mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 146  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 22:27 
Cytuj  
Ventex byl na dynamisie pierwszy raz!
Kazdy sie uczy troche zanim sie nauczy; szczegolnie ze Ven sie pytal co ma robic i jak ma robic. Szczerze pwoiedziawszy ja tez zapomnialem ze na wind potrzeba echo dropy, wiec nie skomentuje biednego RDMa ktory sie dopiero uczyl swojej roli dynamisowej.

Tym bardziej ze opoznienie kilkudziesieciominutowe z wiadomych faktow mielismy, wiec jesli ktos jest wszystkowiedzacy i doskonaly to mogl kilkakrotnie przypomniec na LS chacie o zabraniu niezbednych medsow.

juz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 22:29 
Cytuj  
Simi - jak nas nie ma przy akcji to co ja mogę powiedzieć mam się czepiać na odległość BLMów że źle grają - jedyną osobą mogącą coś zrobić jesteś ty bo po pierwsze grasz BLM, po drugie jesteś tam z nimi. Co do mobów - zapominasz Simi że moby im dalej tym są mocniejsze - mają więcej Def, magic def, mocniej biją. Niestety... zawsze natomiast staram się opieprzać ludzi jak coś nie idzie, ale cholera nie dlatego że lubię a dlatego że coś idzie źle.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 22:52 
Cytuj  
Tak sie przygotowywalismy do dynamis-buburimu tydzien temu: :D

Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 23:04 
Cytuj  
No, przyszli, a wszystko już wyzdychało :D


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 23:11 
Cytuj  
nie mam pretensji do nikogo tylko piszę to co widzę czasami, przecież to tylko zabawa którą na dodatek każdy może inaczej rozumieć :)
nagle wyskakujący mój tekst po polsku jest przeznaczony głównie do liderów, jeśli są nimi niepolacy to poważny błąd wg mnie, jak chcę pisać do niepolaków to pisze po angielsku
na dmg blmów nic nie poradzę bo to zależy od tego kto przychodzi na dynamis, następnym razem ja mogę zadawać najmniejszy i wtedy pomyślę co zmienić u siebie żeby zmnimalizować ilość nuków na mobka, nie mam siły tłumaczyć blmom czym różni się dmg na dynamisie i poza z którego moga być bardziej zadowoleni :wink: , poza tym winddynamis jest najtrudniejszy dla blmów bo najwięcej jest najtrudniejszych icon do zabicia i los chciał że dzisiaj połowa blmów chyba była chyba pierwszy raz i szło nam dosyć znośnie oprócz tego że słabo z medsami 'stali' i np. curaga rozumieją jako cure
jeśli Ventex jest magiem to nie powinien wychodzić z MH/miasta bez podstawowych medsów gdziekolwiek, dynamis nie ma nic do tego, zawsze jest kilkadziesiąt minut przed na przypomnienie sobie czy się wzięło ze sobą medsy na największy hardcore jaki wymyśliło SE, szkoda że niektórzy ludzie wciąż myślą że dynamis to największy fun na którym za darmo dostaje się AFy
Gal na dynamisie lepiej nie denerwowac ludzi i nie opieprzać ich, wg mnie powinni być na maxa skupieni bo każda sekunda w walce może mieć znaczenie, ale po/przed dynamisem kilka pytań retorycznych z macr typu: czy wiecie po co tu jesteście ? czy macie odpowiedni food i sprzęt ? czy można dłubając w nosie liczyć na drop AFów podczas gdy reszta haruje 3h? (nie w sensie że ktoś dłubie ale w sensie żeby do głowy nikomu to nie przyszło :wink: ) itd. + to co ma Xav w macrach, krótkie przypomnienie
im dalej tym mobki są mocniejsze i więcej osób się wyluzowuje i robi sobie afk, to też warto wrzucić wg mnie do infomacr po zabiciu bossa
fajnie by było żeby Glizdus zrobił kiedyś tanka do tankowania i żeby Kyu albo inny nin vokował statuetki i nabierał doświadczenia i wyczuwał kiedy nukujemy jego i kiedy jest w zasięgu nuków a kiedy nie i kiedy leci w tłum z iconami które są w stanie zabić całe alliance itd., po 5-10 razie w wind może się to udać, gdzieindziej jest za łatwo w porównaniu z dynamisiem w wind


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 11:10 
Cytuj  
Obrazek

To Megaboss z Dynamis-Qufim...

Obrazek

A do do runu z Xarca....kurde - następne AF handsy moje! :(

Musiałem niestety wyjść z gry przed tym jak wypadła druga para ..;(


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 11:46 
Cytuj  
świetna ta strona
następnymm razem jak będziecie szli na dynamis buburimu to proponowałbym żeby wszyscy szli na whma najpierw a potem się rozdzielić na inne mobki
świetne mająte mapy satelitarne japończycy

Obrazek


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 13:55 
Cytuj  
kurde, sorki Rha, Maskara wysłał mi bilety na Tool'a dzisiaj do spodka...tak, wiec mam czas tylko do 18:15....więc mnie nie będzie...chyba ze jakimś cudem wystartujemy punktulanie o 17:00 to pomoge przez tą godzinke.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 14:31 
Cytuj  
Szkoda ze mi nie wyslal :roll:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 14:59 
Cytuj  
Sam bym się przeszedł :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 15:15 
Cytuj  
Trzeba było być na LS .... Masa wszedl i sie zaapytal kto chce dwa bilety...... to sie zgłosiłem...a do Spodka to nie można mieć bliżej niż ja :lol:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 15:26 
Cytuj  
Mnie i Anc tez dzis niestety nie bedzie. Przyszli znajomi i musimy isc z nimi na piwo na plaze.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 00:38 
Cytuj  
sorry za dzisiejsze wywalenie ><
komp mi sie freeznal i jak go restartnelam nie chcial sie odpalic ==; wiec poszlam sie uczyc ._.


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 09:01 
Cytuj  
Ja też przepraszam że mnie nie bylo, mimo że sie zapisałem. Wczoraj od rana nie miałem sieci, pojawiła się dopiero po 22.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 21:43 
Cytuj  
Pierwszy krzykasz i awanturnik jeżeli chodzi o dyscypline RR i focha i HP ... gratz Simi :roll:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 21:52 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Pierwszy krzykasz i awanturnik jeżeli chodzi o dyscypline RR i focha i HP ... gratz Simi :roll:


jaka k*rwa focha ? nie chciałem przecież marnować cennych MP whmów
jak debil się poświęcam i chodzę na każdy dynamis chociaż nie muszę, widzę za każdym razem jak 80% ludzi się opier*ala na maxa, 80% ludzi nie ma pierdolone*o RR prawie NIGDY, ja w tym czasie zużyłem miliony gili na hairpiny, jak nikt nie chce mi dać R3 to ok, rulesy sobie możecie wsadzić głęboko w dup*ę bo większość z nich nie korzysta a jak ja chcę coś fajnego od tej gry i ludzi w niej grających to krzyk


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 22:36 
Cytuj  
rowni i rowniejsi Simi ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 22:58 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Pierwszy krzykasz i awanturnik jeżeli chodzi o dyscypline RR i focha i HP ... gratz Simi :roll:

Jestes zaraz za nim Myrta :P

Simi ma racje, wasz rulesy mozna o kant dupy rozbic po dzisiejszym Dynamisie. Wszedzie szly RIII, bo ludziom niechcialo sie RR trzymac na sobie, sam nie wiem po co zuzylem wlasne trzy skoro Maximo mogl mnie poczestowac pieknym RIII i oszczedzic jakies 1.5k expa.
Aha, a propo rulesow. Ja nie wiem, ale ani w Dynamis Basic, ani w General Rules&Tactics, ani w Lotting Rules nie znalazlem nic o koniecznosci posiadania RR. Znalazlem jednak na forum w 6stronnicowym topicu :]
Oto co jest na 1. stronie:

It is absolutely neccesary to have with you RR items when there is 30 people or less participating and ALWAYS if we are doing Windurst, Beaucadine and Xarcabard. If you don`t have RR items with you then we R1 you to save time and MP, no exeptions

Nie wiem jak to sie stalo ze przy pierwszym wipe mojego alliance (8 osob na 12 padlo) 5 dostalo RIII, a ja jak ostatni idiota uzylem RRII. Nie wiem tez jak to sie stalo ze po Mega Bossie wszyscy tez zostali obdarowani RIII. A juz kompletnie nie wiem jak to sie stalo ze akurat Simi, ktory lezal jako jedyny w danym momencie dostal RII :] Powolywanie sie na rules w tym miejscu jest smieszne. Najpierw pozwalacie ludziom castowac i brac RIII, a potem nie mozecie dac jednej osobie, ktora zapierdala na kazdym Dynamisie dla waszej korzysci (bo przeciez nie dla swojej) RIII o ktory ona zwyczajnie prosi. Ludzie pakuja kase w food, medsy, RR i inne rzeczy zeby wasz Dynamis szedl jak z platka, a wy ich totalnie zlewacie. I jeszcze pretensje macie ze ktos rules nie czytal LOL.

Generalnie to przeciez i tak nie moj problem, ja chodze i tak raz na ruski rok, ale dalej traktujcie tak ludzi ktorzy sa najbardziej aktywni a zostanie wam niedlugo armia Cernealow :]


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 23:03 
Cytuj  
ale wielka rożnica miedzy R2 a R3 :roll: litości to tylko 300 expa.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 23:05 
Cytuj  
Podpisuje sie pod tym co napisal Veji. Osoby uzywajace rr itemow sa pokrzywdzone podwojnie: traca kase i wiecej expa niz ci ktorzy nigdy tych itemow nie maja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2916 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 146  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.