mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 22:31 
Cytuj  
Przydało by się rozliczyć z Lesiem i reszta z monet ktore zarobili razem z nami, czyli te 0,4. Ja proponuje przekazać do grupy Lesia 1 monetke i dac 100k do podzialu na 3.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 22:31 
Cytuj  
lol dajcie spokoj


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 07:27 
Cytuj  
My mamy tak:

TankORZ:
Nindzia ONLY ŁAN! Lesiu lvl75 NIN (o_O a ninja!)
Poldek - Phal lvl 69ATM wiec niezbyt zadowalajaco.... &
Bobbydigitall (nie znam go nie wime nawet czy bedzie regularnie chodzil)

SupportORZ:
Kaloria - lvl 73 RDM
Max - 74 ATM (pewnie 75 na limbusie juz bedzie mial nim zdeleveluje ;)
TarUtarUHilingWind - 75BRD + merity (ZOMG WTF?! MERIT POINTS!!!) ciekawe czy w ogole bedzie mu sie chcialo REGULARNIE chodzic z nami....
Comodo - 75 BRD (ZOMG! ZOMG! ZOMG! 75lvl! Bedziesz regularnie chodzil?;])

WHMoRZ:
Coldee - 75WHM (Merit points? :lol: :lol: :lol: )
Deshter - ZOMG 67lvl o_O ZOMG :lol: :lol: :lol:

DDoRZ!:
Gimped RNG CantoR 20+ WS miss in exp PT @ Ule - lvl 73 (Merits? /droll)
Uber RNG PaŁis - lvl 70 (/droll)
Vejitta - WAR75 (ZOMG ! 75LVL! ZOMG! Merits?)
Naif - Hume warior biatch FTW! ({Can i have it?})
Lugombl - 75 SMN (ZOMG! another 75! ZOMG! Merits? BP {Yes please} {stoneskinga} {Allright})
Tomala - MNK 71 (Asuran fists FTW~)
And the last! The greatest ! :
Simiurg - 75 BLM (ZOMG!~WTF?! A BLM! YESSSSSSSSS!)

All of us have ABSOLUTELLY ZERO EXPERIENCE with Limbus areas or sea.
Telling 0 i mean NULL, NOTHING, not even close!
Nie mam nic przeciwko temu, ze Anc lazi z Wami. Familly przede wszystkim.
Ale na litosc boska... Nie "zabierajcie" nam wiecej ludzi!
Galenros ma wiecej meritow niz caly nasz limbus static razem wziety.
Mamy raptem 5 osob na 75lvlu. Jednego BLMa i tak naprawde jednego pozadnego tanka! (Pomijam posrednio Bobby`ego bo ja ni wiem jak tam z nim).
Wy chcecie od nas jeszce ludzi... No prosze Was.... /droll.
Jak wezmiecie Naifa to nam % zadawanych obrazen spadnie o 30 /droll.
Moglibysmy sie ew. jakos powymieniac, ale po co? Wy macie zgrana grupe i niech tak zostanie. My tez sie kiedys zgramy :D /droll :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 08:48 
Cytuj  
Haha LOL
Canciak- Gal ??? Meritow ? dziwie sie ze Rha nie zobaczyles, ten ma jeszcze wiecej ;-)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 09:31 
Cytuj  
Rha ma prawie 100tkę ;) Ale Naif też z 40 ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 09:54 
Cytuj  
Sciema jakaś, ledwo do 90 dobijam :(


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 09:59 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Sciema jakaś, ledwo do 90 dobijam :(


tja ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:07 
Cytuj  
Hmm ... Hmmm ... Hmmmm
No co to sie porobilo , zeby tak o Warriora zabiegano :) jak opowiem o tym na corocznym spotkaniu Warriorow to nikt mi nie uwierzy ;)

A tak powaznie to sprawe widze tak:

W drugiej grupie sa osoby z ktorymi robilem i ciagle robie CoPa . Osoby dzieki ktorym moge wogole rozwazac "problem" ktora grupa na limbusa , tak pewnie ciagle bym siedzial na 2-5 . Dlatego wydaje mi sie , ze moje miejsce jest w grupie nr 2 "sepmer fi" ;) . Jesli jednak I grupa bardziej by potrzebowala moich toporow a druga nie miala nic przeciwko to spoks tez chetnie sie dolacze . Nie chce robic afery i mam tylko nadzieje , ze nikt sie nie obrazi , jeny ja chce tylko Brutal earring i af feet +1 ^^ PEACE!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:45 
Cytuj  
Naif ja bym cie widział bardzo chetnie w naszej grupie poniewaz 95% grupy 1 to ludzie z SW. Druga sprawa jesteś niezłym supportem dla DD i w sumie DD też niezłym. Fakt że poza SW niewiele nas łaczy a COP robiłeś z innymi ludzmi wiec nie obraże się jak jednak z nami nie bedziesz, ale chetnie bym cie jednak widział w naszej grupie.

@ Canto

To że macie w chwili obecnej niskie lvl nie oznacza ze poziomem dmg jestescie duzo nizej niz my. W sumie macie 2 x RNG ktorzy robia jednak wieksze kuku niż napakowany Galneros. A kwestia meritów to sprawa że tak powiem marginalna bo ja mam mało meritów, w sumie porównujac mnie np do Rhae czy Opiego czy też Galena to jestem mega gimp i newb ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:50 
Cytuj  
stok nie badz chujem....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:54 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
stok nie badz chujem....

??? zechcesz rozwinąć tą myśl bo nie bardzo rozumiem czego się tyczy ???


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:02 
Cytuj  
co to za jakies "chetnie bym widzial naifa w naszej grupie" i "jak nie to ok rozumiem". Probujesz odebrac im bardzo dobrego DD wiedzac ze i tak maja slaby squad przy okazji probujac zbudzic w nim jakies poczucie winy ze bardzo na niego liczyles, a tu dupa. Dobrze wiesz ze sobie radzimy w takim squadzie jak jest a probujesz na sile cos mieszac, moze jeszcze dobierz sobie ze 2 inne najbardziej pasujace nam osoby a reszta niech sie w dupe pocaluje i radzi z tym co jej stok laskawie zostawi. Bys juz oszczedzil wszystkim tego gadania po tym wszystkim, chyba bardzo chcesz pokazac jak jednych uwazasz za lepszych a innych za gorszych.
to chyba to co mialem na mysli...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:03 
Cytuj  
Naif - szanuje decyzje i ciesze sie, ze podjales w sumie sluszna :) Nie martwcie sie poczatkami, ze beda zgony, ze wam nie wyjdzie, nam na poczatku tez nie wychodzilo, wszystko przyjdzie z czasem :) Grunt to zbierac sie systematycznie i probowac, a wszystko samo sie dobrze ulozy, natomiast jak czegos nie bedziecie wiedzieli zawsze sie mozecie nas zapytac, sluzymy pomoca :)

Sait - wyrazaj sie!!! Jestes w miejscu publicznym ;-)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:13 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
co to za jakies "chetnie bym widzial naifa w naszej grupie" i "jak nie to ok rozumiem". Probujesz odebrac im bardzo dobrego DD wiedzac ze i tak maja slaby squad przy okazji probujac zbudzic w nim jakies poczucie winy ze bardzo na niego liczyles, a tu dupa. Dobrze wiesz ze sobie radzimy w takim squadzie jak jest a probujesz na sile cos mieszac, moze jeszcze dobierz sobie ze 2 inne najbardziej pasujace nam osoby a reszta niech sie w dupe pocaluje i radzi z tym co jej stok laskawie zostawi. Bys juz oszczedzil wszystkim tego gadania po tym wszystkim, chyba bardzo chcesz pokazac jak jednych uwazasz za lepszych a innych za gorszych.
to chyba to co mialem na mysli...


Tak, chetnie bym widział Naifa w naszym skladzie. Tak, rozumiem że moze nie chceć z nami isc bo woli isc z grupa z ktora go wiecej łaczy, to co ja bym chciał nie ma znaczenia bo liczy się jego zdanie. To dokładnie napisałem.
Nie mają słabego składu, wiem że mają na dłuższą mete lepszy skład niż my, co zaprzecza jakobym sądził że tam są gorsi ludzie niż u nas ( gorsi w czym ? ).Niedostatek lvl niwelują ilością a jak cała grupa dignie 75 to beda mieli lepszy setup niż my i wiekszy "firepower".
Pozatym licz się ze słowami, to że tobie się wydaje że chce coś mieszać na siłe czy manipulujac kims to dlatego że doszukujesz się jakiś ukrytych znaczeń w tym co napisałem zamiast przeczytać dosłownie to co napisałem. A odpowiadajac na ostani zarzut : Tak, jestem lojalny wobec ludzi z ktorymi mnie coś łaczy, a nie wobec całego swiata. Chociaż jak przeczytałem posta w topiku second team zastanowiłem się czy nie zaproponować im że pojde z nimi .. tylko co moja obecnosc im da, raczej nic.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:13 
Cytuj  
Pomozecie mi z UFO???????


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:16 
Cytuj  
na dluzsza mete hehe
moze poczekaj az chociaz raz tam pojda, a za dwa miesaice sie okaze kto jak leveluje i jak regularnie chodzi
lojalny mozesz sobei byc komu chcesz, moglbys sie tylko zastanowic jak wyglada to co piszesz


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:16 
Cytuj  
Nie wiem czy wyrobię się dzisiaj na Limbus - podeślę komuś SMSa około 20 co i jak.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:20 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
moglbys sie tylko zastanowic jak wyglada to co piszesz


I Vice Versa ...


Saitou dostrzegam w tobie konflik wewnętrzny ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:31 
Cytuj  
Ludzie. Nie kłućcie się już tak. Stok napisał jedynie co myśli w sprawie Naifa i tyle. Odpuśćcie, bo właśnie odpuszczania jedynie na tym forum brakuje.

Lesiu, nie wiem co i jak, ale chętnie z UFO pomogę. :]


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:55 
Cytuj  
taaa.. dzieki Stok, poczulam sie cholernie niepotrzebna bo tylko ja w naszej grupie NIE JESTEM z SW...

myslałam ze nasz limbus jest 100% CC ale chyba sie myliłam, najwidoczniej Stok wolałbys chodzic na limbus jako kolejny event SW...

n/c


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.