mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 14:56 
Cytuj  
A ja tez sie wypowiem co tam.
Co do kraftu mozna miec tylko 1 na 100 + fishing 100.
Po 60 lvlu masz tak zwane zlote punkty kraftu - 40 punktow.
Mozesz miec kazdy kraft na 60lvlu, ale tylko jeden na 100.
Mozna np. miec 2 krafty na 80, ale to lekko mija sie z celem.
Zeby wylevelowac jakikolwiek craft nie liczac alchemy, cookingu i fishingu do 100 musisz posiadac (jak dla Was newbies) przeogromna ilosc gil. Liczmy np. z 50 milionow.

Co do zuzywalnosci sie itemow... hm... no dobra, moglyby sie zuzywac, ale musialbym moc je naprawiac podczas gry i u jakichs NPC, cos a`la diablo. To by uplynnilo gile i IMO byloby dosc dobrym rozwiazaniem.
Juz widze mine Gala ak jego Adaman Hauberk, na ktorego czekal rok "pęka" mu na jakims Fafku :D Wuahhahaha :D
Moje marzenia co do FF? CHcialbym zeby IGE nie robilo takich promocji jakie byly na gwiazdke bo to rujnuje gre, chcialbym zeby RNG znow byl przydantym jobem i zeby kraken club wypadal z os w south gustaberg :>
BTW: Wiekszosc end-game`owych itemow jest wlasnie craftowalna (mowie tu glownie o abjuration items, przeciez trzeba cursed wycraftowac) a gdyby rare/ex itemy mialy sie niszczyc, itemy na ktore ludzie czekaja rok czasu lazac na dynamis, robiac copa, lazac do sea... o kurwa... XD Az boje sie myslec :D "Your Kraken Club has broken !", "Your Rajas Ring has broken", "Your Faith torque has broken", "Your peacok amulet has broken" ZOMG ZOMG ZOMG ! ! ! :DDDDD


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:02 
Cytuj  
Seph napisał(a):
a gdyby rare/ex itemy mialy sie niszczyc, itemy na ktore ludzie czekaja rok czasu lazac na dynamis, robiac copa, lazac do sea... o kurwa... XD Az boje sie myslec :D "Your Kraken Club has broken !", "Your Rajas Ring has broken", "Your Faith torque has broken", "Your peacok amulet has broken" ZOMG ZOMG ZOMG ! ! ! :DDDDD

Może lepiej: XXX was killed by Exoray. Your Kirin Osode has broken. :lol:


_________________
Obrazek

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:13 
Cytuj  
Ale jakby istniala mozliwosc ich uszkodzenia a pozniej naprawy rozgrywka bylaby urozmaicona i ciekawsza.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:14 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Co do zuzywalnosci sie itemow... hm... no dobra, moglyby sie zuzywac, ale musialbym moc je naprawiac podczas gry i u jakichs NPC, cos a`la diablo. To by uplynnilo gile i IMO byloby dosc dobrym rozwiazaniem.
No to by nie było złe... jakby siędo tego wykorzystywało jakieś materiały to by już się nawet ciekawie robiło :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:22 
Cytuj  
I gdyby naprawy dokonywać mogli tylko gracze posiadający master (100) poziom w danej dziedzinie (czyli np. robe - clothworking)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:26 
Cytuj  
Ja tam się ciesze z tego, że jest jak jest. Marzenia? Gdyby dali job Nekromanty :]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
I gdyby naprawy dokonywać mogli tylko gracze posiadający master (100) poziom w danej dziedzinie (czyli np. robe - clothworking)


To jak naprawic takiego rare/ex, ktorego nie da sie tradowac? :roll:
Zrobic sobie poziom master w danym crafcie? :lol: a co z innymi rare/exami ? :lol: NIe mozesz miec wszedzie 100 :roll:


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:42 
Cytuj  
A kto powiedział, że naprawa przez trade? Nowa opcja całkowicie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:43 
Cytuj  
Wystarczy juz, ze mamy exp loss .. gdyby jeszcze do tego mieli dodac sypanie sie itemow .. to by dopiero byla bieda ;p

Moim marzeniem jest open pvp z full lootingiem (poza rare/ex ofc)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:49 
Cytuj  
Naprawa u Craftera ze skillem 100? Buhehehe Draconi by się dorobił na Bone. Myślicie że skill 100 to prawie to samo co 99. Hehehe to jest przepaść. Wiele osób ma skille koło 99 ale poprzestają na tym.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:52 
Cytuj  
LOL !
A ja myslalem ze FF11 jest naprawde trudna gra, widze co niektorzy chceli by ja jeszcze bardziej utrudnic haha LOL. a co do rozwalenia itemu, wybaczcie ale item Relic zbierany, czy tez skladany przez ponad dwa lata zmudnej pracy nagle sie rozwala po 6 dniach, normalnie swietny dowcip hahaha :] :wink:


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:55 
Cytuj  
nich ktos zamnknie ten topic.........


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 16:11 
Cytuj  
To ja szybko wyskiluje coś na Ramuhu, i będziecie mogli dzięki nowej opcji dawać mi itemy do naprawy :D Ja je naprawię i zachowam :D Byłbym pierwszym level 14 z jakimś reliciem :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 16:30 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
To ja szybko wyskiluje coś na Ramuhu, i będziecie mogli dzięki nowej opcji dawać mi itemy do naprawy :D Ja je naprawię i zachowam :D Byłbym pierwszym level 14 z jakimś reliciem :D
Słuchaj pomijajać to, że każdy chyba , łacznie ze mną zdaje sobie sprawę, że decay w FF jest nierealny...to chyba masz odrobinę wyobraźni nawet co do tych wygdybanych pomyslów :roll: Przecież to by nie mogło być zrealizowane w taki sposób :roll: Mogłoby być np. drugie okienko w Delivery Box z ktorego nie mozesz wyjac itemow a jedynie odeslać albo naprawić (automatycznie byłoby odsyłane)...można to zrealizować na milion sposobów... No ale jak już taki temat powstał to może podzielisz się jakie ty chciałbyś wymarzone modyfikacje w FF :P Kamilus chce decay.....Loth chce necromante, ja chce jakies aspekty zrecznosciowe jak walki na chocobo :] Temat jest luźny :) Nie trzeba poważnie traktować wszystkich pomysłów ;) OOO ja mam jeszcze jedno marzenie :] Chciałbym żeby można było pety nazywać ....nazwałbym sobie puppeta "Kaczyński" ... Canto potwierdzi, że marzę o tym od dawna ;) :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 29 kwi 2006, 16:39 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 16:31 
Cytuj  
Ale kto powiedział, że dawać? Aż tak słaba wyobraźnia?
Ze skillem 100 stajesz na targu i oferujesz usługę. Podchodzi klient i korzystając ze slota "wkłada" zepsuty item. Daje zadeklarowaną sumę gili (taką jaką ustawisz) i item zostaje naprawiony. Ty otrzymujesz gile, ale fizycznie nigdy nie trzymasz tego przedmiotu. Dodatkowo musisz mieć przy sobie komponenty do jego naprawy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 16:59 
Cytuj  
Lothlorien napisał(a):
Gdyby dali job Nekromanty :]


I have a Dream...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 19:59 
Cytuj  
Panowie i Panie
Decay w SWG byl posuniety do granic mozliwosci, a i tak super ekwipunke byl traktowany ADK ( anti decay kit ), super ekwipunke byl bardzo trudny do zdobycia jak i niektore rodzaje materiałow - czy tez wrecz niemozliwe np pre-CU peraly czy krusztaly do budowy LS, pre-CU lightsaber, czy bron .. itp .. Zbroja + bron nowa kosztowala tyle ile mozna bylo spokojnie zarobic w trakcie grindu, normal quality( w odniesieniu do FF byl by to rzad wielkosci powiedzmy max 200-300 tys gil ) . Zbroje i Bronie lepsze jakosciowo byly w miare latwo dostepne, super itemy byly bardzo drogie ale dalej dostepne.

W chwili obecnej niektore rare itemy w FF kosztuja po 30 i wiecej mil gil, nie wiem jak przeniesc ta kwote na realia SWG - kilka bil kredytow? Jak sobie wyobrazacie decay np Enchance sword ktorych na serwie jest moze z 10 lacznie albo decay na exalibura ktorego na ramuh chyba nie ma ani sztuki ? (orientacyjna cena exalibura to ok 200-300 mil gil jak kazdego relica ) Moj ekwipunek jaki mam do glownego joba RDM kosztuje raptem pewnie kolo 20-30 mil max. Sporo itemow jest naprawde bardzo rarowych, i sa bezcenne bo sa to rare - ex - nikt poza wlascicielem nie moze ich miec.

Nie moi drodzy,decay w FF jest totalnie bez sensu i nie ma racji istniec. A co do Craftu mozna miec tylko jeden craft 100 i reszte max 60, ale wez dociagnij te 100 np w goldsmithing ... :)


Odmiennosc sprzetowa - wsrod 40 osob bioracych udzial w evencie kazdy praktycznie ma nieco inny sprzet, inny food, inne statsy, inne marity etc ... i konsole sobie z tym radza :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 20:56 
Cytuj  
ffxi jest extremalnie rozwinięte pod względem zdobycia itemka DLA KOGOŚ (jednej osoby jakby ktoś miał źle zrozumieć) przy pomocy sporej grupy ludzi, szkoda że większość tego nie rozumie i zadowala się rozumowaniem: 'skoro ja nie mogę (lub nie będę mieć) to ten czy tamten również'


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 21:04 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
nich ktos zamnknie ten topic.........


podpisuje się pod tym


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 21:13 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Panowie i Panie
Decay w SWG byl posuniety do granic mozliwosci, a i tak super ekwipunke byl traktowany ADK ( anti decay kit ), super ekwipunke byl bardzo trudny do zdobycia jak i niektore rodzaje materiałow - czy tez wrecz niemozliwe np pre-CU peraly czy krusztaly do budowy LS, pre-CU lightsaber, czy bron .. itp .. Zbroja + bron nowa kosztowala tyle ile mozna bylo spokojnie zarobic w trakcie grindu, normal quality( w odniesieniu do FF byl by to rzad wielkosci powiedzmy max 200-300 tys gil ) . Zbroje i Bronie lepsze jakosciowo byly w miare latwo dostepne, super itemy byly bardzo drogie ale dalej dostepne.

W chwili obecnej niektore rare itemy w FF kosztuja po 30 i wiecej mil gil, nie wiem jak przeniesc ta kwote na realia SWG - kilka bil kredytow? Jak sobie wyobrazacie decay np Enchance sword ktorych na serwie jest moze z 10 lacznie albo decay na exalibura ktorego na ramuh chyba nie ma ani sztuki ? (orientacyjna cena exalibura to ok 200-300 mil gil jak kazdego relica ) Moj ekwipunek jaki mam do glownego joba RDM kosztuje raptem pewnie kolo 20-30 mil max. Sporo itemow jest naprawde bardzo rarowych, i sa bezcenne bo sa to rare - ex - nikt poza wlascicielem nie moze ich miec.
Zgadzam się całkowicie...w tej grze po prostu decayu nie da się wprowadzić...W tak często tu przytaczanym SWG problem był jedynie z Mandalorian Armor....następne w kolejności były Trandoshan Rifle 1-B oraz RIS Armor....Żeby zrobić rifle trzeba było udać się na avatar station, ale zbyt trudna to ta misja nie była....a żeby zrobić tanio RIS'a trzeba było zdobyć potrzebne komponenty i dogadać się crafterem...zbyt trudne to nie było bo wszystkie mobki, które to dropowały byłeś w stanie zsolować... Inną sprawą jest to, że mogło być 100 sztuk jednego typu itemu, a każdy miał inne statsy i wygląd... Ja się umawiałem z Xeo, że dostarczę mu wysztkie rare komponenty (oprócz surowców), a on mnie skasuje 300k za każdą część i będzie craftował do momentu, aż wjdzie mu częśćz 4 socketami.... No zapłaciłem mu np. 1,1mln za 4 hełmy z czgo zostawiałem jedynie ten z 4 socketami a resztę opylałem za ponad 300k....Myślę, że zeslicowany RIS (7200energy) wyszedł mnie gdzieś 4-5 mln + ADK (ja kupiłem 6 sztuk za sumę 70mln)...więc koszt uber RIS seta kształtował się w granicach 80mln....jak byłęś sprytny :] Inną sprawą byłu super armory z dodatowymi AA (np +25 rifle, +25 healing....)....pamiętam, że full slice i adekowany RIS 7400 energy z praktycznie wysztkimi AA z jakich korzystał MBH/MCM/Rifleman 4000 poszedł za 300mln....ale już konto gościa który miał podobnie zestrojonego Mando poszło za realną kasę 4500$.... SWG bazowało na całkowicie innym schemacie....tam decay pasował...a tutaj wprowadzić coś takiego na podobną skalę mija się z celem...Jedynie ewentualnie cośna zasadzie konserwacji sprzętu...tzn nie niszczy się on całkowicie, tylko traci w miarę używania jakąś tam wartość DEF...ale wystarczy że idziesz do odpowiedniej osoby która za opłątą przywraca podstawowe statsy....Tylko, że ja nie wiem po co to komu....może troszkęby to ożywiło koniunkturę, ale wiecej by było z tym problemów niż funu...

Też się podpisuję pod tym, że temat zmierza do nikąd....w tym dziale jakoś nikt nie potrafi sie wypowiadać w temacie....miało być o tym kto co chciałby zobaczyć kiedyś w grze a zrobiło się flame "decay w FF (Can I have it?)" albo "ja chcę zrobić SWG z FF" czy "mam wszystko w dupie" :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.