mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Posty: 32
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 18:25 
 
Tak tak to Żałosne 8)
Tacy jak ja to dno wklęsłe sieci<lol>
I dlatego teraz ludzie z jasnej strony mocy kpią z ciem-niaków

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 18:29 
 
I po co to piszesz ?


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 18:31 
 
Aby mieć te plus 1 w postach :) To się nazywa manczkinizm :D (kto czytał legendarnego MiM-a ten wie o co chodzi :D).

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 18:31 
 
Ja tam takich ludzi nie rozumiem ...


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi


Posty: 32
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 18:43 
 
Chodzi mi o to że z Waszych wypowiedzi wynika że wszystkich co się pytają o free servy to stać na gre jeśli odpuszczą sobie kupienie gumy :/
A tu jednak wielu naprawde niestać by zagrać na oficjalu i proszą o podanie linku jeśli taki istnieje, coś o tym wiem bo wiele osób w moim otoczeniu pyta się mnie o coś takiego :]

Sorry że to ponimołem wcześniej i za ton wypowiedzi
Życze miłej gry na oficjalnych jak i na free servach
A ja już znikam do swojego projektu (darmowego)

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 18:52 
 
Boże święty. Serwer jest płatny i jak nie masz kasy, to ją zdobądź. Jak nie możesz zdobyć, to nie zagrasz. Prawda boli. Jakiś tam ponoć darmowy serwer jest, ale musisz podobno pisac maila za kazdym razem jak chcesz zmienić lokację (co się robi w FFXI dość czesto). A to dopiero początek minusów. Poza tym darmowy serwer to okradanie SE, a tutaj raczej nikt nie popiera złodziejstwa. Głównie narzekają dzieciaki, co im rodzice dac kasy nie chcą/nie mogą. Tylko zauwaz, ze miesięcznie wydasz więcej na jakies głupoty zamiast oszczędzić. Świadczy to o bezmyslności/lenistwie/ głupocie etc. <niepotrzebne skreslić>. Zarobić mozna. Trzeba tylko chcieć.


_________________
Obrazek


Posty: 32
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 19:07 
 
I dlatego Skarbie pomagam w jednym pierdzielonym projekcie który już wrypał sporo pieniędzy jak i czasu ludzi którzy zamiast dbać o swoje potrzeby zrywają noce dla tych co nie mogą zagrać za kase. A najpiękniejsze jest to że właśnie ten projekt umiera i tylko złapać za ostrze. No nic, jak padnie to złapiemy się za coś innego :-)

Dobra kończe nudzić i idem po kawke bo noc jeszcze młoda :wink:

PS. miesięcznie wydaje 50zł na abonament za neta + inne podatkowe głupstwa, dobrze że jestem kucharzem i szamam w robocie :P

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 19:11 
 
Co nas obchodzi ze nie mozesz grac na platnych servach?


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 19:13 
 
Dadul. Skarbem to Ty sobie nazywaj swój gówniany projekcik. IMO temat się wyczerpał. Szkoda, ze tutaj modowie praktycznie nie istnieją (dzięki czemu mamy ponad 60 stron powtarzających sie tematów...lol)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 19:23 
 
Loth daj spokoj, przynajmniej posty moge sobie nabic :>


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi


Posty: 32
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 19:38 
 
Witam
Przepraszam wszystkich za "moje" posty i prosze moderatorów o usunięcie ich z tego tematu a ja postaram się by kucharek już nie bawił się komputerem.
Jeszcze raz przepraszam za to zamieszanie.

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 19:55 
 
WTF!?
Chyba jakaś ściema.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi


Posty: 10
Dołączył(a): 28.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 20:11 
 
Ludzie, zakączcie już ten temat Proszę. To się już nudne robi. Piwo, gumy, oszczędzanie... a gówno tam, grajcie dalej i dajcie nam powód do zazdrosci, a nie walcie jakiś bezsensownych tekstów, które sprawiają, że w temacie jest coraz więcej postów. PLZ skończcie to(najlepiej usuńcie ten topic)!!!

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 20:21 
 
Sengrath napisał(a):
Piwo, gumy, oszczędzanie... a gówno tam, grajcie dalej i dajcie nam powód do zazdrosci

Jakbys nie miał podejscia "a gówno tam", to byś grał razem z nami. EOT z mojej strony.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 21:14 
 
Bo my nie ammy "gówna tam" i jestesmy powodem do zazdrosci :]


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 10:38 
 
Jejkuuu. Zaczelo sie od uprzejmego pytania a zakonczylo sie waleniem miechem na prawo i lewo. Nie trzeba odrazu wyzywac od zlodziei o braku ambicji i takich tam... Loth - skad u Ciebie taka wrogosc?? O.o
Final Fnantasy XI to gra "najwyzszych lotow" nad ktora caly czas pracuje sztab ludzi w USA i Japonii, ktorzy robia wszystko aby ta cudna gra byla jeszcze cudniejsza. To jest ich praca. Tak wiec NIE MA i NIGDY NIE BEDZIE bezplatnych serwerow.
Pomimo tego ze gra jest platna miliony ludzi na swiecie zawsze znajda jakas kaske aby oplacic miesieczne abo - bo w przeciwienstwie do innych MMORPG na te gre naprawde warto wywalic te kilka zyli. Dolar jest obecnie tani - nie jest tak zle :D
Pozdrawiam i mam nadzieje ze "przyszlosciowi" gracze nie odstrasza sie i od czasu do czasu zainteresowani gra puszcza jakies pytanko :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 14:57 
 
Hm... Ja np. nie pracuje :P (bu;()
Mama mi kasy nie daje :P (tata tymbardziej ;P)
Nie zastawiam swoich rzeczy do lombardu XD
A jednak gram ;]
Nie ma tak, ze "nie mam kasy". Jak chcesz to masz!

Pirackich serwerow NIE MA a nawet jak by bylo to szkoda marnowac czas na czyms takim.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 16:55 
 
Caspian napisał(a):
Jejkuuu. Zaczelo sie od uprzejmego pytania a zakonczylo sie waleniem miechem na prawo i lewo. Nie trzeba odrazu wyzywac od zlodziei o braku ambicji i takich tam... Loth - skad u Ciebie taka wrogosc?? O.o
Final Fnantasy XI to gra "najwyzszych lotow" nad ktora caly czas pracuje sztab ludzi w USA i Japonii, ktorzy robia wszystko aby ta cudna gra byla jeszcze cudniejsza. To jest ich praca. Tak wiec NIE MA i NIGDY NIE BEDZIE bezplatnych serwerow.
Pomimo tego ze gra jest platna miliony ludzi na swiecie zawsze znajda jakas kaske aby oplacic miesieczne abo - bo w przeciwienstwie do innych MMORPG na te gre naprawde warto wywalic te kilka zyli. Dolar jest obecnie tani - nie jest tak zle :D
Pozdrawiam i mam nadzieje ze "przyszlosciowi" gracze nie odstrasza sie i od czasu do czasu zainteresowani gra puszcza jakies pytanko :D


Odpowiedź na Twoje pytanie co do ewentualnej "wrogości" sa sobie napisałeś poniekąd. Nienawidze piractwa. Zwłaszcza takiego. Ludzie na całym swiecie różnie zdobywaja pieniądze, zeby grać, co daje mozliwość zarobku ludziom, którzy cały czas nad tym pracują. Dzięki temu gra jast ciągle poprawiana, ulepszana, rozbudowywana. Darmowy serwer to okradanie SE (czyli wszystkich tych ludzi, którzy robią niezłą robote dla milionów ludzi). Niektórzy właśnie zamiast kupować ulubione magazyny etc. wola zaoszczedzić na FFXI. Skoro inni potrafią, to znaczy ze się da. A lenistwo, że ma się gdzieś oszczędzanie jeszcze bardziej mnie wkurza. Nie oszczedzi, bo mu się nie chce, ale grać by chciał. No i tutaj jest ta sprawa darmowego serwera. Poza tym - jak kogos stac na grę, to powinno go stac na comiesieczny abonament. Zakładając, iz jest to ok 48 zł miesięcznie, nalezy oszczędzic 12 zł tygodniowo. A ile więcej sie na zbędne gazety, papierosy etc. wydaje? No. I dlatego jestem wrogo nastawiona do ludzi chcacych okraść SE.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 09:31 
 
Loth masz calkowite do tego prawo i doskonale Ciebie rozumiem. Piractwo = kradziez. FFXI to nie WoW gdzie po miesiacu zostaje zcrackowany i pelno prywatnych serwerkow powstaje do grania za free. FFXI nie da sie okradac z niczego. No i niech tak zostanie :D
Jednak chodzi mi o to ze jesli jakas nowa osoba zadaje pytanie to mozna jej uprzejmie odpowiedziec prawda?? ^^


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 09:34 
 
Zalezy jeszcze jakie pytanie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.