mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 16:19 
Cytuj  
Saed napisał(a):
...Papyrus wypada najczesciej jak juz sie straci wszelka nadzieje ;)


dokładnie! już się zastanawialiśmy czy się nie przenieść do Xarcabard gdzie więcej Lichy popuje. a tu D/C, po re-invite już lotowałem :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 20:59 
Cytuj  
nie wiem czy dobrze robie ze o tym pisze, zwlaszcza tutaj, ale marzy mi sie na poczatek cos takiego...tylko za chu.. nie znam toda nma i chyba nie pozam

Patroclus's Helm
Level: 60
Flags: Rare / Exclusive
Slot: Head
Type: Armor: Plate
Jobs: BRD BST DRK DRG PLD THF WAR
Races: All
Defense: 21
Equipment Category:
Armor / Head
Effects for Patroclus's Helm:
Strength +2
Evasion -5
Haste +2%
Enmity -5


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 23:56 
Cytuj  
Bazztek napisał(a):
Patroclus's Helm


Srednio fajny, zwlaszcza na 60 lvl to o kant go mozna potluc. -Enmity przy SATA to pomylka. +2 STR srednio warte, + Haste fajna sprawa.

Ja chcial bym go miec raczej jako pamiatka. ToD nie jest potrzebny, wystarczy raz na jakis czas podleciec do Xarca i zabic PH. Jak ma sie szczescie to popnie NM jak nie to albo czatowac albo olac i przyleciec kiedy indziej. Jak by co to zlap mnie w grze, polecimy katowac PH.


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 00:57 
Cytuj  
PH:0
Shadow Dragon
Level: 52-53
Zone: Xarcabard
Respawns Every: 30 minutes
Located: H-8 - I-9
Only Spawns During: Nighttime
Total Spawn Points: 1
Comments for Shadow Dragon:
Spawns around H-8 to I-9 approximately every 30 minutes.
Drops around 2000 gil; Mug can be used to get more gil.
Killable by: Solo at level 60-65, depending on job

NM

Biast [NM]
Level: 70
Zone: Xarcabard
Total Spawn Points: 1
Comments for Biast:
Spawns around H-8 to I-9; spawns around 10 seconds after the Shadow Dragon is killed, every 21+ hours (it can take more than 24 hours between respawns.)
Killable by: 4 characters level 70+; two characters with a Ninja tank at 75
Special Attacks: Additional Effect: Terror, Intimidate, Damage Spikes, Wind Breath Attack, Petrify Attack

mala uwaga: kampilam tego smoka kilka razy - PH popuje dokladnie co 28 minut ;) ale teren na ktorym popuje jest doc spory :/ raczej potrzebny ToD bo NMek jest 21+


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 01:15 
Cytuj  
No to zauwazmy ze wczoraj byl maitenance wiec popnol po maintenancie czyli po 20 dzis teoretycznie popnol o 17 czyli jutro trzeba by tam stac od 14 i bic PH :)

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 02:28 
Cytuj  
Dlatego pisze ze (wedlug mnie, tylko i wylacznie) szkoda wielkiego zachodu na niego. Garnek jest fajny ale nie warty wielkiego campienia. Isc sprawdzic, popnie - fajnie, nie popnie - nic wielkiego. Na 60 lvlu jest AFowy kask, w porownaniu do reszty seta calkiem fajny i 100% drop rate :)


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 09:40 
Cytuj  
bilismy ostatnio tego NMa jak z RB gdzies szedlem helm wywalilismy bo jest tragiczny.


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 11:06 
Cytuj  
a ja mysle ze dla drk jest zajebisty, ale co ja sie tam znam heh
do SATA zawsze mozenw kladac inny garnek, a napieprzanie mobka z enmity-5 moze pozwoli mu w koncu na swobodne uzywanie last resortow soouleaterow itd.... nie wspominajac juz, ze zaden inny nie da mu haste


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 12:07 
Cytuj  
Jasne Sai, tylko po co -Enmity jak sie ma SATA i slow TP gain? Dobrze posadzony SC w polaczemniu z ogarnietym tankiem gwarantuje walenie wszystkimi JA. Z /war subem to ten garnek nie pomoze i tak bo Berserk z double attack w polaczeniu z malym ale jednak +haste da ogromne ilosci hate :) Ciagle uwazam ze to zabawka na specjalne okazje.


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

**

Posty: 489
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 13:22 
Cytuj  
Kto by mi dzisiaj mogł pomoc z WSNM Retribution po Limbusie, albo wogole kiedykolwiek ..?


_________________
Obrazek

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 23:17 
Cytuj  
Mam zamiar zaczac grac ale przedtem chcialbym sie dowiedziec kilku rzeczy:
1. Jaka jest najlepsza klasa PvP
2. Ktora klasa sie w miare szybko expi
3. Czy ninja jest dobry jako fighter w otwartej walce, czy musi raczej kombinowac z ucieczkaqmi itp.?
4. Na ktorym servie gra najwiecej ludzi.
Poki co to chyba bedzie wszystko.
Dzieki z gory za odp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 23:26 
Cytuj  
lolo99 napisał(a):
Mam zamiar zaczac grac ale przedtem chcialbym sie dowiedziec kilku rzeczy:
1. Jaka jest najlepsza klasa PvP
2. Ktora klasa sie w miare szybko expi
3. Czy ninja jest dobry jako fighter w otwartej walce, czy musi raczej kombinowac z ucieczkaqmi itp.?
4. Na ktorym servie gra najwiecej ludzi.
Poki co to chyba bedzie wszystko.
Dzieki z gory za odp.

To nie jest WoW czy L2.
PvP jest tutaj tylko dodatkiem (i jest to event zamknięty).
Żadna klasa się szybko nie expi - wszystkie podobnie - w drużynie - to nie jest gra, gdzie się expi samodzielnie.

Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedzi na tym forum.
SEARCH.PHP


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 23:57 
Cytuj  
lolo99 napisał(a):
Mam zamiar zaczac grac ale przedtem chcialbym sie dowiedziec kilku rzeczy:
1. Jaka jest najlepsza klasa PvP
2. Ktora klasa sie w miare szybko expi
3. Czy ninja jest dobry jako fighter w otwartej walce, czy musi raczej kombinowac z ucieczkaqmi itp.?
4. Na ktorym servie gra najwiecej ludzi.
Poki co to chyba bedzie wszystko.
Dzieki z gory za odp.

1. Jak Tczewiak powiedział, tutaj PvP jest w formie szczątkowej.
2. Najszybciej expi: nin, brd, rdm i blm :)
3. Ninja to dd który tankuje moby :D
4. Na wszystkich gra podobna ilość ludzi ^^


_________________
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 00:31 
Cytuj  
Kurde do pytania o Ninja myślałem, że chodzi o jakiegoś WoWa. Ale jak doszedłem do pytania o Ninje to zgłupiałem. Skąd człowieku wytrzasnąłęś ucieczki to ja niewiem. A po drugie zależy co masz na myśłi pisząc otwarta walka. Bo jeżeli tak normalnie otwarta to polecam od razu moby IT++. Wtedy można (a raczej trzeba) zacząć kombinować z ucieczkami.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 01:00 
Cytuj  
Lol Krzysiek :D Wydaje mi się, że kolega poprostu nie miał styczności z MMORPG w świecie fantasy, a ninja zna tylko z komiksów i filmów. Wiesz ukrycie w cieniu, shurikeny, poruszanie się po wodzie, podział cienia, etc. :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 01:00 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Kurde do pytania o Ninja myślałem, że chodzi o jakiegoś WoWa. Ale jak doszedłem do pytania o Ninje to zgłupiałem. Skąd człowieku wytrzasnąłęś ucieczki to ja niewiem. A po drugie zależy co masz na myśłi pisząc otwarta walka. Bo jeżeli tak normalnie otwarta to polecam od razu moby IT++. Wtedy można (a raczej trzeba) zacząć kombinować z ucieczkami.
Jemu chodzi chyba porównanie typu : solowanie kilku mobów jednocześnie...czy pullowanie jednego, naklepanie mu na boku i powrót po następnego (nazwijmy to walką kombinacyjną ;) ) ...Idąc tym tokiem rozumowania...i mając na uwadzę, że w ŻADNYM mmogu nie zsolujesz kilku mobów na podobnym Twojemu poziomie....więc skupiamy się tu na otwartej walce z kilkoma słabszymi (powiedzmy "Easy Pray", a jeszcze lepiej "To Weak...")...to....NIN za długo tak nie wytrzyma bez wsparcia...BLM mógłby się do tego nadawać bo ma ofensywne obszarówki, ale chyba też to odpada, bo AOE aggruje moby w pobliżu a MP się kiedyś musi skończyć...pozostaje więc chyba tylko PLD, który zadaje niezależne od MP obrażenia, a potrafi się sam leczyć... Przedłużyć taką zabawę może oczywiście wsparcie eliksirów odnawiających HP/MP oraz wszelakich buffów (od innych jobów i z żarcia)...no i dochodzimy to do konkluzji prowadzącej do pytania po co coś takiego robić....jedyne co mi przychodzi od głowy to farmowanie czegoś na słabszych mobach...a najlepiej dużo słabszych ;) Podsumowując FF raczej do otwartej walki tego typu się nie nadaje...mooooooże gdyby "spell interuption" nie istniało a MP odnawiało się bez restowania PLD mógłby coś takiego robić....no ale chyba dobrze, że jest tak jak jest :P

Erelen napisał(a):
Wydaje mi się, że kolega poprostu nie miał styczności z MMORPG w świecie fantasy, a ninja zna tylko z komiksów i filmów. Wiesz ukrycie w cieniu, shurikeny, poruszanie się po wodzie, podział cienia
Czemu z góry kogoś osądzasz....może to jest osoba, która grała 6 lat w UO, w którym ninja (a dokładnie posiadanie skilli ninjutsu), trochę się różni od tego tutaj (UO ninja to taki rozbudowany THF z FF, stosuje ataki z zaskoczenia a nawet potrafi morfować w inne byty, które się od siebie różnią przeznaczeniem)....to z niego nie robi ani dziecka ani idioty... a z kogoś kto gra 4 lata w FF bohatera...

Krzysiek2099 napisał(a):
Kurde do pytania o Ninja myślałem, że chodzi o jakiegoś WoWa. Ale jak doszedłem do pytania o Ninje to zgłupiałem. Skąd człowieku wytrzasnąłęś ucieczki to ja niewiem. A po drugie zależy co masz na myśłi pisząc otwarta walka. Bo jeżeli tak normalnie otwarta to polecam od razu moby IT++. Wtedy można (a raczej trzeba) zacząć kombinować z ucieczkami.
Krzycho tu podobnie...tylko akurat tutaj wiem, że grałeś tylko i wyłącznie w FF... Jesteś świetny facet i ostatnią rzeczą jaką bym chciał jest prawienie Ci jakiś umoralniających gadek, czy analizy psychologicznj ;)...., ale wiem jak się sam poczułem jak się w grze spytałem jak realistycznie jest zrobiona "mapa dropów" (czyli jaki typ moba co dropuje), a dokładnie czy jeśli widzę, że Quadaav trzyma tarczę czy jest jakaś minimalna szansa (nawet 1:80000), że ją dropnie....a czy czasem nie jest tak beznadziejnie, że mi miecz wypadnie z osy (nielicząc NM'ów bo z barana w Gustaberg wypada katana dla samuraja, ale to szczegół....małą niedoróbka ;) )....a większość osób zrobiła sobie ze mnie pośmiewisko, niewidząc nawet o co pytam....

/peace x2 :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 5 maja 2006, 02:07 przez Kassei, łącznie edytowano 6 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 01:04 
Cytuj  
Kassei dobry nin bądź melee z /nin mogą zsolować więcej niż ci się wydaje :D Tylko no właśnie, potrzeba na to high level (w praktyce 75), uber equip i sporo meritów w odpowiednich miejscach (jak np. wymeritowane eva :D). W końcu niektórzy nazywają rdm/nin maszynką do solowania :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 01:07 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Kassei dobry nin bądź melee z /nin mogą zsolować więcej niż ci się wydaje :D Tylko no właśnie, potrzeba na to high level (w praktyce 75), uber equip i sporo meritów w odpowiednich miejscach (jak np. wymeritowane eva :D). W końcu niektórzy nazywają rdm/nin maszynką do solowania :D
No i widzisz jak mu ładnie i rzeczowo odpowiedziałeś :P To co napisałem ja, to było w oparciu o wiedzę jaką posiadam na tą chwilę....a jako, że za duża ona nie jest to mnie przy okazji też uświadomiłeś :)

Ehhh.....pewnie i tak zaraz zacznie się bluzganie i kłótnie jak to macie w zwyczaju... :har:

/peace


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 02:30 
Cytuj  
Eeee no tego... są jakieś MMO, gdzie aby się rozwijać to trzeba uciekać?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 08:30 
Cytuj  
Kassei gdzie ja go nazwałem idiotą bądź dzieciakiem? Nie wkładaj mi w usta rzeczy których nie powiedziałem...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.