mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 71
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 20:03 
Cytuj  
dobra to sobota. tylko proponuje przed walka omowic wszystko wszystko nie tylko animy ale je na pewno tez proponuje duuzo potow dla kazdego


_________________
Munia taru :) whm55 blm30 brd 10 smn 10

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 22:05 
Cytuj  
ekhm..... wszystko zależy od tego , jak szybko będę miał grafikę ....spaliła mi się karta ( ! Jednak ! ) i kupuję nową ....chcę kupić jak najszybciej ...ale kiedy mi się uda ...nie wiem


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 09:36 
Cytuj  
To jak idziecie jurtro? Mogli byście wreszcie sie przebić przez te promy.


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 09:47 
Cytuj  
te promy to mi sie niedlugo po nocach beda snily. jestesmy umowieni na jutro na Promyvion-Dem. co z tego wyjdzie okaze sie jutro.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 10:46 
Cytuj  
Hehe powodzenia zycze


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*

Posty: 71
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 14:18 
Cytuj  
hmm ja sie moge spoznic z jakies 20 min :( ehh ale i tak jak zawsze idziemy to z duzym opoznieniem. nie udalo mi sie zdobyc psycho animy ale damy bez niej rade jak ludzie przechodza wogole bez niech :)) nie poddamy sie!


_________________
Munia taru :) whm55 blm30 brd 10 smn 10

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 15:32 
Cytuj  
tak czytam i czytam jak ludzie to robili i w koncu doszedlem do wniosku dlaczego w shoutach ludzie chca WAR/NIN. z zastosowaniem utsusemi i share voke + animy + nuki BLM'ow + 2h po 50% HP bossa to moze sie udac. cholerne promy. zastanawiam sie czy nie zrobic jeszcze tych 5 lvl'i NIN i isc WAR/NIN. dokoptowaloby sie jakiegos RNG i SMN (Coldee?) i mozemy isc. fajnie byloby miec wiecej RNG to moznaby bylo pokitowac bossa zeby nie mial czasu na rodzenie tych swoich gowien. dochodze do wnioskow ze jedyny wrog w tej walce to brak taktyki. z w miare rozsadnym setupem mozemy sie zastanowic... takie marudzenie nooba. co wy na to ??


_________________
Obrazek

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 16:28 
Cytuj  
Jedyny wrog moim zdaniem to olewanie i brak jakiegos wiekszego zainteresowania przez innych... Jezeli mamy spotykac sie chociaz i nawet w te 4 osoby, a reszte brac z lapanki, albo kogos z LSa prosic za kazdym razem i liczyc na szczescie to to sie mija z celem moim zdaniem, za duzo w tym losowosci, kto pojdzie a kto nie... Marzyl mi sie static, w ktorym mamy pewny, chetny do dzialania sklad... wyszlo jak wyszlo... Jezeli chcecie to ja moge Wam pomoc, promy mam sam zrobione, ale organizacja kiedy od dwoch miesiecy ani jednego promu nie zaliczylismy juz mi bokiem wychodzi. sorry

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 16:32 
Cytuj  
Podstawą na Promyviony są animy. Bez anim nie macie co tam iść - najlepiej by było gdyby KAŻDY w party miał po 2 - wtedy macie zwyciestwo w kieszeni.

Animy najlepiej farmować w Promyvion-Holla, na pierwszym piętrze. Można solo np NIN/WAR czy WAR/NIN. NPC też może pomóc :) (ale zostanie tam tylko 45 minut).


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 16:41 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
tak czytam i czytam jak ludzie to robili i w koncu doszedlem do wniosku dlaczego w shoutach ludzie chca WAR/NIN.


Ja mowiłem juz na pierwszym wypadzie ze tam war/nin trzeba


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 16:44 
Cytuj  
Ja niedługo bede miał mojego RNG na 30 :) , wiec jakby co chetnie pójde :]


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 16:51 
Cytuj  
Animy mielismy praktycznie za kazdym razem komplet... Sklady bywaly rozne, ale sam zrobilem na pewno w gorszym (bez rng, smn i blm - przynajmniej dem). Kuleje tak jak pisal Gliz organizacja, ale tak to jest jak polowie grupy trzeba tlumaczyc po polsku, drugiej po angielsku i to po 3 razy a i tak potem nic z tego nie wychodzi i w trakcie walki spamuja pytania na /tell :D

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 18:05 
Cytuj  
Taktyke apisz na forum po polsku to juz polowe tlumaczenia bedziesz mial z glowy jak planujesz robic CoPa nie robiac chociaz jakis przeklejek kture kazdy z tego statika przeczyta to sie mija z celem. Ruzne FAQ o promach sa dosc obszerne jakby trzeba to kazdemu ciagle w kulko tlumaczyc to sie mija z celem i tylko sie wiecej czasu piszac jedno i to samo traci. Satik to raczej minimum 6 osub startowanie w 4 to kiepski pomysl szczegulnie ze dalej niekture misje niezbyt widze robic z lapanki. Ja jak skladalem statik swego czasu tez nie mialem wielu chetnych wpisalo sie sporo osub a potwierdzilo mi 5 i dlugo nie moglem znalesc 6 osby (potem to promy to juz byla kwestia 2 dni).

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 18:46 
Cytuj  
O to chodzi, ze przeciez robilem przyklejki, potem w grze jeszcze tlumaczylem i wyjasnialem... I wlasnie jest tak jak piszesz... zglosilo sie bodajze 11 osob, a wyszlo z tego 4 wiec sobie darowalismy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 18:49 
Cytuj  
Przyszło tydzien , pisze sie na to jak zrobie RNG do 30 , chyba ze mam isc WARem , o ktorej godzinie idziemy ?


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 18:59 
Cytuj  
Ja mam WAR/NIN jak coś ale ciężko mnie zastać (będę w wigilię!!!). Ale wy nie macie RNGa i chyba SMN. Ale jak mogliście Dem zawalić to niewiem. Moja ekipa zrobiła to bez Anim i tylko z Moim 2h (WARa).

**

Posty: 446
Dołączył(a): 20.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 19:03 
Cytuj  
Organizujcie sie organizujcie, jeszcze nie wszystko stracone widocznie. :D Ja wyjezdzam we czwartek i wracam dopiero po nowym roku wiec na mnie na razie nie liczcie. Jezeli po powrocie bedzie gotowa ekipa po promach bede mile zaskoczony i chetnie sie podczepie na dalsze misje... w staticu? :P

*

Posty: 71
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 19:10 
Cytuj  
Dajmy sobie jeszcze szanse. Początki zawsze są tryde ^^'. Jak coś to ja mam komplet anim już i nie mam zamiaru go sie pozbywać więc na promy będą. To dobry pomysł żeby wymyślić tutaj taktyke działania, przynajmniej my (ci co im najbardziej zalezy) bedziemy dokladnie wiedziec co i jak a jesli będą jacyś z shoutów no to przynajmniej tylko oni będą do tłumaczenie ^^.
A propo tych stworków co on rodzi. Z tego co wiem to potwor kiedys pomimo staran na pewno go urodzi i naprawde trzeba zaczac myslec co robic byle by przetrwac z tymi potworami jeszcze troche by bossa dobic :/


Jedyna rzecz taka nie taka to to ze w niedziele rano wyjezdzam i wracam po sylwestrze wiec dla mnie zadne wypady wtedy to nie bardzo :(


_________________
Munia taru :) whm55 blm30 brd 10 smn 10

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 19:24 
Cytuj  
Moze i byly przekleiki ale one sa dosc slabe lepiej samememu cos po polsku napisac pod sklad ktury to chce skonczyc wtedy latwiej kazdemu bedzie sie wypytac co ma robic itd.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 19:27 
Cytuj  
moze i static, ktorego nawiasem mowiac jeszcze nawet nie ma :D, jest do uratowania. jest kilka osob chetnych ze zrobionymi promami, ale wypady na promy nie wydaje mi sie zeby w tym gronie juz nam sie udaly. ja mam zamiar w ten czy w inny sposob je zrobic. podejrzewam, ze jako WAR/MNK nie mam wielkich szans na invite, a marne z PLD/WAR. dlatego doexpuje NIN10 do 15 (chocbym mial to wysolowac jak z THF), zrobie quest na Utsusemi:Ichi i bede szedl z shoutow az zrobie. nie ma sensu czekac, az w koncu ktos sie zjawi i cudownie nas przez te promy przeprowadzi. udal sie wypad raz, drugi... i spadlo zainteresowanie. pozostaly 3 osoby... kropka.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.