mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 08:17 
Cytuj  
Opi ano taki problem mialem ze Grafike mi kompletnie juz szlag trafil ^^;. Musialem dzisiaj isc do sklepu i kupic nowa ; ; co niestety nie bylo przewidzianym wydatkiem ale juz mam i teraz juz nic mi nie bedzie przeszkadzalo w grze! :D


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 11:25 
Cytuj  
No przeciez u nas glownym problemem jest chyba tylko i wylacznie tank, chociaz wczoraj niezle nam szlo trzeba przyznac :)

Do Omegi potrzebny nam tylko chip z HNMow, ale zeby go zrobic potrzebowalibysmy 12 osob, w tym dwoch tankow, inaczej nie damy rady :/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 11:27 
Cytuj  
jak nie bede wychodzilnigdzie wieczorem w poniedzialek to wam pomoge z HNMami za free of kors


_________________
Jast v2.0

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 09:57 
Cytuj  
Wiec? dzisiaj HNMy? Kalcia mowila ze i jej i Palisowi brakuja po 2 chipy do setow na Omege, jesli nie dopisala by dzisiaj obecnosc a zaden NIN nie mogl pomoc to mozna zawsze zrobic ten drugi brakujacy chip...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 14:54 
Cytuj  
hmm, no tak, na hnmy przydalby sie nin, nie ma co
stan chipow z apollyonow:
Kalcia: NE, SW
Palis: NE, SE

jesli palis sie nie pojawi, moznaby isc na SE, zeby zdobyc chip mi brakujacy, lub na NW


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 14:57 
Cytuj  
Pamietajcie ze ostatecznie mozna olac Fafka i isc od razu na Behemotha :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 16:03 
Cytuj  
... SE poraz kolejny zafunowalo nam mejtans... 19-21....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 17:41 
Cytuj  
Ta maintenance raczej nie bedziemy szli 1h puzniej i trzeba pamietac ze jak ostatnio dokaonalizmy zmiany na 1h puzniej to wieksza czesc osub sie nie pokazala.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 18:01 
Cytuj  
ja bym chetnie sie przeszledl, chocby na ten sam temenos co ostatnio tam jest cap 45min wiec nei przeciagnelo by sie za dlugo.... ale jak chcecie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 18:03 
Cytuj  
ja bym chetnie sie przeszledl, chocby na ten sam temenos co ostatnio tam jest cap 45min wiec nei przeciagnelo by sie za dlugo.... ale jak chcecie
(sry za dejavu)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 18:25 
Cytuj  
Tez bym szedl ale nie pojawi sie 50% osub a potem w czwartek dla drugiej polowy bedzie za puzno juz to przerabialem raz.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 18:26 
Cytuj  
pewnie nie bedzie bobby'ego tak pozno, ani nomi ani murzade... w 5 osob tylko polakow, bez tanka, to troche bez sensu :/ po za tym opozni nam sie znow wejscie


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 20:17 
Cytuj  
Jak każdy wykłada na limbusa laske, to i ja kładę. Jak może będę in game to może będę chodził, ale odpuszczam sobie jakąkolwiek systematycznośc, bo jak widać nie ma to najmniejszego sensu.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 21:38 
Cytuj  
Nikt nic nie olewa dzis byl SERVER MAINTENANCE i jakbysmy poszli 1h puzniej to w czwartek polowa ludzi by nie poszlo bo 4est to dla nich zapuzno. Zreszta zmienilem na GP ze nie idziemy dzis i chyba napisze to w rulsach ze jak wypada maintenace to nie zmieniamy godzin po prostu nie idziemy w danym dniu nie da sie wszystkim dogodzic.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 23:03 
Cytuj  
tomala ==;
mejtans, to TYLE..
jak masz dosyc chodzenia w ogole, to powiedz :/


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 00:42 
Cytuj  
umówmy się że na smoki i inne gady po mainie jest również za późno i będzie OK, najlepiej w ogóle się nie logować bo zawsze jest za późno kiedy chcemy robić limbus (na inne rzeczy oczywiście pora jest idealna)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 07:55 
Cytuj  
Mam ochotę chodzić, zreszta ja jak zwykle sie pokazuje, czy jest maintance czy nie. Zawsze dałoby radę złożyć jakieś łączone party limbusowe z dwóch staticów, ale jak widać nawet nikomu na tym nie zależy, ale tak jak napisał Sim, każdy woli iśc coś pokampić po maintansie. I to mnie wkurza i już. Tak jak wkurza mnie mnie wieczne czekanie na spóźnialskich, i tak żaden wypad nie zaczyna się o 20 (pon) czy 21 (czw) tylko z 20 - 45 minut później.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 07:56 
Cytuj  
simi, nie rozumiesz ze jesli bysmy poszli po 21ej w pon, to w czwartek byloby za pozno dla anglomowiacych ludzi i limbus by sie nie odbyl? takto przynajmiej sa normalne godziny, moze po mejtans czesc osob wcale sie nie logowala?
czemu robicie z igly widly? ==; dajcie spokoj ==;

opoznienia sie zmniejszaja, a ostatnio byly duze, bow lasnie sie laczylismy z alfa i wybor limbusa zajmowal za duzo czasu, maxiiego i mnie to juz wkurzalo i szczerze wolimy isc czasem sami.

maxii nie szedl na zadne smoki, ktore was tak wkurzaja, a tez wolal odwolac limbus. jakby mejtans byl 18-20 to bym na zadne smoki nie szla ==; bo bylaby normalna pora na poniedzialkowy limbus.


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 08:34 
Cytuj  
ja smoki uwielbiam!!! tylko muszą być dobrze oświetlone i widoczne w całości na zdjęciach

"czemu robicie z igly widly? ==; dajcie spokoj ==; "
masz rację, dam spokój jak zrobię NIN do 75, nasi tankowie mają za dużo do roboty w finalu a od nich wszystko zależy i oni doskonale o tym wiedzą, ale rozerwać się nie mogą więc w CC powinno być około 50 NIN 75 żeby zaspokoić potrzeby 5-10 ludzi :-? :-? :-? :-? :-?

proszę tylko o jedno: NIGDY PRZENIGDY nie zakładajcie że w czwartek odbędzie się limbus skoro w poniedziałek nie wypalił, tak samo nie zakładajcie że w poniedziałek będzie limbus, w sobote dynamis, w niedzielę CoP, we wtorek main, w środę dzień wolny od ffxi itd.
FFXI jest wyjątkowo banalną grą : wystarczy się spotkać w tym samym czasie w tym samym miejscu i coś zrobić i tylko to zależy od woli ludzi którzy są w grze, ci którzy nie są się nie liczą, piszę to któryś raz bo do tej pory panuje przekonanie że ktoś coś musi zrobić w ffxi w jakiś dzień w którym nawet nie wie co będzie robić w realu


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 11:44 
Cytuj  
Pozatym jakbym zorganizowal w wczoraj Limbus czesc osub postwaila by foche ze nie wiedzieli ze jest 1h puzniej SE dalo znac o maintenacie pare godzin przed limbusem raczej ciezko poinformowac wszystkich ze idziemy. Do cholery o jakich opuznieniach i czekaniu na kogos gadamy my zawsze czekamy 15min raz chyba bylo 10min, no i po polaczeniu razem z druga grupa bylo jakies 40min ale tam nie mialem duzo do gadania. Tak naprawde robice z niczego problemy napiszcie petycje to SE zeby robilo w inny dzien maintenace. Pozatym na ostatnich takich zmianach musielismy robic 2x laczony run bo byloby za malo ludzi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.