mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 716 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 21:38 
Cytuj  
Obiecane kilka fotek :)

Nasz uber skład: Phal, Sim, Kal, Veji, Desh i ja
Obrazek

Mamety zawsze nam szły na luzie, teraz nie bylo inaczej :)
Obrazek

Mapety dalej dostają po dupie :)
Obrazek

Omega, nasz zmora na 3 pierwszych runach, zmęczona tym razem moim 2h :) Zabita chyba przez Kalcie :) Omega prawie wcale nie używała swoich pocisków, i to nam dało wygraną.
Obrazek

Ultima też nad wyraz łatwo, ja na całą z nią walkę dostałem tylko raz.
Obrazek

Ultimy ciąg dalszy, nadal idzie uber :)
Obrazek

Zaciukana!!!! Wygrana jest nasza :) Operation Burst zakończona burstem Sima!
Obrazek

Tylko Vejiego żal, 3 razy zginął ;;
Obrazek

I jeszcze jedno, sub NIN bardzo, ale to bardzo mi się przydal, uzywalem mało potow, na ostatnim podejsciu tylko 1 i 2 soczki i jedną chakre.
Zwracam honor Saiowi, który od razu nam to radził.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 22:28 
Cytuj  
Team number one Congratulations ! GJ ^^

Team number two - Jutro o 13:30 w Tavnazian Safehold ??

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 22:31 
Cytuj  
Pasuje


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 22:35 
Cytuj  
Tom, zajefajny przykop w mammeta :D


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 23:19 
Cytuj  
woot, wypasne zdjecia Tom! :D
i tak jest kalcia defeats omega! woohooo! ;p rdm pauaaa!


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 23:24 
Cytuj  
Grats!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 23:35 
Cytuj  
będę


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 23:42 
Cytuj  
mamy problem, co z saedem?


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 00:19 
Cytuj  
omg! Pare dni mnie nie bylo a tu takie newsy! Grats team #1!
Sorki za nieodzywanie ale w srode musialem niespodziewanie wyjechac i wrocilem kilka godzin temu..
Jak nic niespodziewanego sie nie wydarzy to jutro o 13:30 bede gotowy.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 00:26 
Cytuj  
Gratulacje!!! Najgorsze juz macie za soba :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 01:07 
Cytuj  
Gratulacje 8)


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 08:57 
Cytuj  
Hehe. Bo ta walka jest bardzo prosta, widać to było na naszym 4tym podejściu ostatnim razem - w 5ciu zamiataliśmy ;) Gratuluję.

Postaram się być 13:30, choć wydaje mi się, że najwcześniej o 14 się pojawie.

Robię zdjęcia na zaliczenie i statystów na 11 umówiłem - chwilkę to potrwa ;)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 13:12 
Cytuj  
Kilka uwag dla dzisiaj walczacych:
- na Omedze ustalcie ktos odpala 2h, u nas byl to tylko Tom (kierowalismy sie tym ktore 2h da Ultimie mniej tp - i wy tez sie tym kierujcie)
- Simi bedzie pewnie debuffowal, poniewaz bedzie 2x mambo dla Phala, ani Omega ani Ultima nie bedzie musiala miec koniecznie calego zestawu debuffow (naturalnie LEPIEJ zeby miala); pamietajcie jednak ze musi miec caly czas Dia i te debuffy ktore obnizaja DEX
- Comodo i melee - obserwujcie bardzo uwaznie czy Ultima nie wrzucila sobie Participle Shield (czy jakos tak - DEF Boost w kazdym razie); jesli tylko to wrzuca to instant dispel, a melee niech sie powstrzymaja od WSow, ta tarcza to cholerne utrapienie, sila WSow spada ponad dwukrotnie
- melee, wezcie /nina, nawet jesli macie go na 12 lvlu >.> i kontrolujcie wlasne hp (zawsze powyzej 900+) wlasnymi srodkami przede wszystkim
- jak ktos zgarnia hate to niech sie odwraca, zwlaszcza na Omedze (po pompie wali jak z Hounred Fists - ja nawet pota nie zdarzylem uzyc [4x 400dmg])
- to moglo byc tylko moje odczucie, ale najlepiej bilo mi sie z mapetem z halabarda i BLM mapetem (!), ten z halabarda ma duzy delay i spokojnie mozna zrecastowac cienie, BLM natomiast wali jak baba (20-30 dmg), a wiekszosc spelli i tak jest interrupted; pamietajcie tez o tym ze gnojki absorbuja dmg
- i na koniec - mam nadzieje ze wejscie na BCNM nie zajmie wam tyle ile nam za drugim razem ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 16:06 
Cytuj  
....................................................


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 16:29 
Cytuj  
ok.. nie udalo sie..
kiedy powtorka?
moze dobrze by bylo zeby vejitta wam wszystko wytlumaczyl od a do z...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 16:46 
Cytuj  
wg mnie (ale mogę się mylić, moja pompa i tak ostatnia podobno wchodzi na Ultimie, to mogę iść X razy aż wygramy) trzeba będzie zrobić tą walkę 2x w dwóch grupach bo w porównaniu z wczorajszą walką :
- był za mały power dmg
- muszę za dużo curować i debuffować (mam resist na paralyze prawie od samego początku walki z Omegą :/ ale puściłem z ES ) i zbieram dzieki temu za dużo hate, nie ma szans na nukowanie dla mnie takie jak wczoraj = jeszcze mniejszy dmg power
- i mnóstwo mnóstwo rzeczy których wczoraj nie było w ogóle

teraz tylko kwestia komu zależy na tym żeby dodatkowe 4 osoby zaliczyły misję ? i kto się przyłoży do zafundowania medsów i kto chciałby pomóc za zafundowane medsy kiedyś ?

z ludzi którzy zrobili misję można stworzyć mnóstwo kombinacji lub możemy próbować X razy w tym składzie który jest, dla mnie wszystko jedno
najważniejsze jest dla mnie żeby ktoś zafundować medsy tym którzy potrzebują i nie mają gili (z INSTRUKCJĄ jak używać, bo wątpię żeby dzisiaj ktoś uzył elixirów jak MÓGŁ)
i niech nikt mi nie pisze że w interesie tylko tego party w którym dzisiaj byłem jest zdobycie dostępu do sea bo go WYŚMIEJĘ na maxa, w sea nie trzeba robić screenów bo wszystkie ciekawsze można sobie znaleść na forum


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 17:05 
Cytuj  
ja mam wiekszosc medsow z ostatniej walki, na ktorej poszlo bardzo niewiele.. wiec moge sie przejsc i pomoc..
w poniedzialek mam egzamin i jestem w domu dop ok 14ej, o 20ej chcialam pojsc na triggery z RB; we wtorek dynamis (takto caly dzien wolny), w srode triggery o 20ej (takto dzien wolny), czwartek caly dzien sie ucze do egzaminu, w piatek egzamin i gody, weekend wolny (chyba ze nie zdalam jakiegos egzaminu, tego dowiem sie w tygodniu;p)

mysle, ze wazne zeby veji byl na tych walkach, bo on doskonale wie co ma robic i potrafi wszystko wytlumaczyc...

pytanie, jak sklady mialyby wygladac?
phal, veji, naif, comodo, cold, kalcia
phal, veji, saed, simi, cold, kalcia
?

co do medsow.. mysle ze powinnismy sie skladac, albo kupowac/robic medsy glownie phalowi, dlatego, ze on sie pojawia na kazdej z misji i po kilka razy.. i raczej uzywa ich sporo..


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 17:49 
Cytuj  
Według mnie nie ma co rozbijać tych squadów. Simi musi być na bank, 2 melee, ktorzy tez są, whm też jest no brd. Jedyną różnicą bedzie zmiana piosenek, Comodo zamiast mambo bedzie grał ballade, którą bede mógł zboostowac yagudo, czyli 5mp/tick, czego nie moglem zrobic z refreshem.
To powinno lekko poprawic sytuacje z MP, zresztą jak nie było mambo to też jakos szło :)

Ogólnie uważam że wygrana/przegrana zależy od humorów Omegi, czasami wogóle nie puszcza specjali a innym razem wali missle na 100%hp :D

Super Ethery, Elixiry IMO powinny leciec głównie na Ultimie ew. koniec Omegi kiedy robi sie naprawde gorąco. Kluczem do sukcesu jest tak jak napisał Simi "załatwienie Omegi bez wipe'a". Max na co możemy sobie pozwolić to 2h jednego melee i 2 pompy na Omege, bez wipa. Jeżeli tego dokonamy to juz praktycznie powinnismy byc w domu 8)
Aha... melee jak uzywacie 2h(jak macie pelne hp!!!) to musze miec wczesniej dokladne info, i podczas odpalanie WSów nie stac zbyt blisko moba co bym mógł sie zmieścić miedzy was z Cover w razie utraty hate.

Co do następnego wypadu to jedyny możliwy najwcześniejszy termin to czwartek wieczorem ( po 20.30) lub piątek od rana. Wczesniej nie dam rady.
BTW. pompe juz mam kupiłem na bataliii za 180k :D

No i nie załamywac sie !! 8) Pamietajcie że Bombe robiliśmy 8 razy LOL


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 18:00 
Cytuj  
Może to głupie i nic nie warte ale my chyba zablismy bez problemu weapony w lighting day?? Może to ma znaczenie...


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 20:25 
Cytuj  
JUTRO po LIMBUSie >>>> Xavery zgodził się nam pomóc !!!!

Nie musielibyśmy czekać na Phala aż do weekendu.....

Piszcie kto może iść

Ja >>>>Idę

Proszę piszcie szybko : Incl. COMODO


_________________
COLD is BACK !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 716 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.