mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 17:42 
Cytuj  
Nadszedł ten dzień w którym musiałem przestać ignorować problemy w RL jakie powoduje ciągłe granie. Słabe oceny w szkole, słaby kontakt z rodziną i Kasią ;) , zaburzenia snu, szkodliwość dla kręgosłupa od ciągłego siedzenia i dla nóg..
Kończe z graniem nie tylko w FF, ale tez w MMO wogole. Bede sobie pogrywal od czasu do czasu w jakies fajne single :) do FFVII chciałem wrócić po raz kolejny. Niestety nie umiem dawkować sobie gier MMO z umiarem....

Wszystkim chciałem podziękować za grę szczególnie CoP Statikowi, czyli Ancover,Maxii,Canto,Palis,Lesiu - Dziękuje Wam

Dziękuję za wszytskie dyskusje, te rzeczowe i te mało rzeczowe :D
Dziękuję Myrcie za ciekawe wymiany poglądów :D, wbrew pozorom ja Myrte bardzo lubiłem, on mnie chyba też trochę, przopominałem mu pewnie jego samego jak był młody XD

Dziękuje wszystkim za wyrozumiałość do moich pytań szczególnie na początku...
Specjal Thx for Opiekun,Galenros,Saitou (w tym ostatnim przypadku różnie było z tą cierpliwością :D )

Dzięki wszystkim WHMom co dali mi Raise :D

Rozdałem też prezenty, wkońcu święta idą nie? :)
Uberzy dostali symboliczne i tanie :) za wyjątkiem Myrty :)
Ci co dopiero do end game zmierzają dostali symboliczne i droższe :)
Przepraszam tych co nie dostali ale tylko 8 miejsc w wysyłce jest.....

Jeszcze miałem coś napisać, ale juz nie pamiętam co... napiszę później :)


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 19 gru 2005, 18:11 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 18:01 
Cytuj  
no, Bart .... zaskoczona jestem ogromnie....
jescze ostatnio malo bywalam w grze, nawet nie pogawedzielismy :(

rozumiem

zal

fajnie sie z toba gralo, miales w sobie duzo luzu zawsze zartowales
mam sympatyczne wspomnienia

powodzenia w RL-u :wink:
wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzacych Swiat i Nowego Roku

dzieki za pamiec i przezenty

pojawiaj sie na forum, jak bedziesz miec czas


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 18:05 
Cytuj  
Mam takie pytanko jak zrobić, żeby wykasować dane o karcie? Tak żeby postacie zostały ale, żeby kasy nie pobrało i żeby można było reaktywować po np. kilku dniach. Bo jak jakieś dane wpisuje na pałę zmyślone to jakiś system error i nie chce wejść. Czyli podsumowując chciałbym, żeby mi zblokowali konto z postaciami, ale jak wpisze spowrotem dobre dane to mi reaktywują.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 18:07 
Cytuj  
Anc dostałaś Hope Ring + honey... czemu? bo jesteś słodka, a ring pasuje do włosów :)


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 18:11 
Cytuj  
:D domyslilam sie :D dzieki
ale nie wiedzialam, ze odszedles i myslalam, ze to Sw. Mikolaj-Mrook
no, trudno... fajnie sie bawilo

tak i tak czasem bedziemy tu sobie gawedzic :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 18:16 
Cytuj  
Nie no cuz mam napisac troche to z nienacka wyszlo jeszcze wczoraj wieczorem ci lvla pomagalem odzyskac i przypominalem o CoPie a tu dzis nagle taka notatka na forum jak wracam no nic nastepne problemy do statika nie powiem ze bedzie je latwo rozwiazac ale cos wymyslimy. No nic bart trzymaj sie in RL moze kiedys sie jeszcze gdzies spotkamy. Latwiej bylo zrobic przerwe na miesiac lub dwa i wrucic po sesji albo ograniczyc czas gry do weekenduw lub paru dni no ale kazdy ma wolny wybur.

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 18:18 
Cytuj  
Praktycznie nie pogadaliśmy sobie, ale szanuję Twoja decyzje i gratuluje, ze sam doszedłeś o tych wniosków. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jak byłeś od tego "uzalezniony".

Jeszcze raz gratuluję tego kroku (bo to cięzka decyzja zapewne była) i zycze powodzenia w realu. Oby ci się wszystko ułozyło jak najlepiej, a może jeszcze kiedyś powrócisz w te kręgi. :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 18:24 
Cytuj  
Maxii przeważyło to, że dziś po raz kolejny nie wstałem do szkoły bo invite byl o 12+ i ja mam właśnie taki problem, że ja nie umiem sobie ograniczyć i nie umiem odmówić, więc musze się odciąć bez możliwości powrotu, tak zrobiłem z Diablo 2 i sie udało i teraz też się uda. Przepraszam za problemy ze statikiem, ale są ważniejsze sprawy w życiu.....


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 18:25 
Cytuj  
Powodzenia w RL!

Tylko co z naszym MNK party?? :D

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 18:26 
Cytuj  
MNK party z Tobą Opi to było zbyt kosztowne w realu marzenie :)

Problem polega na tym, że doszedłem do gry w której ludzie maja juz po 2 lata stażu. I ja chciałem od razu grać z Wami na 75 lvl i nie potrafiłbym inaczej grać jak na chama robić 75lvl i zdobywać sprzęt. Nie umiałbym być cierpliwy i patrzeć jak wy robicie kolejnego Limbusa/Sky/Sea, a ja patrze robie exp rok, ja chciałem "od razu" a to jest w tej grze niemożliwe bez gry 24h na dobe Was dogonić i o ile jak byłem sam w wakacje to dało rade, to już na studiach i z Kasią nie da....


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 19 gru 2005, 18:35 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 18:32 
Cytuj  
Szkoda Bart :( Dzięki za prezenty dla siostry. Bardzo się przydadzą. Nie zapomnę jak na początku zadawałeś więcej pytań niż byliśmy w stanie odpowiedzieć. Skończyło się na limicie czasowym :) To było dobre, że ja grając już przez ponad rok mam mniejszy czas gry niż Ty (i w sumie inni) przez te kilka miesięcy. Mi na szczęście dawkowanie gry jakoś wychodzi. Szkoda, że tak łatwo rezygnujesz ale argumenty masz dość mocne. Ja bym zawiesił konto na pewnien czas (raz już tak zrobiłem ale z zupełnie innego powodu). No cóż pozostaje... życzyć szczęścia w RLu i z Kasią (bo chyba tak ma na imię). Trzymaj się i zajrzyj tu czasem :)

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 18:34 
Cytuj  
Nie no luz problemy sa od tego zeby je rozwiazywac^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 18:34 
Cytuj  
Jesli miales problemy z ograniczaniem grania to dobry krok. Najlepiej nie zagladaj zbytnio na forum, bo cie bedzie ciagnac jak znam zycie, a po co zaczac zalowac slusznej decyzji. :)

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 18:38 
Cytuj  
Opi spojrze sobie na Kasie i oceny w szkole i przestanie ciągnąć :)


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 19:18 
Cytuj  
Heh Bart... a co z planami zrobienia wszystkich melee jobow do 75? Gdzies kiedys czytalem ze hardcore'owi gracze najszybciej sie wypalaja i odchodza w najmniej spodziewanym momencie. Tak jakos sobie o tym pomyslalem jak mi opowiadales o tych twoich wielkich planach i... niestety to sie sprawdzilo.
No nic.. powodzenia!

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 19:22 
Cytuj  
Ja sie nie wypalilem to jest mus, musze cos zrobic ze swoim zyciem....
Musze je popchnąć na jakieś tory jak będę w sytuacji Opiego i Anc, ułożone życie, dzieci itd. ( tak mi sie wydaje, że tak jest u nich :) ) to będę sobie mógł pozwolić na takie granie..... Ewentualnie moge zacząć grać w jakiegoś nowego MMO wtedy nie bede musial nikogo gonic i bede mogl grac na spokojnie ....


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 19:26 
Cytuj  
Szatan jest jednak wielki...

o rany, co za slaby charakter


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 19:30 
Cytuj  
Powodzenia Bartku w realu.

A ja Ci powiem, też miałem problem z chorobą expa. Ale się przycisnąłem, zrobiłem 75 lvl i jest już dobrze ^^ Radzę Ci to samo. Przyciśnij sie raz, zrób 75 i sam zobaczysz, że wszystko sie ułoży ;)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 19:34 
Cytuj  
Galenros wogóle Cie nie zrozumiałem :)
Comodo fakty są takie, że nie mam już sprzętu :)
Pozniej po 75 mialbym chec na Merity i bym znow gral i gral non stop.
Za duzo razy sie lapalem na mysli "znow kurw* wszystko zawalilem"

Gal jeśli myślisz, że mam słaby charakter to naprawde nwogóle mnie nie znasz, spróbuj rozdać cały swój sprzęt i nie grać więcej....... sądze, że mam całkiem mocny charakter tylko inne poglądy jeśli już ;p


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 19:43 
Cytuj  
Bazztek -> Thergal
Kang -> Galenros

W sumie obydwaj DRKi ale z innek krwi :D

Dzisiaj byłeś ostatni raz w grze?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.