mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Czy maj to dobry miesiąc na skończenie ZM i CoP(8-5) ?
tak 100%  100%  [ 8 ]
nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 8
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 07:09 
Cytuj  
Wiem że każda porażka jest przygnębiająca ale po 3 dniach przeważnie przechodzi i wg mnie powinniśmy próbować co 4 dni.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 maja 2006, 07:52 przez Slayerek, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 07:59 
Cytuj  
Ja juz mam wszystko zrobione wlacznie z caly wstepem na cop 8-5 zostala mi tylko walka ale cos czuje ze zrobie to w jakims innym LSie bo malo komu z tych co bahamuta zrobili chyba na zrobieniu tego zalezy badz juz zrobili z innym LSem. Co do ZMki to jakbys potrzebowal simi to starczy pare /shoutuw w jeuno czy moze teraz na nowym kontynecie zebys znalazl 6 chetnych na ZMki na ostatnioa misje trzeba tylko zeby dd mieli nin suba jak madzy maja nina to tez najlepiej jak subna phase shift nie idzie przez cienie tylko stun. kazdy kto ma cienie bije mobka reszta siedzi daleko BLM to tylko usypia tam te 2 mobki co boss popuje i walka jest prosta bo sam nin jest w stanie solowac pierwsza faze na drugiej wszyscy nawalaja ile sie da i jest tez luz.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 08:51 
Cytuj  
chyba będę musiał shoutnąć jednak
ale wolałbym żeby wszyscy którzy mogą w CC skończyli, mamy joby i levele i mnóstwo czasu
cały czas nasz LS wydaje się mi w grze zespołowej jak dziadek na wózku inwalidzkim który w domu starców siedząc czeka na kosiarza a jakakolwiek 'odzywka' do niego kończy się paniką i zakryciem przez niego twarzy :-? (no ... raz na tydzień zapomni zakryć bo jest tak pijany że mu wszystko jedno)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 11:53 
Cytuj  
Simi ja na wypadzie na bahamuta ze w przyszla srode zrobimy wypad po kolczyki to tylko z wszystkich osub wstep zrobilem ja i Turin. Ja stracilem robiac ZMki 14 (20k expa i z 10 podejsc do elvana + resuply jedno i z 6h) i ostatni ZM ( w plecy 9k expa i jakies 8 podejsc z runymi grupami na koncu wrescie z turinem zrobilismy bo wszcy co robili chcieli tez kolczyk^^). Po co pisac raz topik o kolczyku dalem to raczej umarl i nawet nie zeby sie o to ludzie pytali wez zrub ZMke ja popytam znajomych i moze sie przejdziemy jak znajde chetnych na ta walke bo narazie nawet nie wiem czy turin zrobil ale pewno ta bo pomagalem w wypadzie na bahamuta jego LSowi.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 12:41 
Cytuj  
Maxii ja rozumiem wszystko i pewnie tak zrobię jak będę mieć więcej czasu
ale bardziej mi zależy żeby nie być w LSie inwalidów i żebraków, wiem że ci którzy już mają ten kolczyk mają całą resztę LSa serdecznie w ***** i palcem nie tkną żeby podnieść poziom nas polaków na serwerze Ramuh, samo chwalenie się że tu są polacy nie świadczy o nas nic dobrego przecież

TYLKO PROSZĘ nie opowiadać mi bajek typu: nie prosiłeś więc dlaczego oczekujesz pomocy bo przypomina mi to: jak nie będzie leżała kasa na ziemi to nie podniosę
oczywiście nikt nie ma obowiązku posiadać fajnych itemków, ale niestety w tej głupiej grze TYLKO PO TYM poznaje jeden drugiego


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 14:40 
Cytuj  
Simi - jest jeden problem, Tobie zależy a tym którzy nie mają nie. Ja z chęcią się przejdę pomóc, ale pod warunkiem że to te osoby które potrzebują coś zrobić zainteresują się tym. Ci którym zależało i tak tą walkę zrobili więc na siłę podnosić poziom LS'a ^^ Max - Nin sub nie jest konieczny na żadną z tych walk, a na ostatnią walkę ZM+CoP THF jest nawet lepszy. Za to bardzo dobrym rozwiązaniem jest 2 tanków. Ponadto PLD lepiej trochę się sprawdzą ale pod warunkiem dobrego supportu.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:46 
Cytuj  
Gal ja pisalem ze NIN sub jest najlepszy na ostatnio walke Zilarta.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 20:28 
Cytuj  
No napisałem że na żadną z walk ;) wiem że chodziło Ci o ostatniego ZM'a. Nadal uważam że /nin nie jest konieczny no chyba że się ma war/ninów ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 08:14 
Cytuj  
niestety jestem jeszcze tylko blm'em który nie ma prawie nic do powiedzenia w końcowych walkach ZM (i nie tylko) dlatego będę molestować wszystkich w maju żeby poświęcili trochę funu dla innego funu i skończyli w końcu ZMy i CoPa

Nie będzie pytań w stylu:
Czy jest ktoś chętny ...
Kiedy macie czas żeby iść ...
Czy da się ...
Czy możnaby ...

zadaję tylko pytania takie :

Czy ludzie w naszym LSie są naprawdę już zmęczeni grą i fun'em żeby zrobić do końca to co zaczęli?
Jak długo nasz LS musi być <Too weak> jeśli chodzi o robienie rzeczy dla wspólnego dobra ? (możliwe że tego większosć nie zrozumie dlatego dla ułatwienia dodam że w HNMLSach robi się dużo ciekawych rzeczy żeby podnieść poziom swoich ludzi żeby nie siać żenady w coraz bardziej trudniejszych walkach, nie każdy kto idzie do HNMLSa jest sam w sobie gearbogiem, socjali to nie dotyczy bo nie ma potrzeby w nich robienia niczego sensownego)
Dlaczego jeszcze do tej pory panuje klimat w naszym LSie: ja ciężko musiałem pracować na daną rzecz to ty też popracuj ? (trochę to przypomina czasy wojny i 3cie pokolenie potem, każdy dziadek marzy o tym żeby wnuczek/prawnuczek dostał w **** tak jak on na wojnie kiedyś, to go chyba podbudowuje troszkę i dopiero wtedy czuje się potrzebny bo ma szansę okazać trochę litości)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 15:09 
Cytuj  
Dobrze powiedziane ^^
Ja jestem gotowy zrobic ZM do konca, dajcie tylko /tell in-game a stawie sie natychmiast!


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 15:28 
Cytuj  
Ja rowniez chetnie ZM dokoncze :>

juz.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 08:27 
Cytuj  
skoro maj to dobry miesiąc na skończenie misji ZM to zróbmy/zróbcie coś z tym
spytam się Xnty raz czy ktoś ma lvl 70+ i wierzy że przyda mu się dostęp do Sky (ewentualnie kolczyk) i chciałby się podjąć przekonania innych ludzi w CC że warto pomóc ?
lub
czy są w CC osoby które mają teraz 68+ lvl i chiałby zdobyć dostęp do sky i ewentualnie skończyć misje ZM wierząc i wedząc doskonale że dojdą do lvlu 75 w rozsądnym czasie i nie rzucą gry dzień później dla jakiegoś wowa ?

niech napiszą nick - aktualny lvl/przypuszczany czas dojścia do 75
np.

Albercik - 68/2 miesiące
Xenomorf - 74/nigdy
GłębokoWierzący - 69/1 tydzień

nawet nie macie pojęcia jak to pomoże ludziom w CC w decyzji czy i komu mają w ogóle pomóc


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 08:33 
Cytuj  
Prince napisał(a):
Dobrze powiedziane ^^
Ja jestem gotowy zrobic ZM do konca, dajcie tylko /tell in-game a stawie sie natychmiast!


Palis wypowied sie na ten temat w naszym topciu?
podany jest konkretny termin - brak odpowiedzi malo co sugieruje.
zapomniales , ze zapisales sie do nas?


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.