mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 01:12 
Cytuj  
Ehhh... Jak zwykle "wszystkiemu winien Simiurg"...
Jedno slowo i zaraz stado sepow obsiada biednego tarusia ;)
Simi po prostu taki jest i jak kogos to drazni to niech lepiej siedzi cicho, bo... nie ma w Vanadiel drugiego takiego altruisty, ktory pomoze wtedy kiedy nikt inny nie chce pomoc, bedzie lecial przez pol swiata zeby warpnac zagubiona duszyczke i nigdy ci nie odpowie "nie chce mi sie".
Ci ktorzy teraz witaja Michala "z otwartymi ramionami" pozniej oleja go totalnie, a Simi... jak zwykle pomoze kiedy trzeba :)
Doprawdy straszny demon z tego Simiurga, strzezcie sie go! ;)

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 01:33 
Cytuj  
Buhehehe ze zwykłego powitalnego topika zrobił się OT. A myślałem, że to tylko ja tak potrafie :D
Siema nowy :D

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 08:17 
Cytuj  
Loth, ty sie nie wypowiadasz, ty jezdzisz ludzi przy kazdej mozliwej okazji.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 10:32 
Cytuj  
Loth napisał(a):
Miły ls, naprawdę miły.

Każda akcja wywołuje reakcję, sama jesteś soba winna, i dobrze :P

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 12:54 
Cytuj  
O tak Desher zjechałam Michała, za witanie się. No, fajnie. Jasne, że jadę: za pytanie o darmowe serwery etc. Raz przegiełam (IMO) wiec przeprosiłam. Ludzie mają jednak to do siebie, że pamiętają tylko te złe uczynki. Dobra, niech będzie. Erelen nie nagrałeś się na Ramuhu, to byś przynajmniej sie nie wtracał. Zresztą do CC nic nie mam, może więcej zrozumienia takstu co poniektórym życzę. Dobra, ja się na ten temat wiecej nie wypowiem, bo potem, że sama ot tworze.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 12:59 
Cytuj  
tylko NIE rob ninji


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 13:20 
Cytuj  
Loth, ja poprostum nie rozuiem czemu tak na Simiego sie rzucilas . .


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

*

Posty: 142
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 14:15 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
zpomnieć o rodzinie, szkole i pracy można z miliona jeszcze innych powodów


Wiem, wiem, ale:
Kto ani razu nie zaniedbal rodziny, szkoly lub pracy przez Finala niech sie prosze wypowie :wink:


_________________
Limes ---> 42+ SMN / 29 WHM / 17 BLM Retired, czekam na FFXIV ;-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 22:01 
Cytuj  
Kożystajac okazji Witam cie drogi Michale w polskiej i miedzynarodowej spolecznosci graczy FF XI i zycze aby cierpliwosc szla u ciebie w parze ze zrozumieniam i umiejetnascia myslenia, zaradnoscia i umiejetnoscia samodzielnego dzialania co niewatpliwie zoowocuje sporym funem jaki mozna wyciagnac z tej gry a i tez spora satysfacja z przeszkod jakie czasem trzeba w tej grze pokonac a jest ich nie malo i nie raz nie dwa nie jedna z osob na lv 75 miala zapewne lzy rozpczy w oczach i serdecznie dosc zarowno FF XI jaki ls ....

Lothorien masz w stopce jeden z lepszych tekstow jakie mozna powiedziec przed walka, przed dowolna walka nie tylko ta pod bramą Mordoru co moze swiadczyc pozytywnie o posiadaczu takiego podpisu choc nie bardzo wiem jak powiazac ten ustep z twoja osoba na tym forum ale to temat na OT ... a takie głupoty piszesz .... wstyd.

Ludzie ktorzy nie graja czynnie w FF XI powinni ograniczyc swoje wypowiedzi na tym forum do minimum lub wogole ich unikac poniewaz to forum przeznaczone wlasnie dla graczy FF XI i to chyba kazdy rozumie ze od pierdolek o pogodzie sluzy pogawedki lub ogolne. Fakt ze nasi moderatozy sa bardzo wyrozumiali i liberalnie podchodza do tematu "moderowania" forum nie zwalnia cie od przestrzegania chocby marginalnie zasad dobrego wychowania i nie wpieprz$#$% sie w kazdy topik jaki umozliwia dobicie sobie punktu kolo ikonki. Polecam do tego flame.
Tekst o ls-e mozesz sobie wsadzić w "żyć", głeboko. Wypowiedz jednej osoby z LS nie mowi o tym jaki ten ls jest, jaki byl i jaki bedzie. Twoża go ludzie jacy sa czescia tegoż i efekt koncowy to skladowa wynikowa roznych harakterow ludzi jacy sa czescia ls-a. Temat dotyczacy pomagania nowym itd uwazam za zbyteczny - zbyt czesto sluzyl jako wytrych przy probach zmuszenia ludzi z ls-a manipulacja do osiagniecia jakis marginalnych osobistych kozysci i jako taki powinien byc pominiety.
Ls pomaga - co nie znaczy ls zalatwi wszystko za gracza, to moze byc zrodlo pomocy i jako takie nalezy je traktowac, nikt nie ma obowiazku do swiadczenia pomocy wzgledem innych ludzi poza stosunkami jakie powstaly w wyniku grania na jedym serwie. Na pomoc tez trzeba sobie zasluzyc i z czasem trzeba ja odpracowac w ten czy inny sposob.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 22:37 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Ludzie ktorzy nie graja czynnie w FF XI powinni ograniczyc swoje wypowiedzi na tym forum do minimum lub wogole ich unikac poniewaz to forum przeznaczone wlasnie dla graczy FF XI


A ja się znowu tak często i wszędzie udzielam, że normalnie w każdym temacie jest po 20 moich postów minimum. To jedno, a drugie - Jestem graczem FF. Nie wywalaj mnie z forum tylko dlatego, że nie moge sobie obecnie pozwolić na grę. Mam zainstalowaną i płaciłam regularnie. Zawieszenie nie oznacza zaprzestania na zawsze. Nie wykłócam się. Kilka razy zjechałam kilka osób, zdarza się. Obecnie pokojowo i którys raz z rzędu tłumaczę to samo. Czepiacie się mnie ile wlezie. Mam pozytywne zdanie o cc. Kilka osób mnie irytuje, ale kto nie ma w ogóle obiekcji do CC i ludzi z tego ls, niech rzuci kamieniami, no śmiało. Piszę co chcę. Mozesz się z tym zgadzać bądź nie. I kto tu właściwie ciągnie ot? Walisz wykład jaka to jestem głupia, jaki to ze mnie cham i prostak i liczysz, że tym samym zakonczysz ot? Nie będę Cię obrażać, praktycznie Cię nie znam. Daj się wypowiadać każdemu, a nie tylko tym, którym czas pozwala na grę.

PS: Tyle razy się powtarzam, ze może załóżcie temat "kłócimy się z Loth" jeśli tak bardzo tego pragniecie, bo po każdej prawie mojej wypowiedzi w jakims temacie, zaczyna się ta sama gadka o tym, jak to nie powiinam się udzielać, bo nie gram obecnie w FFXI. -_-' :roll:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 22:47 
Cytuj  
Loth jak sie czujesz teraz, gdy ktos cie zjechal a ty nie mozesz mu za to bana wlepic ? :roll:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 22:59 
Cytuj  
desh .. nie karm trolla


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 23:05 
Cytuj  
tiaa to jak sport ekstremalny nazywany "shark feeding" :P


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 23:12 
Cytuj  
Lord_Deshter napisał(a):
Loth jak sie czujesz teraz, gdy ktos cie zjechal a ty nie mozesz mu za to bana wlepic ? :roll:

Nie czuję się zjechana. Skoro Cię to rajcuje, to się baw. Ponadto nie wlepiam banów (praktycznie prawie w ogóle) za wyrażanie własnej opinii. A wyzywanie mnie od trolli świadczy o tym, kto to napisał, więc mam to... za plecami. :roll:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2005, 23:27 
Cytuj  
Tiaa czuje sie niesamowicie podjarany.


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 01:00 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Nie czuję się zjechana. Skoro Cię to rajcuje, to się baw. Ponadto nie wlepiam banów (praktycznie prawie w ogóle) za wyrażanie własnej opinii. A wyzywanie mnie od trolli świadczy o tym, kto to napisał, więc mam to... za plecami. :roll:

Może nie bany, a ostrzeżenie jak najbardziej i to chyba większość już wie :D Scorpio lekko przesadził z tym nie pisaniem, przez tych co teraz nie grają, ale ty poprostu wszędzie walisz co ci ślina na język przyniesie, nie myśląc co piszesz i tyle. Dla ciebie zabawa to: zjechanie kogoś, szczególnie jak jest nowy bo taki nie podskoczy i tyle :)
ps. Scorpio po twoim ostatnim poście się zruszyłem :cry: Scrorpio wyjdziesz za mnie? :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 02:10 
Cytuj  
skasujcie ten topic please


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 02:16 
Cytuj  
przed skasowaniem niech Lothlorien sobie poczyta to :

"Witaj

Pamietaj, ze kiedy juz wejdziesz do gry po raz pierwszy "there will be no way out". A i przeczytaj to co jest napisane przed wejsciem do gry. Napisane jest zebys nie zapomnial o rodzinie, szkole, pracy itd. "


"zpomnieć o rodzinie, szkole i pracy można z miliona jeszcze innych powodów
wielu ludzi w naszym biednym kraju by chciało sobie pograć w ffxi a nie może i nigdy nie będzie mogło "

specjalnie nie rozwijam za bardzo swoich myśli żeby tacy ludzie jak Lothlorien poznali coś z czym na codzień nie mają do czynienia <- tego też nie będę rozwijać

btw przywitam się z kolegą w grze i nie róbmy za dużo fikcji z forum na którym może pisać każdy kto tylko chce a pograć tylko nieliczni mogą, zgodzisz się z tym ostatnim Lothlorien ?, btw2 ja mogę poświęcić mnóstwo godzin każdemu w grze jak mi się chce, chciałbym żebyś Lothlorien też takie kaprysy sobie czasem robiła

Lothlorien - nasze posty są naszpikowane różnorakimi metaforami które zawsze rozumiesz dosłownie, czas zastanowić się dlaczego ...

teraz możecie usunąć ten topik i wszystkie na których ludzie sie witają


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 lis 2005, 02:46 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 02:41 
Cytuj  
Simiurga nie skomentuje, bo rozumiem co miał na myśli i to wystarczy.
Co do Erelena. Erelen, zaufaj mi, mam o wiele więcej zainteresowań, niż jechanie ludzi. Obecnie to Ty piszesz, byle mi jakoś spróbować "dowalić". Po co? Obecnie z Toba nie gadam, a Ty przy byle okazi "o widzisz tu jestem mastah". Teraz ja się spytam "po co"? Jadę? Pojechałam na tym forum 2-3 razy. Jestem zawieszona między grą- a nie graniem. To chyba jednak daje mi przywilej napisania w niektórych tematach kilku zdań? Bo nie wtrącam się do 80%. Zakończmy ta żałosną szopkę "kto komu mocniejszego psztyczka w nos da". Bez sensu pokazywać nowym jak to "ładnie" ze sobą rozmawiamy. Ja mogę być milsza, moge się postarać, ale prosze mnie nie wyzywać od głupków i trolli z łaski swojej. Bo każdy kij ma dwa końce.

Proszę skasować.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 09:00 
Cytuj  
Cytuj:
Ludzie ktorzy nie graja czynnie w FF XI powinni ograniczyc swoje wypowiedzi na tym forum do minimum lub wogole ich unikac poniewaz to forum przeznaczone wlasnie dla graczy FF XI

Stok what the...? Rozumiem, ze ja tez mam sie czuc w jakis sposob winny bo postowalem na forum wtedy kiedy nie moglem grac? To, ze ktos aktualnie nie gra w FF robi juz z niego "nie-gracza"? Kazdy ma prawo do takiej samej wypowiedzi. A chcialbym tez zauwazyc, ze Loth nie wypowiada sie na jakies tematy aktualne in-game, gdzie musiala by byc w grze obecna aby cos na ten temat mowic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.