mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 14:59 
Cytuj  
Nie pomogę z prostego względu. Ci sami, którym kiedyś pomagałem zdobyc subjob items, kahzam pass keye, genkai 1 i 2, AFy, zabic Dark Sparka i tak dalej mają gdzieś swoich młodszych kolegów z tymi samymi problemami. NIE KIWNĘ PALCEM aby im pomóc zdobyc itemy z godów w SKY, nie zasługują na to.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 15:02 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Slayerek napisał(a):
Scorpio napisał(a):
Slayerek napisał(a):

żeby zabić goda czy zdobyć wszystkie triggery na niego w SKY nie potrzeba armi z HNMLSa czy SKYLSa tylko 10 trzeźwo myślących ludzi, w CC jest 30 i co z tego ?


Tylko że z 30 osob deklaruja potrzebe posiadania czegos ze sky 2-3 :roll:


no jakby 30 osób z CC chciało coś ze sky to byśmy nie wyszli stamtąd przez 87 lat a i tak nawet nie jesteśmy jako LS kompletnie nic zrobić dla marnych 2-3 osób w 2-3 tygodnie


Bo nikt nie pojdzie siedziec tam X czasu i farmowac triggerow za frajer :)
W HNM LS dostaje punkty za walke, punkty za ktore moze kupic cos co potrzebuje dla jednego ze swoich 10 profesji .. :roll:


masz rację
lepiej nic nie robić w ogóle albo iść do obcych LSów, udawać przez pół roku jakim się jest fajnym kolesiem dla nich i liczyć na farta że pozwolą lotować nawet jak ma się punkty, tak w ogóle najlepiej pomagać obcym/obcokrajowcom którzy palcem nie kiwnęli żeby zdobyć subjob items, kahzam pass keye, genkai 1 i 2, AFy, zabic Dark Sparka i tak dalej ...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 15:42 
Cytuj  
Nawet jesli byscie zaczeli chodzic to i tak bedzie drama z dropa bo niestety ale taka prawda ze u nas ludzie zaluja kazdego itemka i robia z tego wielka drame jak ktos iny dostaje "czemu on dostal a nie ja?". Tak samo mamy wiele osub kture tak naprawde nie potrzebuja tych dropuw o kture sie tak kluca bo maja wiele innych par feetuw legsuw czy body i nawet jesli to chca tylko na pokaz to jest z leksza bez sensu (takie smieciarki zbierajace wszelki chlam). Nie powiecie mi ze wiekszosc tego sprztu o ktury sie pokluciliscie chodzac do sky itd. byla tego warta?... Kiedys grajac jak sobie luzno gadalem z kims napisal mi mi ze polacy sa z reguly chciwi po tym wszystkim co czytam na temat dropuw to bym sie bardzo z kolesiem zgodzil no cuz ale serio z takim podejsciem to duzo sie nie zrobi i jak serio co niekturzy nie zmienia podejsca z "chcem wszystko miec na chcem tylko to co naprawde sie przyda" to nic sie nie zmieni i nic nie zrobi sie na LSie. Co prawda rha ma racje pomaganie ciagle w kulka ruznym osoba jest przykre bo oni puzniej olewaj nowych ludzi kturzy potrzebuja tych samych rzeczy. Ktos wspominal o liderze to tez nic nie zmieniu u nas pozatym jeden lider no co was pogielo na prowadzenie wielu rzeczy trzeba przynajmiel kilku lub kilkunastu lideruw co u nas jest bez sensu. Moze na przykladzie money HNMkuw juz czesto sie zdarzalo ze ktos mial ToDa itd i nawet mozna bylo pisac na /l zeby ktos przyszedl i tylko jest olewka zero mobilizacji a co dopiero mobilizacji z takim podejcie to sie nic nie zrobi skoro z tych 30 osub 3-4 maja motywacje i checi cos zrobic a reszta jest zmeczona robieniem tego bo w HNM LSach sie znudzili a u nas szkoda czasu isc...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 15:47 
Cytuj  
tak samo chciwi jak wszystkie inne narody
tak samo altruistyczni jak wszystkie
tak samo glupi jak wszystkie
tak samo ...
tylko mieszkaja nad wisla w kraju zjebanym przez socializm i dewocje
nothing else

ps. wieksza chec mam chodzic do sky niz kampic money hnmy, mimo ze nic z niego nie potrzebuje


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 16:04 
Cytuj  
Zamiast ciagle dyskutowac o tym ze mozna by bylo to i tamto, lepiej pogodzcie sie ze stanem zastalym. CC probowalo juz zaistniec jako sky LS, jako money HNM LS i zapewne jaki kilka innych tworow, ktorych sobie teraz nie przypomne. Zadna inicjatywa stricte Polska nie przetrwala zbyt dlugo, zawsze albo ginela w klotni i chciwosci albo musiala byc 'podrasowana' pomoca z zewnatrz. Jako LS mamy olbrzymi potencjal, ale jako LS nigdy go nie wykorzystamy. Bo nie chcemy, bo nie mozemy, zadna roznica de facto.
Jak juz napisalem na poczatku - zamiast psioczyc na to jak jest, lepiej sie z tym pogodzic. Ja sie ciesze ze ludzie ktorzy zaczynali pozniej niz ja nadal potrafia odnalesc sie na wysokich lvlach na tym posranym serwerze, znajduja sobie HNM/Sky LSy i tam funkcjonuja^^


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 312
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 16:28 
Cytuj  
Mamy Limbus x2 static :P to naprawde nie jest takie latwe (wiekszosc lsow moze pomazyc o 2x static Limbus in one ls ^_^)


_________________
Palis | Black Mage 75 | Ranger 75 | Red Mage 75 | FF XI - emerytura
Palis Duo ... w budowie :)

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 17:20 
Cytuj  
Prince napisał(a):
Mamy Limbus x2 static :P to naprawde nie jest takie latwe (wiekszosc lsow moze pomazyc o 2x static Limbus in one ls ^_^)


A mamy bo:
- są czytelne i jasne zasady
- znaczna liczba graczy w podobnym terminie zrobila SEA

gdyby wszyscy z CC w tym samym momencie mieli lewel 75 i zrobione sea to nikt nie poszedłby do HNM lsów tylko byśmy kosili HNMy w CC.


_________________
Obrazek

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 18:04 
Cytuj  
zet napisał(a):
Prince napisał(a):
Mamy Limbus x2 static :P to naprawde nie jest takie latwe (wiekszosc lsow moze pomazyc o 2x static Limbus in one ls ^_^)


A mamy bo:
- są czytelne i jasne zasady
- znaczna liczba graczy w podobnym terminie zrobila SEA

gdyby wszyscy z CC w tym samym momencie mieli lewel 75 i zrobione sea to nikt nie poszedłby do HNM lsów tylko byśmy kosili HNMy w CC.


...bo:
- prawie każdy stamtąd czegoś chce...


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 19:06 
Cytuj  
zet napisał(a):
Prince napisał(a):
Mamy Limbus x2 static :P to naprawde nie jest takie latwe (wiekszosc lsow moze pomazyc o 2x static Limbus in one ls ^_^)


A mamy bo:
- są czytelne i jasne zasady
- znaczna liczba graczy w podobnym terminie zrobila SEA

gdyby wszyscy z CC w tym samym momencie mieli lewel 75 i zrobione sea to nikt nie poszedłby do HNM lsów tylko byśmy kosili HNMy w CC.


Racje ma Zet!!!

To, ze nie jestesmy HNM LSem nie ma nic wspolnego z tym, ze jestesmy Polakami.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 21:29 
Cytuj  
chyba się nie rozumiemy
każda pomoc na lowlevelu naszych ludzi dla naszych ludzi jest tak małym ułamkiem ułamka ułamka %%%%%% czasowego w porównaniu co 90% ludzi z CC zrobiła pomagając całkowicie OBCYM OSOBOM których nawet NIE ZNA że nie ma co wypominać naszych zabaw związanych z bezstresowym funem w porówaniu do WYPOCIN jakie kosztuje udział w HNM/SKYLSach, ale skoro chcecie porównać np. 30x pomoc w zabiciu Kirina żeby armia ignorantów oszalała z radości nosząc osode za 50-100 mln gili do głupich 30 kluczy żeby ktoś się mógł dostać do Kazham żeby po tygodniu zrezygnować z gry to ... :-?
oczywiście nie namawiam nikogo z CC żeby zrezygnował z jakiegokolwiek innego LSa wręcz namawiam żeby sobie znaleźli jeśli chcą i mają ochotę tylko fajnie by było zrobić coś w gronie polaków raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie skoro jest nas armia 75 lvlowców
kiedyś myślałem że się da zrobić bezinteresownie wszystkim chętnym CoP w 2-3 tygodnie, do dzisiaj mnóstwo ludzi walczy z tym banalnym dodatkiem bo brakuje woli i mobilizacji żeby się spotkać a durne forum www.mmorpg.pl decyduje kto na co i kiedy zasługuje w grze :o


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 22:38 
Cytuj  
Sim forum jest medium przenoszacym zdanie, wypowiedzi i opinie ludzi kotrzy nim sie posluguja, nie bardz owiem w jaki sposob forum moze komus blokowac lub nie blokowac COP. Realizacja zadan typu COP jak juz pislaem 100 razy wymaga od osob bioracych w tym udzial w chwili twozenia grupy zdecydowanai na cos - albo chce i biore w tym udzial i staje sie to dla mnie priorytetem albo nie chce, bo moze bym zrobil ale nie wiem po co i wtedy nie udaje sie uzgodnic ani terminu ani taktyki ani nic, w efekcie np takiego dzialania zostaje 4-5 osob na lodzie bo brakuje im tej jednej do kompletu.

Wielkorotnie pisalem ze chetnie pomagam o ile moge, o ile ma na to czas i sile. Totalnie bez sensu jest np angarzownie sie w farmowanie kluczy do kazham lv 70-75 skoro moze sobie z tym poradzic ktos na lv 35, bez sensu jest ciagnac ludzi z lv 75 na walke ktora ma cap lv 25 bo zwykle mamy zawalony inventory i mog itemami na lv 75 i poprsotu zakup kolejnego setu armora i pozniej sprzedawnie go ze strata dla 30-40 min "pomocy" jest bezsensu, dosc czesto sa ludzi z niszym lvl np moj smn ma lv 27 i takie osoby mozna prosic o pomoc i one pomoga zwykle ...

Drama jaka twozy sie przy twozeniu eventu CC jest poprostu slawna, ja wiem ze ten ls jest 3 x silniejszy niz Ocean blue a robi 1/100 tego co ocean blue. Czy nie mozemy pokaonac np fafnira czy nihdoga jako CC ? Owszem mozemy bo mamy ludzi z doswiedczneiem w teg typu walkach, ale np KArwcek musi szukac HNM LS bo CC nie robi nic jako HNM ls, malo tego do farmowania king artho ludzie maja nawet osobny ls, ls na limbusy osobny, przeciez drama jaka stwozyliscie w czasie kiedy 12 osob dotarlo do SEA przraza, a powiedzmy z tych 12 osob zostalo moze aktywnie zainteresowanych limbusem moze ze 6 ale powstala dram powstal osobny ls, zrobilismy zobowiazanai na zewnatrz ls i efekt jest taki ze zaczynaja sie kwasy kiedy teamy pozyczaja sobie ludzi ... sprawa NM CC fajna inicjatywa opiego no ale okazalo sie ze drama moze byc nawet o podzial dropow, dlatego mowie ze nie uda sie nic w ramach CC, uda sie tylko jesli na bazie CC zbudujemy zewnetrzny ls ze stalymi zasadmi podzialu dropow i t p tak jak to robia NA i JP, nie ma co liczyc na wsparcie w runie ugalepih pendant bo osoby ktore go juz maja nie chce tam isc dla tych co nie maja a ci co nie maja musza sami kombinowac i kombinuja - szukaja ls ktory ich przymie i zapierdalaja na punkty i na dropy ktore przez 6 miesiecy podbytu w ls zgarniaja starzy membersi dla swojego 5 z kolei job -a bo choc maja pelny mog rare ex end game to ciagle malo ... a po pol roku okazuje sie ze mimo wszystko i tak moze dostac to co komus zkapnie z nosa ... dobra nvm.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 22:51 
Cytuj  
Sto --> do stworzenia HNM LSa potrzeba z 2-3 no-lifeow, ktorzy sa prawie zawsze on-line i chodza na kazdy event. Pilnuja punktow, dropow itp
My takich osob zbytnio nie mamy.

Bycie liderem HNM LSa to naprawde ciezka praca.

Powiem szczerze, ze 90% fajnych chwil przezylem w tej grze z ludzmi z CC, noszac perle CC. Nawet glupi Genbu byl zajebista zabawa!

Duze HNM LSy to nuda i rutyna. Nie powiem pierwszy Kirin byl fajny, pierwszy fafnir, hakurun itp i pewnie dlatego z sentymentem wspominam DH, ale kazda nastepny Kirin czy Fafnir to coraz wieksza nuda. Tlum ludzi czekajacych na wejscie do alliance, zazwyczaj mikro szanse na przegrana, oczywiscie do tego dluga kolejka czekajacych na dropy - tak wyglada "fun" w prawdziwych HNM LSach.

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 23:46 
Cytuj  
teraz juz nie!
jesli jestes w TMNQ ktore jest nienawidzone przez reszte HNM lsow i DH nagminnie probuje cie flailnac, masz {fun}!
ostatnio tez mamy raczej MNIEJ ludzi niz wiecej, a kazdy faf na ktorym jestem to ciagle fun!

dzis biegajacy faffle po calym DA, thx to Stinky i Kenelae za spam mazurkow :P
Obrazek

i w koncu wkurzony faffle postanawia flailnac ;p
Obrazek

szczerze mowiac, ta walka na serio byla jedna z ciekawszych... mimo, ze chamstwo straszne robia DH ^^;
D2neli jednego z naszych tankow, jak wystawil flage, probowali nas tractorowac bog wie gdzie, a na pozegnanie omal nie dostalo mi sie MPK by kagebane i mijin gakure na darterach XD


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 23:49 
Cytuj  
To tylko swiadczy o braku /blockaid i debilizmie tanka, ktorzy przyjal invita od DH.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 23:52 
Cytuj  
Seph napisał(a):
To tylko swiadczy o braku /blockaid i debilizmie tanka, ktorzy przyjal invita od DH.


to fakt, spyone sie nie popisal XD jak go widze ciagle mi sie smiac chce ;p
po za tym on tez byl afk, wywalili go, jak wrocil wystawil flage i nie spojrzal od kogo dostal invite rotfl
a blockaid nie mielismy na Kodiaq, bo byl liderem blm pty i poszedl sobie afk, zanims ie zorientowalismy bylo juz troche za pozno zeby pty rozwalac, ogolnie byl syf z blmami straszny, masakra lol.
ale wciaz jestem zdania, ze badz co badz, DH chamsko sie zachowuje, my im zycia nie utrudniamy, niech sie od nas odczepia :P


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 00:34 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Nie pomogę z prostego względu. Ci sami, którym kiedyś pomagałem zdobyc subjob items, kahzam pass keye, genkai 1 i 2, AFy, zabic Dark Sparka i tak dalej mają gdzieś swoich młodszych kolegów z tymi samymi problemami. NIE KIWNĘ PALCEM aby im pomóc zdobyc itemy z godów w SKY, nie zasługują na to.
W tym miejsu jesteś niesprawiedliwy Rha i to bardzo. Nie jesteś 24h ingame i nie wiesz kto komu i kiedy w czym pomaga. Ja osobiście mordowałem NMki za AF1dynki i solowałem trochę itemów do GK1. Klucze też farmowałem i inne takie tam, nie pamiętam. Ale ty np. nic o tym nie wiesz, bo nie ma listy - kto dzisiaj komu w czym pomógł, bo po co. Za to nagminnie słychac kilka osób, które akurat nie dostają czego chcą. Pamiętam jak mnie z Zjawe prowadziłeś na rank4, ja też później kogoś prowadziłem, ale o tym nie wiesz. Tak więc nie gadaj głupot, że nikt nikomu nie pomaga, po prostu się na ten temat nie krzyczy przez cały dzień -UWAGA- POMAGAŁEM <T> W ZDOBYCIU <COŚTAM>.

A co do zachłanności, ja osobiście bardzo ostro oceniam itemy i chcę tylko takie, które wiem, że będę bardzo często używał. Dlatego pragnąłem Genbu Shield i bardzo dziękuję CC za ten item, z którym biegam praktycznie 24/7 i który nie raz uratował mnie i czasem nawet party przed zgonem (1 więcej Lullaby czyni cuda). I tak samo gnębiłem CC o Opo Crown i bardzo dziękuję za pomoc w zdobyciu czaszki :D Z uber itemów, z których na 100% bym korzystał interesowała by mnie Dalmatica i Kirins Osode (choć i tak się zastanawiam, czy dalmatice bym tak na 90% potrzebował). Tak więc ja np. nie biegam z HNMLSami, bo praktycznie żadne itemy mnie stamtąd nie interesują :D A nie dla tego, że chcę je wszystkie :D

Rzeczywiście najważneijszy jest rachunek sumienia - jak często dany item się nam przyda. Bo jak jest tylko na specjalne okazje - raz na miesiąc, to raczej nie powinno się o niego gryźć.


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 04:54 
Cytuj  
Seph napisał(a):
To tylko swiadczy o braku /blockaid i debilizmie tanka, ktorzy przyjal invita od DH.


Normalnie canto wziol i wyjal mi odpowiedz na to prosto z ust... Pozatym akurat /blockaid zostal wymyslony z mysla zaraz po anti MPK patchu zeby wlasnie nie tracic hate na mobkach zeby czasem przypadkiem nie stracic claima. Co do tego tanka co przyjol invitke i nawet sie nieskapnol szybko ze jest nie w tym PT to n/c jakis lewy ten tank z tego wynika skoro nawet wlasnych ludzi nie kojarzy... No DH moze i sa chamscy ale wykorystali naiwnosc waszego tanka i to ze nie stosujecie /blockaid a wy powiniesc wziosc to jako doswiadczenie i na nastepny raz sie niedac zlapac na braku blockaid i przyjeciu pierwszej lepszej invitki^^

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 07:20 
Cytuj  
zatem DH pewnie powinno dostac dyplom i byc wzorem do nasladowania za to ze coraz lepiej wykorzystuja naiwnosc ludzi i taka a nie inna mechanike gry ktora na poczatku zakladala uczciwosc ludzi w nia grajacych. SE pewnie przezmysl im nie przeszlo jak beda potrafili to wykorzystac skurwiele i teraz musza wymyslac jakies mechanizmy by to blokowac.
Zal mi ludzi ktorym sie podoba takie cwaniactwo
Rownie dobrze moglibyscie obwiniac dziewczyne za to ze zostala zgwalcona bo szla ciemna ulica / bo nie miala gazu a przeciez po to zrobili by sie bronic / ze szla w mini a przeciez mogla w dresach / ze nie chodzila na kurs samoobrony, przeciez po ta sa by sie moc potem bronic i nikt jej nie zabranial chodzic itd... PRANOJA KURWA! krew mnie zalewa jak widze takie komentarze jak canto czy maxa, gdzie chwali sie cwaniactwo, chamstwo, beszczelnosc, oportunizm i kpi z ich ofiar


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 5 lip 2006, 07:32 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 07:31 
Cytuj  
wystaczyłoby żeby SE zrobiło gadżet: ten kto dostaje D2 musi potwierdzić u siebie to i dopiero wtedy następuje właściwy cast ale oczywiście tego nie zrobią bo oni nie grają w ffxi i chyba nigdy nie grali, watpię żeby SE kiedykolwiek zabiło jakiegokolwiek goda/hnma w swoim programistycznym gronie, może poza genbu o ile dali radę się zebrać :roll:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2006, 07:40 
Cytuj  
Co ma wspolnego zachowanie DH na Fafiku czy tez mechanika warp II z checia lub niechecia polakow do wspolnych raidow ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.