mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 142
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 11:28 
Cytuj  
Z tym, ze gracze, którzy nie grali nigdy, nie graja na razie, nie beda grali, to juz troche przesada, to jest topic gry FFXI, a nie graczy. Jak moderatorzy tez tak mysla to prosze usunac moje wszystkie posty i zbanowac. Dziekuje.

Nie popieram, jestem przeciwny temu, ze Loth wypowiada sie a taki sposob na forum, bo to nie jest Hyde Park, ale ma do tego prawo i tylko jej kultura osobista jest w tym momecie jedynym ograniczeniem.

Widze, ze po raz kolejny pieknie przedstawilismy sie nowemu graczowi.

Nie martw my sie tak tylko na forum ogolnie klocimy w grze jest spokoj :wink:


_________________
Limes ---> 42+ SMN / 29 WHM / 17 BLM Retired, czekam na FFXIV ;-)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 11:43 
Cytuj  
trafcio napisał(a):
...
Widze, ze po raz kolejny pieknie przedstawilismy sie nowemu graczowi.
...


Michał kim grasz w jakich godzinach i na jakim serwerze ?


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 09:40 
Cytuj  
Jak sie wszyscy witaja, to tez sie dolacze :).

Wczoraj przyszla do mnie paczuszka z gra, teraz czekam az pojawi sie Ekarta z Mbanku.

Przyznam ze jak zobaczylem instrukcje od gry, to mnie troche zgielo, a forumowy poradnik dla nowego gracza tez zabija iloscia informacji.

Do tej pory grywalem tylko w single, ale w koncu przelamalem sie i chce poswiecic FFXI troche czasu :).

Mam jeszcze takie pytanko: na czym polega cala ta zabawa z WorldPass do Ramuh? Z jakiego powodu wszystkim tu zalezy zeby akurat TAM sie zalogowac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 09:42 
Cytuj  
poweredjj napisał(a):
Mam jeszcze takie pytanko: na czym polega cala ta zabawa z WorldPass do Ramuh? Z jakiego powodu wszystkim tu zalezy zeby akurat TAM sie zalogowac?


Serwer wybierasz raz na zawsze i nie mozesz go zmienic dla danej postaci, a my wszyscy gramy na Ramuhu.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 10:14 
Cytuj  
poweredjj napisał(a):
...Przyznam ze jak zobaczylem instrukcje od gry, to mnie troche zgielo, a forumowy poradnik dla nowego gracza tez zabija iloscia informacji...


to co jest w instrukcji i co napisal Opi na forum to tylko wiezcholek gory lodowej. czlowieku ty nie wiesz na co ty sie porywasz. ja gram od wrzesnia i nie uwazam zebym wiedzial o tej grze chocby 1/30 z tego co powinienem.

jak juz ci sie gra spatchuje to bedziesz potrzebowal World Pass zeby moc grac na tym serwerze co my wszyscy (prawie wszyscy - Ramuhu). wyslij Private Message do kogos z forum (najlepiej do tych, ktorzy sa dopisani w watku o WP jako worldpassczyncy - dziwnym trafem Stok mnie jeszcze nie dopisal:)). jak bedzie ingame to kupi ci WP i poda.

mozesz probowac do mnie na GG 2363639. zwykle jestem od 17 ingame. w weekend od 9. jesli nie bede mial Party to chetnie ci podam WP.


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 10:19 
Cytuj  
Dzieki za info :). Faktycznie, moze nie wiem na co sie porywam, ale zawsze bylem fanem FF i tylko jakos FFXI mnie ominal.
Na pozostale czesci poswiecilem setki godzin i wcale nie uwazam zebym znal je w 100% :P.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 12:57 
Cytuj  
Nie wszyscy Opi a większość :P Upierdliwy żem jestem :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 12:59 
Cytuj  
99% polakow gra na Ramuhu :D

sam zrobiles postac na Ramuhu wiec siedż cicho ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 13:04 
Cytuj  
No tak, ale to po to by czasami z pewną Zjawcią i Glizdusiem pogadać :D Nadal chcę nin i thf na levelu 75 na Fairy :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.