mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 00:28 
Cytuj  
obtained: Breeze Gorget :D

ta.. ja teraz mam dylemat: czy zbierac coiny na boxera czy przerobic ninja hatsuburi czy ninja chainmail ^^ coiny mam, jeden itemek mam - potrzebny bylby 2 z temenos north ;)

Obrazek
Obrazek

juz widze jak wszyscy sie ciesza perspektywa kolejnego spotkania z beastmanami :P


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 00:48 
Cytuj  
skoro mamy chyba az 3 chipy z temenos north moze zwiedzimy temenos centrale ktora ten chip otwiera ? :) chyba ze zagramy bezpiecnzie na coiny ^^;;; xava decyzja lol


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 01:07 
Cytuj  
Wisi mi ^^


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 06:59 
Cytuj  
sai - nie rozumiem Twojego "planowania". Robiliśmy jakiś czas temu ankietę, z której wynika, że grupie najbardziej zależy na coinach. Na tym powinniśmy się teraz skoncentrować, bo wczorajszy wybór Limbusa był średnio-udany (37 coinów). Brakuje nam jeszcze 2 chipów żeby dojść do Omegi, jednak uważam, że skoro mamy ciśnienie na coiny - to róbmy te Limbusy, gdzie ich wypada najwięcej a nie tak "od przypadku".

Centralnych Temenosów nie opłaca się robić, bo naszym priorytetem nie jest dojście do Ultimy, a patrząc na Rocksalt kolesie robili to 2 x, 2x przegrali i wypadło im 1 i 26 coinów (w 13 i 10 osób).

Na czwartek uważam, że powinniśmy zmasakrować Apollyon South-East - tam możemy pobić ilość coinów.

First Floor:
Metalloid Amoeba (Slime), Ghost Cloth (Cloth)
Mobs on this floor is immune to blunt weapons.
Ghost Cloth opens portal.
Kill all Amoeba to spawn treasure chest.

Second Floor:
Adamantshell (Crab), Tiehotsodi (Kraken)
Mobs on this floor is immune to slashing weapons.
Tieholtsodi opens portal.
Kill all Adamantshell to spawn treasure chest.

Third Floor:
Inhumer (Sheleton), Grave Digger (Coarse)
Mobs on this floor is immune to piercing weapons.
Grave Digger opens portal.
Kill all Inhumerto spawn treasure chest.

Fourth Floor (last):
Flying Spear (Weapon), Evil Armory (Weapon)
Mobs on this floor is immune to magic.
Kill Evil Armory and open chest to win.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 08:16 
Cytuj  
Especially when we have BRD, so we can sleep undeadsl now if we'll link few of them :)) (last accident in this floor with undeads)

I agree with Huck ! The most coins can get from Apollyon South-East, 2pcs from one mob :) We should do it on thursday ^^;


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 08:26 
Cytuj  
byl zdecydowanie do dupy huck masz racje lol zwlascza ze AZ na 3 limbusach wypadlo wiecej monet i TYLKO 3 przydatne itemy do upgrade afow dorwalismy!!!
a ja nie rozumiem twojego "planowania" ktore nie uwzglednia probowania nic nowego tylko powtazania w kolko tego samego
jesli dobrze licze to brakuje nam jednego chipa do omegi
a gosci z saltwater widac uwazasz za bogow ktorym jesli sie nie udalo to tacy malutczy polacy sobie napewno nie poradza i nie ma co podchodzic
a ankiety sa gowno warte


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 08:52 
Cytuj  
Sait - spokojnie, ale wez tez realne mozliwosci wygranej czy tez pokonania centralnych Limbusow, teraz ledwo udaje sie nam zlozyc full 2xpt a tam sa moby o wiele trudniejsze anizeli te na zwyklych :) Imho na NMy powinnismy pojsc w pelnym ally lub tez sprobowac jesli tak bardzo chcesz tych NMow, ale po zdobyciu wiekszej ilosci monet :)

Poza tym Sait kazdy ma prawo do przedstawienia swojego pkt widzenia, wybieramy wiekszosc demokratycznie :) no chyba ze jest inaczej ;-)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 08:58 
Cytuj  
sai - zachowujesz się jak Lepper... a jeżeli mówisz, że ankiety są gówno warte to znaczy, że głos wszystkich którzy głosowali jest gówno warty...


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 09:12 
Cytuj  
spokojnie :)

Huck, zapominasz ze jest kilka osob ktore chca itemki z Omegi/Ultimy wiec kiedys i tak bedziemy musieli tak isc, na samw weapony poczekalabym na reszte kurczakow ale centralne temenosy mozemy isc obejrzec prawda?

RockSalt to nie CC - my mamy dobra zgrana ekipe i pewnie mozemy zrobic wiecej niz oni wiec?

robimy runy 2 x w tygodniu, w czwartek chodzmy po coiny na szkielety a w poniedzialek chodzmy zwiedzic ktoregos centrala :D

pewnie sa latwiejsze niz appolyon z behemotami ;)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 09:22 
Cytuj  
Ja bym poszedł na appylon NW, nie było nas tam jeszcze, maja tam item RDM, THF, MNK, DRK, NIN ... BST.

Dawanie osobie z największą ilością monet prawa wyboru gdzie idziemy jest imo bezsensu bo taki np Xavery ma całkiem gdzieś gdzie idzie ...
Z większymi akcjami to bym się wstrzymał jednak do czasu az dobije do nas ludzi do 18 osobowego skladu na runy.

Niestety nie widze w tabelce kto planuje jaki item nastepny kupic ... dobrze by było wprowadzić taka rubryczkę. Wtedy łatwiej było by planować runy. I nie bardzo widać ile monet jest w Banku w chwili obecnej.

Nudy i powtażalnosci tych samych lokacji nie da się uniknać. Na szczęscie jest tych lokacji na tyle dużo że nie trzeba robić w kólko tych samych ...

No i ciekawy jestem co ty na to Rhaegal bo niebawem spłacisz swój dług wobec nas i czy planujesz zostać i upgr AF-y czy zostawiasz nas samym sobie ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 09:52 
Cytuj  
Dzisiaj zrobilismy bez problemow appolyon NW w 11 osob w SW, wiec chyba powiniscie dac sobie rade z tym limbusem, wypada tam wmiare duzo monet tez.
Z centralnych temenosow robilem raz Floor 1 to nie byl tak bardzo trudny, jest tam tylko 6 mobkow, na szczescie kazdy zostawia po 5-8 monetek. Najgorszy z tych mobkow jest tylko smok.


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 09:59 
Cytuj  
Nie powiedzial bym ze bez problemow Drac... raczej mielismy farta jak cholera :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 540
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 10:12 
Cytuj  
No dzisiaj jak bylem na tym limbusie to nie mielismy problemow, pare zgonow bylo tylko przy koncowce walki ze smoczkiem i behemothem, czasu tez mielismy chyba nawet zapas jakies 15minut.


_________________
Draconi Hume BRD75 COR75 MNK55 BLM42 WHM37 WAR25 THF15 BST15 NIN20 RNG45
77 Merit Points
Boneworking 100+2, Leather 60,Cloth 50, Goldsmithing 18, Alchemy 60

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 10:13 
Cytuj  
ee tam Xav, na luzaka, nie było zgonów a szybciej w 12 osob sie chyba nei da zabijac prawda ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 16:26 
Cytuj  
ankieta jest gowniana gdy priorytety zmieniaja sie co kilka tygodni a kazda opcja jest wysoce elastyczna. jesli chcesz sie wyniuku tej super przydatnej ankiety kierowac to rozumiem ze jezeli masz do wybory limbus gdzie wypada 40 monet a taki gdzie wypada 30 monet, 3 itemki do upgradu i nie mamy chipa to wybeirzesz ten pierwszy ? gratuluje! i daltego mowie ze ankieta jest gowniana, bo wybor nie powinien podlegac tylko sztywnym ustaleniom bo nie zawsze jest to najlepsze
gdybysmy nie robili tyle razy temenos north dla itemka nie dowiedzielibysmy sie nigdy ze moze tam wypasc wiecej moent niz na ukochanym przez ciebie appolyonie! Co rozjebalo kolejny mit ze duzo monet wypada tylko w appolyonach a nie w temenosach.

dobija mnie tez to gadanie i marudzenie ze ci to mieli problem ci to wipneli jak tam byli itd... co nas maja inni obchodzic! i czemu kazdy zaklada ze tamci to sa lepsi od nas i bylo ich wiecej od nas ?? Czemu nie mielibysmy sami sprawdzic jak nam, w naszym setupie, z naszymi umiejetnosciami tam pojdzie? Za pewnik chcieliscie uznac ze bez wyczesanego full alliance do centralnych temenosow nie podchodzic, ale drac moze udowodnic wam co innego, bo tam byl i sam sprawdzil a nie kierowal sie jakimis zaslyszanymi informacjami

robienie raz w tygodniu czegos glownie dla monet a raz czegos dla itemow jest mysle calkiem niezly


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 17:31 
Cytuj  
Też jestem za tym aby robić raz w tygodniu coś nowego a raz dla monet czy itemów. Aha - jak komuś bardzo zależy na jakimś upgrade (np ma super AF+1 a brakuje mu itemka) to niech napisze na forum, można run dostosować do potrzeb. Ja nie mam żadnych pilnych potrzeb, ale widzę problemu w tym aby pójść na jakiegoś limbusa na którym moze wypaść 5 monetek mniej a jak bedzie item dla kogoś przydatny. Oczywiście w granicach rozsądku, czyli nie tłuczemy ciągle tego samego bo bedzie nudno ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 17:41 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Niestety nie widze w tabelce kto planuje jaki item nastepny kupic ... dobrze by było wprowadzić taka rubryczkę. Wtedy łatwiej było by planować runy.


Zgadzam się, że warto wiedzieć kto co planuje niedługo kupić i jakiego itemu mu brakuje, ale uważam, że każdu komu brakuje czegoś powinien na forum się wypowiedzieć i powiedzieć, że brakuje mu tego i tego i ma dużo punktów i chciałby mieć ten item.

W tabelkę to za dużo roboty dla prowadzącego tabelkę...

Scorpio napisał(a):
I nie bardzo widać ile monet jest w Banku w chwili obecnej.


Komórka [C4]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 18:13 
Cytuj  
Hmmm ok jesli tak to sie przyda to spoko:
Ja kiedy wreszcie zdobede Nashira (w dalekiej przyszlosci :D) zaczne powolutku zbierac na Luc. Earing(fast cast) wiec mozna wstawic w sumie w tabelke, ale i tak do najblizszego planowania sie nie zda/

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 18:13 
Cytuj  
zet napisał(a):
W tabelkę to za dużo roboty dla prowadzącego tabelkę...



Nawet nie tyle za duzo roboty co zbyt dynamicznie to sie zmienia u kazdego i trudno to ogarnac. Mysle, ze powinnismy wiedziec co chca ci z najwieksza liczba punktow i wiare mozliwosci ukladac limbusy pod ich kontem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 21:39 
Cytuj  
Jak zwykle Opiekun utrafił w 100%. Ja bym poszedl na ten apyllon o ktorym pisalem bo :
1. Nas tam nie było jeszcze ..
2. Wypada sporo itemów do AF ... dla ludzi ktorzy juz powoli powinni sie przymierzac do upgrd AF typu Gokulo, Valyana, Opiekun i Galenros ...

Moge chetnie isc na tego z elemelkami o ile sai ma chrapke na AF+1 w co watpie wiec pewnie raczej tam gdzie wywalaja itemy dla THF :)
Pozatym o ile mi sie rl nie wpieprzy z butami w moje plany jestem do dyspozycji i bardzo sie ciesze jak ludzie z naszej grupy kupuja sobie stuff prima sort ^^ Wiecej radochy mam z waszych zakupow niz z mojego kolczyka ktory jest suuuuper ! :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.