mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 18:56 
Cytuj  
Jako ze juz ubilismy oryuu (grrats all ^^) proponuje ustalic wstepny termin na wypad do sacrarium na misje 4-3 ^^

Opis misji:
After defeating Ouryu and returning to Tavnazian Safehold, talk to Justinius (;p) then check the Walnut Door on the top floor (K-7 ) for a cutscene.
You'll be told that you can access the Sacrarium cathedral via Misareaux Coast "Iron Gate" at (H-4 ).
The Sacrarium has a LV50 cap. You need to get 2 Coral Crest Keys from fomor mobs to clear this mission.
This key will disappear from your inventory once used. You'll need another key called the Sealion Crest Key from an NM called
'Keremet' in a large hall at 2nd map (L-8 ). Hitting the Keremet will aggro 6 additional Azren Kuba and 6 Azren Kugusa skeleton mobs
in, so in effect there are 13 mobs rampaging at the same time.
Clear these 12 skeletons first (they are very weak) and the Stegosaurs in the hall first before engaging the Keremet.

At this point, you may wish to remove the curse of the Fomors off to facilitate easy navigation further into Sacrarium.
You can do this by killing orcs and gigas in Lufaise Meadows and Misareaux Coast. In order to determine your fomor hate level, you
can talk to the priest near the walnut door on the 3rd floor of Tavnazian Safehold (K-7 ).
If you have killed too many fomors without killing a corresponding number of beastmen, fomors will start to aggro you and may
even eventually start to see through your sneak. There is a lot of speculation as to what the ratio is, but to be safe, if you kill 2
beastmen for every fomor, you should be safe. The ratio may be closer to 1:1, but this is not confirmed.

After getting hold of the keys, head to (H-7 ) where there will be a Large Keyhole and Small Keyhole marked.
Trade the Coral Crest Key to the Small one first, while the Sealion Crest Key goes to the Large one. This act cannot be done by one
person alone, so when hunting for keys, entrust each key to different players in your PT/Alliance.
Make sure you trade the Sealion Key shortly right after the Coral key has been traded or else the Coral Key will vanish and lose its
effect. Walk straight ahead to the Wooden Gate (G-8 ) after opening the keyholes for a cut scene.

Next you need to find a key item marked '???' which pops randomly either at one of these locations: F-5, G-5, H-5, F-11, G-11, H-11.
Checking the ??? mark will pop a main NM Old Professor Mariselle, and 2 other minions Mariselle's Pupil (Ghost type).
Defeat them and check the ??? mark again to get the key item. Return back to the Large & Small keyhole at (H-7 ) again and do the
same opening procedures as above and now you can open the Wooden Gate with the key item.
--------------------------------------------

Simiurg cos mi mowil, ze z Coldeem ufarmowlai jakies klucze, jednak nie pamietam czy mowil jakie i czy wszystkie jakie trzeba ^^;;

Proponowany termin to przyszly piatek (07.10) lub sobote (08.10).

1. Kalcia RDM
2. Vejitta WAR
3. Simiurg BLM
4. Coldee WHM
5. Comodo PLD (I hope;p)
6. Huckster THF (? ^^;; )
7. Zjawcia NIN
8. (ekipa NMowa?;p)
9. ...

Zwracam sie tez z prosba do innych osob, ktore maja juz za soba ta misje i chcialyby nam ew pomoc! ^^

Ah, i zastanawiam sie czy nie powinnismy zrobic czegos z naszym Fomor Hate ^^;; w razie czego niech kazdy spr co mowi koles przy walnut door, bo moze nikt nie ma AZ tak wysokiego hate'a zeby nie dalo sie przejsc ^^;

mapa:
http://www.koolaid-ffxi.org/linkshell/space/Sacrarium

fomor hate guide:
http://www.iluvitar.com/sections/ffxi/m ... _hate.html


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas


Ostatnio edytowano 6 paź 2005, 17:07 przez kalcia, łącznie edytowano 5 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 19:05 
Cytuj  
2 x coral crest :)


Congratulations Tomala i Desh :):):

ja mogę zarówno w piątek jak i w sobotę :)

TYLKO NIE niedziela ...mój MIkołajek ma roczek więc żona mi nie da ................. grać :) ale piątek wolny >>sobota po 14 mogę iść ( Ranka )


_________________
COLD is BACK !


Ostatnio edytowano 2 paź 2005, 19:07 przez coldee1, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 19:06 
Cytuj  
nie chodzi o to ze nie da sie przejsc z fomor haate ^^;;;
chodzi o to ze drugi NMek jest w pokoju pelnym fomorow nie dosc ze nie wiadomo w ktorym pokoju popnie (w jednym z 6 bodajze) to trzeba by za kazdym razem go oczyscic, i pewni ezdazyla by sie polowa repopnac zanim by NM padl... zatem bez wyzerowania hate z fomorami ta misja jest koszmarna... z wyzerowanym hate mozna spokojnie nmka bic z paletajacymi sie nieagrujacymi fomorkami dookola ^^


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 19:26 
Cytuj  
Ze mną tak jak wam mówiłem w sobote mogę być na pewno, a w piątek tak na 50%.

Jakby co zajrze tu jeszcze jutro około 5rano a potem mnie nie ma :P


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 22:08 
Cytuj  
Grats! ladnie zasuwacie :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 03:13 
Cytuj  
Grupa Zjawki chciala isc jakiegos NMka w Sacrarium ubic, wiec mozna by sie do nich podczepic i pomoc sobie nawzajem :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 06:07 
Cytuj  
wybierzcie tylko termin i zobaczymy czy spasuja nam terminy :)

my i tak przed popnieciem MNka bedziemy musieli wyczyscic biblioteke z fomorow ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 07:34 
Cytuj  
Veji, nam chodzi o jak najnizszy fomor hate, zeby mozna bylo bic spokojnie NMki nie bojac sie ze cie zagruja jak ci zejdzie snik ^^;;
ja wczoraj spr i mam lv1 ^^;
jak skonczymy misje, moznaby zaczac wybijac cale sacrarium z fomorow, to lv hate podskoczy, ale Zjawcia mowila, ze wystarczy jedna osoba z max lv hate'm zeby popnac NMka, wiec w sumie nie musimy sie przejmowac czy bedziemy miec za niski potem ^^;;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 10:12 
Cytuj  
Niestety z zaczeciem misji jest BLAD na allakhazam :evil:
NAJPIERW do Justiniusa na gadke a dopiero potem do Walnut Door.

Z tym Fomor Hate jest kicha jakich malo - duzy hate i zawsze masz aggro nawet na sniku :har:
JO!!!


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 11:13 
Cytuj  
Kalcia wpisz mnie oczywiście też.

Ja bym proponował, żeby każdy kto miał jakikolwiek interes w Sacrarium zapisał się lub dał znać kiedy ma czas (na początek piątek/sobota). Wiadomo że nie uda się zebrać wszystkich w jednym terminie i wg mnie nie powinniśmy panikować i szukać 20 różnych dni tylko ustalić 2 terminy a na pewno znajdą się tacy którzy będą mogli iść 2 razy.
Skoro udało się zabić smoka dla 2 grupek w odstępie tygodnia to może się uda też z tą misją w piątek i sobotę. :roll:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 11:38 
Cytuj  
Głosuję za piątkiem.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 12:02 
Cytuj  
może być piątek :)


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 13:14 
Cytuj  
na wysokim hate agruja przez snika, zgadza sie ney, mi raczej chodzilo z tym linkiem o opis, jaki lv sie ma, zaleznie od tego ziomal powie ^^
ah i dzieki za info o justiniusie, bo wczoraj przez to nie moglam zrobic csow ><

wpisuje sima, comodo i colda, desh dasz rade byc w piatek, tomala?


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 14:04 
Cytuj  
Lol. Widzę, że znowu PLD ;) Cap50 I hope. Simi mówił, że mamy iśc z ekipą od NMów, więc będe mógł działać na wszystkich frontach jako Bard. (Nie to co rdm, za linią walki :] )

Zobaczymy. Mogę iść tak i siak :wink:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 14:08 
Cytuj  
to czy ekipa od NMow akurat sie wybierze z nami to watpliwe... zagruja nam cala sale ze swoim high fomor hate... a nam zalezy na jak najnizszym hate ^^;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 14:11 
Cytuj  
A co za roznica? Jak bedzie nas 12 osob to zaden fomor nie podskoczy ;D


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 13:58 
Cytuj  
Jutro jest piątek. Miejmy nadzieję że plany się nikomu nie zmieniły i idziemy całym alliancem na fomorki, NM'y i robic misje. :roll:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 14:01 
Cytuj  
Ja potwierdzam - idę Wam pomóc :)

Ekipa NMowa mam nadzieję też pójdzie.

Czyli jutro, 19:00?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 14:20 
Cytuj  
i'm in :)


_________________
COLD is BACK !

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 14:40 
Cytuj  
jutro 19 - ide :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.