mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 12:56 
Cytuj  
Haj ho!
Otoz kilka osob z LSa potrzebuje ten itemek a kilka osob mowilo (w tym ja, lol) o runie na kase. Mozna by sie wybrac. Nagroda wyglada tak:

Level: 70
Flags: Rare
Slot: Neck
Type: Accessory: Pendant
Jobs: All
Races: All
Defense: 0
Auction House Category:
Armor / Neck
Comments for Uggalepih Pendant: Latent Effect Activated: By having under 50% current MP, or when the spell cast brings your MP below 50%. It provides a flat bonus of Magic Attack Bonus +8; this is not tied in any way to Tonberry Hate.
Effects for Uggalepih Pendant:

* MP +20
* Latent Effect: Magic Attack Bonus

Dropped from Mobs:

* Golden-Tongued Culberry (Pso'Xja) (Level: 84-85)


Trigger na NMka robi Gal (deklarowal, ze hq wychodzi;P) z NQ jest 50% drop rate z hq 100%, NQ kosztuje cos w granicach 400k (Pendant 5mil).
Do zrobienia potrzeba White Steel (farmuje sie w temple, Toberry Stabber onRy) i Magnolia lumber (wypada z gigasow w beaducine i pso`xja).
Walka z NMem jest dosc prosta, jednak przydalo by sie z 10 osob.
Najbardziej potrzebni sa PLDyni i BLMi (Xav Crismon legs ftw~).
Co Wy na to?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 13:57 
Cytuj  
hai


_________________
Jast v2.0

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 14:04 
Cytuj  
Jaki podział kasy?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 14:13 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Jaki podział kasy?


No trza by sie jakos dogadac zeby wszystkim pasowalo. Ja np. chce pendant no to ja oczywiscie bym nei bral kasy a dzielenie to miedzy ludzmi z trigerami. Dobrze by bylo zrobic z 10 osobowa grupe czy ilestam i zeby KAZDY mial trigger to nei bedize nieporozumien. Wtedy splicik. Jak ktos bedzie chcial koniecznie isc bez triggera albo bedzie potrzebny no to sie odpali z 5%, jednak najlepiej zeby wszyscy mieli.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:02 
Cytuj  
ja się oczywiście piszę na tą wyjątkowo banalną walkę

Stok kiedyś chciał przekonać wszystkich że ta walka jest trudna
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=16498&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=pendant
ale ja byłem na niej X razy i nie pamiętam żeby zginął tam jakiś trzeźwo myślący BLM na niej, pamiętam tylko że njub Pala i inni którym się biegać nie chciało ginęli jak muchy, pewnie grali z papierosem w ręku ale to ich sprawa ale o wipie nie było mowy, gravity to podstawa
poza tym w CC na 100% znajdzie się 10 osób które wiedzą kiedy mają w danym momencie hate i kiedy mobek coś na nich castuje, sęk w tym że 5-8 z tych 10 osób może mieć w inventory po 100 mln gili i nie robi na nich wrażenie jakaś kasa za ewentualny pendant i dlatego się nie zgłoszą bo być może szkoda im czasu na takie zabawy :-?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 08:11 
Cytuj  
Jak mi się uda znaleźć czas to chętnie.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 10:31 
Cytuj  
zachęcam do kupowania triggerów na bazarkach jeśli chcemy iść w niedzielę, nie widzę szans na farmowanie składników, za bardzo napięty grafik każdy ma a drop rate jest tragiczny
jak ktoś zobaczy stal na bazarkach do 170k za sztukę to chętnie kupię 3 sztuki
materiały na 1 triggera już mam


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 18:57 
Cytuj  
Ja zachecam aby wiecej osob sie zapisalo ;P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 19:11 
Cytuj  
ja sie przejde z własnym trigerem, jak bede potrzebny.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 19:44 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
ja sie przejde z własnym trigerem, jak bede potrzebny.

:)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 20:02 
Cytuj  
sprobuje dorwac triggera a jak nie - po prostu przejde sie pomoc - chce zobaczyc jak ta walka wyglada :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 20:08 
Cytuj  
Poszedlbym z wami ale juz mam ten event w piatek z CSB!Niestety pomagali mi zrobic HQ trigger (skladniki farmowac rowniez)wiec wybaczcie ^_^ moze do pomocy sie przejde ^_^ jako ze to CC event : tak malo ich tu jest ^_^


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 20:19 
Cytuj  
do niedzieli jest jeszcze trochę czasu żeby ufarmować składniki (przynajmniej stal) albo kupić trigger, dzisiaj był po 500k na bazarku, ja potrzebuję 3 stale żeby mieć 4 triggery, jeden już mam


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 20:24 
Cytuj  
Simi jak chcesz to mozemy isc na Tonberry pofarmowac stal nie ma problemu ^_^ jak wejdziemy do gry to jeszcze to dogadamy ^_^


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 08:11 
Cytuj  
mam 1 NQ triggera, 4 magnolie (+1 dla Voliego) i 0 stali

trigger : http://ffxi.somepage.com/itemdb/6707
proponuję zrobić 1 run w niedzielę zapoznawczy z techniką zabijania (dla tych którzy pójdą pierwszy raz) a drugi za tydzień żeby dać szansę innym na sfarmowanie składników lub kupienie triggera/ów

jak ktoś się postara i zdobędzie/kupi white steel do niedzieli to dostanie ode mnie magnolie za darmo ale pierwsi w kolejce są ludzie którzy chcą pomóc w walce dla gili
ludzie którzy chcą żebyśmy pomogli im w zdobyciu Uggalepih Pendant który chcą nosić a nie sprzedać są proszeni o postaranie się (przynajmniej w stopniu równym ceny)(ja jak tylko zobaczyłem że RB zapisało w kalendarzu run postarałem się o 2 (dwa) triggery i kilka magnoli, miałem szczęscie bo dropnał mi za pierwszym razem, resztę rozdałem za darmo bo to był run nie dla kasy i ogólnie byłem i jestem głupi)

do tej walki potrzeba kliku blmów, kliku whmów (z R3 najlepiej), kilku tanków i kilku dd czyli 12-18 osób najlepiej
tankowie mają buty z Movement Speed +X% zazwyczaj a reszta i tak biega w różne strony a mobek agruje tych co sa najbliżej i mają najwyższy hate, także jak podleci do niego np. blm żeby nuknąć i od razu widzi że ma mobka na czerwono (zakładam że żaden blm nie będzie w party z tankami) to znak że musi uciec poza zasięg i poczekac aż będzie mieć na różowo mobka i wtedy może spokojnie nuknąć i uciec
cała walka odbywa się (powinna się odbywać) z gravity na mobku także RDMi są najważniejsi w tej walce

Special Attacks: Tonberry special attacks; resists Stun, resistant to most debuffs, high defense to melee attacks; uses Death, Silencega, Paralyzga; casts with very high Intelligence (hard to resist): -ga level III spells, level IV spells, Drain, Sleepga II, Cure IV

stun nie działa także wiadomo co robić jak będzie np: Firaga III
cała walka polega na tym żeby mobka uderzyć i uciekać, każdy kto ma hate powinien uciekać w stronę tanka i dalej po schodach naokoło, można bić w miejscu ale lepiej nie dłużej niż 15 sekund
każda osoba która nie będzie uciekać przyczynić się może do wipa

ja byłbym za tym żeby każdy tank który zginie na tej walce dostał za każdą śmierć (ale tylko w walkach gdzie był drop) 100k gili więcej po splicie, i tak są odpowiedzialni za to żeby nie było wipa i jak im zależeć będzie na kasie to będą wiedzieć co robić żeby nie ginąć za często

mobek dropuje tylko 1 itemek lub nie dropuje nic :-?

jak ktoś jest chętny to możemy się umówić na próbę farmowania stali w piątek i/lub sobotę


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 09:57 
Cytuj  
ta walka jest chora ^^;;
tankowie padna przynajmiej kilka razy ^^;;
najlepiej sie tu spisuja pld z crimson cuisses ;p
o ile dobrze pamietam, ufok buduje sobie resist na gravity, czesto gravity schodzi zanim recast sie naladuje, wiec komunikacja ftw ;p
walka trwa strasznie dlugo, jak robilam kilka runow pod rzad mozna bylo sie zabic samym spedzaniem czasu nad tym.
jesli chcecie robic wypad w niedziele, moge sie przejsc, jesli bede ingame (we wtorek/srode mam egzaminy, wiec moge siedziec i sie uczyc), nie mam triggera i nie bede miec, mam uggie pendant ^^;;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 10:39 
Cytuj  
walka jest wybitnie chora, nudna i nie za króka
ale za 8% więcej dmg'a na <=50% MP do solo to najlepsza rzecz jaką może mieć solomag, 8% więcej dmg'a w party robi wrażenie na innych, 8% więcej dmg'a ratuje czasami walki i skraca ich czas i zużycie mp
4-5 mln na 15 osób to około 300k gili na jedną walkę (z której będzie drop na sprzedaż)
jedni wolą iść i 'farmować' (przypadkowo) 4 tygodnie 20 bsów żeby zrobić pijawki, inni wolą uzbierać 30 KSów w 2-3 miesiące żeby zdobyć np. z ptaków 300k(jak będą mieli szczęście), inni wolą iść raz na miesiąc na enma i zdobyć na nim 1 mln (jeśli pójdą w 3 osoby co jest w CC wyjątkiem)
to dlaczego nie iść z 10 triggerami na kilka godzin (lub kilka razy) i zarobić coś na 100% szczególnie że większość osób nic nie straci na walce oprócz podstawowych medsów i trochę expa


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 15:43 
Cytuj  
dla kasy nie chce tego robic, jesli ktos bardoz potrzebuej pendanta moge pomoc z nmem ale nie zamierzam siedziec tam pol dnia....


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 16:10 
Cytuj  
ja bym sie przeszla z samej ciekawosci w sumie ale niestety nic z tego - wyjezdzam w niedziele i nie bedzie mnie ingame caly dzien :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 16:52 
Cytuj  
Zależy od sposobu rozgrywania walki. W SW walka trwała jakieś 4-5 min, więc nie wiem czemu mówicie że długo.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.