mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 13:43 
Cytuj  
Stok ? Szczerze ? tam mozna isc nago, my z naszym alpha staticiem farmowalismy piorka czy scalesy bez sprzetu bez niczego i spokojnie da sie rade, tam trzeba tylko 3 rodzaje mobow pobic:

Hippogryph dla >> Jettatura (Rivern A)
Wywern dla >> Radiant Breath (Rivern B)
Roc dla Feather Barrier (Rivern B)

Tak tez nie popadajmy w paranoje :)

ps. ok no moze tylko tank powinien byc ubrany :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 13:51 
Cytuj  
Piorka z hipogryfów to nin soluje w B :D


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 13:52 
Cytuj  
Kassei - RDMem nawet na low levelach (>20) może być niezła zabawa i od niego zależeć przeżycie party. Przypomina mi się jedna sytuacja na Diunach, kiedy to zlinkował się jakiś gob, a party w trakcie walki z poprzednim nie trzymało się zbyt mocno. No to Chainspell -> spamowanie w tego zdrowego, zjechałem mu chyba 90% hp i przeżyliśmy ;)
No i kiedy mp się skończy, podbiegnięcie do jakiejś ryby i łupanie jej Enthunder mieczem też jest zabawne ~~
Mam nadzieję, że przypływ nowych graczy z dodatku/Xboxa utrzyma się do końca maja, żebym mógł szybko Kazham i Dżunglę zrobić i odblokować wszystkie advanced joby ;>


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 14:06 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Mam nadzieję, że przypływ nowych graczy z dodatku/Xboxa utrzyma się do końca maja, żebym mógł szybko Kazham i Dżunglę zrobić i odblokować wszystkie advanced joby ;>
W sumie z tym dodatkiem to jest dziwne...Po piersze dużo osób męczy nowe joby z czego PUP'a jeszcze w pt nie spotkałem...Po drugie nowe joby czyli COR i BLU to support z czego funkcja tego drugiego jest przynajmniej dla mnie trudna do dokładniejszego określenia...więc podstawa pt to raczje nie jest...No i po trzecie wiele osób, które miały zaplanowane podciągnąć jakiegoś starego joba też się bawi dodatkiem i czasem jest taka sytuacja, że na całym Ramuhu jest w jednym momencie dwóch WHM na odpowiednim levelu z czego jeden afk a drugi w pt, nie mówiąc o jakimś tanku... :har: No ale sytuacja powoli się normuje :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2006, 14:26 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
czasem jest taka sytuacja, że na całym Ramuhu jest w jednym momencie dwóch WHM na odpowiednim levelu z czego jeden afk a drugi w pt, nie mówiąc o jakimś tanku... No ale sytuacja powoli się normuje

Akurat na Diunach to było bardzo normalne :>
No ale nic, może sobię wyleveluję WHMa do 37, żeby mieć jako suba do SMN i BRD ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 02:25 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Bodziu napisał(a):
natomiast PUP to taki BST imho, nie widze jakos zadnego zastosowania w pt, moze sie myle :)


tym bardziej, że nie wiadomo, czy maskotka może być przywołana przy full party jak pet u BST, czy może jest traktowana jak NPC.
Dzisiaj miałem PUP'a w pt....hmmm taki MNK z petem, żadnej rewelacji....choć niewątpilwie pinokio nie jest tylko dekoracją ;) Z założenia najprawdopodobniej DD....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2006, 17:45 
Cytuj  
Drac - cos dlaciebie opis wszystkich skilli dla CORa :)

http://mysterytour.web.infoseek.co.jp/ffxi/us/scroll/scroll.htm

O PUP i BLU nie wspomne super MT to aktualizuje :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 20:18 
Cytuj  
Hym. Czyli ten Corsair to zapowiadany Pirat + Gambler... Jak to wygląda ingame? Jak drogie są te kości i karty na rynku?

PUPy solują raczej, czy biegają po party? Pewnie nie da się teraz jakiś wypaśnych kukieł zrobić, bo wszystkie przepisy na attachmenty nie są znane?

BLU używa czarów przy 100TP? Bo już się z nim gubię :)

No i na jakich lvlach już japsy biegają z nowymi jobami? :D


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 20:30 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Hym. Czyli ten Corsair to zapowiadany Pirat + Gambler... Jak to wygląda ingame? Jak drogie są te kości i karty na rynku?

Kosci kosztuja od 300 gil do ponad 100 tys, to zakup jak skrola z czarem - tylko raz, karty kosztuja u npc ok 5-15k u npc. Korsair to kombinacja DD + support - jego zuty kostka sluza dodawaniu buffa, wielkosc buffa zalezy do szczescia.

Cytuj:
PUPy solują raczej, czy biegają po party? Pewnie nie da się teraz jakiś wypaśnych kukieł zrobić, bo wszystkie przepisy na attachmenty nie są znane?
Wszystkie przepisy sa znane, PUP robia i w party i solo.

Cytuj:
BLU używa czarów przy 100TP? Bo już się z nim gubię :)

Uzywa kiedy chce, ale efekt dodatkowy zalezy od posiadanego TP, np czas trwania poison na przeciwniku.

Cytuj:
No i na jakich lvlach już japsy biegają z nowymi jobami? :D
Na takich samych jak reszta.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 15:18 
Cytuj  
Widzę Stok, że ogoliłeś avatara ;]

No to na jakich lvlach są już teraz nowi jobowie?

No i czy są na dynamisach nowe AF2 dla nich?

Ile trwa buff Korsarza? Z tego co widzę on ma każdy rzut dla innej klasy. Więc stoi sobie taki korsarz i rzuca 6 razy kością przy każdym mobku, by każdego w party z osobna zbuffować, czy jak?

Haha, Choral Roll dla barda to jakiś żart XD


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 15:57 
Cytuj  
Oni nawet nie maja podstawowych af a co dopiero AF2.
Te rolle to nie tak, ze musisz kazdego osobno buffowac z tego co wiem - buffy chyba sa AoE jak songi. CHYBA bo corsairem w sumie jeszcze nie gralem/

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 20:23 
Cytuj  
Tak - buffy są AoE.
Corsair to taki bardziej "wypasiony" bard. Przy czym nie należy mieszać COR/BRD - buffy wykluczają się.

BLU z obserwacji (moich - dotyczących lvli w okolicach 20) - świetnie łączy się WAR. Ze skillami w stylu metallic body staje się bardzo dobrym tankiem.

PUP - najczęściej występuje w połączeniu z MNK. I niestety jest to postać jak na mój gust przesadzona. Przynajmniej na poziomach, na których obecnie władcy marionetek występują. Wyrządzane szkody są ogromne. Jednocześnie mobki aggrują na przemian marionetkę i mistrza - więc przy obrażeniach zbliżonych do tych jakie zadaje BLM, ma on większążywotność i mniejsze aggro na sobie...


Ale to co powyżej, to tylko opinia nooba.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 10:14 
Cytuj  
nie będę zakładał nowego topica, ale przeglądając sieć znalazłem interesujące zganie:

ffxiclopedia napisał(a):
It is easier to learn a monster's special ability if you kill it with a Weapon Skill after the ability is used.


myślę, że to może się przydać takim napaleńcom jak Bodziu :P

OT. Widzieliście nowego avatara Stoka ?? :lol:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.