mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 18:30 
Cytuj  
Trochesmy zwalili na poczatku, jakbym wiedzial ze Canto odpali 2hr z marszu to uzylibysmy najpierw hyestero - ktora blokuje sleepa przez co awatary moga rzucac swoj stuff. Skurwiel uspil mi shive w czasie pierwszego astrala wiec zadalem proporcjonalnie mniej dmg.
Ogolnie daloby sie to zrobic w takim skladzie jelsibysmy na poczatku mieli wiecej szczescia albo uzyli najpier hystero animy.

juz.

PS. Pozatym naprawde, ostatni raz robilem cos na gwalt i byle szybciej.
PPS. Nigdzie nie ide dopoki nie znajdziemy 6tego ktory bedzie z nami latal na stale.


Ostatnio edytowano 15 maja 2006, 18:39 przez krzyk, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 18:39 
Cytuj  
Mala rada nie musicie sie do niej stosowac zreszta zaraz ktos napisze ze bzdury pisze. Ten w holla zjada buffy i sie mu stakuja sprawdzone a jak niemasz zadnego buffa to drain za sporo hp robi wiec najlepiej recastowac barstonra ktura nic nie robi i niemiec prota i shella. Jezeli macie SMNera to tak jak juz pisales hyestero przed astralem potem ktos z kim sie ugadales za 1min nastepne zebys mugl 2giego astrala zapuscic potem za nastepna minute znuw ktos inny zeby szlo 3ciego bezstresowo zapuscic.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 09:47 
Cytuj  
Tak jak napisalem w pierwszym poscie, szukamy chetnego do 6tki, osoba moze miec skonczone promy ale chcialbym zeby od minotaura byla juz z nami :>

juz.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 09:55 
Cytuj  
Wcisnąłbym w to moją siostrę. Elvaan MNK - byłby dobry. Ale: ma dopiero 32 level, jej prędkość levelowania jest porównywana do mojej. Ja się raczej nie nadam z moim Hume THFem 50. Chociaż nie przeczę, że z chęcią bym zrobił CoP aż do Sacrarium (gaciorki!!!). Pozostały najbliższy job to Ninja 37. Dalej Warrior 31. Tyle, że ja w tygodniu nie gram w Waszych godzinach a trochę (zdeka) późniejszych.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 10:56 
Cytuj  
Ok ja sie pisze jezeli bedziemy robic copa wieczorami. Brd 69-70 lub mnk 45, sam 45.
Suba mam whma do 36 podciagnietego. Equip na 40lvl mam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 11:17 
Cytuj  
Drakant, Krzysiek, mamy wstepnie ustalony termin grania (czyli robienia copa) na niedziele 13-19
Co wy na to?

juz.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 12:14 
Cytuj  
To ja pass :( te godzinki mi nie pasuja. Ja moge po 20+.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 12:24 
Cytuj  
Ja to samo. W tych godzinach to ja mam mecze. Poza tym od czasu zrobienia GK1 mam ogromny problem ze znalezieniem party. Także mogę podciągnąć CoPa tylko do końca misji z CAP 50 jak narazie. Ja mogę robić CoP albo w sobotę 10-15 (16) albo niedziela od 18 mniej więcej.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 12:27 
Cytuj  
proponowany termin nierealny : napisał(a):
na niedziele 13-19


bardzo mi zależy żebyście zaczęli/robili/skończyli CoP i z troską o to napiszę:

"IDZIE" LATO

musicie mi uwierzyć że jak się robi misje CoP to real się nie liczy, ale tylko wieczorem i w nocy, nie męczcie się tylko zacznijcie w końcu robić CoP w godzinach CoPowych, każdy njub z CC wam powie kiedy to jest


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 12:35 
Cytuj  
Simi jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to nie mow co? :>

juz.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 12:43 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Simi jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to nie mow co? :>
juz.


ja mam za sobą konstruktywne doświadczenie kilku staticów z umawianiem się, to aż za DUŻO dla małego taru, nie fundujcie mi więcej tego pls tylko weźcie się do roboty (wiem że to ciężko przełknąć co piszę ale to nic w porówaniu z misjami CoP)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 12:46 
Cytuj  
Simi Kurwa Mac.
Naprawde bardzo cie prosze zebys mnie nie denerwowal.
Nie wpisujesz nic konstruktywnego.
A taka godzina odpowiada 5 na 6 osobom.

Czyli sugerujesz ze mam teraz zmieniac godzine na taka ktora bedzie odpowiadala osobie ktorej nam brakuje pomimo ze mamy ustalona wspolnie godzine dzialania?

Pozatym wzielismy sie do roboty ale niestety w miedzyczasie poodpadaly kolejne osoby (bo to bo tamto bo sramto).

Pomysl zanim cos napiszesz, najlepiej 2 razy, bo jesli ktos naprawde sie wyteza zeby cos wyszlo z jakiejs grupy yo takie komentarze na maxa wkurwiaja.

juz.

PS. Wzielismy sie do roboty, zrobilismy mea i dem w pierwszym podejsciu; a holla nas 3krotnie rozpykalo. Ale trwamy i nadal probujemy choc moglbym powiedziec ze wale to, zrobie to ze znajomymi japonczykami.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 13:24 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Czyli sugerujesz ze mam teraz zmieniac godzine na taka ktora bedzie odpowiadala osobie ktorej nam brakuje pomimo ze mamy ustalona wspolnie godzine dzialania?


sugeruję żeby misje CoP nie robić w cyklach tygodniowych (o ile macie taki zamiar) tylko częściej, jeden 'drobny wypadek' i 2 tygodnie w plecy ? WIDZĄC CODZIENNIE WSZYSTKICH LUDZI W GRZE
(zresztą jak chcesz poczytaj sobie wszystkie moje i nie moje posty dotyczące misji CoP i zobacz jak późno się ludzie zorientowali że nieudane misje można szybko powtarzać)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 13:38 
Cytuj  
Simi

ty chyba nie czytasz postow tylko po prostu sie uparles ze wiesz najlepiej i koniec.

Ja chcialbym, naprawde, robic codziennie a po troszku, ALE TAK SIE NIE DA. Bo nie da sie umowic wszystkich nas w takich godzinach.
Wybralem mniejsze zlo czyli wybranie godzin ktore pasuja wszystkim.
Jasne?

juz.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 13:49 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
ty chyba nie czytasz postow tylko po prostu sie uparles ze wiesz najlepiej i
Jasne?
juz.


ja się nie uparłem, po prostu sobie gadamy na forum na którym w międzyczasie 2 osoby już napisały w tym topicu że muszą zrezygnować z CoP z powodu (własnie pasujących wam?) godzin

btw przeczytałem dokładnie wasz cały topic (więcej objętościowo w nim postów od ludzi którzy mogliby wam pomóc niż od samych zainteresowanych) i nie macie się czym jak na razie pochwalić, niedługo minie miesiąc od jego założenia a nie macie jeszcze zrobionej misji którą można zrobić w jeden dzień ?
to ja się denerwuję a nie Ty :evil: :evil: :evil:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 13:56 
Cytuj  
Ja tu nie jestem po to zeby sie chwalic ani zaden z nas.
Forum traktuje jako narzedzie do uzgadniania mozliwosci wspolnych wypadow.

Gramy w roznych godzinach i 5 osob z zespolu moze wspolnie spotkac sie wlasnie w niedziele wlasnie w tych godzinach i to my bedziemy decydowac o tym o ktorej godzinie chcemy grac a nie osoba dodatkowa ktorej szukamy. To ta osoba ma sie dostosowac do nas.

I z calym szacunkiem ale nie zycze sobie zebys mi mowil kiedy mam grac, tym bardziej ze organizacja tej grupu sie wcale nie zajmujesz.

juz.

PS. W sumie sie uspokoilem Simi i rizumiem Twoje intencje, faktycznie latwiej byloby jesli robilibysmy kawalek codziennie, wtedy ewentualne wyoadki losowe typu rodzina zdrowie itp nie wplynelyby na ciaglasc i predkosc realizacjiCOPa. Tyle ze tak jak pisalem, jedne z nas na przyklad ma czas codziennie do 19 w tygodniu, a ja codziennie pracuje i jestem w domu dopiero o 18 co juz powoduje wykluczenie dni od poniedzialku do piatku. To nie jest tak ze ja nie czytam twoich rad to po prostu wymog naszych godzin grania.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 16:34 
Cytuj  
Simi ja chciałbym pociągnąć ten zasrany CoP. Ale:
1. W weekend mogę tylko od 10 do 15 (max16) w sobotę lub w niedzielę od 18.
2. W tygodniu jestem ingame jak większość jeszcze śpi lub już jest w pracy (czyli 9 - 13) albo jak już większość śpi lub kładzie się spać (24 - 3)

Także albo napiszesz coś z sensem i konkretnie albo przestań ogólnie pieprzyć. Jesteśmy jednostkami i tak należy nas traktować. Ale wszystkich ogółem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 13:17 
Cytuj  
Jeszcze dodatkowa informacja - od polowy czerwca bedziemy miec inne terminy spotkan - planuje spotykac sie czesciej na krocej i w pozniejszych godzinach.

juz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 07:52 
Cytuj  
Przypominam ze dzis popykamy troszku animy.

juz.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 14:48 
Cytuj  
mialem kutfa DC :(


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.