...

Chodzi o czas. Czas to pieniądze przecież :wink:
(btw. Jeśli nie można zarobić to nikt się do wypadów nie garnie tak szybko).
Im wyższe levele będą mieć ludzie na naszym LS tym więcej będzie do roboty, będzie tak już do końca naszej gry w ffxi, nawet jakby już nie miało być żadnych upgrade'ów. No chyba że ktoś woli "solo fun" w MMORPG :wink: :har:

CoP static też mi się podoba, ale taki o którym pisał Canto.
Do Twoich pozytywów Anc dodałbym też takie :
- dyscyplina w grze
- profesjonalizm
- skrupulatność
- punktualność
- poświęcenie
- przygotowanie się
- wytrwałość
- powstrzymywanie się czasem od niepotrzebnych emocji "na wizji"

WHM jest szczególnym job'em dla LS'a. 60 lvl się nie liczy.
Pamiętajmy, że za miesiąc lub dwa większość będzie pisać u nas "Raise II No Thanks". Każdy se będzie mógł kupić przecież hi-reraiser :wink: .


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 17:58 
Cytuj  
Sim :D zgadzam sie calkowicie:

Reraise-
- earring
- hairpin
- gorget....uzupelniaja braki WHM i zaoszczedzaja MP w niejednej powaznej akcji. Jest to wydatek niezbedzny i oszczedny, fakt, zalezy jaki mamy job i lvl. Zdaje sie na 75 lvl tez sa dla magow rod-y z reraise III (nie jestem pewna ale chyba widzialam), ciezko je od reki dostac.

co do czasu + pieniadz :lol: swieta racja, jak mawiam w party: "Time to/is money" :D (nie popisze sie angielskim, ale jakos mnie rozumieja :-? )


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 21:27 
Cytuj  
ZAMKNAC!


_________________
Obrazek

*

Posty: 142
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 21:43 
Cytuj  
To moze jak ten topic bedzie zamykany to sie wypowiem :)
Co prawdam mam dopiero 32 lvl smn, ale pasuje mi taki styl grania jaki opisal Canto. Wiem, ze mam na razie niski lvl, ale w przyszlosci jezeli ktos bedzie potrzebowal jakiegos smn w misji COP i nie tylko to na pewno pomoge. Jezeli ktos bedzie prubowal utworzyc jakikolwiek static, to rowniez, jestem chetny.


_________________
Limes ---> 42+ SMN / 29 WHM / 17 BLM Retired, czekam na FFXIV ;-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.