mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 21:49 
Cytuj  
Seph napisał(a):
E M E R G E N C Y !
Understood?
Ciekawe czy Wy byscie przelozyli run bo 2 osoby sie nei zjawily czy pytali nas o 2 osoby.


Ostatnio pytalem najpierw zjake osobiscie czy nam pomoze opa nie zastalem in game i z nim nie gadalem ale pisal ze bedzie to luz. Puzniej sie dowiedzialem 30min przed ultima ze opiekuna nie bedzie i na szybko kolowalem zastepstwo nawet sie zastanawialem czy kogos nie wziosc tak na jeden run tylko i nie z waszej grupy trzymalem sie dalej planu chcialem opa i zjawcie dzien wczesniej i mimo ze mialem problem z 1 miejscem wolnym pozatym wszystko sie da jak sie chce i tak samo ludzie zwykle wiedza kiedy ich niebedzie. Nawet wtedy kalcia mnie sie pytala czy sie ma spytac na TMNQ kogos czy z nami nie pujdzie... Pozatym dzien wczesniej pytalem sie czy chcecie za zjawcie bobbiego na runa tyle ze musialem to wiedziec wczesniejbo niekture rezczy trzeba ustalac wczesniej(bez bobbiego sklad by ulegl zmianie niekturzy by musieli pozmieniac joby musialbym powiadomic jedna osobe ktura miala wolne na ultimie takich zmian nie dokonuje sie przed wypadem). Z naszej strony przestrzegam ustalonych wczesniej zasad bo po cos je ustalilismy nie po to zeby od tak sobie byly no chyba ze sie myle...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 21:50 
Cytuj  
Dziękujemy za pomoc!!!
Tomala - to była nagła sytuacja. Po drugie mieliście chyba dużo osób, poiwnniście dać radę. Po trzecie jak wy braliście od nas pomoc na Ultimę wogóle nie mogliśmy zrobić runu - czasami tak bywa...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 21:51 
Cytuj  
Wielkie dzięki Vejitta, Saitou i Palis - bez was nie dalibyśmy rady.

Niestety ciężko w naszym przypadku mówić kogo nie będzie, a kto będzie, bo części osób w ostatniej chwili coś wypada.

Anc i Opi mówili, że ich nie będzie - więc szukałem dla nich zastępstwa...

ANyway - 3/4 z Omegą :) Xav i ja dostaliśmy Homamy.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 22:05 
Cytuj  
ta rozumiem ale to ze anc nie bedzie czy opiego to nie byly jakies nagle sprawy w RL tylko wczesniej ustalone sprawy. Co do tego runu to tez sie pytalem dzien wczesniej czy chcecie bobbiego to dostalem odmowne pytalem chyba z 4 razy.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 22:22 
Cytuj  
proponuje zakonczyc ten temat zanim sie poklocimy na dobre

prawda niestety jest taka ze kazdemu moze cos nagle wypasc, milo wiedziec ze w takiej sytuacji mozemy liczyc na siebie nawzajem


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 22:26 
Cytuj  
Ja nie mam do nikogo pretensji to Wy macie do nas pretensje, ze nam ktos odpadl w ostatniej chwili i niby skad kurwa mielismy wiedziec? Juz wielka afera wisi w powietrzu. Tego, ze my kiedys W OGOLE nie zrobilismy limbusa bo dalismy Wam Zjawke nei pamietacie chyba ale nvmd.

Anyway dzieki za pomoc, ale drama no thanks.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 22:33 
Cytuj  
Zupdateowana tabelka.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 22:40 
Cytuj  
Kurde pisalem juz z 10 razy jak bralem zjawke pierw sie ja pytalem potem sie pytalem czy bobbiego chcecie itd to nie jest ze powiedzialem 30min przed runem... Pozatym nagle wypadki to masz jak ktos nagle ma wypadek i niemoze siasc przed kompem wiesz zobowiazania w grze to masz tak jak sie umawiasz ze znajomymi w RL pozatym to nietrwa 6h tylko 1h tyle czasu mozna zaplanowac wczesniej i tak samo wczesniej wiadomo czy nie dasz rady nie powiesz mi ze nagle cos sie stalo takiego ze ktos niemial neta czy cos poprostu ci co sie nie pokazali olali sprawe normalnie muwiac dostali co chcieli i sie nie pokazali taka jest prawda i wez sie nie kluc o zjawke bo to bylo raz jak bym ja ci napisal ile osub wypozyczalem to by bylo a pot to jest ten jeden dzien uprzedzenia bo np. jakbyscie chcieli kyu a bobby mi powie ze nieda rady na run vejiemu tez wypadnie cos i syntax sie nie pojawi to jeszcze moge spokojnie odwolac run i nikt nie straci czasu. Serio canto kazdy dobrze zna realia i dobrze wszystko wie czy bedzie czy nie czy mu sie bedzie chcialo pomuc innym zdobyc sprzet czy nie. Czy sobie w tym czasie zaplanuje inna rozrywke... Jak dla twojej informacji canto serio wszyscy z naszej ekipy sa jakos w stanie napisac mi z wyprzedzeniem 1-2 dni ze nie beda mogli przyjsc wec jak sie chce to sie da anagle sytuacje nie wypadaj co sie robi bossa serio ludzie sa jednak w jakims stopniu odpowiedzialni. Pamietaj zawsze pojawiaja sie najpierw ci co chca dropa a jak dostana to juz cisza...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 22:50 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Ja nie mam do nikogo pretensji to Wy macie do nas pretensje, ze nam ktos odpadl w ostatniej chwili i niby skad kurwa mielismy wiedziec? Juz wielka afera wisi w powietrzu. Tego, ze my kiedys W OGOLE nie zrobilismy limbusa bo dalismy Wam Zjawke nei pamietacie chyba ale nvmd.

Anyway dzieki za pomoc, ale drama no thanks.

Tego, ze my CIAGLE wam pozyczamy na KAZDEGO bossa kilka osob to juz nie pamietacie, ale nvmd. To ze nie zrobiliscie wtedy limbusa to byl wasz wybor. Jak nie wiesz o co chodzi to zacznij czytac posty a nie kurwami rzucasz i masz pretensje mowiac ze jej nie masz.

Drama bedzie i nastepnym razem jak sie znowu tak zachowacie.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 22:53 
Cytuj  
LOL LOL LOL ^_^ haha ludzie sa smieszni ^_^


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 23:10 
Cytuj  
Prawda jest taka, że Maxii potrafi o organizację zadbac w najlepszy możliwy sposób- jesli czegoś potrzebuje to potrafi zapytac na tydzień (conajmniej) do przodu czy będe dysponował wtedy a wtedy czasem. Kolekcjonuje team na bossa w DUŻYM wyprzedzeniem. Szkoda, że faktycznie "nasi" tak nie robią. Proszę skończcie wypominac sobie "a my wam wtedy to, a my tamto" bo chyba nie widzicie, że to w prostej drodze prowadzi do skłócenia obu grup a co za tym idzie do skończenia z pomocą sobie nawzajem a nie o to chyba chodzi.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 23:30 
Cytuj  
Japierdole no ale co ja poradze, ze ktos nei przyszedl i huj? Nie przyszedl i co ja poradze? Albo nei mogl i nie przyszedl i w ostatniej chwili sie dowiedzial? I CZyja to wina? Jego rodziny? Pracy? Czego? Kogo? Jiz ludzie, organizacja organizacja. Jak bylo z bahamutem? 2 czy 3 tygodnie wczesniej bylo zorganizowane i tak wypadlo, ze nie mialem internetu i nie zrobilem a Wy wszyscy zrobiliscie, i co? Moja wina? Wasza wina? Gdybyscie wipneli to moja wina by byla? Bo ja juz nie wiem, z tego co piszecie to moja wina wszystkiemu jest bo Was mowie zebyscie dramy nei robili.
Odjebalo juz Wam kompletnie ludzie, przysiegam, uwazacie sie za niewiadomo kogo a lapiecie agro i wipuje polowa alliance w drodze na limbus.
Gdyby nie Ci ludzie, ktorzy prosza Was teraz o pomoc to byscie shoutowali pewnie dalej w Jeuno o zm4, a co to cop to nie mielibyscie pojecia (akurat o maxiim tu nie mowie bo to machina jest ;])
Ja nie wiem, wielkie halo o nic. Rozumiem, ze jak nastepnym razem komus albo nei daj Bog dwoch/trzem osobom cos wypadnie u nas to nie mamy szans na pomoc z Waszej strony? Or What? Bo to co sie dzieje teraz jest zalosne.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 23:34 
Cytuj  
szkoda że taka mała drama jest o fun związany ze zdobyciem itemków które są generalnie do d**** i na 100% nie spowodują polepszenia jakości grania i zgrania LSa na wpólnych wypadach których praktycznie nie ma (poza zabawą ludzi z naszego LSa w innych LSach), samo uprawianie sztuki dla sztuki (limbus dla limbusa) też jest sztuką, ale tak mechaniczną że jakikolwiek inny wypad w całych setach zdobytych na omegach i ultimach + wszystkich af+1 i 75monetowych itemkach spotkałby się pewnie ze śmiechem ze strony mobków takich jak Kurrea,Shen,Alastor Antlion itd. bo prawdopodobnie by nas zaskoczyły
tak naprawdę nasze statiki i wymienianie się ludźmi nie jest istotne tylko dramat ludzi w realu którzy nie potrafią sobie zorganizować życia tak żeby nie mieć problemów z comiesięczną płatnością za ffxi, szkoda tylko że my myślimy że oni myślą że są fair i uczciwi wobec 20+ ludzi czekających w grze na przebieg wydarzeń i nic z tego nie wynika bo nikt nie czuje się żeby zrekompensować dramaty i porażki np. naszej dzisiaj wypadami typu: Kurrea,Shen,Alastor Antlion itd. i wygląda na to że większość chciałaby przejść ffxi jak podstawówkę, po cichu bez niepotrzebnego narażania się :-?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 00:34 
Cytuj  
zalosny to ty jestestes Canto wyjezdzajac z taka geba i rzucajac protekcjonalne teksty na ludzi ktorzy poswiecaja czas, kase, exp, wlasna korzysc i narazaja na przegrana cala reszte swojej grupy by wam pomoc, a w zamian zwyczajnie domagaja sie bycia fair wobec nich.
Najwieksza drame ze wszystkich robisz wlasnie ty, idz sie schowaj bo sie kompromitujesz


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 07:36 
Cytuj  
DRAMA 8)


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 08:31 
Cytuj  
TORAMA ;)

Rzeczywiście jeżelui chodzi o Anc wiedzieliśmy że się nie pojawi około 3 dni wcześniej. Natomiast Op dał info dzień przed, Val się nie pojawił, Canto nie miał kasy(Simi - nie każdego stać nawet na te 50 złotych - możesz powiedzieć że może nie grać, ale jak widać ma chęć ale akurat nie miał gotówki...). Bardzo mi przykro że nie zdobybyliście chipa ale niestety nic na to nie poradzę. Jeżeli za to będziecie potrzebować DD to chętnie pomogę.
Co do tanka Max - pytałeś Zjawki czy my chcemy Bobieggo - nie wiem czy Ci to przekazała ale prosiłem żebyś napisał na forum bo po pierwsze nie znamy gościa i słyszeliśmy o nim różne info od was ;) po drugie ja sam czy też Zjawka nie powinniśmy decydować o tym czy możemy kogoś wziąć, po trzecie miał iść jakiś tank, po czwarte to PLD (sorki Xav ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 08:53 
Cytuj  
kupe czasu bylismy tylko z pld tankiem (Bobbym) i jakos nam szly limbusy, bez rewelacji, ale mozna bylo zrobic, Bobby jest ok, stara sie bardzo, czasem mu nie wyjdzie (kiteowanie np.) ale wie, ze cos zle zrobil i stara sie poprawiac, najbardziej aktywnym member u nas z poza CC, stara sie byc na wszystkim, jesli ma go nie byc mowi z wyprzedzeniem tygodniowym, w ogole ok koles ;D
na serio, na wielu runach bylismy tylko z nim jako tankiem.. nie dalo sie oczywiscie tak sprawnie i bezpropblemowo robic niektorych runow (niektorych w ogole, np HNM), ale w wypadku kiedy nie przewidujecie miec tankow, kiedy my idziemy na jakas walke, to bobby moze wam pomoc zrobic jakis limbus, nie za trudny.. tak mi sie wydaje ^^


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 08:54 
Cytuj  
tak na serio to nie oszukujmy się bo wczoraj był wyjątkowo udany dzień w CCStatikachLimbusowych , 2xwhm item + NIN item + zabicie twardego potworka zdarza się niewiarygodnie rzadko a burdel związany wczoraj z ludźmi, aggro, DC, ufokami, R1 zamiast R2/R3 itd. itd. itd. nas nie ominie do końca istnienia


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:01 
Cytuj  
Wiecej dramy pls!

Musimy dogonic dynamis topic w ilosci postow!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:27 
Cytuj  
Bo ja chcialem powiedzieć że ... jeszcze nam troche brakuje do WOW forum wiec sie nie krepujcie, narobimy kwasow pomiedzy grupami i nikt nie zrobi bossa ...

Tak na marginesie to Alfa zrobila chyba 5 x Boss a Beta 2x Boss .... wiec logiczne ze czesciej Beta pomaga Alfie, jak juz pare razy bylo powiedziane nie mozna wszystkiego przewidziec, ja wielkorotnie pisalem ze praktycznie moge sie dowiedziec w godzine przed runem ze nie moge isc ze nie wspomne o mozliwej awarii itp


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.