mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 09:32 
Cytuj  
Rha i Sim maja racje, zasady musza byc dla nas jasne, a nie metne. Kazdy powinienen wiedziec na co zbiera punkty i po co chodzi za kazdym razem, po to naprzyklad, by miec kase.

Dwie osobne pule, tylko jak to zrobic?

wyglada wtedy na to, zeby miec szanse na kase, trzeba bedzie chodzic stale i tyle, by byc w skladzie co farmuje triggery i pozniej ubija? badz dostac mniejsza czesc odpowiednia ilosci punktow na danym wypadzie? OK, byloby OK.

ale co wtedy z tymi, co nic nie chca, badz nie ma dla nich nic? i czy jest szansa, ze dalej ruszymy niz te pare mobkow? Xav, Sai, Rha itp, osoby, co juz nie beda potzrebowac nic? jak im wynagrodzic za nasze wspolne runy? czy wcale? wiemy, ze drop taki jak VC nie jest gwarantowany.

punkty na itemy OK, ustalamy poczatkowo 1 pkt, a dalej bidowanie? tez OK, zacheci ludzi je zbierac.

Sai :D chyba 2 tabelki musza byc, jedna bedzie czesto wyczyszczana :D mam nadzieje.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 09:53 
Cytuj  
Jak dla mnie to możemy się dogadywać, bidowanie to ostateczność do której są potrzebne jakieś punkty (najlepiej nie te od gili).

Może dobrze by było żeby powstała tabelka z tym co kto potrzebuje i ustali się kolejnośc na forum (tak jak Opi proponuje), żebyśmy po walce nie musieli psuć lub poprawiać ewentualnie klimatu.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 10:06 
Cytuj  
punkty na kase resetowane po kazdym podziale lupow - total punkty zostawiane na bidowanie

jezeli chodzi o mnie ;)
Obrazek
Obrazek

kolejnosc zalezy od tego co mamy realne szanse ubic najpierw :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 10:27 
Cytuj  
piszac dogadanie+free lot mialem na mysli, ze jesli osoby sie nie dogadaly a maja podobne zaslugi niech lotuja miedzy siebie, a nie ze free lot kazdemu kto bedzie mial ochote...

Nie potrzeba by bylo 2 tabalek, poprostu w deducts wpisze tyle punktow ile kto aktualnie ma, w current bedzie 0 a activity pointsy zostana bez zmian i bedzie mozna zawsze zlookac kto jak bardzo sie przylozyl do naszego Sky LSa

Ktos np dzis dostanie kabuto to passnie kote next time itp... tylko ze jak ktos uzna ze kote jest dla niego duzo lepsze niz kabuto to nie bedzie chcial go wziasc hehehe mimo wszystko mysle ze sie dogadamy a w ostatecznosci kilka najbardziej zaslugujacych osob zrobi lot

Do innych godow nie mamy podjazdu poki nie rozwalimy genbu bez problemu ^^:; Levelujcie !!! comodo twoje songi musza zdecydowanie czesciej wchodzic niz resistowac ^^;; Myrt ! tachi kasha i uber str !!! itd.... a ja BLM !!!!

Ja zadnych itemkow z godow nie potrzebuje poki moj blm nie doczlapie sie w okolice 70, wtedy najbardziej przydadza mi sie zenith gloves, pozostale itemki bede dopiero lotowal jak reszta juz sie ich nachapie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 13 paź 2005, 10:31 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 10:28 
Cytuj  
Podejrzewam ze na Haidate z Byakko ustawi sie wielka kolejka meleesow :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 10:35 
Cytuj  
Mysle, ze sie dogadamy jesli chodzi o Kote i Kabuto, ja ustapie rekawiczki NIN, za to pewnie NIN ustapia melee kask.

Jesli chodzi o haidate niech decyduje ilosc total punktow. Zanim zaczniemy chodzic na tygryska moze wyciagne z SW te uber spodnie i bedzie o jednego konurenta mnie. :D

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 10:38 
Cytuj  
Dla mie rzecz jasna:

(Ex/Rare) Genbu's Shield

Abjurations :

A. Head - mam


A. Hands - pierwszenstwo ma Sim (jest to bardziej potrzebne BLM-owi)


A. legs - 8) czyzby ja i Comodo i Pitia :lol: )

A. feet - a tu mamy ja, Comodo ,Sim i Pitia :lol: )


omg, mamy na co zbierac punkty :D


o Dalmatica nie mam co marzyc jak narazie :lol: jest nie do wziecia bez porzadnego HNMLS i szanownego Pana Kirina :D ale jestem pewna nadziej, co do naszych planow z HNMLS!

Edit:
Sai, o to nam wlasnie chodzilo :D trzymaj reke na pulsie i miej porzadek z liczbami!


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 10:46 
Cytuj  
ok to wy sie zastanawiajcie jak podzielic kase a ja ide kupic kilka HQ staffow :lol:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 11:03 
Cytuj  
ty bogaczu :]


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 11:10 
Cytuj  
Podzial kasy , ktory zaproponowal Sai wydaje sie dobry . Co do pkt sklaniam sie do rozwiazania , ktore tez zdaje sie Op zaproponowal . Niech pkt sie zeruja po , ale bedzie zapisany ogol wszystkich pkt zdobytych , przyda sie przy rozdzielaniu itemow rare/ex .

Dobra moze jakies podsumowanie Sai! Chce juz ta kase bo mam 20 k w portfelu ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 14:59 
Cytuj  
zupdatowalem tebelke
tutaj wklejam wam jeszcze zdjecie jak kase podzielilem

Obrazek
odbierac !! :-)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 15:06 
Cytuj  
O kurcze :D
Ja sie btw zastanawiam, czy juz w tym miesiacu nie zrezygnowac z FF... System juz chyba bede mial ready za pare dni, ale jakos nie chce mi sie placic za pol miesiaca gry tylko :/

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 16:06 
Cytuj  
no co ty Goku :D

mamy do nadrobienia CoPa - trzeb ajak najszybciej zrobic twoje weapony i marsz do sky po itemki na upgrade AFow :D

a poza tym jestes nam cholernie potrzebny w Sky wiec nie fochuj i w srode widzimy Cie o 19 w Ru'Aun Garden :D


Opi - nie ma problemu - genbu's kabuto jest na koncu mojej listy ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 02:45 
Cytuj  
moze bedziemy sie zbierac 2 x w tyg ?


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 11:39 
Cytuj  
No tak. Zenith spodnie i buty w sumie dadzą mi -6 CHR (od tych co mam), ale i +100 MP. Będę musiał to przemyśleć. A jeśli chodzi o hidate, to też byłbym bardzo chętny.

W sumie fajnie by było też zrobić wypad w inny dzień. Ale pewnie i tak wszyscy są zbyt zajęci.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 12:10 
Cytuj  
Jak ludzie dingna 75te i podciagna copy, bedzie wiecej czasu na takei imprezy, teraz chyba nie ma sie co spieszyc, exp bardizej nam sie przyda, wsziekszosci tych itemow i tak nie mozecie jeszcze nosic....

z zenitha whmi i rdmi maja wiekszy pozytek wiec chyba im passniesz :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 12:28 
Cytuj  
Moja propozycja podzialu itemow z zolwia:

Genbu's Shield: 1. Ancover 2. Pitia 3. Simiurg 4. Bodziu
(dla WHMa jako dodatek do palki to dobry item, dla BLMa nie wiem, dla innych jobow tez nie)

Genbu's Kabuto: 1. Naif 2. Opiekun 3. Myrta 4. Zjawcia

A. Head: 1. Simiurg 2. Bodziu

A. Hands 1. Simiurg 2. Bodziu 3. Ancover 4. Pitia

W. Feet ???

M. Hands 1. Naif

Skofnung 1. Naif?

Ushikirimaru 1. Myrta


Zasada podstawowa - bierzemy te itemy ktore mozemy zalozyc (no chyba ze nikt inny ich nie chce :D ).
Jesli ktos juz dostal jakis item to powinien w kolejsce do nastepnego automatycznie "wpuscic" przed siebie inna osobe o podobnej ilosci punktow.

Do tej pory itemy dostali:

Ancover - 1

Comodo - 1

Pitia - 1
==============================================
Jak ktos ma jakies uwagi to prosze o ich wyrazenie.


Ostatnio edytowano 14 paź 2005, 12:51 przez mrynar, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 12:34 
Cytuj  
dla blma prawie bezuzyteczny ten shield, whmowi rdm czy brd duuuzo bardizej sie przyda

z w feet najszybciej kalcia bedzie mogla skorzystac...

naif moze by zrobil sobie tez set do tankowania kurde !!!

w nastepnej kolejnosci zrobie faq do smoczka, to bedzie kolejny god ktorego mamy szanse zabic, tylko niezbedny nam do tego bedzie xav... mam nadzieje ze nie przyjdzie mu zadna glupota do glowy jak zawieszanie konta... (btw can i have ur stuff xav ? ;) )


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 12:50 
Cytuj  
Op - ja nic nie chce :D Ja i tak przyjde, jak tylko bede mogl :) Tak tez nic nie potrzebuje, no chyba ze Damas??? Ingot na Hubergeon, ale to i tak pojdzie za kase :) Ale dzieki za pamiec :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 12:56 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Op - ja nic nie chce :D Ja i tak przyjde, jak tylko bede mogl :) Tak tez nic nie potrzebuje :)


Wlasnie takich ludzi nam trzeba. :D

Zeby zachecic innych dodam, ze jest realna szansa zarobic na jednym runie 1 mln (a o ile rozwalimy wiecej niz jednego goda nawet duzo wiecej). Levelujcie, robcie zilarty, wpiszcie sobie srode do terminarza jako dzien SKY. :D

Huck --> moglbys na stronie CC dodac dzial sky? Wrzucic tam tabelke z punktami i podzial itemow? Design strony to twoja zasluga, nie chce czegos rozpieprzyc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.