mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:42 
Cytuj  
dobrym pomysłem byłoby zrobienie dostępu do Sky tym, którzy nie mają (Drakant, Samadam np.) ZM 4-13 to kwestia jednego wieczoru. Dla mnie, Kyubiego i Thergala Maxii zrobił to sam praktycznie :) w ZM4 pomagał nam Karwacek więc to nic takiego. ZM5 jest tylko mocno wkurzające ze względu na łażenie po całym świecie. jedyne co, to ZM8 może przyspożyć małych kłopotów, ale dla chcącego nic trudnego :) ja mogę pomóc tankować wszystko :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:49 
Cytuj  
ostatnio w ob zm4-zm12 w ciagu 11,5h zrobilismy
wystarczy chciec


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:53 
Cytuj  
jak na razie tylko jeden tank - Glizdus napisał coś w tym topicu, reszta ani tak, ani nie, ani nie wiem, ani zobaczymy, ani ...
ciekawe ile dni/tygodni/miesięcy CC LS będzie musiał poczekać żeby jakiś tank łaskawie się określił w tym topicu ?

w sumie ten topic jest wybitnie genialny!!!
pokazuje aktywnie grających polaków na ramuhu, tylko gdzie ?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:56 
Cytuj  
Sam się nad tym zastanawiam.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:57 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
jak na razie tylko jeden tank - Glizdus napisał coś w tym topicu, reszta ani tak, ani nie, ani nie wiem, ani zobaczymy, ani ...
ciekawe ile dni/tygodni/miesięcy CC LS będzie musiał poczekać żeby jakiś tank łaskawie się określił w tym topicu ?

w sumie ten topic jest wybitnie genialny!!!
pokazuje aktywnie grających polaków na ramuhu, tylko gdzie ?


Simi po co od razu kogoś atakujesz ? jak ja bym był tankiem ( i miał komuś pomagać ) i czytał takie gówno, to od razu bym sobie odpuścil .


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:58 
Cytuj  
nie atakuje nikogo
zresztą jak ktoś chce udawać że jest z żelatyny i jak się robi gorąco to musi się schować to jego sprawa
równie dobrze mogę napisać że nasi tankowie są super, chwaleni przez obcych, mają wiedzę, doświadczenie niezbędne praktycznie wszędzie, bez nich byśmy zginęli,są zdolni, szybko się uczą, zawsze ich stać na medsy i toolsy lub super support, zawsze chętni do tankowania wszystkiego co można tankować
wazelina mi się skończyła, help me out !
nikt nikogo błagać ani zmuszac nie będzie bo trwanie na krawędzi fochy w sky byłoby największa dramą


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:04 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Co do dostawania punktuw za pomoc to jak pisalem wczesniej jedyne ciezkie rzeczy kture mozaby punktowac to pomoc w zilartach i Copie reszta jest za prosta zeby dawac za to punkty.


Ja uważam, że za łatwiejsze rzeczy też warto dawać punkty - dlaczego - ano dlatego, że membersi CC już od najmłodszych lat - czytaj leweli mogą zbierać punkty, uczą się od samego poczatku, że warto pomagać i odciążają wyższe lewele w banalnych zadaniach - daje im to możliwość uczestnictwa w systemie.

Fajnie jak low-lewel mogłby wybidować np. serket ringa, bo bardzo dużo się udzielał, pomagał low-low-lewelom. Przy takiej konstrukcji, CC rozwijało / lewelowałoby znacznie szybciej.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:09 
Cytuj  
Lol zet ale te pomoce Af i inne pierdoly niemaja nic wspulnego ze sky i wiele cwaniakuw zaczeloby pomagac gluwnie w tych mega prostych farmowaniach kluczy robieniu banalnych walk na AFy itd a potem bidowalo z tych punktuw dropy w sky nawet tam na trigery nie chodzac taka jest niestety rzeczywistosc jezeli chcecie dawac punkty za jakies pomoce to jako osobny dzial inaczej to sensu niema zadnego...
Co do money NMuw to raczej nie widze zebysmy sie zebrali pozatym kazdy wie ze lepiej isc w kilka osub niz w kilkadziesiat wiele razy mialem ToDy na wiekszosc money NMuw ale niestety jest 0 zainteresowanie albo ludzi akurat expuja lub maja 168326361 innych zajec.


Ostatnio edytowano 6 lip 2006, 10:10 przez Max', łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:10 
Cytuj  
jezeli chodzi o mnie - dynamisy, limbusy, assaulty, levelowanie SMN, subow, zarabianie kasy, farmowanie seali i OB - nie mam ani czasu ani ochoty na jeszcze jeden event w tygodniu, tym bardziej ze teraz wychodzi uber update z hodowla kurczakow i mam w planie jeszcze kilka innych rzeczy :)


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]


Ostatnio edytowano 6 lip 2006, 10:13 przez Duszek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:11 
Cytuj  
Bo Simi bez frustracji przelewanych na forum to nie Simi :lol:

Ja się nie wypowiadam na razie bo póki co to chcecie z tego co widzę na siłę uszczęśliwiać naszych kochanych 60 levelowców, ŻADEN z nich się jeszcze nie odezwał. Już kilka razy zbieraliśmy się aby pomóc z różnymi rzeczami słabszym od nas i okazywało się, że tak naprawdę nam bardziej zależało niż im.

Ciężko mi się wypowiedzieć w sytuacji kiedy na horyzoncie update z chocobosami, dalsze levelowanie BLU, kiedy udzielam się na HNMach z TMNQ w miare regularnie. Nie chcę aby znów doszło do sytuacji, że polecą na mnie bluzgi od Saia czy kogoś kto się zbyt bardzo przejął rolą "CC HNM SKY" bo będę potrzebny jako tank w Aery czy VoS czy BD i się wywarpuję z farmowania triggerów. Na chwilę obecną rozdział czasu w FFXI u mnie wygląda następująco:

Pon- Limbus i Assault
Wt- Dynamis
Śr- expo/chocobo/cokolwiek (dzień dla siebie?)
Czw- patrz poniedziałek
Pt- patrz środa albo offline
Sob- Dynamis i pewnie TMNQ event
Niedz- przeważnie TMNQ

Do tego każdy dzień jeśli czas odpowiedni 3-4 godziny na campach. Średnio mi się chce poświęcać środę dla wątpliwego zrywu z którego równie dobrze może nic nie wyjść. Nie sieję defetyzmu tylko kierując się poprzednimi doświadczeniami realnie określam szanse.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:23 
Cytuj  
ja nie jestem specjalistą od frustracji tylko sypię faktami z którymi się zgadzacie w 100%
jak ludzie chcą być uczciwi to od razu piszą i uczciwie wykładają swoje karty, jak nie piszą nic to znaczyć może wiele
zaczęliśmy od tanków więc pomyślałem sobie że fajnie jakby się określili (<= SORRY ZA TĄ FRUSTRACJĘ)
poza tym tankowie nie pomagają tylko nabijają sobie różne skille na twardych mobkach których nie zsolują, to jest największa nagroda dla nich (<= SORRY ZA TĄ FRUSTRACJĘ)
to my im pomagamy scapować np. parry czy inne rzeczy (<= SORRY ZA TĄ FRUSTRACJĘ)
tank jest lepszy dzięki armii ludzi a nie dzięki temu że soluje osy (<= SORRY ZA TĄ FRUSTRACJĘ)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:27 
Cytuj  
Nie traktujmy tej inicjatywy pls jako proby pomocy komukolwiek. Nie robmy tego dla 60-levelowcow, 70-levelowcow czy kogokolwiek.
Robmy to dla siebie - wtedy nie bedzie niepotrzebnych frustracji.

To prawda, ze potrzebujemy tankow. Mamy jednego PLD, przydalby sie jeszcze jeden staly NIN + jeden NIN na gody.

Rha --> potankowal bys dla nas w dogodnym dla ciebie terminie?

W drodze mamy dwoch levelujach NIN, ewentualnie z godami poczekamy az sie wyleveluja. Mozna tez poszukac NIN na zewnatrz CC.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:33 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
poza tym tankowie nie pomagają tylko nabijają sobie różne skille na twardych mobkach których nie zsolują, to jest największa nagroda dla nich (<= SORRY ZA TĄ FRUSTRACJĘ)
to my im pomagamy scapować np. parry czy inne rzeczy (<= SORRY ZA TĄ FRUSTRACJĘ)


Hahaha ale dowaliłeś. Jak rozumiem 75 zrobiłeś solo, merity zrobiłeś solo wyskillowałeś skille solo że masz prawo pisać takie farmazony? Heh, idąc twoim tokiem rozumowania tank powinien być wdzięczny, że go wogóle łaskawie zaproszą do party aby dać mu możliwość levelowania skilli. A reszta party to co nie leveluje skilli, nie expuje, nie merituje na "twardych mobkach" których nigdy by nie zsolowali?

"Tankowie nie pomagają tylko nabijają sobie różne skille na twardych mobkach których nie zsolują..."

Idź się leczyć chociaż głowy nie dam czy twój przypadek uberBLMa jęczydupy, który wszystko potrafi jest uleczalny.

Op: nie chcę aby wszystko zależało od tego czy się pojawię czy nie. Wiem, że zrobi sie niezdrowa atmosfera i na party polecą hasełka- woli expować BLU zamiast nam pomóc jeśli odmówię. Nie zamierzam się jednoznacznie określać na razie, dużo za wcześnie na to. Plus nie chce mi się znów kłócić z Simim, który będzie udowadniał że na godach stun order jest nic nie ważny bo wszystko zależy od tego czy tank jest dobry czy nie. Dla twojej wiadomości Simi- poisonga + double attack + turtle stomp zabija najbardziej zajebistego ninja czy tego chcesz czy nie jak nie ma stun orderu.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 11:30 
Cytuj  
sorry Rha, nie miałem na myśli Ciebie, nie tylko 1 NIN jest na Ramuhu, ja wiem że ty solujesz wszystko i masz wszystko scapowane dzięki sobie i dzięki temu nie potrzebujesz ani sky, ani innych rzeczy(np. mobków do bicia) bo po co ? teraz masz tylko świadomość że jesteś maszynką do pomocy innym ale skoro nic w zamian dostać w CC nie możesz to nie widzisz sensu angażowania się
czy ja się kiedykolwiek z kimś kłóciłem w grze o cokolwiek ?
miałem dosyć PONAD rok temu już grania jak Canto z Myrtą się wymieniali obelgami na /l zamiast na /t dotyczącymi nie mechanizmów gry, nie świata gry tylko dot. osób w realu + dziesiątki innych ludzi z CC tak robiło

ja jestem gotowy pójść gdziekolwiek i z kimkolwiek z CC bo nie przenoszę wirtualnego forum do wirtualnej gry a tym bardziej do reala i nie interesuje mnie za bardzo czy lubię kogoś czy nie lubię, czy lubię jakąś postać, jakąś rasę, jakiś job i jeśli coś piszę na forum to piszę to co widzę i mogę się zawsze mylić lub nie, zróbcie coś żebym widział coś innego to będę pisać coś innego :o
btw. to że piszę jakieś farmazony np. dot. stun order czy NINów czy innych rzeczy nie oznacza wcale że takie stanowisko mam w grze, to są 2 wirtualne różne światy i jeśli mam ochotę to np. w imię funu stunuję, jeśli nie mam to w imię funu nie stunuję tylko sobie craftuję jak 1000 innych magów w kluczowych momentach gry, ja też czasem zasługuję na fun i sam sobie go serwuję kiedy chcę, jak ktoś jest niezadowolony z mojej gry => disband, każda godzina snu dla mnie ważna, ale ja nie robię łaski tylko pcham się na każdy możliwy poważny event bo po prostu zależy mi żeby się udało, możecie mnie za to bić

na razie widzę że Glizdus wylogowuje się około 20 i nie dał w tym topicu znać czy jest w stanie grać od 20-24 (SORRY ZA FRUSTRACJE i ZA TO ŻE TO WIDZĘ I O TYM PISZĘ) :o :o


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 11:44 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
ja nie jestem specjalistą od frustracji tylko sypię faktami z którymi się zgadzacie w 100%
(Rotfl, gadasz jak kampania reklamowia PiSu :D Wszyscy nas popierają :D) Ja się nie zgadzam :D Ale nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo jesteś specjalistą od frustracji :D


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 11:46 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Slayerek napisał(a):
ja nie jestem specjalistą od frustracji tylko sypię faktami z którymi się zgadzacie w 100%
(Rotfl, gadasz jak kampania reklamowia PiSu :D Wszyscy nas popierają :D) Ja się nie zgadzam :D Ale nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo jesteś specjalistą od frustracji :D


Comodo napisał(a):
Środowych? :/ To odpada dla mnie :/


a piątkowych ?

(Comodo to że masz sprzęt z CC Sky to również moja zasługa, nigdy o tym nie pisałem, jestem tylko ciekawy czy chciałbyś się przyczynić żeby Glizdus i inni również mieli szansę na sprzęt z CC Sky)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:16 
Cytuj  
A piątkowych, to raczej napewno tak :D

(Bla bla bla, mój "sprzęt", to jeden genbu shield, tak samo ja pomagałem innym na tych runach, więc nie pieprz, bo nic nikomu nie jestem winien :D Nikt tam nikomu nie pomagał, tylko wszyscy po prostu byli :D)

No i przypominam, jak każdy Genbu nam dropował Venom Clawa :D To było fajowe :D Każdy coś dostawał :D


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:36 
Cytuj  
odezwal sie jeden 60cio levelowiec dla scislosci :P
dwa, 60cio levelowcy nie maja zabardzo pojecia co to jest sky hehe wiec chyba ciezkoim si ena tentemat wypowiadac :lol:
ale zeby nie bylo - chce uszczesliwic tylko samego siebie :lol: :wink:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 14:40 
Cytuj  
swordsman napisał(a):
odezwal sie jeden 60cio levelowiec dla scislosci :P


już nie tak długo Sia :P (12k tnl)

swordsman napisał(a):
dwa, 60cio levelowcy nie maja zabardzo pojecia co to jest sky hehe wiec chyba ciezkoim si ena tentemat wypowiadac :lol: :wink:


ja lekkie pojęcie to mam :P


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 15:07 
Cytuj  
lol glizd mialem na mysli torella :P
znalezienie tanka i supportu ktory bedzie wolal pomoc CC niz XXXXXX bedzie widac ciezkie hehe ale jestem pewien ze dzieki temu pomaganiu maja w XXXXX wielu dobrych znajomych na ktorych moga liczyc i maja z tego wiele satysfakcji, wiec wszystko jest ok :)


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.