mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 19:14 
Cytuj  
od jutra od rana do czwartku do 17:00 mnie nie ma ingame, przeprowadzam sie na 2 tygodnie tak ze jutro nie bylabym w stanie przyjsc pomoc - w niedziele bede ingame i chetnie pojde na run :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 19:40 
Cytuj  
Ok mam nowy monitor to moge iść :D


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 19:57 
Cytuj  
Voli --> to byla taka refleksja ogolna na temat runow CC. Zupelnie niepotrzebna. Sam nie jestem zwolennikem siania defetyzmu.
Przez chwile zal mi sie zrobilo moich 500k :D, ale juz mi przeszlo.

W sumie nie szedlem na ten run z zalozeniem zarobienia jakiejs wielkiej kasy wiec spoko. Ciesze sie ze macie pendanty.

Zaproponowalem srode, bo zapomnialem o KSNMach, zreszta nie tylko ja. :D

W niedziele mnie i Ancover prawdopodobnie nie bedzie. Musimy odwiezc dzieci na wakacje.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 07:47 
Cytuj  
kiedy proponujecie kolejny run ? (i co jesteście w stanie poświecić w z zamian żeby się odbył ? <= retoryczne pytanie, proszę nie odpowiadać!!!)

to może tak

mam 4 triggery + 1 dla Opiekuna gratis
mam 5 kompletów materiałów na triggery z których wszystkie +1 daje crafterowi a jeśli żaden się nie uda to 3 triggery NQ
mam 4 Magnolia Lumber + 1 sztuę dla Stokrotki gratis
jestem zaparkowany teraz w Temple of Uggalepih i zabijam co 16 minut Tonberry Stabber dzięki czemu mam co minutę 15 minut dla siebie w realu, mogę to robić 10 kolejnych lat bo nie jest to nudne zajęcie ale bardzo wkur*iaj*ce bo widzę co chwilę chińskich gilsellerów którzy próbują 'kraść' mi Stabbery


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 09:24 
Cytuj  
LOL Simi ^_^ Moze w srode zrobimy wypad ? Co reszta na to ? Ja mam 2x Magnolia Lumber + 2x White Steel czyli mam jak dobrze pojdzie 2 triggery!


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 09:35 
Cytuj  
szczerze pisząc w ogóle mi nie zależy na ewentualnych gilach z ewentualnych pendantów, jakbym chciał mógłbym zarobić sporo na triggerach lub materiałach i spokojnie levelować THF do 37, potem SAM do 75, próbować dostać się do SkyLSa, zrobić NIN do 75, próbować dostać się do HNMLSa, potem RDM i WHM do 75 i żyć długo i szczęśliwie robiąc THFa do 75 :roll:
czekam tylko aż łaskawie CC da mi znać czy muszą mijać tygodnie/miesiące/lata żeby zrobić coś wspólnie co można zrobić w 2 dni :-?
(błagam tylko żeby nikt nie odbierał tego co piszę jako zmuszanie kogoś do czegoś, każdy sam wie najlepiej co sobie planować w ffxi)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 09:37 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
szczerze pisząc w ogóle mi nie zależy na ewentualnych gilach z ewentualnych pendantów, jakbym chciał mógłbym zarobić sporo na triggerach lub materiałach i spokojnie levelować THF do 37, potem SAM do 75, próbować dostać się do SkyLSa, zrobić NIN do 75, próbować dostać się do HNMLSa, potem RDM i WHM do 75 i żyć długo i szczęśliwie robiąc THFa do 75 :roll:
czekam tylko aż łaskawie CC da mi znać czy muszą mijać tygodnie/miesiące/lata żeby zrobić coś wspólnie co można zrobić w 2 dni :-?

Zrób perłę HNM - SEA ls, pomoge ci, invitniemy mnostwo corn-zerców i bedzie fun :P


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 09:41 
Cytuj  
Simi, chodz do TMNQ! Potrzebujemy BLMow! :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 10:13 
Cytuj  
będę próbować się dostać do jakiegoś LSa jak zrobię jakiś DD job do 73-75 żeby mieć motywację do biegania po terenach których nie lubię
zrobię perłę SEASKYHNMLSa jak odejdą z gry ludzie (razem z LSami) z CAE,DH,TMNQ,SW i innych lsów które wiecznie wiecznie wiecznie biją te same mobki i do tej pory się tym nie znudziły :-?
poza tym nie jestem zbytnio zadowolony z tego że ludzie używają programów/skryptów typu **alert,**f*sh_rel_v****, FF*i**r**ce,Mr**Mega*, P*S_E*g_v***,Fl**t**l,***Dat_To**_beta,Ch*c*Di*,Su**ontr*in*r,pla*er*tatu* itd. itd. itd. i dzięki temu mają większe szanse na zdobycie fajnego sprzętu dzięki któremu będą mogli bez odwracania głowy w drugą stronę przechodzić obok poważniejszych mobków, u nas w CC chyba ludzie bardziej się interesują florą niż fauną w ffxi :roll:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 17:06 
Cytuj  
Niedziela 18, pasuje wszystkim? Z ta niedziela to wydawalo mi sie, ze ustalilismy na LSie, ze nei robimy runu bo polowy osob nie bedzie.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 17:07 
Cytuj  
W niedziele TMNQ będzie miało zapewne rostrum pumps+Ks99 run, nie dało by się kiedy indziej?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 17:14 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
W niedziele TMNQ będzie miało zapewne rostrum pumps+Ks99 run, nie dało by się kiedy indziej?


Dlugo sie meczylem zeby to byl dzien wszystkim pasujacy i wyszla tylko neidziela niestety.
Niech inni sie wypowiedza, moze za 2 tyg?


_________________
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 18:51 
Cytuj  
Ja mogę w tym tygodniu w niedzielę tak jak ustalaliśmy. W tygodniu nie chcę ryzykowac, bo już mam zapowiedziane, że do domu mogę wracac trochę później w przeciągu najbliższych dni :(
Niedziela jak najbardziej za.


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 19:07 
Cytuj  
Ja tez jestem za
^_^


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 08:00 
Cytuj  
ja bym wolał żeby to nie była niedziela i nie chciałbym żeby ten run był przesuwany co tydzień o tydzień tylko dlatego żeby się coś odbyło jeszcze ewentualnie tydzień później bo jakieś społeczne czy egoistyczne drobnostki w grze czy w realu stoją na drodze robienia czegoś co większość z nas/was by zrobiła w podskokach gdyby poprosił o to lider waszego/naszego HNMLSa gdybyśmy w takowych byli
nie chciałbym brać udziału w kolejnym wirtualnym runie który odbywa się rok czasu dlatego mój timeout na niego wubuchnie już niedługo
głupio proponować komuś żeby w słoneczną niedzielę na początku wakacji biegał 5 godzin za mobkiem którego przestaje lubić co 10-30 minut szczególnie że w poniedziałek rano o 6 mnóstwo ludzi musi wstać żeby iść do pracy której zazwyczaj w upałach i w wakacje się nie lubi
dlaczego nie możemy iść w środę czy/i w piątek czy/i w sobotę ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:49 
Cytuj  
Czy jak w wirtualnym swiecie run jest wirtualny to znaczy ze jest realny czy tylko wirtualny?

Niedziela jest ok!
Zrobimy przy okazji AA, CARMINE DOBSONFLY, KS 99, ENM na 18 osob, pofarmujemy subligary i jak starczy czasu to pewnie cos jeszcze!

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 11:11 
Cytuj  
I jeszcze Swift Belty i O-Haty PLS :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 12:31 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
...Zrobimy przy okazji AA, CARMINE DOBSONFLY, KS 99, ENM na 18 osob, pofarmujemy subligary i jak starczy czasu to pewnie cos jeszcze!


w CC się nie da ale w waszych HNMLSach pewnie byście zrobili to bez żadnego gadania gdyby wasz lider wam kazał


_________________
Obrazek

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 12:52 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
mrynar napisał(a):
...Zrobimy przy okazji AA, CARMINE DOBSONFLY, KS 99, ENM na 18 osob, pofarmujemy subligary i jak starczy czasu to pewnie cos jeszcze!


w CC się nie da ale w waszych HNMLSach pewnie byście zrobili to bez żadnego gadania gdyby wasz lider wam kazał


prawda....


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:03 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
w CC się nie da ale w waszych HNMLSach pewnie byście zrobili to bez żadnego gadania gdyby wasz lider wam kazał


"Sad but true." :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.