mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 09:49 
Cytuj  
też jestem za tym żebyśmy poszukali NIN'a jak najszybciej i blm'a/blm'ów
dla wielu poniedziałek 20:00 i czwartek 21:30 to wymarzone godziny, dla mnie fatalne bo oznaczają że będę musiał wypisać się z RB albo z limbusa
najlepiej by było gdyby ci którzy przyjdą szybciej np. 17-18-19 powinni się wg mnie zebrać,zmobilizować i iść na mały exp/limit fun i zdobyć przynajmniej pół merita/lub 5k expa (dojście do ptaszków zajmuje max 10 minut), to samo po limbusie + może jakiś ENM, BCNM, KSNM


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 12:05 
Cytuj  
Narazie nikogo nie przyjmujemy bo prawdopodobnie z obliczen mamy 17-18 osub.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 12:22 
Cytuj  
powinienem byc wponiedzialek


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 13:12 
Cytuj  
możemy nie przyjmować ale pomyślmy co moglibyśmy zrobić żeby poprawić dmg w naszej grupie ?
jak ktoś ma jakieś propozycję to proszę pisać jak najszybciej
sprawa tankowania i budowania hate'e na limbusach to farsa bo nie ma szans na danie tankowi 2 minut/mobka na zbudowanie dostatecznej ilości hate a potem full attack, bo wyjdzie na to że na piętro mandarynek stracimy zawsze 18 + 5 minut = 23 minuty z 30 minut dostępnych na początku
sprawa WSów i SC + MB jest do szczegółowego omówienia, zawsze to za darmo kilaset dmg, ale jak na razie po godzinach czekania na skład wszystkim się spieszy żeby jak najszybciej zacząć i jak naszybciej skończyć limbusy, trochę to dziwne bo w normalnym exp party WSTYDEM by było dla melowców nie umówienie się co do używania wsów i sc
na razie limbusy zaliczamy w ciemno na pałę aby przejść
jak tak ma być cały czas to good bye, wolę sobie poleżeć i posłuchać muzyki w spokoju
niech melsi pomyślą co mogliby zrobić żeby mieć 1-5-10-20 dmg więcej na cios, większy dmg z WSów itd., więcej haste itd. jednocześnie wiedząc o tym że nabijają co 15 sekund 100TP mobkowi którego trzeba zabić najlepiej w ciągu 1-2 minut walki
ja np. chodzę codziennie do sea tylko po to żeby zabić 10000 "rybek" które dropną mi potrzebne rzeczy + cały czas mam nadzieję że kiedyś przed limbusem uda mi się pulnąć 4 sharki tylko po to żeby mieć potem jeden itemek który pomoże mi w jeden dzień zadawać lepszy dmg niż w pozostałe, teraz widzę że zdobycie solo głupiego Rairin Obi (który nawet nie wiem o ile poprawi mój dmg) jest prawie niemożliwe, zdobycie solo kasy na HQ staffy jest prawie niemożliwe, zdobycie rekawiczek af+1 czy Zenith Mitts jest prawie niemożliwe w ogóle (tylko ogromnym fuxem ale to się nie liczy bo tego zaplanować się nie da)
Stunuts wczoraj niepotrzebnie się mocno starał żeby nie zgarnąć hate ale i tak padł, dużo mp zawsze miał i odpoczywał nawet jak miał na th4 które mogłoby zabić mobka, pewnie chciał zaszaleć na kolejnym mobku
czeka nas dużo "ćwiczeń" na tygryskach i mandragorkach chyba


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 13:25 
Cytuj  
simi wszystko jest mozliwe :wink:


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 14:28 
Cytuj  
No wczoraj z ws to byl mały problem, bo bylo tylko dwóch dd: ja i Palis (Canciastego wywaliło). Ale Light robiliśmy. Co do tankowania, to na tygryskach to w zasadzie wiekszość czasu to ja to robiłem :) Bobby się w tym momencie bawił a nie tankował.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 14:33 
Cytuj  
Phalian

..... spoko ...może być 21 , ale wszyscy ...nie ,że czekamy 30 minut dłużej .....kogoś nie ma ....trudno ...nie idzie .....( mam jeszcze RL )

Maxii


Ile osób wczoraj "nie było "? ..... ja myślę o WHM , bo czasem może mi praca kolidować .... alfa ma np. 3 whm ..... jak jestem sam trudno mi leczyć 2 party :) ......albo Desh chodzi albo nie ....zaraz do niego zadzwonię ...tylko zjem :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 14:57 
Cytuj  
proponuję nie pisać na chacie po angielsku, chyba że dotyczy to naszych niepolskojęzycznych kolegów
nasi kluczowi ludzie którzy decydują w 99.99% o powodzeniu limbusa to polacy i jeśli mamy omawiać "kruczki techniczne" po angielsku to wyglądać zawsze to będzie żenująco i bez jakiegokolwiek sensu skoro nasz mózg musi sobie kompilować w locie sens skrótowego języka ffxi , odpada wzrokowa pamięć bo nikt nie będzie pamiętać przez 30-60 minut wskazówek podanych mu po angielsku itd.

BARDZO WAŻNE są też info macr i prosiłbym żeby na limbusie zostały tylko i wyłącznie info pullera oraz ostrzegające przed WS,SC tylko i wyłącznie tych meele zawodników którzy będą brać udział w MB
proszę sobie zrobić inny macro set tak jak każdy nie-chcący-spamować-macro-gracz który chodzi na dynamisy (zresztą to jest w regulaminie)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:17 
Cytuj  
Simi zapraszam może na wymianę ludzi od was do nas. Powiedzmy 1-2 osoby na run. Zobaczycie jak to się odbywa u nas.
99% uwag Smiego są niestety słuszne.
Mobki przy waszym setupie powinny ginać ponizej minuty.
Powinniscie, skoro macie stały skład, dobrać się w pary do SC, z czego komunikaty o TP powinny isc na tell do partnera, a zaczynajacy SC powinien dac call na /p o tym że będzie wykonywany SC z nazwą tegoż. ( u nas tak nie ma niestety, ale wiem że tak powinno być )
Spamowanie party chat - spamowanie go pierdutami jest niedpouszczalne, wazne informacje gina w tłumie. Makra które powinny zostać z /p to :
- Sleep
- Sleepga
- Skillchain start <NAZWA_SC>
Jesli w party sa dwie osoby z umiejetnoscia leczenie statow wtedy nalezy sie podzielic praca, i np whm wi ze tylko on usowa negatywy z tanka/tankow a rdm lub z innych, jesli nie potraficie tego ustalic powinny pozostac makra z informacja kto co komu robi. Ale tez nalezy byc elastycznym, czyli jak partner nie ma MP, lub restuje mozna zrobic jego robote ... ale zeby nie tracic niepotrzebnei czasu i mp na dublowanie leczenia.
Wtedy jesli ktos cos powie na /p bedzie to widoczne, tak samo jak start SC ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:36 
Cytuj  
dla ścisłości napiszę że mam włączone filtry na dmg wszystkich oprócz swojego i na szczęście nie wiem jaki dmg kto zadaje, ale jak widzę paski HP mobków limbusowych to zdąże poczytać gazetę, przełączyć kilka kanałów w telewizji, zrobić sobie coś do picia, sprzątnąć na stole płytki i jak chcę już zacząć nukować z nudów to widzę 70-80% jeszcze życia mobka i zaczyna się moja zabawa w zabicie mobka 3 nukami po których mam połowę MP żeby pobawić się z drugim mobkiem, potem jest już tylko gorzej bo chcę ale nie mogę nic zrobić :(


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 16:32 
Cytuj  
coldee1 napisał(a):

.... alfa ma np. 3 whm .....


alfa ma 2x WHM - ja i Pitia
Zet gra SMNrem

mysle, ze bez sensu kreowac czyjas gre i checi, bo uwaza sie inaczej

u nas na LSie nia ma rzadnego SMNra oprocz Zeta i super, ze nim gra!


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 16:51 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
po godzinach czekania na skład wszystkim się spieszy żeby jak najszybciej zacząć i jak naszybciej skończyć limbusy, trochę to dziwne bo w normalnym exp party WSTYDEM by było dla melowców nie umówienie się co do używania wsów i sc


Po pierwsze wczoraj bylo tylko 2x DD (RNG i MNK) + 2x BLM co mogli jakis dmg robic reszta to byl suport. Pamietaj simi ze nie zawsze bedzie kazdy i robimy na tyle na ile mozna co do skillchainuw to ta kwestie powini ustalac DD przed wejsciem. Mobki na limbusach maja duzo HP a cuduw niezdzialamy jak akurat brakuje DD.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 20:06 
Cytuj  
Wczoraj z dwoma DD mobki ginęły z szybkością normalnego-dobrego exp party.

Gdy zbufuję party na początku walki, a songi schodzą zaraz po zabiciu mobka, to jest to przeciętnie dobre exp party (nie mówię o exp party na lvlu 75). Tak właśnie ginęły wczoraj mobki na limbusie, więc nie było źle.

Ale mam wrażenie, że Bobby kiepsko tankował.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 22:27 
Cytuj  
Dobrze Ci sie zdawalo Comodo bo tak bylo!Nie tankowal rewelacyjnie co bylo widac po rozgrywce jak moby chodzily od jednego DD do drugiego,a w innym przypadku od BLMa do BLMa i przez to tez gineli nasi ; ; no nic wyszlo jak wyszlo licze na lepsze wyniki w poniedzialek ;)


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:17 
Cytuj  
w poniedziałek mogą być lepsze wyniki tylko wtedy jak pójdzie nas więcej na ten sam temenos :wink: w innym przypadku znowu zobaczymy że mamy za mało dmg/h czy dmg/minute bo inne mobki są twardsze i dają większe wyzwanie dla supportu po zafundowaniu prezentów z TP
Bobby jest pewnie niezłym tankiem na exp party gdzie jeden blm nuknie TYLKO raz na walkę a każdy inny DD zrobi swojego ws'a tylko raz bo więcej na walkę z mobkami na lvlach 1-75 nie trzeba
mobki limbusowe są jak NMki które trzeba zabijać 2x szybciej niż zwykłe mobki expowe, także sobie wyobraźcie jaki sprzęt, food,merity itd. trzeba mieć żeby to osiągnąć
Comodo być może wymerituj się tak żeby songi schodziły po dwóch limbusowych mobkach a nie po jednym :roll:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 08:40 
Cytuj  
Ja tam moze i sie nie znam na PLD, ale z GSem to on chyba nie potankuje... Phalian mial wiecej hate. Ogolnie to moberk lazil sobie gdzie chcial. Tygrysy zabijalismy w miare szybko przeciez.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 15:44 
Cytuj  
W poniedziałek mnie NIE MA na limbusie ( popołudniówka w pracy ) ....

Jestem WCIĄŻ zdania ,że potrzebujemy WHM ( nawet jeśli Desh będzie ) , jeśli uprzecie się ,żeby nie "brać " kolejnego WHM , to trzeba poprosić THW ,żeby poszedł WHM a nie BRDem ..... Jeśli chcecie wziąść WHM , to niech THW zagada Z Bekisą ....albo ja ...zdecydujcie ...

I niech Desh napisze na forum co i jak


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 16:13 
Cytuj  
ja się z Coldeem zgadzam
tylko oczywiście nasza drużyna która każdą porażkę potrafi obrócić pompatyczną propagandą w niebywały sukces nie potrafi do końca zrozumieć (PO ROKU GRANIA LUB DŁUŻEJ) że STONA,ERASE,SILENA,PARALYNA,BLINDNA,VIRUNA,BUFFY IV,CURE,CURAGA itd. id. itd. powinna się znaleść w każdym party alliance'a

"Narazie nikogo nie przyjmujemy bo prawdopodobnie z obliczen mamy 17-18 osub."
ile tygodni będziemy musieli poczekać żeby zobaczyć w końcu 17-18 osób ?


_________________
Obrazek

**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 16:35 
Cytuj  
Gdyby komus przyszlo do glowy trzymac miejsce np. dla mnie to zwalniam je skoro sa chetni na teraz.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 16:55 
Cytuj  
Zawsze sie trzeba liczyc z brakami kadrowymi robiles CoPa to wiesz jakie problemy maja ludzie zeby pojawic sie raz czy dwa razy w tygodniu w ustalonym terminie. Niema WHMa to sie idzie gdzies gdzie niepotrzeba stony, trzeba byc przygotowanym na kazde okolicznosci. Pozatym niepowiesz mi simi ze jak Dynamis Party zaczynalo to zawsze wszysscy przychodzili i za kazdym razem wygrywali kazdy dynamis lol.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.