mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 22:13 
Cytuj  
http://www.kachosen.com/FFXI/transworld.htm

Jak dla mnie bomba, szkoda ze teraz nie mamy takiej grafiki 8)


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 22:18 
Cytuj  
O Człowiek !!! niewiem skąd to wziełeś ! grafika miodzio ! 8)

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 22:30 
Cytuj  
Taka grafika (z tego co sie orientuję) nie przeszłoaby na PC i to jeszcze mmorpg. Super jest, ale to nierealne marzenie. Predzej posiadacze X360 by chyba czegoś takiego doświadczyli. Realia to realia, co nie zmienia faktu, że taki FF bił by rekordy popularności.


_________________
Obrazek

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 22:33 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Taka grafika (z tego co sie orientuję) nie przeszłoaby na PC i to jeszcze mmorpg. Super jest, ale to nierealne marzenie. Predzej posiadacze X360 by chyba czegoś takiego doświadczyli. Realia to realia, co nie zmienia faktu, że taki FF bił by rekordy popularności.


Predzej czy puźniej coś takieg bedzie pozatym Nowa Generacja gier już sie rozpoczeła Next Next Gen od X360 , Playstation 3 czy Revolution ( który jak potwierdził Nintendo jest to konsola Next Gen'owa ) .

Piekna grafika sie dopiero zacznie ... Napewno ...

PS: Pozatym drzewa( i większość) na tych screnach były zrobione na podstawie silniki Unreal Engine 3 więc niema co sie dziwić .. za pare lat taka grafika bedzie juz Normalką (nośniki Blu-ray to wyrzymają ) .


Ostatnio edytowano 17 sty 2006, 22:39 przez Relict, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 22:34 
Cytuj  
Ja tam sie nie znam. Za kilka lat taka grafika bedzie osiagalna (o ile juz nie jest). Pytanie tylko czy oplaca sie to.


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 22:39 
Cytuj  
Yes,please! ;) Za cene takie gry z taka grafika jestem w stanie dac wiele ;) sama przyjemnosc 8)


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 22:42 
Cytuj  
Napewno sie opłaca ( tylko ze nie dla wszystkich z nas).

Pozatym w tym momencie gdy grafika dojdzie do momentu pełnego rozwkitu to przestanie sie rozwijać ... i tak już jest doskonała ( potwierdziły to jende z wiekszym korporacji UMD i Invidia, Sony cyz też Capcom ) Ale nie będe zchodził na jakiegoś OffTopica i jednym słowem do takiej graFY PRZY ffXI bedzie trzeba mieć niezłego kompa ...

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 23:12 
Cytuj  
niezłe :o :o


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 23:14 
Cytuj  
Chyba Twoja wizja przyszłości trochę zbyt optymistyczna jest imo. O ile na konsole - czemu nie, za te 8-10 lat? O tyle na PC? Śnisz człowieku. Gry online sa z natury mniej powalające graficznie ( w porównaniu do gier na takiego X360) i tak jeszcze przez pewien czas pozostanie. PC to nie konsola. Ponadto japończycy kierują się głównie w stronę konsol. Jasne, że kiedyś taka grafika będzie osiągalna. Za te 15 lat na PC może się da tak grać. Wyobraź sobie wtedy cenę takiego PC, gry etc. No i swój wiek wtedy. Jasne, ze wszystko się zmieni kiedyś, że będzie pięknie i w ogóle, ale to juz raczej dla naszych dzieci ;) <gdy będą w obecnym wieku naszym>


_________________
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 23:22 
Cytuj  
karwacek napisał(a):
Ja tam sie nie znam. Za kilka lat taka grafika bedzie osiagalna (o ile juz nie jest). Pytanie tylko czy oplaca sie to.


Jak widac juz teraz jest osiagalna. Tyle ze na dzisiejszym sprzecie animacja takiej grafiki osiagalaby zawrotne predkosci w granicach 1fph (jedna klatka na godzine :)).

Ale zobaczyc dobrze znane miejsca i mobki w nowym wydaniu - niesamowite wrazenie. A tonberries krecace sie kolo swiatyni Majow (podobienstwo do Temple of Uggalepih uderzajace :)) wygladaja bombowo!

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 23:32 
Cytuj  
Ja nie pisze o osiagalnosci grafiki bo ta widac. Chodzi mi raczej o animacje takich obrazow. Dam sobie reke obciac ze jest to mozliwe nawet na sredniej klasy PC tylko wszystko rozbija sie o optymalizacje. I tu dochodzimy do oplacalnosci takiej grafiki. O kilku lat poziom grafiki w grach jest bardzo podobny, nie widac jakis wielkich skokow jakosciowych. Jest ladniejsza ale nie tak jak to zapowiadano (w 200x roku bedziemy mieli grafike jak filmy), mimo ze moc jaka dysponuja karty i procesory powinna na to pozwolic (w mniejszym lub wiekszym stopniu).

Koniec tej gadki bo sie OT zrobil 8)
Podziwiac, podniecac sie, nie dyskutowac :wink:


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 00:22 
Cytuj  
No, ale chyba po to jest forum, nie? Żeby dyskutować. Bo że ładne, to widać.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 00:31 
Cytuj  
na naszym świecie są tylko 3-4 firmy (i oczywiście wszystkie japońskie) które mają ludzi zdolnych (i pieniądze) żeby można było ich wykorzystać przy tworzeniu gier które by nas zaskoczyły grafiką, ale w świecie biznesu mają już zapewnione projekty na X lat i na pewno nie ma szans żeby zrobili coś podobnego do tych screenów, inne firmy w których pracują zdolni ludzie tworzą engine'y które wykorzystują mniej zdolni + managerzy którzy obcinają budżety i skracają czas powstania produktu żeby jak najszybciej wszedł na rynek żebyśmy mogli potem zobaczyć za 250 zł grę która w zapowiedziach na 60kl/sek ma czasem 30 i mnóstwo efektów które w demkach na supermaszynach śmigały a na naszych maszynach trzeba je wyłączyć bo się karty będą przegrzewały
zgadzam się w 100% z Karwackiem że "Od kilku lat poziom grafiki w grach jest bardzo podobny, nie widac jakis wielkich skokow jakosciowych. Jest ladniejsza ale nie tak jak to zapowiadano ", nowe konsole za dużo nie wniosą bo i tak będą musiały wszystkie gry na nie korzystać z engine'ów pisanych na pc'tach, zmuszą tylko ludzi do kupienia hdtv pod wpływem reklam, które będą wszystkich przekonywać że tylko na takim sprzęcie można zobaczyć inną jakość, skok dla mnie nadejdzie wtedy jak zobaczymy gry które będą wyglądać jak ffac w pełnych 25 kl/s :D ,
ładne te zdjęcia, ciekawe jakim aparatem robione ?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 01:33 
Cytuj  
ale wypasione grafy. azsie milo patrzy. szkoda ze to fake :(


_________________
Obrazek

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 02:20 
Cytuj  
lol ludzie przeciez to sa zdjecia, a na nie nalozone, odpowiednio powycinane obrazy potworów lol.

peace

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 02:52 
Cytuj  
nie wszystko to chyba zdjecia.. no ale jedno trzeba przyznac, ze efekt jest powalajacy :D


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 10:11 
Cytuj  
Tak szczerze, to o ile tła bardzo mi się podobają, to potwory wyglądają trochę za "plastikowo" jak na mój gust :x
Lothlorien napisał(a):
Predzej posiadacze X360 by chyba czegoś takiego doświadczyli.

Bardzo wątpię. Wnioskując z grania na konsoli w sklepie oraz długiego jej opisu w PSX Extreme wydaje mi się, że prędzej PC uzyska możliwość rozbudowy do tego stopnia, niż programiści wycisną taką grafikę z iXiego (bo na razie szczerze mówiąc z tego co widziałem PC zdaje się prowadzić - Kameo i King Kong nie powalały).


_________________
Obrazek

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 11:33 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Tak szczerze, to o ile tła bardzo mi się podobają, to potwory wyglądają trochę za "plastikowo" jak na mój gust :x
Lothlorien napisał(a):
Predzej posiadacze X360 by chyba czegoś takiego doświadczyli.

Bardzo wątpię. Wnioskując z grania na konsoli w sklepie oraz długiego jej opisu w PSX Extreme wydaje mi się, że prędzej PC uzyska możliwość rozbudowy do tego stopnia, niż programiści wycisną taką grafikę z iXiego (bo na razie szczerze mówiąc z tego co widziałem PC zdaje się prowadzić - Kameo i King Kong nie powalały).



co do pięknych grafik to ja już nie raz widziałem np: w MGS 3 lub narazie najlepeszej grafice w grze jaka istnieje Resident Evil 4 uhhh..

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 17:24 
Cytuj  
W MGS3 piękna grafika? Nie zauważyłem, kiedy grałem w nią X godizn, wydawała mi się "zwykła", czyli po prostu standard jak na dzisiejsze czasy.
Co do RE4, to faktycznie wygląda nieźle ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 10:38 
Cytuj  
To sa tylko zdjecia zrobione przez kogos ale PS3 ma byc super i moze bylo by cos takiego mozliwe na tym, moj kumpel co ze mna mieszka ma Xbox 360 i DOA4 wyglada zejebiscie
link ktory ma wiecej takich zdjec postoje
http://ffxi.killvoid.com/forums.php?m=posts&q=97507&d=0


_________________
Obrazek
75 NIN/DRG/DRK/WAR
51 goldsmithing, 22 smithing
Mule: Maniu
60 rdm, 37 blm,
100+3 bonecraft, 60 leathercraft, 60 alchemy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.