mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:01 
Cytuj  
Tak Stok...... któż miałby dodać swoja 2 grosz jak nie ty....... inaczej gada się z tobą na privie ...a w topikach to ty dopierdalasz zawsze każdemu , zamiast napisać coś konstruktywnego ..... co mogłoby pomóc noobom.....


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:06 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Ja cię bardzo przepraszam Coldi ale na moj malutki rozumek to nie my zaczelismy sie alienowac od was, Simi w kazdym poscie, i nie tylko on, daje jasno do zrozumienia żeby(smy)m go pocalowali w dupe i jaka kolwiek forma wspolpracy i mieszanie skladow nie interesuje bo nie dorastamy mu do piet, i całej waszej grupie COP. Jestesmy za ciency, nie uzywamy Vileelixir na walce z omega i wogle do dupy.


mnie nikt całować w nic nie musi, ja tylko wymagam żeby każdy z kim będę chodzić i chodzę na levelu 75 poważnie traktował swój job i nie lekceważył żadnego mobka, nawet <too weak>
i nie będę przepraszać kogoś za to że "swojego dachu nie odśnieżył" ...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:08 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Tak Stok...... któż miałby dodać swoja 2 grosz jak nie ty....... inaczej gada się z tobą na privie ...a w topikach to ty dopierdalasz zawsze każdemu , zamiast napisać coś konstruktywnego ..... co mogłoby pomóc noobom.....


A co tu moze byc konstruktywnego ?
Simi nie odpowiedział na telle w dniu wczorajszym o udział w limbusie z nami, 80% ludzi ktora dostał sie do sea i w dniu wczorajszym mogla isc na limbus miala "wypadek", a ci co nie mieli profilaktycznie nie byli w grze albo "znalezli" sobie inne zajecie. Z kazdego postu jaki tutaj zamiescił Sim, Max i kilka innych osób daje sie jasno wyczuć przesłanie o ktorym pisałem w poście wyżej.
Przecież nik nie bedzie za wami latał i napraszał sie ze swoją pomocą skoro wiekszosc nie chce tej pomocy i wrecz nie zyczy sobie aby udzielac im jakichkolwiek rad bo my jestesmy za glupi na to aby im radzi co kolwiek a najpierw musimy nauczyc sie grac a dopiero im radzic.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:09 
Cytuj  
Jizas Stok... mam nadzieje że nie sprzedałeś konta w WoW ...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:10 
Cytuj  
smiechu napisał(a):
Jizas Stok... mam nadzieje że nie sprzedałeś konta w WoW ...


Bo ???

Zreszta problem sie sam rozwiązał.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:10 
Cytuj  
ok zalozylem nowy topic. nie flajmujcie sie juz tu :D


_________________
Jast v2.0

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:10 
Cytuj  
Proponuje, żeby "nowi" zrobili na początek albo tego Temenosa West, którego my wczoraj robiliśmy, albo Apollyon SE.

Info:
Temenos Western Tower:
http://www.teamavengers.org/ffxiclopedi ... tern_Tower

Apollyon SE:
http://www.teamavengers.org/ffxiclopedi ... E_Apollyon

One są chyba najłatwiejsze ze wszystkich - sprawdźcie się jak wam idzie. No i całkiem dużo coinów tam wypada. :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:11 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
smiechu napisał(a):
Jizas Stok... mam nadzieje że nie sprzedałeś konta w WoW ...


Bo ???

Zreszta problem sie sam rozwiązał.


Bo cały czas pier.... sz głupoty i sam sobie różne rzeczy wmawiasz.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:12 
Cytuj  
smiechu napisał(a):
Scorpio napisał(a):
smiechu napisał(a):
Jizas Stok... mam nadzieje że nie sprzedałeś konta w WoW ...


Bo ???

Zreszta problem sie sam rozwiązał.


Bo cały czas pier.... sz głupoty i sam sobie różne rzeczy wmawiasz.


Pewnie masz racje, pewnie wszystko to sobie wymysliłem. Szkoda ze tylko ja sie wypowiadam w tym temacie bo wypowiedz np Opiekuna czy Galenrosa została niezauwazona.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:13 
Cytuj  
Stok.....

po pierwsze ...do mnie na tellu nie pisałeś ( podobno na tellu najłątwiej załątwić jakiekolwiek sprawy )

po drugie .... reszta grupy robiła ( kończyła ) Tenzena i nmy przed ..... więc nie sądze ,że miałbym ich olać , bo wy macie ochotę nas zaprosić 5 minut przed Limbusem .... gdzie ja nie wiem o co chodzi .... zresztą ile razy wcześniej Veji pisał w topicu ( delikatnie do was ) co będzie z nami w Limbusie ? ( podpowiem ,że 0 odpowiedzi do wczoraj popołudnia , keidy to wykonywaliśmy dla Desha NMy )......

planujecie Limbus często z wyprzedzeniem tygodniowym .... więc nie wymagaj ,żebyśmy wskakiwali i rzucali resztę w ciągu 5 minut ....


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:14 
Cytuj  
huck zamknij topic :D :D :D


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:18 
Cytuj  
Bez przesady Stok, poważnie. Limbusy staramy się zaczynać w poniedziałek o 20, czwartek o 20.30-21.00. Każdy o tym wie bo każdy czyta to forum i widzi temat a nawej jak nie wie to mu powie ktoś w grze. Jak ktoś będzie chciał iść to będzie na czas pod Sagheerą albo da znać w ten czy inny sposób (SMS, POL Message) że się spóźni. Jak będzie nadmiar ludzi to się na miejscu pomyśli co z tym zrobić ponieważ nie sposób przewidzieć kto akurat sobie odpuści, z różnych powodów. Nie ma co nikomu zarzucać że wybrał pomoc komuś zamiast iść na limbusa, to akurat dla mnie normalne. Wroga atmosfera tutaj doprowadzi do jednej z dwóch rzeczy: albo będziemy na siebie patrzeć z nienawiścia jak grupa na grupę (czego nie chcę) albo wogóle będziemy sobą tak zmęczeni, że podzielimy się na małe grupki wzajemnej adoracji (czego również nie chcę). Ja od początku chciałem pograć z CoPowcami, którzy później zaczeli robić CoPa ale z tych czy innych względów nie było mi to dane raptem więcej niż raz czy dwa kiedy pomagaliśmy z jakimiś misjami czy NMami. Chętnie pochodze na Limbusa z ekipą, która nie jest ULTRA LEET 75 i OH SO MANY MERITS jeśli o mnie chodzi. Też nie rozumiem Stok faktu, że mamy teraz TRZECH WHMów.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:22 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
A co tu moze byc konstruktywnego ?
Simi nie odpowiedział na telle w dniu wczorajszym o udział w limbusie z nami, 80% ludzi ktora dostał sie do sea i w dniu wczorajszym mogla isc na limbus miala "wypadek", a ci co nie mieli profilaktycznie nie byli w grze albo "znalezli" sobie inne zajecie. Z kazdego postu jaki tutaj zamiescił Sim, Max i kilka innych osób daje sie jasno wyczuć przesłanie o ktorym pisałem w poście wyżej.


odpowiedziałem Zjawci że nie zdąże i nie dam rady iść wczoraj
bo tylko od niej chyba dostałem /tell

poza tym dlaczego jak WY robicie CoP to wszystko inne jest drugorzędne a jak ja i inni z naszych staticów robimy CoP to mamy np. iść z Wami
wczoraj robiliśmy CoP


" Z kazdego postu jaki tutaj zamiescił Sim ..." to nie ja dałem do zrozumienia że macie skład który jest w stanie zrobić każdy Limbus i nie ja odpowiadam za to że ludzie z waszej grupy nie pojawiają się na waszym Limbusie, ale jak chcecie to mogę odpowiedzieć :o tylko jak ?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:31 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Jak ktoś będzie chciał iść to będzie na czas pod Sagheerą albo da znać w ten czy inny sposób (SMS, POL Message) że się spóźni. Jak będzie nadmiar ludzi to się na miejscu pomyśli co z tym zrobić ponieważ nie sposób przewidzieć kto akurat sobie odpuści, z różnych powodów.


Tak jak mówisz, wystarczyło być pod Sagheerą aby iść wczoraj na limbus.

Edit : Z godziny i faktu że się limbus odbywa nikt nie robiłtajemnicy a informacja że ci co zdobyli dostęp do SEA moga isc z nami jest od X czasu zamieszczana na tym topiku. Wystarczy poprostu chcieć iść.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:37 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):
Stok.....

po pierwsze ...do mnie na tellu nie pisałeś ( podobno na tellu najłątwiej załątwić jakiekolwiek sprawy )

po drugie .... reszta grupy robiła ( kończyła ) Tenzena i nmy przed ..... więc nie sądze ,że miałbym ich olać , bo wy macie ochotę nas zaprosić 5 minut przed Limbusem .... gdzie ja nie wiem o co chodzi .... zresztą ile razy wcześniej Veji pisał w topicu ( delikatnie do was ) co będzie z nami w Limbusie ? ( podpowiem ,że 0 odpowiedzi do wczoraj popołudnia , keidy to wykonywaliśmy dla Desha NMy )......

planujecie Limbus często z wyprzedzeniem tygodniowym .... więc nie wymagaj ,żebyśmy wskakiwali i rzucali resztę w ciągu 5 minut ....



Niestety Coldee czesciowo sie nie zgodze. Ludzie zaproszeni sa juz od 2 tygodni. Byli z nami na Omedze normalnie i nikt nie powiedzial, ze nie moga isc na nastepny run. Doszla tylko sprawa tego, ze wiecej osob doszlo do sky, ale powiedzielismy, ze to kto pojdzie musici uzgodnic miedzy soba. I nie przyszedl nikt.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:38 
Cytuj  
Gok bo ja canto palis mamy problem z fees... takto bysmy byli.


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:45 
Cytuj  
No tak Lesiu, ale w grze byla jeszcze masa osob ktora mogla isc i nie poszla. I nie zrozumcie mnie zle - nie mam pretensji o to, ze pomagacie koledze w CoP, ale zaproszenie mieli wszyscy ktorzy mogli isc - temu sie mozna zaprzeczyc.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:50 
Cytuj  
gok, my nie moglimy, jak cold powiedzial; my to: kalcia, veji, cold, desh, saed, phal, naif, tom, simi, comodo (bo czesc nie miala jeszcze dostepu, czesc pomagala w zdobyciu innym dostepu, nie mozesz nas winic o solidarnosc w cop staticu X__X; )
druga ekipa staticowa, ktora zdobyla dostep do sea przed nami (anc, lesiu, canto, palis, maxii), to na serio nie nasz problem, czy mogli i czy nie mogli, i dlaczego.. bo nie wiemy co oni robia ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:54 
Cytuj  
Napisalem, ze was nie winie, ale nie mozecie mowic, ze mowilismy wam, ze mozecie przyjsc dopiero 5 in przed limbusem.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:56 
Cytuj  
ja po pomocy deshowi z nmami, wylogowalam sie bo dzis mam egzamin i musialam sie wziac za nauke ^^;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.