mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 435
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 22:25 
Cytuj  
Wszystko ladnie, tylko dzisiejsi rodzice kompletnie nie wiedza jak sobie radzic z dziecmi narazonymi na wspolczesne 'uzalezniacze', bo za ich czasow po prostu ich nie bylo. Nagle namnozylo sie rozrywek dostepnych dla dzieci, ktore doprowadzaja do tego, ze nastolatek katuje wlasna matke. Gdzie tu byl blad w wychowaniu? Nikt nie wie. Az strach dzisiaj plodzic dzieci ;)
Jedno jest pewne - takie teksty jak ten z "Wyborczej" to zwykle glodne kawalki dla laikow i ignorantow i nic wartosciowego do tematu nie wnosza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 22:51 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Drugi wynik to 50h z RTS na bazie filmu Diuna (tytułu nie pamiętam).


Dune 2
Dune 2000
Emperor: Battle for Dune (74h bez snu u mnie ;) ale potem spałem 36h :])


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 23:07 
Cytuj  
Maniacy... leczcie się... może poradzić jakiegoś dobrego psychiatrę?


_________________
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 23:28 
Cytuj  
Na coś trzeba umrzec, a nie tam... Liczy się jakośc, a nie długośc życia :) Nie ma przyjemności, która nie skracałaby życia, a że trafiają się jakieś odchyły to już inna sprawa. Kiedyś to było eliminowane, teraz to eliminuje resztę :)


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 00:24 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Maniacy... leczcie się... może poradzić jakiegoś dobrego psychiatrę?
Eeee tam ;) Pozatym miałem wtedy 17-18 lat chyba, teraz to mam problem nie spać z 30h przed kompem, a po jakiejś solidnie zakrapianej imprezie spię do 12-13 :har: A były czasy, że o 4 rano się dopijało ostanie kolejki i na 6:30 w pracy trzeba było działać :] :lol: :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 00:26 
Cytuj  
To było Dune 2000 :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 00:51 
Cytuj  
Tak czytam ten topik i nie do konca rozumiem ... moj rekord ingame w FFXI wynosi cos kolo 15h z przerwami ... bardzo czasem zazdroszcze ludziom grajacym takiego luzu ze moga sidziec do ktorej chca, ale ja czasem nawet jak moge dluzej posiedzic przy kompie to staram sie trzymac wyznaczonej granicy, czyli nie przekraczac godziny 24 .. rozumiem ludzi ktorzy kupuja za rl cash itemy z gry, rozumiem tych co sprzedaja za cash, sam czasem lubie myslec ze w razie co to mmorpg zapewnia mi jakis tam dodatek do zasilku ... ale mysle ze wtedy traktowal bym mmorpg jak prace nie ja fun, a co do rl, heh, bez komentarza.
Jednego tylko nie rozumiem, czemu ludzi dopatruja sie jakiegos niesamowitego zla w grach skoro wypadkow kiedy ktos ginie z powodu narkotykow, gorzaly czy kasy jest znacznie wiecej, podejrzewam ze w naszej kochanej armi czy policji jest wiecej wypadkow smiertalnych z bronia rocznie niz aktow przemocy w calej polsce bazujacych faktycznie na grach.
Agresja nie rodzi sie w grze, ona rodzi sie w czlowieku, ja nie raz nie dwa bardzo agresywnie sie zachowywalem kiedy cos mi nie wychodzi, nie uklada sie po mojej mysli czy tez czuje sie bezsilny ... w chwili obecnej mam w domu 3 sztuki wiatrowek ... kazda z nich moge zrobic komus krzywde, lubie sobie postrzelac, lubie zapach smaru na broni, lubie widok podskakujacej puszki siekanej srucinami, lczy to znaczy ze powinienem strzelac z niej do ludzi bo kiedys gralem w dooom, czy tez moze powinienm postrzelic sonsiadke bo nie dostalem abj w grze ? czy moje granie w doom usprawiedliwi jak kogos zabije albo powaznie okalecze ? nie sadze.
Sadze ze to jest kwestia wyborow, wyborow jakie kazdy z nas podejmuje 100 razy dziennie, nie myslac czasem nawet o tym, samo wychowanie to nie wszystko, mi naprzyklad jest zle w zyciu bo rodziciele nie wychowali mnie na cfaniaka i dupowlaza ... natomiast juz sam wpilem sobie kodeks moralny i honorowy ktorego staram sie trzymac zarowno w rl jak i w grze.
zreszta .. nvm


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 20:55 
Cytuj  
aj em maniak....i odpoczywam ...terapia w toku i .....zaluje ze nie moge grac :p


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 21:06 
Cytuj  
Oo..!! Coldee dorwał sie do forum... Run Away !! :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 142
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 21:26 
Cytuj  
I tak wszyscy zgina od ptasiej grypy ;-)


_________________
Limes ---> 42+ SMN / 29 WHM / 17 BLM Retired, czekam na FFXIV ;-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.