mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 19:41 
Cytuj  
Mozna placic karta inetligo a problem to pewno registration service mainetnace :P

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:29 
Cytuj  
Niech mi ktos powie do kogo sie mozna zglosic w dzien(lub popoludniu) po perle(czy linkshell - juz nie pamietam jak sie to nazywa) ?


Ps. dlaczego Elvaani maja takie dlugie rece (i musze teraz takim "mutantem" grac :] - no i dlaczego mithry wygladaja tak fajnie :wink: -)

eh musze sie zdecysowac jaka bede gral rasa

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:36 
Cytuj  
a) co do perły: jak wiesz kto ją ma, to teraz pisz /tell jak Ci wyskakuje, że tej osoby nie ma, to kolejna itd. - sposób dobry.
b) Elvaani są z natury nieproporcjonalni i pokraczni (hit me), ale facet grający mithrą... no cóż, ja osobiscie do zwolenników manthr nie należę, choć to fajna rasa (mithry). IMO the best są tarutaru, choć przyznaję, żem elvaanka. Jedni dobierają job do rasy, inni rasę do jobu. Prawda jest taka, że ze wszystkiego zrobisz wszystko (z mniejszym lub większym wysiłkiem). Chcesz maga - weź tarutaru, hume lub mithre. Chcesz nawalać mieczem etc.? Elvaan, Galka, hume. Ogólnie hume jest niby do wszystkiego, ale jak ktoś mądrze stwierdził (Krzysiek chyba?) "Jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego). Ogólnie chodzi o Twój fun i ja Ciebie bawią mithry, to nic nie możesz poradzić na to, że stworzono tylko płeć żeńską. Bierz mithre i ruszaj na podbój! XD lol


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 lut 2006, 10:40 przez Lothlorien, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:38 
Cytuj  
Mysle, ze facet grajacy Mithra to cos specyficznego. Tak samo jesli kobieta chce miec jakiegos pakera i do wyboru ma Galke :D Zreszta mnie tam nigdy nie razilo, ze ktos w grze wybeira inna plec - zarowno male czy female - po to jest gra imo.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:41 
Cytuj  
Dobrze wiedziec ,bo w WoW'a gralem od poczatku jako Elfka :wink: ( i jakos nikomu to nie przeszkadzalo)

To moze zagram ta mithry (lub elvaanka :wink: )

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:43 
Cytuj  
Problem z rasą ma PRAWIE każdy. Brałam elvaankę, żalowałam że nie mam mithry, pograłam mithrą - chciałam hume, potem tarutaru i tak różnie. Jak masz dylemat to zamknij oczy i rzuć kostką XD


_________________
Obrazek

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:45 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Problem z rasą ma PRAWIE każdy. Brałam elvaankę, żalowałam że nie mam mithry, pograłam mithrą - chciałam hume, potem tarutaru i tak różnie. Jak masz dylemat to zamknij oczy i rzuć kostką XD


Dobry pomysl (musze tak zrobic) :wink:

Najpierw wypadlo mi 6 ale to tarutaru a nim grac nie chcialem.
2 nastepne zuty wyniosly 4 i 7 :wink:


Ostatnio edytowano 2 lut 2006, 10:57 przez Argahawk, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:56 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
po to jest gra imo


zeby realizowac swoje fantazje seksualne? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:57 
Cytuj  
Czemu odrazu seksualne :P FF ci takiej mozliwosci raczej nie daje ;D
Rozumiem, ze z osobami grajacymi w takie hmm... BloodRayne, TombRaider tez jest cos nie tak? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:00 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Czemu odrazu seksualne :P FF ci takiej mozliwosci raczej nie daje ;D
Rozumiem, ze z osobami grajacymi w takie hmm... BloodRayne, TombRaider tez jest cos nie tak? :)


Daje, daje, ale to temat na dluzsza dyskusje i pewnie dla psychologow i seksuologow bardziej.

BloodRayne, TombRaider to nie mmorpg, to zupelnie inna sprawa.

Zreszta nie widze w tym nic negatynego, to jedna z zalet mmorpg.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:17 
Cytuj  
jeszcze jest czynnik dlaczego np ja wybrałem mithrę - bo chciałem być THF, a Mithra miała najlepsze statsy do tego (dex i agi).


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:40 
Cytuj  
Dlaczego ja wybrałem Mithra ?
- poczatkowe intro w ktorym prezentuja mitrha jako super zwinna postac wspaniale wladajaca mieczem, to mnie uzeklo
- poczatkowe animacje w ktorych demonstrowane sa dene rasy w trakcie twozenia postaci jest niesamowicie dynamiczne dla Mithra, jej ruchu i zabawa ... super
- ma taki wesoly pyszczek i iskierki smiechu w duzych oczkach, w przeciwienstwie do dumnej elvanki czy nadetej humki i przezabawnej tarutaru bardziej przypomina bardzo moj wlasny charakter, czyli duzo sie wyglupiam i usmiecham i caly czas mysle o czyms co mnie bawi przez dosc czeto sie usmiecham choc nie zawsze jest mi do smiechu :)
- ma super nogi, i jak juz mam spedzic dlugie godziny z ta postacia to wole patrzec na zgrabne dziewczę niz brodatego hume czy kwadratowego Galke choc z wygladu bardziej przypominam Galka ;)

I choć uwazana jest za rase majaca najbardziej erotyczny podteksto nie raz i nie dwa dochodzilem do wniosku ze hume female czy elvan female ma znacznie wiekszy ladunek erotyzmu niz wiecznie rozbawiona wesola i zywa jak srebro Mithra ^^


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:49 
Cytuj  
w windurst w bonecraft guild jest mithra stojąca przy stole która robi coś fajnego ze swoim ciałem co około 30 sekund :roll:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:56 
Cytuj  
wygina sie tak ze jej ogonek sterczy?;p
zrob mithra /angry, tez sterczy XD


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:57 
Cytuj  
Ok przeczytalem co chcialemczyli bedzie o jedna mithre wiecej :]

Ps. jaka jest fajna klasa tak na poczatek ?(domyslam sie ze kazda klasa jest fajna :wink:

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:01 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
wygina sie tak ze jej ogonek sterczy?;p
zrob mithra /angry, tez sterczy XD

ogonek swoją drogą, twarz ważniejsza 8)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:07 
Cytuj  
"Co jest do wszystkiego, jest do niczego" to powiedziała babcia z reklamy Ace (po naszemu Acze). Ale fakt faktem ja to tutaj dość często cytowałem.

Gdzieś na forum był wątek o rasach... mam: viewtopic.php?t=12035&highlight=rasa

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:07 
Cytuj  
Argahawk napisał(a):
Ps. jaka jest fajna klasa tak na poczatek ?(domyslam sie ze kazda klasa jest fajna :wink:

Jeśli chcesz być blm, to blm jest fajny, jeśli chcesz być whm, to whm jest fajny :D Dla każdego fajna klasa jest inna ^^ A co do rasy, to najseksowniejsze są gorące i namiętne humki, potem dostojne choć chłodne elvaanki, na trzecim miejscu włochate mithry, czwarte miejsce to te seksowne ogonki Galek no i ostatnie, przeurocze tarutaru ^^


_________________
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:08 
Cytuj  
Dlaczego ja wybralem elvaana?
Zawsze staram sie maksymalnie wczuc w postac ktora gram w dowolnym RPG i nadac jej jak najwiecej "prawdziwosci". Elvaan pasuje do mnie z charakteru (z pozoru powazny, nadety i zamkniety w sobie ale po glebszym poznaniu calkiem do zycia :)) jak i moze troszke z fizjonomii ;)
Kwestia plci jest dla mnie oczywista - jako male gram male bo inaczej to jest roleplayowe oszustwo, koniec kropka. Na zgrabne nogi Mithr i tak mozna sie w grze napatrzec do woli :D
Reszta to juz realizowanie wlasnych fantazji (i to wcale nie erotycznych :P). Od poczatku nie wyobrazalem sobie grania innym jobem niz samurajem - na widok samurajskiej katany zawsze uginaly sie pode mna nogi a wzrok zachodzil mgla :)
Reszta (uzytecznosc, statsy) nie miala dla mnie wiekszego znaczenia, chociaz tak sie zlozylo ze kombinacja elvaan samuraj jest perfekcyjna.

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:08 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
w windurst w bonecraft guild jest mithra stojąca przy stole która robi coś fajnego ze swoim ciałem co około 30 sekund :roll:


To idż sobie do Fishermen's Guild w Port Windurst i popatrz na Mithrę, która wrzuca przynęte do wody na końcu pomostu :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.