mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 03:17 
Cytuj  
Aż się muszę pochwalić ^^ W końcu brama niebiańska się przedemną otoworzyła ^^. Zrobiłem dzisiaj wieczorem ZM5(opo)-ZM12 ^^

Nie chcę za bardzo spoilować fotkami, więc wrzucam jedynie znajomych ze sky ;)

Ten padł 2 razy:

Obrazek

A ten nie, bo NIN był jeden ^^

Obrazek

Jestem bardzo happy ^^

Dzisiaj ktoś mi proponował SMN paty w sky. Coś nowego, a ja sky nie miałem :/

Aha, małe tipy dla ludzi, którzy zrobią ZM8. Po rozmowie z Gilgameshem ustawcie sobie HP w Norg. Przed ZM12 HP w Rabao. Polecam zrobienie tych nietrudnych walk jedna po drugiej ^^


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 03:28 
Cytuj  
ja dzisiaj zrobilem ZM4 i jestem właśnie w trakcie ZM 5.... z random party nie ma problemów w weekned...wiec myśle ze SKY bede miał za tydzień.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 07:36 
Cytuj  
Byakko z 1 Nin robic :o

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 10:52 
Cytuj  
Lol "let it despawn!!"

Gratulacje Comodo :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 11:04 
Cytuj  
grats, widac chlopaki depseracko potrzebowali BRDa do sky :D
ale maja jaja porywac sie na byakko z jednym tankiem...

to kto ma sky od nas juz i moze na gody sie porwac ?

Xavery Rha Zjawcia Lesiu
Pitia Zet Anc ?
Stokrotka Gokulo Comodo Draconi
Saitou Opiekun Galenros Naif Huckster
Simi Bodziu
kogos pominalem ?
niedlugo dolacza do nas brok kalcia veji tomala coldee i myrt

ale juz z tym co mamy proponuje umowic sie w pewien wieczor (tylko nie weekend bo wtedy jest tam niezly scisk) wyskoczyc do sky popnac Olla z watera Rha potem pokampic Zipa (skillup ? ;P) i jesli bedzie jeszcze wola a nie zajmie nam to zbyt duzo czasu posparowac sie z Genbu, jesli wiekszosc z tych osob sie pojawi nie powinno byc problemow :]

EDIT:
Sroda od 19 pasuje ? :DDDD idziemy !!!!!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 11:49 
Cytuj  
Ja bym to radził rozpisać jobami, bo jak narazie się patrzę, to mamy jedynie 2 Stunerów... Zaklepuję Genbu Shield :lol:

A tu takie ładne info:

http://ffxi.killvoid.com/forums.php?m=posts&q=31974


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 12:04 
Cytuj  
a nie jest rozpisane ?
ja widze 3 stunnerow i w sumie nie widze koniecznosci posiadania wiecej zwlaszcza na genbu przy 3 NINach

nie marudzic tylko szykowac sie na srode!!


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 12:57 
Cytuj  
ide ide musze helm miec:) na kinga arturo:)


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 13:16 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
a nie jest rozpisane ?
ja widze 3 stunnerow i w sumie nie widze koniecznosci posiadania wiecej zwlaszcza na genbu przy 3 NINach

nie marudzic tylko szykowac sie na srode!!


Zakladasz optymistycznie, ze akurat wszyscy nie beda miec nic innego do roboty tylko isc na gody w danym terminie. Wiesz jak to wyglada w rzeczywistosci, na glupia bomb queen nie dalo sie zebrac 10 osob z LS...
Niektorzy nie czytaja wszystkich tematow na forum jak sie dowiedzialem w piatek (w sumie wygodna sprawa na wypadek jakby trzeba bylo komus z czyms pomoc :P) wiec skad wiesz ze akurat ten temat zostanie przeczytany przez wszystkie osoby z listy, ktora napisales? Nie sposob stwierdzic dlatego ze zamiast skomentowac to 90% czyta i nawet sie nie wypowie. Wystarczy popartrzec na statsy tematu- 7 komentarzy przy 90+ wyswietleniach :(

Poza tym przy czestotiwosci gry Bodzia zostaja nam dwaj stunnerzy a z tego co slyszalem Gal tez nie zamierza w najblizszym czasie grac tyle co dotychczas. Sai nie bierz sie za organizacje kolejnej rzeczy, skup sie na DP, niech to dobrze na razie wychodzi. Do tej pory sa na tabeli punktowej ujemne punkty...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 14:30 
Cytuj  
nie sa juz uploadowalem nowa tabele nie marudz :P

ten run na bombki akurat byl beznadziejnie zorganizowany
nie bede sie skupial na DP, polowa polakow i tak nie chodzi
chce bysmy zaczeli sky, juz teraz mamy spore mozliwosci, ale jesli ktos nie chce sie do tego przykladac i woli zajac sie czyms innym niech juz teraz powie.... sporo osob juz sie nachapalo itemkow w sky i juz zdazylo sie tym znudzic, wiec mzo eim sie nei chciec, mysle ze jenak zabawa wylacznie w gronie CC bedzie to zupelnie nowe uber doswaidczenie i warto powalczyc
Nie potrzeba pelnego alliance by zdobyc triggery czy nawet zabic goda, owzszem nie bedzie to trwalo 15min jak z uber HNM Lsem czy nie zdobedziemy 10 triggerow za jednym podejsciem ale przeciez wcale nie musimy !! Zrobi sie tyle na ile czas i liczba ludzi pozwoli
Z reszta zaloze do tego osobny topic i mzoe tez jakies SKY FAQ warto zaczac pisac...

Nie marudzic !!! trzeba walczyc !!!
Dla sporej grupy polakow, zwlaszcza "mlodszych" CC to jedyna szansa by powalczyc sobie w sky a tym bardziej dorwac jakis itemek, chcesz ich olac Rha ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 14:41 
Cytuj  
temat jest w /lsmes wiec na pewno nikt go nie przegapi ;)

i tak wszystko zalezy od tego czy w srode osoby z listy Saia beda mialy czas i ochote - zobaczy sie ingame kto jest i co mozna zrobic :D

planowanie z wyprzedzeniem nie za dobrze nam wychodzi, za to spontaniczne wypady calkiem dobrze :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 14:43 
Cytuj  
Powiem tak: jak bede mial wybrac miedzy SW a CCHNMLS to zostaje w SW. Zbyt duzo czasu zabralo mi gromadzenie punktow na niektore rzeczy aby tak po prostu je zwrocic do LS funda.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 14:51 
Cytuj  
ummm wtf ? a kto ci kaze wybierac ? SW ci bedzie kazac wywalic perle CC jak bedziesz z nami gody robil ? zartujesz sobie chyba


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 15:04 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
ummm wtf ? a kto ci kaze wybierac ? SW ci bedzie kazac wywalic perle CC jak bedziesz z nami gody robil ? zartujesz sobie chyba


Chodzilo mi raczej o fakt, ze czasy eventow kiedys sie pewnie naloza na siebie...


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 16:07 
Cytuj  
Czytajac wasza wymiane zdan a tym topicu (i innych w innych topicach) zastanawiam sie po kiego wala ja w zasadzie jeszcze gram :/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 17:00 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Czytajac wasza wymiane zdan a tym topicu (i innych w innych topicach) zastanawiam sie po kiego wala ja w zasadzie jeszcze gram :/


kompletny offtopic albo czegos nie zalapalem ..


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 17:06 
Cytuj  
To co propomuje Satou jest marzeniem o CCHML-mini, a moze kiedys i wiekszy. O tym samym marzy Opi, nie wiem jak teraz, gdy ma HNMLS.

To, co pisze Rha, jest realiami osob, ktory wlozyli masse czasu i pracy w jakis HNMLS, wiec nie dziwie sie wypowiedzi.

1. - nie mozna u nas nic na LS-e zrobic, bo jak nie patrz wiekszosc lubi skozystac, a oddac komus usluge nie zawsze;
2. - spora czesc ludzi kieruje sie zasada " ja tobie - ty mi, jak nie, to spadaj, mam zajecia wazniejsze";
3. - inna czesc z nas lubi udawac "wesolych idiotow" w stylu "oo nic nie widzialem", albo czeka i mysli "oo moze mnie zaprosza moj job jest wazny" it.p.

nic i nie kogo nie posadzam tym co pisze, badz jak postepuje, poprostu stwierdzam fakt, ze jest nas zamalo, by cele byly podobne i realizacja ich(celow) w zwiazku z tym, a to ze zapadamy na ludzkie wady to rzecz normalna, przy malej ilosci ludzi, to bardziej widoczne, gdzyz nas ogranicza, przy duzej ilosci kazdy jest w stanie chciec i dac. :wink:

Uwazam, ze powinnismy sprobowac to zrobic, ustalic dni/dzien do pojscia do Sky,niejako moze sie okazac, ze by ruszyc jednego dnia pelnym skladem trzeba bedzie cos poswiecic., a wtedy jest potrzebne zrozumienie naszych kolegow z roznych statikow i skladow.

Kolejna sprawa...nasi ludzie robia Sky z shoutow, wedlog mnie to skandal, powinni sie zebrac do kupy i wziasc tanka, DD + kogos, kto zna dojscie i zrobic ZM-ki, zamiast tego blakaja sie ... ja osobiscie mam takie, a nie inne wrazenie.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 17:15 
Cytuj  
Anco daj spokój..ZM z shoutów można zrobić bardzo szybko...w 2 dni da się zrobić dostęp do sky...z CC jest to niemożliwe...


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 17:16 
Cytuj  
ci co chcieli robia to wspolnie i szukaja pomocy u nas
ci ktorzy to zlewali tak dlugo maja czego chcieli


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 17:19 
Cytuj  
Sai nie o to mi chodzi....nie chce mi sie umawiać z CC np na ZM i robić coś raz w tygodniu, albo nawet raz na 2 tyg. zresztą nie miałem wcześniej sensownego lvl, żeby to robić.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.