mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 43
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 23:39 
Cytuj  
Lesiu - idę pod prysznic:)))


Posty: 43
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 23:43 
Cytuj  
Anc... ja wiem, że kobiety mają szósty zmsł... zwłaszcza do odnajdywania ukrytych ścieżek:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 23:46 
Cytuj  
Nie jest tak źle.... ja otrzymałem dużo pomocy... staram się także zawsze pomagać innym jeśli jest to w zasięgu mojego levela... W zeszłym tygoniu chyba 3 czy 4-ry razy zdobywałem itemki na subjob questa i kilka razy gdzieś kogoś prowadziłem.... często też sie komuś cos tłumaczy... Imo z pomocą jest obecnie lepiej niż w kwietniu kiedy zaczynałem grę...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 23:46 
Cytuj  
Jauron napisał(a):
Lesiu - idę pod prysznic:)))


lol?


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 23:47 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Dobra juz nie robcie dramy. Idzicie na basen jutro ql pogoda Jauron nie wracaj do gry nie warto - powaznie.


to jest własnie podejście: mamy na 75 kupę roboty więc nie wracaj do nas Jauron bo ciężko nam będzie nam pomóc Tobie i komukolwiek innemu w czymkolwiek bo jesteśmy bardzo zajęci pomocą samym sobie, dlaczego ja to tak widzę ?
dramy nie ma, są tylko fakty i przypuszczenia

"Mam taki pomysł.. dziwny..... zwariowany.... szaleńczy wręcz - 1 osoba z "uberów" w tygodniu (1 dzień) stara się pomóc "nowym" - szaleństwo??"
pomysł jest super i ja na 100% w ostatnim swoim całym miesiącu gry będę pomagać wszystkim i narzucać się na maxa żeby wszyscy mieli mnie dość i oddam wtedy sprzęt tym którzy pomocy ode mnie chcieli, nieważne jaki lvl mają i job, ale ja mam lepszy pomysł : 1 dzień w tygodniu w CC powinniśmy poświęcić samym sobie (inne LSy zużywają na to 3,4,5,6 czy 7 dni w tyg. zapewne) i próbować robic rzeczy które powinno się zrobić, wiem że to będzie wymagac szaleńczego poświęceia się całego LSa ale przecież to miałoby służyć LSowi, problem polega że wiekszość ludzi gra w ffxi tak jakby to była gra solo w której można czasami (w terminie dla siebie odpowiednim najlepiej) spotkać innego gracza, jesteśmy tak zapracowani że nie mamy siły nic robić innego, nawet w realu lol :-?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 lip 2006, 23:48 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 23:48 
Cytuj  
Jauron napisał(a):
Lesiu - idę pod prysznic:)))


LMAO DUDE! wtf?:D ROTFL!!! :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 23:49 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Jauron napisał(a):
Lesiu - idę pod prysznic:)))


LMAO DUDE! wtf?:D ROTFL!!! :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


/nod lol


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 23:49 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Seph napisał(a):
Dobra juz nie robcie dramy. Idzicie na basen jutro ql pogoda Jauron nie wracaj do gry nie warto - powaznie.


to jest własnie podejście: mamy na 75 kupę roboty więc nie wracaj do nas Jauron bo ciężko nam będzie nam pomóc Tobie i komukolwiek innemu w czymkolwiek bo jesteśmy bardzo zajęci pomocą samym sobie, dlaczego ja to tak widzę ?
dramy nie ma, są tylko fakty i przypuszczenia

"Mam taki pomysł.. dziwny..... zwariowany.... szaleńczy wręcz - 1 osoba z "uberów" w tygodniu (1 dzień) stara się pomóc "nowym" - szaleństwo??"
pomysł jest super i ja na 100% w ostatnim swoim całym miesiącu gry będę pomagać wszystkim i narzucać się na maxa żeby wszyscy mieli mnie dość i oddam wtedy sprzęt tym którzy pomocy ode mnie chcieli, nieważne jaki lvl mają i job, ale ja mam lepszy pomysł : 1 dzień w tygodniu w CC powinniśmy poświęcić samym sobie (inne LSy zużywają na to 3,4,5,6 czy 7 dni w tyg. zapewne) i próbować robic rzeczy które powinno się zrobić, wiem że to będzie wymagac szaleńczego poświęceia się całego LSa ale przecież to miałoby służyć LSowi, problem polega że wiekszość ludzi gra w ffxi tak jakby to była gra solo w której można czasami (w terminie dla siebie odpowiednim najlepiej) spotkać innego gracza, jesteśmy tak zapracowani że nie mamy siły nic robić innego, nawet w realu lol :-?


Simi przeinaczyles, mowie poprostu, ze rl jest lepsze niz ffxi ;]


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 23:52 
Cytuj  
Ok, zrozumiłem - bywajcie:)

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 00:48 
Cytuj  
Lesiu, no leć za nim pod ten prysznic no! ;D

Pa Jau! Real jest lepszy, a Sim pieprzy i wykręca ;D


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 07:14 
Cytuj  
bye Jauron, oczywiście że real lepszy, szkoda że zmarnowałeś kupę czasu w ffxi, napisz od czasu do czasu w którym wirtualnym świecie się poruszasz żebyśmy mieli szansę poznać gdzie marnuje się kupę czasu gdzieś indziej (nie wg mnie ma się rozumieć)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 08:17 
Cytuj  
Do zobaczyska Jauron - i tak wrócisz :P
A co do pomocy to czasami udaje mi się komuś pomóc. Sam ostatnio rzadziej pojawiam się ingame (praca) i nie mam za bardzo czasu na to co sam chcę zrobić. Jednak wydaje mi się że nie jestem egoistą i nowi gracze coś robią dzięki mnie. Natomiast nie rozumiem całej tej nagonki na nas starych graczy. Wszystko w tej grze da się uzyskać na tym levelu na którym jest potrzebne. Klucze można iść zfarmować zbierając nawet exp party(my na 50+ levalach expowaliśmy na orkach i farmowaliśmy klucz naraz). GK1 robiło się w party 50 lvlowców. GK2 czekało się tydzień lub dla niektórych miesiąc i zbierało grupę 15-18 osób 50+ lvl i szło się zabić. Dlaczego te rzeczy wydają się wam nierealne? Dlaczego większości nowych osób nie chce się pokrzyczeć w Jeuno albo spróbować złożyć party na takie eventy ? Dlaczego wymagacie aby ludzie którzy robili to już nie raz i nie raz pomagali zrobili to koniecznie dla was bo wy tego teraz potrzebujecie mimo iż oni też mają co robić bo gra nie kończy się na zdobyciu 75ego levelu. Tego nie będę w stanie nigdy zrozumieć. A co do community ogólnie to grałem w parę innych gier i u nas wcale nie jest źle, powiedziałbym że jest dobrze, jedyną wadą jest to że rozrzuciło nas po innych LSach bo na starcie zabrakło nam graczy, a teraz ciężko jest zrezygnować z zawartych tam znajomości i je opuścić. Nigdy nie zdarzyło mi się żeby ktoś nie pożyczył mi gila, żeby nie pomógł. Gdy tylko ludzie mieli czas zawsze pomogli. Większość z nich już nie gra, albo gra sporadycznie, ale jak sobie popatrzycie na screeny na WP czy może do jakiejś innej galerii zobaczycie mnie i inne losowe postaci które mi pomagały i wcale nie byli to ludzie na 75 lvlu, a to że zdarzyło się parę odmów to normalne.
Sorki za ten przydługi monolog - jak będzie przeszkadzał to go przerzućcie ;)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired


Ostatnio edytowano 10 lip 2006, 08:40 przez Kang, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 08:37 
Cytuj  
Ja tam zawsze bardzo chetnie wszystkim pomagam, za kase. :D :D

Jauron --> zawies konto, odpocznij i wroc jak juz nie bedzie tak goraco.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 08:39 
Cytuj  
Do zobaczenia Jauron, nie wierzę abyś zraził się do FFXI tak całkiem :)

Gal wymagasz od "pokolenia powerlevel dunes-qufim-yuhtunga" aby wykazali własną inicjatywę. Hahahahahahahah, dobre! :D


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 08:44 
Cytuj  
GK2 full alliance piekna sprawa... Teraz juz takich nei robia.... "Touch it, touch it! ! ! WHO DID'N TOUCH IT!?!?! RAISE THE TANK!" :DDDD Lezka sie w oku kreci ;] Nawet takie ZM5 w Ifrits cauldron :D Wiekszosc nowych graczy nie wie, ze my (nawet 2 pokolenie czyli taki ja Kalka, Lesio, Phalian etc...) robilismy ZMy, Rank misje nawet AFy z shoutow w Jeuno. Kiedys jak bylem maly i lvlowalem nindzia w jungli wzialem do party mithra WHMa, ktorego nikt nei chcial, mial rank 2 i szukal party od chyba 5 godzin. Pare dni pozniej jak shoutowalem w Jeuno o walke z dark sparkiem okazalo sie, ze ta przemila Mithra ma THFa na 70+ i zsolowala mi dark sparka ;p (ktorego zabijalem jakies 3 razy na moje afy, lol)
Anyway ja tam przewaznie chodzilem na jakies farmowania kluczow, skill upy czy pomoc w afach, zawsze sie poznawalo nowych ludzi etc. Nie mowie oczywiscie, ze CC mi nie pomoglo, ale naprawde duzo rzeczy zrobilem z shoutow. Wy marudzicie, ze nie macie dostepu do sky, ja z Lesiem zrobilem w 2 dni z shoutow a mialem wtedy 60lvl co bylo nie do pomyslenia.

Nie pytaj co CC moze zrobic dla Ciebie tylko co Ty mozesz zrobic dla CC !:D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 08:46 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja tam zawsze bardzo chetnie wszystkim pomagam, za kase. :D :D

Jauron --> zawies konto, odpocznij i wroc jak juz nie bedzie tak goraco.


ja bym chciał kiedyś doprowadzić do takiej sytuacji że to cały LS pomaga ludziom którzy robią relikty żeby zrobili ostatni upgrade np. chodząc na 18 osobowe enmy lub inne, mass-farming, oczywiście za darmo, wszystko idzie na konto reliktowca, do tego jest potrzebny oczywiście Jauron który wróci niedługo z wakacji i być może całkowicie inny zestaw graczy w CC którzy kiedyś zrozumieją na czym polega wspólny interes
wszyscy sobie żartują naokoło z pomaganiem na lowstarcie czy midstagnacji a tak na serio to ludzie na lvlu 75 wymagają NAJWIĘCEJ POMOCY, fajnie się robi jakieś banalne klucze w godzinę, fajnie się robi jakąś walkę na af w godzinę, fajnie się robi jakąś misję na rank w godzinę ale niefajnie się potem dzieje jak się umawia XXX tygodni/miesięcy na walkę która trwa również godzinę na 75 lvlu


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 08:47 
Cytuj  
Banalne klucze w godzine... Tja.... Ja w davoi tydzien spedzilem.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 08:57 
Cytuj  
Seph napisał(a):
Banalne klucze w godzine... Tja.... Ja w davoi tydzien spedzilem.

godzina czy tydzień to tylko metafory
chodzi o to że niektórych rzeczy nie robi się WCALE chociaż możnaby je zrobić również w godzinę
być może nie robi się WCALE bo niekórzy (np. ja) czekają aż Jauron, Glizdus i inni którzy nie mają jeszcze lvlu 75 poexpują troszkę żeby zdobyć lvl 75, dopiero potem zacznie się dla nich i dla innych prawdziwy raj
(btw Jauron pls nie zajmuj się łapkami na lvlu 60+, równie dobrze mógłbyś też obniżyć ich cenę do np. 300k a i tak możesz czekać 10 tyg aż się sprzedadzą)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 lip 2006, 09:08 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 09:04 
Cytuj  
Gra sie teraz inaczej niz kiedys. Nie ma na to rady, trudno ludzi namowic na hardcore rozwiazania jak wszystko da sie zrobic szybciej i latwiej. Jeden uber wymeritowany 75levelowiec zastepuje bande 50levelocow, ktorych kiedys trzeba bylo zbierac przez kilka godzin.
Nawet taki oldschool Schredder levelujac PUPa bierze sobie peta WHMa, zeby przypadkiem nie umrzec i bron boze nie restowac.

Kurwa jak byscie zobaczyli film o naszych poczatkach, jakim hardcorem byl glupi rank 5, ile razy alliancem padalismy pod rzad na kluczach w Eldemie, jak Xavery&Ska chyba z miesiac zdobywali itemy na genkai 1 nie robiac w tym czasie nic innego.
Jednak dzieki temu trudowi, czasem frustracjom ostrym, glupi AF dawal ogromna radosc. Ja kocham trudne gry, wszystko co trudne smakuje lepiej. Teraz FF niestety powoli coraz bardziej przypomina WoWa.

Sim ma racje, to 75-levelowcy potrzebuja pomocy, a nie lowlevelowcy. Wszystkie klucze, genkaje, afy to banal. Problem to zebrac 300 mln na monety, zdobyc Attestation, zdobyc vivian ring itp itd

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 09:16 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sim ma racje, to 75-levelowcy potrzebuja pomocy, a nie lowlevelowcy. Wszystkie klucze, genkaje, afy to banal. Problem to zebrac 300 mln na monety, zdobyc Attestation, zdobyc vivian ring itp itd


Od kiedy to problem zdobyc vivian ring jak tego NMa sie tlucze w 2 osoby na luzie gorzej o drop ale akurat to jest maly problem tylko checic trzeba miec.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.