mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 12:14 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
tankowie nie lubia WHM-ow tylko dla tego, ze sa od nich zalezni :lol:

Tak samo jak od RDM i BRD :>

Ja sie dolaczam do zdania Zajawki, wole RDM i BRD niz WHM, a nawet samego RDMa :)

BTW. jesli uwazacie ze Erelen robi fuszerke (to jest naturalnie oczywiste ze robi XD), to napiszcie sami cos o swoich jobach :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 12:17 
Cytuj  
Dobry pomysł ;) Napiszcie coś sensownego o swoich jobach, a Erelen to doda i da poziękowania. Chyba, ze jego duma mu na to nie pozwoli... :roll:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 12:22 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
Zjawcia : "bez whma mozna isc - bez rdma i brda - nie" :lol:
zalezy gdzie i jaka akcja, przypomnij sobie wasz run (ty stok Opi) na BCNM po Penitents rope :lol: alez wam sie powiodlo... takie same znaczenie i udzial ma WHM w party, sa miejsca, gdzie mozesz zapomniec o exp-ie, jak nie masz Bialutkich madrali :D, jak rowniez Dynamis i wiele wiele innych miejsc :-? nie mowiac o akcjach na HNMLS-ach... z czasem sie przekonasz, ze usmieszki sa dobrym posunieciem do nawiazania pozytywnych kontaktow 8) w swiecie Vanadiel nie ma zbednych jobow, spotykane zas "lekkie dekoracje" ale jak juz zaladuja w siebie meritki i zrobia cos ze swoim sprzetem, to tez mile widziani :P

edit:

tankowie nie lubia WHM-ow tylko dla tego, ze sa od nich zalezni :lol:


Anc - ja mowilam tylko o exp -party :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 12:23 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Ja sie dolaczam do zdania Zajawki, wole RDM i BRD niz WHM, a nawet samego RDMa :)


Ja myślę, że klucz do jakiegokolwiek sukcesu leży po stronie sub'a.
Rdm może i jest "fajny", ale ważniejsze jaki ma sub i na jaką okazję. Wybór nie jest i tak duży, zresztą tak jak dla każdego maga.
Więc jeśli chodzi o magów wszystko się zaczyna i kończy na WHM , czy to główny job czy tylko sub. :wink:
Edit
(jeśli chodzi o party, a nie o pojedyńcze osoby)
Edit2
Duże znaczenie ma też to co ma whm po 37 lvlu i przed. Jak ktoś ma wysoki level i idzie na poważną zabawę z party to ma nadzieję na coś poważniejszego typu III i IV a nie na zabawki typu I i II :wink:.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 wrz 2005, 12:31 przez Slayerek, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 12:28 
Cytuj  
brd/whm i rdm/blm swietnie sobie daja rade razem ;p
a jak brda nie ma a rdm ma sub blma,t o i tak moze haste'owac, protowac i shellowac, czy leczyc ;p ale nie zdejmie statusow ^^;
wiec i od mobow zalezy ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 12:40 
Cytuj  
Orajt!

Ranger

No wiec szczerze mowiac, Rangerzy dostali po dupie po ostatnin updejcie. DMG i RACC (Ranged accuracy) zalezy teraz od tego w jakiej odleglosci stoimy od moba. W sumie ma to swoje plusy, gra sie bardziej realistycznie, nie ma juz beznadziejnych "wanna be ranger", ale ma tez minusy - nie nabijamy tak szybko TP i DMG jest TROCHE TYLKO mniejszy niz pre-patch.
Oczywiscie RNG jest dalej DD (Damage Dealer) jobem z gornej polki;)
Co on tak wlasciwie robi w PT? No cuz, RNG pulluje i mocno uderza w moba :D Takie jego glowne zadania ;] Mamy 3 bronie "strzelajace", ktorymi mozemy sie poslugiwac. Po krotce je opisze.
Łuk - Dobry do PT przed lvlem 51, niezly DMG, srednia szybkosc strzalu, dosc tania amunicja.
Kusza - Kusza jest IDEALNA do solo, jest dosc duzo typow "boltow" np. bloody ( wyciagaja HP z wroga ), sleep ( usypiaja wroga ) te akurat srednio przydatne w PT ale do solo piekne. Reszta typu holy, darksteel, acid bolts to do PT raczej, strzelamy slabo, ale szybko, TP tez idzie calkiem niezle. Ogolnie kusze sa very good ;]
Gun - No gun.... to taka esencja RNGa... strzelamy dosc wolno ale bardzo mocno, TP rosnie jak na drozdzach. Do 51lvlu gun nei ma sensu ale na 51... mamy Muskeeter gun +1 i Silver Bullets no i jestesmy uber DD :D
Co do sprzetu to nei ma go zbyt duzo, pare setow lowlvl, potem na 30 Noct set, pozniej dopiero AF (52-60) i high-end-lvl armor na 70+. Glownie chodzi o to zeby sie ubrac w jak najwiecej RACC (ja mam go okolo +60-70 na lvlu 63).
RNG to swiety job.. tylko khm... BARDZO DROGI! Jesli nie macie kasy, albo jakiegos dobrego sposobu na DUZO Gil to nawet nei beirzcie sie na RNG. Sprzetu do kupna jest malo, ale amunicja rujnuje.
Ide sie kapac ;] Moze jeszcze cos dopisze pozniej ;]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 13:02 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Orajt!

Ranger

No wiec szczerze mowiac, Rangerzy dostali po dupie po ostatnin updejcie. DMG i RACC (Ranged accuracy) zalezy teraz od tego w jakiej odleglosci stoimy od moba. W sumie ma to swoje plusy, gra sie bardziej realistycznie, nie ma juz beznadziejnych "wanna be ranger", ale ma tez minusy - nie nabijamy tak szybko TP i DMG jest TROCHE TYLKO mniejszy niz pre-patch.
Oczywiscie RNG jest dalej DD (Damage Dealer) jobem z gornej polki;)
Co on tak wlasciwie robi w PT? No cuz, RNG pulluje i mocno uderza w moba :D Takie jego glowne zadania ;] Mamy 3 bronie "strzelajace", ktorymi mozemy sie poslugiwac. Po krotce je opisze.
Łuk - Dobry do PT przed lvlem 51, niezly DMG, srednia szybkosc strzalu, dosc tania amunicja.
Kusza - Kusza jest IDEALNA do solo, jest dosc duzo typow "boltow" np. bloody ( wyciagaja HP z wroga ), sleep ( usypiaja wroga ) te akurat srednio przydatne w PT ale do solo piekne. Reszta typu holy, darksteel, acid bolts to do PT raczej, strzelamy slabo, ale szybko, TP tez idzie calkiem niezle. Ogolnie kusze sa very good ;]
Gun - No gun.... to taka esencja RNGa... strzelamy dosc wolno ale bardzo mocno, TP rosnie jak na drozdzach. Do 51lvlu gun nei ma sensu ale na 51... mamy Muskeeter gun +1 i Silver Bullets no i jestesmy uber DD :D
Co do sprzetu to nei ma go zbyt duzo, pare setow lowlvl, potem na 30 Noct set, pozniej dopiero AF (52-60) i high-end-lvl armor na 70+. Glownie chodzi o to zeby sie ubrac w jak najwiecej RACC (ja mam go okolo +60-70 na lvlu 63).
RNG to swiety job.. tylko khm... BARDZO DROGI! Jesli nie macie kasy, albo jakiegos dobrego sposobu na DUZO Gil to nawet nei beirzcie sie na RNG. Sprzetu do kupna jest malo, ale amunicja rujnuje.
Ide sie kapac ;] Moze jeszcze cos dopisze pozniej ;]


NIN - duzo lepszy od rangera. :wink:


_________________
Jast v2.0


Ostatnio edytowano 15 wrz 2005, 13:10 przez egoist, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 13:03 
Cytuj  
3gile o whmie

Zgodze sie ze WHM jest bardzo potrzebny w party do 40lvl tam nie da sie go niczym innym zastapic. Puszcza debuffy czasem erase buffy i leczy. Od lvl 40+ whm juz gorzej ma przyczepic mobkowi jakis debuff nawet ze scapowanym Enfeebling Magic i raczej tylko dostaje juz party z PLDynami. Jedyne co moze robic w party to buffowac, leczyc, hastowac, zapuszczac odpowiednie bary i leczyc statusy z debuffuw tylko Dia II bo reszte czasem trzeba parerazy recastowac zeby siadlo a i tak nie trwa wystarczajaco dlugo wiec to tylko strata mp. Na party z NINem nie ma co liczyc. Najwazniejsze co sie liczy dla WHMa to miec wszystkie scrolle zakupione, sprzet najlepiej na jak najwiecej MP nie zawsze jest tani trzeba czasem wydac kilka milionuw, jak najwiecej +mp while healing. Job naprawde jest fajny ale poradzam wtrakcie robienia pomyslec o jakims innym bo WHM solo nic co nie jest to weak nie zabije na wyzszych lvlach moze z odpowiednim sprzetem ale to tylko strata kasy lepiej ja zainwestowac w inny job i nim sobie kampowac i farmowac.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 13:16 
Cytuj  
Heh. Z Gokiem trochę naskrobaliśmy na Krypcie poprawek do jobów ale jakoś zostało to pominięte. Niech cwaniak Saitou coś naskrobie o THFie bo dużo krytykuje ale sam mało robi. A ja jeszcze low level jestem (ale Steelfleeca przytrzymałem :D).

A najlepiej niech się wypowie o jobach ta osoba co ma w danym jobie najwyższy level.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 13:18 
Cytuj  
jak dla mnie to whm powinien ladowac w mnd a nie mp ;p
moze dlatego masz problem ze zdejmowaniem statusow i debuffami ;p

edit: ja proponuje zeby o swoich jobach rozpisywaly sie osoby majace najwyzszy lv.. ja bym wolala zeby stok czy gok napisali o rdmie, bo oni maja 75 lv i najlepiej sie na tym jobie znaja ;p
to samo tyczy sie whma, Pitia? moze Anc?


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 13:52 
Cytuj  
No to ja tez
Black Mage

Typowy przyklad DD, podstawowe czary elementarne (zwane popularnie nuke'ami) zadaja naprawde duzy dmg. Wykorzystujac efekt polacznia dwoch WSow, po ktorych laduje jakis nuke, tworzy sie dodatkowy boost takiego dmg zwany MB (Magic Burst) czesto wykorzystywany podczas partowania. Poza zadawaniem dmg, BLM pelni rowniez funkcje elemental debuffera, ma do tego szereg przydatnych czarow, ktore doskonale obnizaja pewne statystyki, a w pewnych kombinacjach sie ze soba stackuja (nakladaja - kilka debuffow naraz). Jest to bardzo pomocne dla pozostalych debufferow takich jak RDM czy WHM, wielu niestety graczy nie korzysta z tego, popelniajac imho blad. Dodatkowa, ale jakze wazna funkcja, jest stunowanie pewnych specjali mobow z ktorymi przyszlo nam walczyc, czasem moze to ocalic cala druzyne od powaznych obrazen a nawet smierci :)
Co do subjobow to podstawowym jest WHM, jako ze dodatkowe leczenie zawsze jest wskazane, jak i dodatkowa osoba do zdejmowania statusow u melee wielce pozadana :) W endgamingu wielce przydatny sub jest wlasnie RDM, jego bezcenne Phalanx i Dispel zawsze sie przydadza w kazdej sytuacji, a szczegolnie przy solowaniu.
Reasumujac BLM jest naprawde potrzebnym jobem w pt i zawsze go mile zapraszaja do partowania :)

ps. zapomnialem jeszcze dopisac o dosc waznym trait wynikajacym z suba RDM na wysokim lvl, a mianowicie Fast cast I i II (RDM-15 i 35lvl), nie musze tlumaczyc dlaczego tak wazny ;-)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 15 wrz 2005, 14:33 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 12
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:10 
Cytuj  
Hej! Kurczę nie było mnie tyle czasu i pewnie wiele się zdarzyło. Mam nadzieję, że niedługo znowu sobie zagram. Urodziłam synka 1 września i na razie on mi zawraca głowę przez większość czasu.

Co do Rdm to bardzo przydałaby się pomoc, opis tego jobu. Ja przy 22 lvlu trochę się zaczęłam gubić w pt i mnie zjechali ludkowie, albo ktoś był złośliwy i chciał mi dokopać, nie wiem, nie będe przytaczać całej tej nieprzyjemnej historii jak mnie raz spotkała na Qufim Islands ponad miesiąc temu. Cóż. Trochę zabolało, że robię coś nie tak. Więc wielka prośba do doświadczonych Rdm-ów, parę cennych wskazówek by się przydał jeśli to możliwe. :) :) :)


_________________
Kaththea Mithra - 22Rdm/11Whm :) ole

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:13 
Cytuj  
Do tego co napisał Bodziu dodałbym też :
- escape (np. można najszybciej dostać się z Jeuno do Palborough Mines przez Oldtown :D)
- warp2 (wtedy blm czuje, że jest pod niezwykłą opieką całego party, zrefreshowany, zaballadowany, wszyscy do niego ładnie machają :D )
- sleep, sleepga i tractor, które mogą używać też inne joby, z lepszym czasem powodzeniem :wink:

(subjob WHM dla BLM'a powoduje kilkukrotne zwiększenie uwagi podczas walki, z powodu oczekiwania przez całe party wykorzystania go we właściwy sposób niezależnie ilu i jakich whm'ów byłoby w party )


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 wrz 2005, 14:17 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:14 
Cytuj  
Iva napisał(a):
Hej! Kurczę nie było mnie tyle czasu i pewnie wiele się zdarzyło. Mam nadzieję, że niedługo znowu sobie zagram. Urodziłam synka 1 września i na razie on mi zawraca głowę przez większość czasu.


OMG !!!!

CONGRATULATIONS !!!! ze wszystkich sil :) Moj ma juz 6 latek :))
Odpusc gre synek najwazniejszy, no chyba ze babel bedzie spal to dawaj do nas, choc watpie, przechodzilem to wiem ze kupe innych rzeczy na glowie sie ma :) Niech sie chowa zdrowy i rosnie szybko :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:15 
Cytuj  
Edit:

chyba do wszystkich :D

lol naprawde, uwiezcie mi sa miejsca gdzie nie ruszy zadne exp-party bez WHM i na 70+lvl rownierz.

btw. Zjawcia? znow czytasz tylko to co ci sie podoba badz, widzisz to co nie...wazna jest calosc mysli.... wybierz sie na swoim 70lvl w exp-party do Kuftall Tunel bez WHM a szybko zmienisz zdanie :-?

Kalcia...wypowiadanie sie Goka badz Stoka w aspekcie RDM a WHM ---> to znow kolejna akcja rozdmuchiwania RDM, ja z takiej dyskusji wycofam sie napewno, bo jest to przyklad straty czasu, jak dla mnie. Zas przypomne, dyskusja o jakims jobie bez udzialu jego przedstawiciela zamienia sie w monolog. Powodzenia.

Na naszym LS nie ma porzadanego WHM na 75lvl, ktory bylby aktywnym w moim jobie, wiec nie ma nikogo, kto jako Suczka, naprzyklad przypomnil by paru osoba co do roznic jobow i ich zalet i tam jeszcze pare rzeczy moglby im postawic na nogi :lol: sry, ze wymieniam gracza, o ktorym nawet i nie slyszaliscie, ale pare osoba to czasem moglo by zrobic dobrze.

Nnie wspominam Pitii, bez obrazy, bo ma 2-ch posiadaczy do kreowania postaci...jest, to troszeczke inna sprawa. Zas Drac, grajac czesto Pitia moze smialo wypowiedziec sie, zapraszam.

Maxii i Kalcia:
oboje macie racje, rzecz wazna by WHM utrzymal srodek ---> musi umiec wyciagnac z itemow max MP jak i max MND... jest to mozliwe, lecz niestety kosztuje sporo kasy i dostepu do porzadnych itemow i miejsc (czesto r/ex jak i ze Sky); oprocz tego istotna jest rasa, ktora gramy, np. po co tarusiowi - HP? +MP? jak swietnie da rady podwyszajac statsy i tp.
Z racji wlasnego doswiadczenia wiem, ze sa exp-party, gdzie wole miec jak najwiecej MP, jak i sa gdzie moge pozwolic na uderzenie w MND... polega na roznicy skladu i umiejetnosciach jobow (tanka i DD) i co wazne rownierz --> kto jest refresherem RDM czy BRD, czy oba naraz i czy wlasciwie uprawiaja swoj job.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 wrz 2005, 14:34 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:21 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Do tego co napisał Bodziu dodałbym też :
- escape (np. można najszybciej dostać się z Jeuno do Palborough Mines przez Oldtown :D)
- warp2 (wtedy blm czuje, że jest pod niezwykłą opieką całego party, zrefreshowany, zaballadowany, wszyscy do niego ładnie machają :D )
- sleep, sleepga i tractor, które mogą używać też inne joby, z lepszym czasem powodzeniem :wink:


LOL !
Simi z calym szacunkiem, ale escape nie do tego sluzy haha :D Ale fakt przez Escape mozemy sie uratowac podczas jakiegos linka expujac w jakkims indoorze :D, aczkolwiek RDM ze swoim Chainspellem uratuje nas pewniej i szybciej :D

Anc - za bardzo bierzesz do serca opowiesci innych graczy, ja obiektywnie powiem, jesli mialbym w teamie BRD to wzialbym WHMa zamiast RDMa, natomiast gdybym nie mial BRD to wzialbym RDMa i WHMa, generalnie party z WHMem jest imho senstencja party, dziwie sie wlasnie ze na koncowych lvlach jest zgoa inaczej, moze dlatego ze pt bez WHMa a z RDMem w roli healera tez sobie niezle radza, a zawsze to podwojne refresh dla magow i manopochodnych jobow :)
btw. WHM ma Cure5, ktory generuje mniej hate niz Cure4 a leczy wiadomo wiecej :) Poza tym poexpujcie na Wywernach bez WHMa, bardzo ciezko, ale to tak na marginesie :D Reasumujac kazdy sklad jest dobry, niepotrzebnie takie sztuczne alienacje tyworzycie :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:31 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
... escape nie do tego sluzy haha :D ...

Wiem, ale po co mam pisać to o czym wszyscy wiedzą. O samym escape można by dużo napisać, szczególnie mogliby to zrobić ci którzy zostali "na ziemi" bo albo nie załapali się na niego, albo zdążyli zginąć w trakcie castowania itd. Niech pullerzy lepiej uczą się co robić w przypadku linka, a escape niech zostawią po udanym expowaniu do odstawienia drużyny w bezpieczne miejsce. Gdyby escape miało służyć do ratowania drużyny w bardzo niebezpiecznych warunkach, to jego castowanie trwałoby tyle co stun, a tak to drużyna czeka i czeka i czeka i czeka i w większości przypadków nie wie co robić w trakcie castowania i myśli że ratunek jest tuż tuż a tu ..... :wink: ... interrupted :wink:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:32 
Cytuj  
Anc, ja o zadnych dyskusjach rdm - whm nie chce nic pisac ;p
ja tylko mowie, ze na 100% stok czy gok OPISZE rdma lepiej ode mnie ;p oni sie lepiej znaja ;p
a ty na pewnie wiecej na temat whma wiesz niz ja, wiec sie zwracalam sie do was, zebyscie opisali dany job, a nie dyskutowali o nim;
jak Veji zaproponowal zeby kazdy opisal swoj job, ja poprosilam zeby rdma opisal Stok lub Gok, tyle, o zadnych dyskusjach nie ma mowy ==;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:36 
Cytuj  
Simi - i tu sie mylisz, uwierz mi ze Escape czesto ratuje tylek podczas wielu wypadow, fakt ze trwa niebotycznie dlugo, ale ten czas jest i tak wystarczajacy do utrzymania sie przy zyciu :) No i sie oczywiscie nie mądruje, po prostu pisze to z autopsji :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:50 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Simi - i tu sie mylisz, uwierz mi ze Escape czesto ratuje tylek podczas wielu wypadow, fakt ze trwa niebotycznie dlugo, ale ten czas jest i tak wystarczajacy do utrzymania sie przy zyciu :) No i sie oczywiscie nie mądruje, po prostu pisze to z autopsji :)


Oczywiście masz rację.
Ale wolałbym jednak (to tylko moje życzenie :wink:), żeby pullerzy i każdy w party rozważał ryzyko swojego działania pod kątem narażenia na dodatkowe niebezpieczeństwo całego party.
Ale na końcu i tak się okazuje że BLM to job (dzięki subjob'owi), którego zadaniem jest zadawanie dużych obrażeń i ratowanie party , kill i save :wink: Tylko BLM'i (i czasem RDM'i) chyba zdają sobie sprawę jak szybko muszą podejmować decyzje w party dzięki temu, że np. mają możliwość w tym samym czasie dobicia mobka lub uratowania np. tanka.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.