mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 11:42 
Cytuj  
Smutna historia CC HNM LSa wyglada mniej wiecej tak:

- na poczatku bylo nas realnie za malo (z 10 osob lvl 70-75) i kazdy zaczal sobie szukac HNM LSa, czesc trafila do DH, czesc do SW. W miedzyczasie stare DH przestalo istniec.

- jak zaczely dochodzic nowe osoby do lvl 70 to ci ktorzy byli w SW nie za bardzo mieli ochote rezygnowac z "najlepszego LSa na serwerze" na rzecz niepewnej przyszlosci w CC. Mimo wszystko wciaz nas bylo malo, brakowalo niektorych jobow. SW w miedzyczasie wchlonelo nastepnych Polakow.

- jak zaczelismy miec juz naprawde ladna grupe lvl 70-75 i nawet osobom z SW zaczelo sie nudzic SW to czesc nowych osob zapragnela znalezc sobie wlasny HNM LS, wychodzac ze slusznego zreszta zalozenia, ze skoro wy macie SW to my bedziemy miec RB. Pewnie gdybysmy wtedy solidarnie opuscili SW (co jest oczywiscie czysta fikcja) CC HNM LS istnial by do dzis.

Na to wszystko nakladaja sie rozne frustracje, fochy, wzajemne niecheci, "ty mnie olales, teraz ja oleje ciebie" i mamy obraz jednego z wiekszych i starszych LSow na serwerze, jedynego narodowego poza amerykanskim i japonskim, ktory ma problemy ze zorganizowaniem eventu raz na tydzien.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 13:32 
Cytuj  
Najlepsze jest to, że chcę zebrać listę osób 70+ - nigdzie nie było powiedziane - robimy event, czy coś.

:)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 13:50 
Cytuj  
udział ludzi z CC w RB nie można wiązać z istnieniem SW bo chyba nie ma osoby która by mogła sobie wyobrazić że gdyby RB nie powstało to ktokolwiek z nas byłby dzisiaj w jakimś HNM/Sky LSie :D
(a jeśli chodzi o mnie to we wrześniu już postanowiłem że jeśli SkyCC nie wypali to zacznę od stycznia szukać i 1 stycznia dostałem perełkę po ponad 2 miesiącach tłumaczenia się Pali dlaczego nie chcę iść wcześniej do jego LSa)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 14:33 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
udział ludzi z CC w RB nie można wiązać z istnieniem SW bo chyba nie ma osoby która by mogła sobie wyobrazić że gdyby RB nie powstało to ktokolwiek z nas byłby dzisiaj w jakimś HNM/Sky LSie :D
(a jeśli chodzi o mnie to we wrześniu już postanowiłem że jeśli SkyCC nie wypali to zacznę od stycznia szukać i 1 stycznia dostałem perełkę po ponad 2 miesiącach tłumaczenia się Pali dlaczego nie chcę iść wcześniej do jego LSa)


Taru BLMa przyjalby kazdy HNM LS takze SW. Przyklad Naifa pokazuje, ze mozna sie dostac do SW nawet nie majac super uzytecznego jobu i do tego bedac niezbyt lubianym czlowiekiem ze strefy EU, do tego Polakiem. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 14:39 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Najlepsze jest to, że chcę zebrać listę osób 70+ - nigdzie nie było powiedziane - robimy event, czy coś.

:)


To po co ci taka lista? Mysle, ze kazdy z CC grajacy czesciej niz raz w tygodniu ma taka liste w glowe i doskonale wie kto jaki ma job i jaki mniej wiecej lvl.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 14:43 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Pomysl dobry. Tylko trzeba zrobic realna lista np. Pilek juz nie gra od dawna i chyba bez ludzi z RB bo oni maja zakaz chodzenia gdziekolwiek poza RB.

Zakaz? LOL

Troche zmeczony juz jestem tlumaczeniem ludziom ze zadnego zakazu nie mamy. Jedyne czego nam nie wolno to konkurowac z RB (czy to w kampieniu (H)NMa czy to triggerow) i to wydaje mi sie calkowicie zrozumiale... w SW czegos takiego nie ma?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 14:47 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Taru BLMa przyjalby kazdy HNM LS takze SW. Przyklad Naifa pokazuje, ze mozna sie dostac do SW nawet nie majac super uzytecznego jobu i do tego bedac niezbyt lubianym czlowiekiem ze strefy EU, do tego Polakiem. :D


Simi miał propozycję wstąpienia do SW.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 14:53 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Taru BLMa przyjalby kazdy HNM LS takze SW. Przyklad Naifa pokazuje, ze mozna sie dostac do SW nawet nie majac super uzytecznego jobu i do tego bedac niezbyt lubianym czlowiekiem ze strefy EU, do tego Polakiem. :D


napisałem Pali w październiku czy listopadzie że jak będę kiedykolwiek wybierać jakikolwiek istniejący Sky/HNMLs to wybiorę jego RB
(oczywiście pote miałem dużo wątpliwości, mnóstwo zakurzonych gier na konsole i odespanie nocek z 2-3 kwartału było dla mnie bardziej kuszące)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 15:06 
Cytuj  
mnie nie ma na liscie:P rng 70/ sky --> yes,please


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 15:55 
Cytuj  
Ja podobnie jak reszta nie bardzo mam czas. Zresztą chęci też średnie. W jakim celu mielibyśmy iść zabić jakiegoś HNMa ? Dla kasy ? Bo dla itemów napewno nie - 3/4 z nas ma HNM LSy i właśnie po to je mamy żeby zdobywać z nimi nasze itemki. Nie każdemu z nas się w takich LSach podoba albo nie każdy ma taki LS ale ja nie zrezygnuję teraz z tego co w takim LSie osiągnąłem(chodzi o punkty). Op ma rację, gdybyśmy nie mieli SW czy RB to łazilibyśmy na HNMy. Ale tak a nie inaczej się ułożyło i każdy z nas ma z kim bić gody :) Co do wspólnych wypadów - czemu nie ale nie ustalajcie jednego konkretnego dnia tylko spróbujmy się umówić na jakiś dzień od czas do czasu na event - to chyba nic trudnego.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 16:50 
Cytuj  
LOL huck ja napewno niemam WHMa na 73 lvlu :P mam RDMa dla scislosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 17:30 
Cytuj  
Kang napisał(a):
W jakim celu mielibyśmy iść zabić jakiegoś HNMa ? Dla kasy ? Bo dla itemów napewno nie - 3/4 z nas ma HNM LSy i właśnie po to je mamy żeby zdobywać z nimi nasze itemki .


Chocby dla tej 1/4, ktora z bardzo roznych przyczyn nie ma HNM LSa.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 17:49 
Cytuj  
Ja mom 73lvl NARAZIE ;]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 19:03 
Cytuj  
Huck, całkowicie Cię rozumiem :)

Mnie osobiście bardzo podobają się wspólne wypady z CC. HNMLSa nie szukałem, bo nie mam czasy w realu na jakiś strikt regulamin wypadów, zwłaszcza w godzinach nocnych. Na wypady z CC zawsze jestem chętny. Chyba po prostu nie bawi mnie gadanie o taktyce po angielsku - wieje z tego nudą :wink:


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 19:12 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
mrynar napisał(a):
Pomysl dobry. Tylko trzeba zrobic realna lista np. Pilek juz nie gra od dawna i chyba bez ludzi z RB bo oni maja zakaz chodzenia gdziekolwiek poza RB.

Zakaz? LOL

Troche zmeczony juz jestem tlumaczeniem ludziom ze zadnego zakazu nie mamy. Jedyne czego nam nie wolno to konkurowac z RB (czy to w kampieniu (H)NMa czy to triggerow) i to wydaje mi sie calkowicie zrozumiale... w SW czegos takiego nie ma?


5. If you camp any HNM's or "Big Money" NM's without our LS such as King A., Simi, Serket, Roc, etc you will not be welcome in this LS. Getting Time of death's for later kills is fine but it must remane RoseBlanche only. NM's such as Leeping Lizzy or Mystic Maker is fine for you to do on your own time. NM's you can kill on your own is fine as well, but please make a huge effort to keep all this Roseblanche only if you have problems where you cannot get help contact the leaders. We understand people use these as a way to make gil, but why can you not farm with our LS? Also you cannot camp against Roseblanche it is Forbidden.

Czyli ogolnie rzecz biorac Padfoota tez nie mozesz kampic bez RB.
Mozesz se bublly bernie kampic bez RB.

I nie - w SW nie ma takiego poku***nstwa jak w RB.
Rha kampil z nami KA a ktostam (nie pamietam nicka) z SW kampil przeciwko nam i nikt zadnej wojny nie robil... dlaczego?
BO SW TO NIE JEST PO***NY LS NASTAWIONY NA WSPOLNE ZARABIANIE KASY! I MOZNA KAMPIC MONEY NMY Z KIM SIE CHCE I KIEDY SIE CHCE I NIE MA POJE***YCH ZASAD!!!

jiz...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 19:35 
Cytuj  
Napisalem na LSie o tym i co o tym sadze, nie chce mi sie tego tutaj pisac :]

...z reszta - nie sprowadzajcie problemu do tego ze 3-4 osoby sa w RB, wiec nie moga z wami zawsze gdzies pojsc, skoro nawet na Rostrumy nie ma ani woli ani ochoty isc


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.