mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 09:03 
Cytuj  
Cc mialo byc miejscem dla ludzi mowiacych po polsku, i to byl warunek dania perly, odemnie dostanie perle kazdy kto mowi po polsku bez jakichs zbednych leet talk; nigdy nie bylo innych warunkow. Stok ma urojony pomysl na to czym jest cc albo czym powinno byc - ale to jego pomysl, nie pomysl calego cc.

juz.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 09:24 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Ozi napisał(a):
Do kogo zagadać żeby bez zbędnych ceregieli dostać tą perełkę?


bez zbędnych ceregieli to się chyba nie da, proponuję żebyś molestował Stokrotkę o perełkę :roll: >i reszta tekstu<
Łap perełkę od Galenros'a, Suczki, Hucksterthief'a, czy Opiekun'a.

A tym, co pisze Simiurg (Slayerek) się zbytnio nie przejmuj i staraj się nie wchodzić w żadne dyskusje na temat kto jaki jest, co robi i jaki powinien być. To człowiek, któremu zależy na dobru CC, ale jego podejście jest często extremalnie subiektywne i absurdalne ;) (w moim pojęciu)


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 09:47 
Cytuj  
Uwazam dokladnie tak jak Suczka.

Perelka CC nie jest zadnym rarytasem, ale za to rarytasem jest pomoc jaka mozna od CC otrzymac. Srednia moga na nia liczyc osoby, ktre wpadaja do nas tylko po pomoc. Skrajnie egistyczne postawy sa przez wielu napietnowane.

Stokrotke zalezy na jednosci Polakow na Ramuhu. Jak sie dopieprzal do ludzi z LSa zalozonego przez Pilka kiedys, a teraz do ludzi z RM to nie robil tego dlatego, ze jest jakims niewyzytym psychopata, moge o tym zapewnic, tylko w imie jakis tam swoich zasad. Zastrzezenia mozna miec glownie do formy.

Podobnie Simiurg - mowi zazwyczaj sensowne rzeczy tylko w takiej pokreconej formie, denerwujacej wieku ludzi.

Zarowno Sto jak i Sim nadaja mimo wszystko kolorytu CC i bedzie mi smutno jak kiedys przestana grac, albo przestana sie udzielac w CC.

BTW kolega Ozi dostal wczoraj perelke.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 10:24 
Cytuj  
jeśli ludzie którzy dostają perełkę od kogokolwiek będą grać w mmorpg solo bo im się tak bardziej podoba to nie powinno mieć znaczenia kto i kiedy jest na LSie i kto ma perełkę a kto nie, Stok dużo gada - mało robi, jak gada - nadaje koloryt CC, jak coś ma zrobić dla CCLSa to zaczyna się mała drama, fochy, męczarnia itd.
pokręcona czy nie pokręcona moja forma, subiektywna czy niesubiektywna nie ma kompletnie żadnego znaczenia, zawsze kilka osób znajdzie się którzy zrozumieją o czym piszę a to o czym piszę ma wpływ na grę dokładnie 0 także znaczenia też nie ma, dobro CC nie zależy ode mnie tylko zależy od tego czy ludzie się w końcu obudzą przeczyszczą oczy i zaczną widzieć rzeczy oczywiste dlatego czasami piszę tak a nie inaczej bo ponoć terapia szokowa ....
zależy mi na dobru CC w sensie pojawiania się ludzi na zabawach w których by się świetnie przydali ale to jest za trudne zadanie dla wielu ludzi z CC
Comodo masz świetną sygnaturkę tylko po co ?
to tak samo jak ja bym miał na swojej napisane: "nie chodzę na żadne eventy! nie pomagam nikomu ani nie mam takiego zamiaru! nie interesują mnie żadni gracze!"


_________________
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 10:42 
Cytuj  
Ehhhh, miałem już nie pisać...

Powiem krótko - żaden z Nas (poza pojedyńczym przypadkiem opisanym przez Acida) nigdy oficjalnie nie prosił o pomoc na ls-ie CC. Powtórze to bo nie do wszytkich to dociera - NIGDY. Tymczasem całe Wasze zastrzeżenia dotyczą tego, żeby broń boże nie prosić o pomoc jeśli będziemy pojawiać się rzadko bo wtedy na taką pomoc nie ma co liczyć. Zarówno ja, Acid jak i Dyrektor jesteśmy już dużymi chłopczykami i rozumiemy pewne nieustalone i niespisane zasady którymi każdy z Was / Nas się w życiu kieruje. I możecie być pewni, że nie będziemy prosić czy żadać zrobienia za Nas wszystkich questów jakie tylko sprawią Nam probelmy. Po pierwsze żadnej frajdy nie widzę w takim podejściu do gry, po drugie zdaję sobie sprawę z tego jak takie zachowanie jest odbierane i po trzecie wreszcie - znam Dyrektora i Acida na tyle długo, że wiem iż takie zachowanie - jakkolwiek górnolotnie to nie zabrzmi - leży poniżej ich i mojej godności. Na razie pomimo tych czy innych problemów świetnie dajemy sobie radę ciesząc się po prostu tym na co możemy sobie na danym poziomie rozwoju pozwolić.

Nie pisze tego po to, żeby kogoś urazić i pokazać, że pomocy nie będę nigdy potrzebować. Piszę to tylko po to, żebyście zrozumieli że głowny argument na jaki się powołujecie tzn. takie wpadanie na ls CC i ni z gruchy ni z pietruchy proszenie o pomoc bo nam się należy miejsca nie miało i mieć nie będzie. Do tej pory o pomoc czy informacje prosiliśmy tylko i wyłącznie przez /tell pojedyńcze osoby i nie ukrywam, że nie spotkaliśmy się z odmową, za co wypada serdecznie podziękować. (dzięki Suczka, dzięki Rhaegal :) ) Ale podnoszenie larum o coś co miejsca nie miało jakoś skutecznie odpędza ode mnie sam pomysł o proszenie o cokolwiek na ls-ie. Takie mam wrażenie po przeczytaniu Waszych postów.

Co do postu Simiurga - nie bardzo się przejąłem bo nie mam pojęcia o co temu człowiekowi chodzi choć przeczytałem jego wypowiedź kilkakrotnie. Jeśli chciał być dowcipny albo złośliwy to nie bardzo mu się to udało. /chewing azbest <me>

A zasady Stoka... no cóż na pewno zasługuje na miano Pierwszego Wszechpolaka CC. Niekoniecznie muszę się z tym zgadzać ale "patriotyzmu" odmówić mu nie można.

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 10:49 
Cytuj  
Poczekajcie az wroce do gry to zrobie pozadek ! ;]

Ozi bedziesz siedzial u nas, gadal z nami i pomagal innym to jestem pewien, ze i Tobie beda ludzie pomagac.

Czasami tylko trzeba troszke warknac na nich albo pytac na /tell (dziwna sprawa bo jak piszesz na LS to tez widza a jak piszesz na /tell to czesciej sie godza:D).

Co do tej pomocy to niektorzy naprawde nie rozumieja, ze NIE MOZNA wymagac pomocy WE WSZYSTKIM od LSa. Wielu ludzi zrobilo np. ZM4-12 nie w gronie CC, tylko z shoutow w Jeuno, tak samo AFy, genkai i inne syfy.
Zreszta nie chce mi sie pisac, sami powinniscie wiedziec, ide po sniadanie.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 10:57 
Cytuj  
Ozi napisał(a):

Co do postu Simiurga - nie bardzo się przejąłem bo nie mam pojęcia o co temu człowiekowi chodzi choć przeczytałem jego wypowiedź kilkakrotnie. Jeśli chciał być dowcipny albo złośliwy to nie bardzo mu się to udało. /chewing azbest <me>


Bo on to pisal do mnie w sumie w 90%. Wiec trudo aby ktokolwiek poza mna zrozumial o czym Simi pisze, ale to OT.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle


Posty: 39
Dołączył(a): 11.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 11:02 
Cytuj  
A to przepraszam Simiurga za niepotrzebną złośliwość.

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 11:13 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Comodo masz świetną sygnaturkę tylko po co ?
to tak samo jak ja bym miał na swojej napisane: "nie chodzę na żadne eventy! nie pomagam nikomu ani nie mam takiego zamiaru! nie interesują mnie żadni gracze!"
Mój drogi karle, jak już pisałem w innym temacie. Ja (i wielu innych) nie krzyczy na LSie gdy pomaga komukolwiek. Więc nie masz prawa rozliczać mnie z tego ile się udzielam, bo nie masz danych.

Nikt nie będzie mnie zmuszał do chodzenia z CC wmawiając mnie i innym, że nikomu nie pomagam!!! Przy takim zarzucie jestem winny, dopóki nie udowodnię niewinności - suck my balls! Sim, świetnie wykręcasz i naciągasz wiele faktów, a mi się nie chce dyskutować, więc dla mnie EoT.

Czy już ostrzegałem nowych przed Simem? ^^


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 11:19 
Cytuj  
Pomoc o ktorej myslalem jest potrzebna na 50+, a tak naprawde na 70+, wiec nie dotyczy to ludzi z RM. Pisalem ogolnie, na podstawie doswiadczen z daleszej i blizszej przeszlosci.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 11:30 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Czy już ostrzegałem nowych przed Simem? ^^


Nie ma takiej potrzeby, i tak nikt nie zrozumie o co mu chodzi wiec po pierwszych paru postach nikt juz tego nie bedzie czytal poza ludzmi nawiedzonymi np jak ja.

A w dyskusje faktycznie nie ma co wchodzic bo znow moge dac 10 roznych linkow do roznych postow i tyle.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 11:57 
Cytuj  
Comodo napisał(a):
Czy już ostrzegałem nowych przed Simem? ^^

bez sensu, który nowy z CC (grający minimum pół roku) mnie zna ? gratulacje dla takiego :D :D :D
nie mają najmniejszych szans, samo zabicie pchły dla kogoś za dużo nie świadczy o nikim (no może tylko dla Comodo dla którego skyCC w środę jest niemożliwe ale dla swojego interesu kombinuje w realu tak żeby czas znaleźć w tym dniu, kocham uczciwych ludzi :D)


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 08:22 
Cytuj  
mam pytanko :
Czy pad do PC jest wymagany do tej gry ? czy da się jakoś grać na klawiaturze?(Grałem na klawaiturze w FFVII , grało się całkiem dobrze ale nie wiem jak tutaj z klawiszami )


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 08:28 
Cytuj  
da sie na klawiaturze bez problemow


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 08:38 
Cytuj  
kupie mimo wszystko pada :
chciałem nie drogi model , który mam wybrać według was , który z tych jest najlepszy :
http://play.com.pl/index.php?go=opis&&id=16468

http://play.com.pl/index.php?go=opis&&id=1396

http://play.com.pl/index.php?go=opis&&id=23788

http://play.com.pl/index.php?go=opis&&id=4924


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.