mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 08:21 
Cytuj  
Glizdek ja rozkręciłem kompa i używam wentylatora do chłodzenia :D Orginalne, ale działa (btw. to chyba nie to jest powodem twoje freezowania kompa :/).


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 08:34 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
btw. to chyba nie to jest powodem twoje freezowania kompa :/.


w chodniejsze dni nie mam takiego problemu. o ile pamiętam w tamtym roku też mi taki numery robił :) też rozważałem rozwiązanie z wentylatorem i chyb taniej mi będzie go kupić niż nowy zasilacz i ze dwa wentylatory do wnętrza kompa :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 09:05 
Cytuj  
Ja zwędziłem rodzicom ich wentylator :D No cóż, teraz jak mają gorąco nie mają czym się chłodzić :D Ale temperatura spadła 57 stopni do 40, więc całkiem nieźle.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 09:37 
Cytuj  
zaraz po freezie czujnik pokazuje mi 61 stopni. normalna temperatura na poprzednim wiatraku była 47 więc to musi być powód. a mówili mi "kup sobie wiatrak z łożyskiem kulkowym, będziesz miał ciszej i lepiej". cieszj to owszem, ale żeby wiatrak nie wyrabiał to przesada. a ponoć można go zamontować nawet na 3ghz procku (mój to 2hgz).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 16:17 
Cytuj  
bylo sympatycznie :D
walka wcale nie jest koszmarna :wink: moze dla tego, ze nie lapalam hate :oops: i death :P

na nastepny run postaramy sie z Opim pofarmowac i za pomoca Gala zrobic triggery

a tak to pewnie mamy z 10 walek na zwyklych :o i troche tam we srode posiedzimy :D


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 19:53 
Cytuj  
Nie wiem jeszcze co z CoP'em moim w środę, ale sądzę, że będę wolny. Tylko chciałbym wcześniej skończyc :( czyli wcześniej zacząc :>


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 19:54 
Cytuj  
A nie mogli byśmy przelozy na piatek tego run ? pls ... :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 21:08 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
A nie mogli byśmy przelozy na piatek tego run ? pls ... :D


Raczej watpie, tzn mnie w piatek/sobote nie bedize na 100%.
Inni maja assaulty i costam jeszcze.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 21:12 
Cytuj  
ok, nie ma sprawy, mam na sprzedanie whitesteel ore za 225k


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 22:25 
Cytuj  
Ja dzisiaj kupilem White Steel i Magnolia Lumber = razem 200k
Ale i tak sprzedaz z tyle ile napisales wyzej ^_^


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 09:19 
Cytuj  
Kto bedzie w srode?

Jakis tank sie wybiera?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 09:34 
Cytuj  
myslalem ze w srode robimy smoki ^_^;


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 09:36 
Cytuj  
ja się mogę wybrać, mam 5 triggerów i 2 magnoliowe drewienka
przewiduję ze swojej strony tylko 2 problemy: nie wiem o której się zacznie i skończy ksnm run i nie mam sensownego bufforka
jakby wszyscy byli w CC sprytni to byśmy poszli na chwilkę na enma 18 osobowego przynajmiej po exp który moglibyśmy stracić na pendantowej zabawie

w przyszły poniedziałek jak będę mieć triggery jakieś jeszcze wystawiam je na bazar po kosmicznych cenach i dzielę się potem gilami z Galenrosem, jak dla mnie to za małe jest zainteresowanie tą zabwą żeby ją ciagnąć tygodniami/miesiącami (ja zbierałem materiały na triggery od początku stycznia przesiadując godzinami/dniami tam gdzie się je zdobywa zamiast np. zdobyć 120 meritów)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 10:10 
Cytuj  
czyli moj trigger kupiony za 500k prawdopodobnie poszedl na marne...

Lubie CC eventy... gdzie kazdy po dostaniu tego co chce olewa reszte...

Mozna by kiedys zrobic liste takich eventow. :D

Dodatkowo tez liste eventow na ktore sie wiecznie zbieramy. Liderem jest tu chyba AA, ale jeszcze pare by sie znalazlo.


Ostatnio edytowano 27 cze 2006, 10:30 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 10:29 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
czyli moj trigger kupiony za 500k poszedl na marne...
reszte...


nie poszedł na marne, dzisiaj dam Tobie jedengo z moich, wybierzesz sam kolor i odcień

"Lubie CC eventy... gdzie kazdy po dostaniu tego co chce olewa reszte..."
gdyby ktoś miał podejść poważnie do tematu i chciał rozwiązać tą zagadkę to na pewno wpadłby na trop że KAŻDY nowy gracz uczy się i poznaje grę od TYCH którzy już są w grze, (bo jak ktoś chce wprowadzić coś nowego nieznanego i niesprawdzionego to od razu jest zlinczowany/wyśmiany/zignorowany przez starszych graczy którzy mają w pamieci tylko 100000000000 swoich niepowodzeń z własnej winy ale się do tego nie przyznają)
dopiero w du*** dostają ludzie jak idą do HNMLSów żeby bez słów narzekania przesiadywać tam GODZINAMI/DNIAMI/MIESIACAMI/LATAMI żeby szybko wyposażyć najpierw kogoś całkowicie obcego i czekać miesiąmi żeby zdobyć coś o czym marzą, po tym czasie odechciewa im się wszystkiego co wymaga zorganizowania bo są po prostu zmęczeni i zanudzeni monotonnym działaniem w HNMLSach które dbają najbardziej o wazelinożerców i wazelinosprejowców, punkty można mieć i co z tego jak nic z tego czasami nie wynika, to jest tylko przykrywka żeby uspokoić tłum jak w komuniźmie żeby każdy wiedział gdzie jego miejsce
nie jest niczyją winą że gra po jakimś czasie jest(lub wydaje się) do bólu schematyczna ale każdy jest winny tego że nie chce tego zmienić, mnóstwo ludzi z CC czeka na tacę i prezenty na niej tak jakby się należało coś z góry za samo istnienie


_________________
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 12:51 
Cytuj  
to jesli w ta srode CC chce isc na BCNM18, to przleozmy UPendant na przyszla srode, moze Kyu w tym czasie naprawi swoj monitor

ale jest 1 nieciekawa sprawa - te triggery zaimuja miejsce ludzia w szafach, nie da sie je wyslac na altow przez wysylke, niestety ;/ , wspolczuje Simiemu i proponuje ustalic jak to ma wygladac konkretnie z terminem wypadu na pare h

wiec jesli zadecydujemy, ze w przyszla srode, to poprosze by BLMi i Voli - osoby co dostali swoje UPendanty zarezerwowali ta srode na rzecz innych, ktorzy sie przylozyli do zdobycia dla nich tego itemu

bo nie jest mile slyszec, ze nie przyjde bo...

ja osobiscie postaram sie zdobyc jak najwiecej materialow na triggery, jak narazie mam Magnolie od Jaurona i kupilam Mdeske i WSteel na bazarze,
fakt, ze dostac material jest trudno, ale jest mozliwe :wink:

prosze na powaznie potraktowac moje zapytanie o termin spotkania

musze wiedziec czy mam ta srode wolna i czy mam pospieszyc sie ze zrobieniem triggera i zdobyciem reszty skladnikow


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 12:59 
Cytuj  
ja bym proponował zrobić w tą środę :
ksnm run od 19 (kilka orbów jest a walka z blmami trwa bardzo króko przecież)
potem w trakcie zbierania się ludzi na pendnat zrobić 18enm
a potem wszyscy idziemy zużyć triggery

nie radzę planować nic ciężkiego za tydzien, dwa, w lipcu itd, bo ludzie mają już problemy ze sprzętem który się przegrzewa (A MOŻNA TO NAPRAWIĆ W CIĄGU 1 DNIA JAK SIĘ CHCE/MOŻE) i mają problem z rodzicami i ich fochami, z wakacjami, z plażami i piwem itd.
radze to zrobić jak najszybciej bo ludzie rozejdą się bardzo szybko niedługo

i błagam nie róbmy z siebie kalek i nie litujmy się bardziej nad nami niż to wymaga ta banalna gra, zresztą każdy widzi komu na czym zależy, wystarczy spojrzeć kto co robi na eventach LSowych CC


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 15:42 
Cytuj  
NIE SRODA TYLKO KURWA NIEDZIELEA!!! NMIEDZIELA! NIEDZIELA NIEDZIELA NIEDZIELA NIEDZIELA NIEDZIELA NIEDZIAL!!!!!
SRODOM MOWIMY NIE!


_________________
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 19:03 
Cytuj  
Po 1. nie podoba mi się założenie niektórych, że jak dostaliśmy itemek to już jesteśmy happy i to olewamy...
Po 2. w niedzielę ustaliliśmy, że będziemy to robic w następną niedzielę, tak więc w środę na coś innego był czas się umówic
Po 3. niestety każdy poświęca na tą grę inną ilośc czasu i niektóre rzeczy, które tak po prostu da się zrobic dla niektórych, dla innych już takie nie są.

Na koniec chcę tylko dodac, że minęło w sumie niecałe 48 godzin, a w głowach co poniektórych tworzą się wizje apokaliptyczne mające swoje źródło w niedzielnym runie.


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 19:09 
Cytuj  
ok robimy w niedzielę, mi nawet pasuje bo odwiedzi mnie rodzina której nie widziałem 5 lat i będą nocować u mnie co wiąże się z nieolewaniem ich bo sam ich namawiałem X czasu żeby przyjechali, mieli być w sobotę będą w niedzielę/poniedziałek
także dam w sobotę komuś triggery podzielicie się i zapomnijmy o tym


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.