mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 15:54 
Cytuj  
Desh może ..... ja za 2 godziny ide na 12 godzin do pracy ..... wtorek i środa wolne .......potem do niedzieli RANKI więc wieczorami / nocą mam czas


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 21:26 
Cytuj  
{All right!} 12 piorek sfarmowanych!
w czwartek 19(?) ruszamy na oryuu, moze uda nam sie tez zahaczyc o sacrarium! be ready!
sklad ktory idzie pierwszy raz:
Phalian PLD
Canto RNG
Thergal DRK
Saed SAM
Naif WAR

czyli tank i sami dd, mysle ze ja sie przejde z wami jako rdm, bo tam dispel sie przydaje i silence, sleep i gravity...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 22:18 
Cytuj  
w czwartek o 20.00 koncze zajecia kolo 20.30 powinienem byc gotowy


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 06:50 
Cytuj  
w czwartek >>>> MOGĘ IŚĆ


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 11:54 
Cytuj  
Powodznia! Bo w zależności od szczęścia ta walka może być uber łatwa, albo was zabić :wink:

Jest dobrze, już wkrótce kontynuujemy promy ^^


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 12:11 
Cytuj  
PLD
RNG
DRK
SAM
WAR
RDM
nie wiem czy są duże szanse w takim składzie przeżyć, jak nie to lepiej nie marnować mismeltów tylko pokombinować z innymi jobami/ludźmi i zrobić 2 walki,
WHM to dla tej walki wg mnie konieczność, Kalcia sama nie da rady wyleczyć wszystkich, szczególnie że wszyscy będą blisko bossa prawie cały czas walki


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 12:14 
Cytuj  
Ten sklad nie wrozny najlepiej. Moj osobiscie wogole nie mial WHMa ale my mielismy taktyke zabic asap bez angazowania :)

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:17 
Cytuj  
jestem podobnego zdania co simi i gok.. myslalam o tym troche i wydaje mi sie ze powinnismy wziac colda zamiast jednego melee a potem ten melee wszedlby zamiast jakiegos innego na druga walke, ale to musza byc walki jedna po drugiej.. czyli obie w czwartek..
mistmeltow jest 6, w trakcie jak my bedziemy bic pierwszy raz oryuu (wydaje mi sie ze bede musiala isc ;p), ten melee co zostal wraz z pomoca np. comodo, simiego, vejiego, tomali pobije hipcie dla zwiekszenia ilosci mistmeltow na druga walke ^^;;

what do you think?

moze sami zainteresowani by sie wypowiedzieli?


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 14:24 
Cytuj  
można by tak zrobić
mogę iść nawet z wami na walkę i zrobić użytek z AMa ze 2 razy jak się uda, potem padnę, wstanę na chwilkę i znowu zrobię AMa 8) (ale to i tak nie daje jeszcze gwarancji wygranej, już to przerabialiśmy)


_________________
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 16:53 
Cytuj  
Czwartek 20:30 mi pasuje.
Czy pojde 1 raz czy 2 to w sumie obojetnie dla mnie byleby juz niczego nie przekladac (ew. na pozniej).

Na Alla znalazlem strategie w skladzie podobnym do naszego (post pod opisem misji):
http://ffxi.allakhazam.com/db/quests.ht ... 57303#post

Wydaje mi sie ze melee tez moze sie do czegos przydac na smoku np:
SAM/THF moze szybko zmaxowac TP i bardzo silnie uderzyc SA + Tachi: jinpu.
Magom moge zafundowac pare odpowiednich SC pod MB (Simi castujacy Freeze - can i have it?)

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 13:45 
Cytuj  
Podejrzewam , ze uda mi sie wymigac ale na wszelki wypadek napisze .

o 20 mam isc na jakas "Konferencje" w zwiazku z tym , ze bede chrzestnym . Nie wiem co to jest , nie wiem ile to trwa . Postaram sie wymigac jak pisalem , ale nie wiem czy da rade . Jak beda i tak dwa runy to moze jeden wczesniej zrobimy jak beda ludzie , tak 18 gdzies .

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 18:06 
Cytuj  
Naif, radze ci sie wymigac, bo dostaniesz kopa ;ppp
wczesniej niz o 20.30 nie zaczniemy bo nie bedzie tanka
jesli sie spoznisz, to ew zalapiesz sie na drugi run... dzis ma byc oryuu zrobiony, w zadnym innym terminie nie ide ;p (bo nawet nie mam kiedy)

edit: saed, to jest smok ^^ smok walniety od tylca robie sie VERY angry smok ^^;; SA od tylu odpada... zeby nie robic wiekszego bajzlu ^^;;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 19:02 
Cytuj  
nie rozumiem dlaczego nikt nie lubi walenia od tylu...hm...


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 02:15 
Cytuj  
Nikt nie postuje to ja cos wrzuce...

Smok dzisiaj dwa razy z nami zadarl i dwa razy dostal ciezkie baty :D

W pierwszej walce calkiem niezle sie trzymal...
Obrazek

...dopoki Simi nie rzucil Freeze, co ostatecznie pognebilo ptaszka.
Obrazek

Szkoda ze nie moglem pojsc na druga walke.

Przed nami robota w Sacrarium.
Mam nadzieje ze nie planujecie tego na weekend bo ja jutro (wlasciwie dzisiaj) wyjezdzam i wracam dopiero w niedziele wieczorem.
{good job!} ekipo! :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 02:16 
Cytuj  
jestescie zajebisci ^^
rozwalacie te misje jakby nie wiem jakie banalne byly ^^;;
heh chyba ze to tylko nasz uber alpha statik tak noobowal wszystko :D


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 09:51 
Cytuj  
Graaaaatz. Ze wszystkich dotychczasowych CoPów, ten był zdecydowanie najtrudniejszy. Czekam z niecierpliwością na dalszą część CoPa. Zostały wam w sumie 2 wypady i możemy lecieć dalej :D Na pierwszy rzut proponuję drogę Ulmi ze sławną Bombą :D


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 10:17 
Cytuj  
ok...
grrats grrats ;p
troche nam to czasu zeszlo... ale biednym to zawsze wiatr w oczy ;p
proponuje poniedzialek na sacrarium.

After defeating Ouryu and returning to Tavnazian Safehold, check the Walnut Door on the top floor (K-7) for a cutscene. (z tego co pamietam, chyba trzeba bylo znow pogadac z Justiniusem..)
You'll be told that you can access the Sacrarium cathedral via Misareaux Coast "Iron Gate" at (H-4).
The Sacrarium has a LV50 cap. You need to get 2 Coral Crest Keys from fomor mobs to clear this mission.
This key will disappear from your inventory once used. You'll need another key called the Sealion Crest Key from an NM called
'Keremet' in a large hall at 2nd map (L-8). Hitting the Keremet will aggro 6 additional Azren Kuba and 6 Azren Kugusa skeleton mobs
in, so in effect there are 13 mobs rampaging at the same time.
Clear these 12 skeletons first (they are very weak) and the Stegosaurs in the hall first before engaging the Keremet.

At this point, you may wish to remove the curse of the Fomors off to facilitate easy navigation further into Sacrarium.
You can do this by killing orcs and gigas in Lufaise Meadows and Misareaux Coast. In order to determine your fomor hate level, you
can talk to the priest near the walnut door on the 3rd floor of Tavnazian Safehold (K-7).
If you have killed too many fomors without killing a corresponding number of beastmen, fomors will start to aggro you and may
even eventually start to see through your sneak. There is a lot of speculation as to what the ratio is, but to be safe, if you kill 2
beastmen for every fomor, you should be safe. The ratio may be closer to 1:1, but this is not confirmed.

After getting hold of the keys, head to (H-7) where there will be a Large Keyhole and Small Keyhole marked.
Trade the Coral Crest Key to the Small one first, while the Sealion Crest Key goes to the Large one. This act cannot be done by one
person alone, so when hunting for keys, entrust each key to different players in your PT/Alliance.
Make sure you trade the Sealion Key shortly right after the Coral key has been traded or else the Coral Key will vanish and lose its
effect. Walk straight ahead to the Wooden Gate (G-8) after opening the keyholes for a cut scene.

Next you need to find a key item marked '???' which pops randomly either at one of these locations: F-5, G-5, H-5, F-11, G-11, H-11.
Checking the ??? mark will pop a main NM Old Professor Mariselle, and 2 other minions Mariselle's Pupil (Ghost type).
Defeat them and check the ??? mark again to get the key item. Return back to the Large & Small keyhole at (H-7) again and do the
same opening procedures as above and now you can open the Wooden Gate with the key item.

sprawdzcie sobie jaki macie lv fomor hate u Resauchamet [K-7]:
http://www.iluvitar.com/sections/ffxi/m ... _hate.html
obawiams ie ze jednak trzeba bedzie bic fomory dla coral crest key,
sealion crest key ja mam (chyba nie musimy bic NMa?)

tym razem jednak chcialabym widziec min comodo i tomale pomagajacych..;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 13:36 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Na pierwszy rzut proponuję drogę Ulmi ze sławną Bombą :D
A ja proponuje najpierw zrobic wszysyko na cap 50 :D


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 13:50 
Cytuj  
Ja, jak tylko bedę w grze to pomogę.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 16:47 
Cytuj  
Veji >>> Na pierwszy rzut idzie droga Tenzena bo mozemy ja zrobic wszyscy razem jednoczesnie, nie ma BCNMow jest w zasadzie ostatni Cap 50


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.