mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 20:16 
Cytuj  
Uważaj Anc, bo zaraz rozpocznie się dysputa jak to nikt nie zazdrości Lesiowi kasy :wink: Bo akurat nie zadrości, tu nie o to chodzi. Ja też często nie chodzę "pomagać" gdy widzę, że ludzi jest już i tak za dużo - bo po co. Niby dla funu, ale jak mogę zrobić coś bardziej fun?

Akurat w sky lesiu zachował się też troszkę nie fair - odpowiedział "bo nie", zamiast - "macie już i tak 10 osób dla 3 osobowej misji". No, ale mniejsza z tym.

Ja tam do nikogo nic nie mam, ale może i też dlatego, że z nikim się bliżej nie kumpluję. Wypady do sky, to dużo zabawy, bo zmuszają nas do pokonywania trudności ograniczonymi siłami. Bo co z tego, że genbu, czy seryiu można zabić w kilka minut, jak jest z tego zero funu, tylko rutyna? Jest cos takiego jak emocje, a to w 100% gwarantują wypady do sky w gronie CC.

Nie chodzi o to by CC zmieniło się w sky LS. Nie chodzi też o to, by udowodnić, że "Polak potrafi". Zapomnijmy wogóle o kwestii narodowości. Jesteśmy paczką znających się ludzi i możemy czasem zabic razem coś silnego i udowodnić, że paczka znających się ludzi może to zrobić.

To oczywiste, że czasem ludzi bardzo porywa taki pomysł i zaczyna snuć wielkie plany, a przyłączanie się ludzi do innych LSów widzi jako coś złego/wrogiego. Pamiętajcie, że nikt nigdzie nie idzie i zawsze i tak możemy się spotkać i cos zabić.

Tak więc uważajcie na popadanie w skrajności. Ostatnio w sky była masa osób, pomimo to, że dużo z nich należy też do innych LSów. Przecież chodzi o fun i zrobienie czegoś razem, a nie mobilizowanie się w military-force.

Chciałbym znów podejść z Wami do smoka i tym razem go zmasakrować. Mam nadzieję, że uda nam się zebrac triggery i zebrać w siłe. Ostatnio była masa ludzi, aż się lezka w oku zakręciła ^^

Rha, Sai - nie kłućcie się. Każdy z was ma w połowie rację, a w połowie nie. Nikt nie jest święty. Każdy popełnia błędy.

Wiem, że nawet jakbyśmy wszyscy mieli jakieś HNMLSy, to możemy się czasem zebrać i zatłuc coś dużego.

Rha, mam cichą nadzieję, że wpadniesz nam pomóc, gdybyśmy mieli znów triggery na coś dużego. Dla funu Twojego i naszego. ^^ Może pokłuciłeś się z Saiem, czy kimś innym, ale pomyśl o reszcie CyCuszków, które nie mają z tym nic wspólnego, a którym mógłbys sprawić tyle radości ^^

Można się czasem pokłucić i sobie ponawrzucać. To najnormalniejsze na świecie i zdrowe - bo najlepiej jest sobie wszystko powiedzieć, a nie dusic to w sobie i się frustrować. Ale potem uścisk dłoni i niech pójdzie w niepamięć. Luuudzieee. Po co sobie psuc nerwy. ^^ Po prostu przemyśclie to, co 2ga osoba myśli, ale nie denerwujcie i nie obrażajcie się na siebie już. Nastrój się udziela. A potem nie chcecie w jednym aliance się spotkać i reszcie jest smutno w czascie whipu ^^

Ale się rozpisałem ^^ Chodzi mi o to, by być ponad i dalej miec fun z innymi.

Obrazek


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 23:43 
Cytuj  
Ok zmienmy temat:
Jaki jest plan na środe?


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 01:14 
Cytuj  
ubić wszystko co sie da ubić :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 13:14 
Cytuj  
będę dopiero po 22 ....jestem zalogowany w Gardens .... po popołudniówce się zaloguję


_________________
COLD is BACK !

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 13:48 
Cytuj  
w zaleznosci od frekwencji, checi, humoru, szczescia i innych zdazen losowych:
MG / Zip > Genbu / Seiryu


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 13:48 
Cytuj  
Mnie dzis raczej nie bedzie :/


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 13:58 
Cytuj  
to zwazywszy ze xav ma polowe triggera do smoka i bez niego MB ani smoka nie zabijemy, mozemy co najwyzej pokusic sie o zipa i genbu


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 13:59 
Cytuj  
na to wyglada


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 14:02 
Cytuj  
Genbu bez Xava? hehehe All Right


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 14:03 
Cytuj  
Lesiu ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 14:22 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
to zwazywszy ze xav ma polowe triggera do smoka i bez niego MB ani smoka nie zabijemy, mozemy co najwyzej pokusic sie o zipa i genbu


Triggera moge przekazac Sai, nie ma problemu.
Moge tez zjawic sie w sky okolo 21:30-22:00 ale nie wczesniej


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 21:30 
Cytuj  
Toś'my przynajmniej Matkę zabili.

Za tydzień smok! Postarajcie się zebrać wszyscy możliwi! ^^


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 22:18 
Cytuj  
jak bede potrzebny na Goda dajcie tella, chetnie sie przejde.

Ja nie bede was namawial na robienie czegos w sky, ja w tym nie mam zadnego interesu, chodzilem bo wydawalo mi sie ze chcecie pomocy, myslalem ze po to robiliscie 75 lv by bic silne mobki i TAK! ryzykowac przy tym strata expa, a nie masturbowac sie nim. Do niczego niemozliwego was nie popychalem, a tekst "poczekajmy az w lsie bedzie wiecej tankow" mnie totalnie rozwalil.
Tak ze, poczekam az sie zdecydujecie...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 22:27 
Cytuj  
ja se wlasnie szukam jakiegos Sky LSa


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 22:51 
Cytuj  
Ja tylko nie rozumiem Sai czemu się załamujesz i uciekasz jak się z Tobą normalnie dyskutuje. W końcu rozmmawia się po to, by rozpatrzyć wszystkei za i przeciw nawet, jeśli dla 1 strony są one oczywiste. Już w sumie squmałem co miałeś na myśli, to ty akcentujesz deprechę i się warpujesz. Lol. Tylko nie nażekaj już na Lesia, bo identyko się zachowałeś :lol:

Jak dla mnie, to dzisiaj brakło by przede wszystkim Gala. Jednak ten 1 więcej stun może zdziałać cuda. Może Rha by skoczył z nami? 3 NIN 1 PLD i reszta ludzi - smok by już zszedł na 100%. Choć z nami Rha, bo tylko ciebie nam tam brakuje.

Sai, nie fochaj się już. Nie zawsze wszyscy będą tryskać entuzjazmem na zawołanie. Nastroje po Zipie były kiepskie - musisz brać to pod uwagę.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 23:14 
Cytuj  
A co mial robic Comodo? blagac niektorych zeby jednak laskawie poszli na smoka?? Bez sensu . Trzeba sprzedac trigerry i chodzic tylko na Genbu . Chociaz tam tez w sumie mozna zginac raz czy dwa , takze moze to stanowic przeszkode nie do przejscia . Cholerne SE ! gdyby tylko expa sie nie tracilo bylo by wspaniale .

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 00:03 
Cytuj  
roznica miedzy 3 a 4ma stunnerami jest wlasciwie zadna
tak samo roznica miedzy posiadaniem 5 a 6u DD
przyczyny przegrania ze smokiem chyba byly jasno wyjasnione i na pewno nie byl nia brak 2-3 osob tylko granie jak dupy a mimo to chcieliscie robic z tego preteksty, strach przed strata kilku k expa by zdobyc takie itemki to juz wogole jest smieszne...
ale jak mowie to nie moj problem tylko wasz
wiecie juz co i jak trzeba robic czy to zrobicie zalezy od was


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 03:03 
Cytuj  
1. sky w srody sie wyczerpalo (zaduzo tam innych, trudno o triggery)
od dwoch wypadow nic sie nie dzieje sensownego, mozliwe, ze musimy zastanowic sie nad innym terminem.

2. Sai dla nas fun, to nie marzenie o smoku i sluchanie, jak to my gramy do dupy, a co tydzien rozwalanie Genbu, zbieranie triggerow i mozliwe, ze wypady na inne gody, ale bez chalasu i paniki, i tym bardziej bez pospiechu, mozliwe, ze dopiero z czasem.

nadal Sim nie ma raczek z Genbu, a miec powinienen; nie ma innych itemow, o ktore powinnismy sie starac, a nawet mamy 100% szanse miec.

czesc ludzi nie przychodzi juz w srody - co rowniez przemawia o potrzebe zmiany terminu, tez mozliwe, ze po smoku mysla, ze tak oto to Sky w naszym wykonaniu wyglada.

Maxii, nie ma zrobionego ZM, a jest nam potzrebny.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 lis 2005, 08:09 przez Elfka, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 07:16 
Cytuj  
rękawiczki jeśli kiedykolwiek zobaczymy w sky to najpierw trafią do Saitou (ma więcej punktów i Cursed Mitts), tylko musiałby przyjść :roll:

"Ja nie bede was namawial na robienie czegos w sky, ja w tym nie mam zadnego interesu" :o


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 10:50 
Cytuj  
sky jest zawsze pelne zmiana temirnu nic nie da

czesc ludzi ? rozumiem jak nie ma 2 ludzi to juz jest czesc ludzi i trzeba si enad tym ostro zastanowic..... HAHAHAHA zwlaszcza ze pierwszego czy drugiego genbu robilismy chyba w 10 osob

fajnie... jasne.... napewno bym lotowal mittsy...

nevermind...
robcie co chcecie, nie robcie czego nei chcecie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 693 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.