mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 13.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:51 
Cytuj  
Witam, mam do Was kilka pytan. Chce sprzedac FFXI, jeszcze nie minal miesiac od czasu kiedy zaczalem grac... Co powinieniem zrobic zeby wypisac sie z Playonline? Czy mam tylko zlikwidowac Content ID czy moze "Unsuscrbie from PlayOnline", z tego co czytalem to w tym drugim przypadku bedzie mozliwa reaktywacja konta ale trzeba bedzie podac dane na nowo. Tu zastanawia mnie jedna rzecz: czy ktos kto ode mnie kupi ta gre bedzie mogl podac swoje dane do reaktywacji, czy konieczne jest podane tych dancyh, ktore wczesniej zostaly wprowadzone przeze mnie? Czy w ogole jest sens wypisywania sie z PlayOnline, czy moze zostawic wszystko tak jak jest i sprzedac komus? Czy bedzie on mial dostep do moich danych, ktore podawalem, zwlaszcza do numerów karty itp.?
Z gory dziekuje za odpowiedzi.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 23:23 
Cytuj  
Spytaj gilsellerow ^^ oni czasem lubia napijac konta a pozniej je sprzedac :)


_________________
Hades --> Geralt war72 Nin35 thf40 rdm32
Basrok rank 10 ZM14 PM4-2
AFv1 full
AFv2 2/5


Posty: 5
Dołączył(a): 13.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 01:40 
Cytuj  
Nie bardzo rozumiem co sugerujesz... Ja po prostu chce sprzedac gre zeby nie lezala u mnie na polce, bo i tak w nia grac nie bede, bo nie wciagnela mnie tak bardzo jak myslalem, ze to zrobi :/ A te 90 zł, ktore mam nadzieje za nia dostac moze mi sie bardzo przydac...
Widze, ze macie wybitna niechec pisania czegokolwiek w tym temacie, wlasciwie to nie wiem czemu... Nie znacie odpowiedzi na te pytania?? Myslicie, ze ja cos kombinuje? A moze po prostu olewacie mnie, bo i tak z wami gral nie bede... Napiszcie ze zwyklej ludzkiej zyczliwosci, nie patrzcie na kazdego kogo FFXI nie zachwyca jak na wroga :/

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 04:26 
Cytuj  
Co się czepiasz. Gilsellerzy to dobre rozwiązanie jakby nie było. Wystaw grę na Allegro daj 100 zł i zapewne szybko się ktoś chętny znajdzie. Albo popytaj wśród znajomych -_-' Ponadto pograc niespełna miesiąc i sprzedawać grę, no cóż.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 10:20 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Co się czepiasz. Gilsellerzy to dobre rozwiązanie jakby nie było.

No cóż, widać że wypowiada się ktoś kto nie gra i praktycznie prawie nic nie grał :roll:
Lothlorien napisał(a):
Ponadto pograc niespełna miesiąc i sprzedawać grę, no cóż.

Jak mu się nie podoba, to po co ma się katować?
Co do tego, jeśli chcesz na dobre skasować postać i konto to wybierasz cancel (czy delete) ID, co do sprzedania komuś innemu postaci to się nie znam, ale raczej nikt nie kupi low levelowca ^^


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 10:28 
Cytuj  
Odpowiedz jest prosta, robisz cancel Content ID (wszystkich) i po sprawie mozesz sprzedawac, kazdy kto kupi chcac nawet grac na postaciach Twoich czy skasowac i stworzyc nowa, musi najpierw przywrocic lub stworzyc Content ID co sie wiaze z wpisaniem na nowo wszystkich danych, wlacznie z karta :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 11:04 
Cytuj  
Ale fart wlanie mialem wychodzic do sklepu po FFXI hehe
Słuchaj jezeli wszystko bedzie ok to chetnie od ciebie kupie te FFXI.
Tylko musimy sie jakos umuwic. Spotkać czy cuś....
Jagbys byl z warszawy to sprawa byla by prosta.

Najlepiej gdybyś sprawdzil to w ten sposub: Skasuj wsszystko a potem znowu zainstaluj gre i pujż czy wszystko jest ok, czy mozna nowe danie wpisac itp.
Wlasnie ale czy wtedy bedzie dzialal GWP??? Hyba tak, wkacu bede sie rejestrowal od nowa, nowe kata bede robil....ale czy napewno?

PEACE


Posty: 5
Dołączył(a): 13.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 11:31 
Cytuj  
Super, po cichu liczylem na to, ze ktos moze sie odezwie z checia zakupu ;)
Po niecalym miesicay przestac grac... no coz... gdybym mial ta gre i warunki finanasowe dwa lata temu siedzialbym pewnie przy niej do bolu... Granie jest przyjemnie ale raczej dla zbicia czasu, nie ma nic tak bardzo wciagajacego. Wszystko przez mature!! Wlasnie dwa lata temu dwa tygodnie przed matura przeszla mi chec na gry komputerowe i zostalo tak do dzisiaj :( Zadna gra nie wciagnela mnie na dluzej niz kilka godzin :/ Chociaz mysle, ze moglo by to przerwac FFX ale PS2 nie mam, chociaz na sama mysl o tej gdze mam ochote w nia zagrac :D W kazdym razie nikomu nie zycze takiego "braku zapalu do gier" ;), bo jest to naprawde nieprzyjemne...

JunFan >> Podaj swoj adres e-mail zebysmy mogli omowic szczegoly, nie ma sensu zasmiecac forum prywatna rozmowa...
Albo napisz do mnie: [email protected]

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 11:37 
Cytuj  
Nie kasuj content ID bo tracisz konto raz na zawsze bez mozliwosci reaktywowania.
Robisz tak: CANCEL CONTENT ID i ten kto kupi w przeciagu 3 miesiecy robi REACTIVATE CONTENT ID. Przy reaktywacji trzeba i tak wpisywac wszystkie dane potrzebne do platnosci.

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 11:56 
Cytuj  
Ale nowe dane czy satre???

peace


Posty: 5
Dołączył(a): 13.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 11:58 
Cytuj  
Nigdzie nie znalazlem mozliwosci skasowania content ID jedyne co bylo mozliwe to jego anulowanie, a kasowanie nastepuje automatycznie po 3 miesiacach, nawet w instrukcji jest to dziwnie napisane, tak jakbymozna bylo skasowac content ID recznie...

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 12:07 
Cytuj  
Sarinen zajżyj na majla i odpisz.

peace

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 12:17 
Cytuj  
JunFan napisał(a):
Ale nowe dane czy satre???

peace


Obojetnie - byleby SE moglo sciagnac kase z karty :)

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 12:32 
Cytuj  
Aha super.
Ej a muglby ktos sprawdzic jakie panstwo jest tera na 1 miejsu?
Bastok? czy Sandoria?

dzieki z gury i pozdro!!!
jak dobże pujdzie to już dzisiaj bede je mial!!!!!!!!!!!!!!!! buhahahahha

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 12:40 
Cytuj  
JunFan napisał(a):
Aha super.
Ej a muglby ktos sprawdzic jakie panstwo jest tera na 1 miejsu?
Bastok? czy Sandoria?

dzieki z gury i pozdro!!!
jak dobże pujdzie to już dzisiaj bede je mial!!!!!!!!!!!!!!!! buhahahahha


w tej chwili 1st jest Sandy. wiekszosc z nas jest z Bastok i nie mial na to wplywu fakt kto byl pierwszy. 2 tyg temu przez 3 tygodnie pierwsze bylo Bastok.

P.S. w trakcie updatu (pere godzin) proponuje zagladnac do slownika ortograficznego :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 12:44 
Cytuj  
O jezu a ci znow o bledy ortograficzne sie czepiają...ehh będe pisał w Wordzie jeśli to cie uszcześliwi.

Bo sie wacham jakie państo wybrać...Bastok mi sie za bardzo nie podoba. Wczesniej jak gralem to bylem z Windy... Ale zawsze podobalo mi sie Sandy...z 2 strony jagbym wybral Windy to wiedział bym co i jak.... skąplikowane troche ale mam problema.
Bede grał na bank Elvaanem...więc Sandy najlepiej pasuje...

peace!!

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 12:48 
Cytuj  
Glizduś ma rację z tym słownikiem ortograficznym - jak zamierzasz tak mówić na LSie to przygotuj się na masakrę ;)


Cytuj:
Bo sie wacham jakie państo wybrać...Bastok mi sie za bardzo nie podoba. Wczesniej jak gralem to bylem z Windy... Ale zawsze podobalo mi sie Sandy...z 2 strony jagbym wybral Windy to wiedział bym co i jak.... skąplikowane troche ale mam problema.
Bede grał na bank Elvaanem...więc Sandy najlepiej pasuje...


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 12:51 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Glizduś ma rację z tym słownikiem ortograficznym - jak zamierzasz tak mówić na LSie to przygotuj się na masakrę ;)


Cytuj:
Bo sie wacham jakie państo wybrać...Bastok mi sie za bardzo nie podoba. Wczesniej jak gralem to bylem z Windy... Ale zawsze podobalo mi sie Sandy...z 2 strony jagbym wybral Windy to wiedział bym co i jak.... skąplikowane troche ale mam problema.
Bede grał na bank Elvaanem...więc Sandy najlepiej pasuje...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 12:52 
Cytuj  
cos chciales napisac Simi ?? bo jesli chodzi o brak polskich znakow, to mnie tez musisz napietnowac. przyzwyczajenie z mIRCa :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 12:54 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
cos chciales napisac Simi ?? :D

nie, ja tylko czytam


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.