mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 08:49 
Cytuj  
Szczerze mówiąc jeżeli macie mało osób to zapraszamy do nas zależy ile sztuk. Przy czym chciałbym zaznaczyć że to moje zdanie - musieliby się zgodzić wszyscy z Alphy.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 09:03 
Cytuj  
w sumie możnaby mnie osobiście przekonać do tego :
robimy 1 grupę udającą się na limbus która zawsze liczyłaby 18 osób
ci którzy przyszliby ale nia załapaliby się do składu oczywiście dostawali by też monety, np. 18 osób do podziału 3/4 monet a reszta 1/4, na kolejny wypad pierwszeństwo by mieli ci którzy ostatnio się nie załapali (chyba że nie chca) itd.
ALE
w tym czasie jak grupa 18osobowa idzie na limbusa to pozostali idą np. do sea farmować organy i tissue, albo robią inwazję na pająki w tree, albo farmują materiały na triggery albo coś innego
inaczej się nie zgodzę, nie ma sensu marnować 'potencjału' i NIC nie robić


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 10:17 
Cytuj  
jak dla mnie okej

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 10:24 
Cytuj  
oczywiście liczę na to że w składzie 18 osobowym wybranym odpowiedno do każdego z limusów uda się go wygrać i zebrać maxymalną ilość monet
oczywiście co jakiś czas nic nie stoi na przeszkodzie żeby druga grupa poszła po brakującego chipa żebyśmy mogli przynajmniej 1-2x w miesiącu walczyć z omegą lub ultimą
i jak dla mnie możnaby zrobić tak:
jeśli zrobi się grupę 18 osobową a zostanie jeszcze sporo ludzi to druga grupa zawsze może iść po kilka-kilkanaście monet na najprostrze limbusy a bank i tak będzie wspólny i wtedy całą sumę monet będzie się dzieliś po równo


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 31 mar 2006, 10:27 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 10:25 
Cytuj  
jak dla mnie nie ok

Po pierwsze my mamy prawie full sklad. Nie wyobrazam sobie ze moze nie byc miejsca dla kogos kto przyjdzie na limbusa.

Mamy 2 wolne miejsca tak naprawde.

Po drugie 18 osob to na wiekszosc limbusow ZA DUZO. Jest wiekszy chaos a monet i tak tyle samo wypada.


Ostatnio edytowano 31 mar 2006, 10:29 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 10:29 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
.. Nie wyobrazam sobie ze moze nie byc miejsca dla kogos kto przyjdzie na limbusa.
...


jak wczoraj mieliście wipa to ja sobie już zdążyłem w 2 krainach pojeździć na kurze bo byłem 19 osobą i szukałem zajęcia, nie znalazłem, poszedłem spać
ale jest OK
mi na limbusie kompletnie nie zależy, chodzę na niego bo niektórym u nas na nim zależy


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 10:44 
Cytuj  
egoist napisał(a):
jak dla mnie okej


= Whatewer zadecydujecie

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 11:21 
Cytuj  
egoist napisał(a):
egoist napisał(a):
jak dla mnie okej


= Whatewer zadecydujecie


pomysł już odpadł przy jednym wystarczającym głosie sprzeciwu :D

zostaje nam się bawić jak dotychczas
zadanie na najbliższy miesiąc : każdy robi NIN do 75, niektórzy mają łatwiej bo już mają przynajmniej 37 lvl


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 11:31 
Cytuj  
Nie ma szans bo mamy spokojnie 10-13 osub co jest na kazdym runie wczoraj tez sie pojawili tylko np taru robil relog i dopiero 20min po czasie wrucil pozatym z tego co wiem to pierwsza ekipa jest prawie full mozna isc tak jak wczoraj jak bedzie tak jak bylo ale watpie bo czas na porzadki i poszukanie kilku NINuw i DDsuw byle aktywni byli. Tylko do cholery jak jest z tym czasem boo trzeba wiedziec co napisac i najlepiej zalozyc jakis LS i na /lsmes pisac o kturej run i gdzie to ulatwi sprawe ludzia nie z CC.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 11:47 
Cytuj  
najlepiej zapytac bobbyego, z jakiego on jest czasu dokladnie i kiedy mu sie przestawia, bo cos wspominal podobno o tym
chodzimy 8pm gmt+1 w pon i 9pm gmt +1 w czwartki, trzeba ustalic ktora to est :P
ja cos sie bawie ze str naszego limbusa XD
jestem za tym, zeby zalozyc nowa perelke...


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 12:56 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
najlepiej zapytac bobbyego, z jakiego on jest czasu dokladnie i kiedy mu sie przestawia, bo cos wspominal podobno o tym
chodzimy 8pm gmt+1 w pon i 9pm gmt +1 w czwartki, trzeba ustalic ktora to est :P
ja cos sie bawie ze str naszego limbusa XD
jestem za tym, zeby zalozyc nowa perelke...

Czas w USA sie nie przestawia, a więc z tego co kojarzę to:
- w czasie zimowym: 20 GMT+1 to jest 14 EST
- w czasie letnim: 20 GMT+1 to jest 13 EST
Mam nadzieję, że się przyda :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 13:45 
Cytuj  
Ok dzieki erlen zaraz sobie policze jaki to czas i przy okazji z tego co dzis patrzylem to 3-4 osoby mozna spokojnie przyjac najlepiej z 2xNIN (1 tez starczy) i reszte dd albo BLMuw ale limbusy dla blmuw to jak simi stwierdzal podobno nuda. jak dokladnie ustale jaki to czas i stworze dzis LS to wieczorem troche po shoutuje. Mimo wszystko przydaloby sie zebrac wszystko do kupy i napisac jakies rulsy dotyczace runuw bardzo to ulatwi sprawe. Fajnie byloby tez zeby kto moze nawet w kwesti posluchania wchodzil na team speak pogadam z glizdusem zeby zrobil jakis pokuj dla nas na limbus wypady o wiele szybciej niekture rzeczy powiedziec niz napisac i przeczytac w chaosie walki kturzy dosc czesto wystepuje.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 16:10 
Cytuj  
Bobby mi wczoraj mowil ze u nich czas tez przestawiaja tylko z tygodniowym opoznieniem.

Z RB do nas juz raczej nikt nie przyjdzie. Z reszta - nie widze sensu ze brac kogos kto w jeden dzien moze przyjsc ale w drugi juz nie (jak Nomi albo Saya). O ile jednak Nomi chodzi kiedy moze i nie dysktuje o tyle Saya... ekhm... Jedyne co nam dal... a raczej zabral, to Canto :/

Nie chcialbym jednak brac ludzi z ulicy. Palis ma swoj HNM LS, wiec niech zapyta sie ludzi ze swojego LSa czy nie byliby chetni sie do nas dolaczyc.

Na poczatku mielismy sklad w ktorym moglismy sprobowac ubic Omege, a teraz nie mamy zadnego skladu... moze mi to ktos wyjasnic? :/
Mnie to meczy, a nie gram w ta gre zeby sie meczyc.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 17:07 
Cytuj  
Veji ma rację, zmieniają tylko później, a co do różnicy czasów czasów:
GMT+1 - EST -> -6 godzin
GMT+1 - CST -> -7 godzin
GMT+1 - PST -> -9 godzin
GMT+1 - JPT -> +7 bądź +8 (japończycy nie są mi wstanie odpowiedzieć czy u nich zmienia się czas czy nie :/ ).
GMT+1 - GST (Greenwich time) -> -1 godzina
Mam nadzieję, że się przyda :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 18:31 
Cytuj  
dzieki erelen, zawsze mam z tym problemy :D


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 18:36 
Cytuj  
u japsow sie nie zmiena czas.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 19:33 
Cytuj  
Wiesz veji to latwo da sie wyjasnic ze na poczatku moglismy zrobic spokojnie wepona w naszym skladzie (dla poruwnania napisz przypomnij sobie co bylo ze SKY CC na poczatku mogliscie spokojnie prawie wszytko zabic na poczatku a co bylo puzniej). Napisze jedno ze ludzie zawsze chodza czasto na poczatku na wszystko z czasem to sie zmienia. Sam juz napisales ze z RB nikogo nie dostaniemy. Pozatym o ludzi ze skonczonym CoPem duzo raczej nie ma na serverze wiec mojim zdaniem ludzie z ulicy moga byc bardziej deicated niz ci kturych wywalamy pozatym trzaby jakies rulsy odnosnie trial membersuw i mojim zdanie szybciej znajdziemy ludzi robiac /shouty w godzinach w kturych robimy CoPa bo szukanie ludzi o 1-2 w nocy mija sie z celem. Pozatym ja spytam na swoim hnm/sea LSie moze ktos bedzie chetny ale raczej watpie bo raczej wiekszosc tam gra w puznych godzinach.

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:15 
Cytuj  
Moje monety prosze przekazać osobie z CC która ma ich najmniej.
Thank you and goodbye (^_^)/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:15 
Cytuj  
smiechu napisał(a):
Moje monety prosze przekazać osobie z CC która ma ich najmniej.


To ja!

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 07:37 
Cytuj  
dzięki za itemek do af+1 :D
następnym moim celem będzie wymiana kiedyś czapeczki na +1, w sumie i tak w niej chodzę cały czas bo AF2 jeśli nie ma żadnych ukrytych efektów to jak do tej pory tylko ładnie wygląda

niech ktoś pls tutaj na forum napisze jak jest kolejność ludzi do 75 monet i jaka jest kolejność ludzi do itemków na af+1 żebyśmy mogli podać przed każdym limbusem wszystkim kto i kiedy czego może się spodziewać


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.