mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 17:17 
Cytuj  
--Antares-- napisał(a):
Ja mam konto i grę która w życiu nie była zmieniana ani modyfikowana (nawet nie mogę zmienić payment method na Visa :lol: ) a też się nie mogę zalogować. Pewnie login server im się sp%#$@!*&@

Anyway, czy wie ktoś może jak to jest z tym windowerem? Bo ludzie na forach robią histerie jak po śmierci papieża - część twierdzi że dostała bana za windowera a nie używali nic więcej, inni twierdzą że używają tylko windowera i nie dostali bana a więc ci pierwsi paskudnie kłamią, a jeszcze inni odgrażają się że jak SE ich zbanuje to przestaną grać- swoją drogą nie będą mieli wtedy wyboru :P


Zajebista sygnaturka, zrob mi taka tez.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 17:20 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
Mam prawie wszystkie mapy - ale co z tego, skoro nie widać na mapach którędy iść, żeby przejść na inny screen mapy? Albo dojść do konkretnego miejsca? Albo sprawdzić w którym miejscu popuje dany NM? Tego ci zwykła mapa nie da.


Po to są na każdej mapce markery aby sobie zaznaczyć wazne rzeczy jak przejście, pop NMa czy na przykład mining/logging pointy. Za pierwszym razem zaznaczysz i problem z głowy- wygodniej otworzyć mapę w grze jednym kliknięciem niż szukać w internecie mapek.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey


Posty: 21
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 17:29 
Cytuj  
Seph ja po prostu ładny obrazek znalazłem, nic tam specjalnie nie zmieniałem :P

Swoją drogą wartoby było się dowiedzieć u źródła, czyli jakiegoś GMa jak to z tym windowerem jest, bo np. nie wyobrażam sobie grania cały dzień i nawet nie móc odpisać jeśli moja dziewczyna sie na gg odezwie ._.' Że o informacjach nt. gry w necie nie wspomnę. W SWG grając Traderem nie ma siły by nie zaglądać do netu, chociażby po to by wiedzieć gdzie kopać w poszukiwaniu minerałów.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 17:55 
Cytuj  
Co do windowera to takie są fakty:
1) Windower jest oficjalnie zabroniony i za używanie go można dostać bana.
2) Wszyscy GM-i leją na to czy go używasz czy nie, chyba że:
a) używasz także botów i 3rd part programs
b) już kiedyś im podpadłeś (np. mpk, etc.), a wtedy mogą cię zbanować za posiadanie winda (więc lepiej nie podpadać).
c) raz do roku jest wielka akcja kasowania kont rmt, co oznacza że 90% rmt zostaje, ale kasowani są ci, co np. używają windowera.
Ja osobiście używam windowera, bo mam co robić gdy jest lfp 1-2hr ^_^


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 18:27 
Cytuj  
Ogólnie boty są te same co były przynajmniej na ramuhu
- Loral
- Hikitty
- Lianngnv
- Yiannv

itp


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 18:41 
Cytuj  
Huck --> z tego co wiem masz 2 kompy, czasem grasz dwiema postaciami naraz, wiec albo uzywasz windowera do "czegos jeszcze", albo ja czegos nie rozumiem. Sam mam czesto odpalonego notebooka i w nim sprawdzam rozne rzeczy (syntezy itp) i Windower jest mi komleptnie do niczego nie potrzebny.

Niestety windower jest na tyle powszechny, ze ludzie uznali, ze to jest praktycznie legalne. Jak ma sie windowera to rosnie pokusa na pododawanie sobie roznych pluginow i mniej lub bardziej groznych programikow.

Oraichu na 100% uzywal np. botow do campienia. Pamietam jak kiedys SW za nic nie moglo wygrac claima na Fafie. To byl czas slynnych botow DH, a pozniej takze CAE (wiekszosc z tych kont juz zostalo pobanowanych dawno). Pamietam ktoregos dnia przyszedl Orai i mowil, ze wyczyscil kompa, szmery, bajery i wygrywal prawie kazdy claim, czyli cos co bylo niemozliwe wczesniej w szanujacym uczciwosc SW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 18:49 
Cytuj  
The program they're detecting isn't windower. It's another program (not going to say the name) that you can purchase for $19.95 from the programer (or steal from a community that is releasing cracks for it). This program uses Windower to function. The things this program can do include: POS Hacking, PL Bot, Fish Bot, Choco-Dig bot, WHM Tele-Vendor bot, Guild Camp bot, AH camp bot, Monster Radar, Advanced monster/NM claim bot, Flee Hack that you can control to increase movement from 1%-100% on Foot and Chocobo that also allows you to automatically turn it off the second another player is detected to be anywhere in your general vicinity off-screen, Time of Death bot, Tell detection, magic skill up bot, recast counter, utsusemi counter, "On Event" bot, JPN 2 ENG translator using google's translator, Script Editor to make your own scripts/bots, and True Sight which allows you to see all invisible characters as if they were in your own party.

Here is a quote of the upcoming changes this program will have when the new patch is released:

Quote:
-New Coordinate and Teleporting system, no longer getting stuck on walls and mountains, allows you to teleport inside of any wall or even under the map. Combined this with the teleporting in claiming, map editor, POS, and everything in app using teleporting.

-Speed Hack which will make everything client side of your FFXI run at extreme speeds, this is also useful for skipping the boat rides in the new areas.

-Tweaked all the Claim bot code and alot of the other code to perform and detect pop a lot better. Also added a new Log that shows exact time the macros/commands where sent.

-New Monster Radar which will detect your ranged weapon and depending what you are using, Ex: A Gun, a Bow, a Crossbow. will show you rings of size of you specify, Ex: Optimim distance and Max Range. Also works for bard song distances.

-Along with the monster Radar, an option to filter out monsters depending on name.

-Also shows Aggro range for monsters. the database is not complete and will depending on you guys to fill it up. Same with all the weapons

-Almost all of the input code has been changed to allow multiple window botting for: Claim bot, PL Bot, OnEvent, Magic Skillup, Tell detect. Unfortunatly i could not do this with Fishing at the moment.

-New Skin. Last one was kinda ugly.

-The Linkshell -> Website integration thing
Iv posted screenshots on this, used for including live chat on websites directly with your linkshell. An Example PHP script will be included to show how to use this.
The code for this is not fully completed however. I might make it a seperate application from *****. FFXI **** members will have free access to it but others can purchase the seperate app for a cheaper price.


Fishing updates:
-Fixed bug in the fatigue detection.
-Added detections for Full inventory, No Bait, No Rod
-Removed the Tolerance System and introducing a new Fish ID system.
The database is not complete but it is very simple to save new fish to the database. I will make a new forum for people to post new Fish ID's.

-Lots of bug fixes

-True Sight Checkbox which will allow you to see players who are invisible. There is currently a bug with this that will allow you to walk through walls in most zones. Not a biggy.

-This new version will lock your character to the first Server you attempt to log on. I had to ban about 10 users who were making multiple accounts on other servers with the same name. The old version will be disabled when i release the new version.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 18:59 
Cytuj  
weak


_________________
Jast v2.0

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 19:03 
Cytuj  
No cóż Opi, jesteś szczęśliwcem, mnie nie stać na laptopa czy cokolwiek innego, w takim wypadku gdy na pt czekasz po 2hr on jest naprawdę przyjazny :) I nigdy mnie nie korciło do używania botów, z prostego powodu, lubię gry przechodzić uczciwie :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 19:11 
Cytuj  
Ja będę używał windowera bo to jedyny sposób żeby bez straty czasu sprawdzać maile, czytać www, sprawdzać syntezy. Nie widzę tu nic złego w używaniu samego programu. Niestety nie każdego Opi stać na laptopa żeby móc sobie sprawdzać coś w necie. Osobiście nie używam nawet jednego plugina, wyłączyłem min ten od TP. Jak ktoś będzie chciał używać hacków to i tak to zrobi. A to że połowa servera to robi to już nie moja wina, ja napewno nie będę instalował niczego...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****

Posty: 1818
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 20:38 
Cytuj  
Ja mam też windowera bo często musze coś w necie sprawdzać nie dla siebie i nie ma innego kompa. pierwsze co zrobiłem to wywaliłem wszystkie pluginy bo mi psuły widok :P


_________________
Warframe,
Planetside 2: Vanu
Final Fantasy XIV: Bogusz Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 21:34 
Cytuj  
Wygląda na to że zabrali się za ekipe co używa softu od Unleashed.....to pasuje do opisu...... /goodbye Brok


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 23:40 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Huck --> z tego co wiem masz 2 kompy, czasem grasz dwiema postaciami naraz, wiec albo uzywasz windowera do "czegos jeszcze", albo ja czegos nie rozumiem. Sam mam czesto odpalonego notebooka i w nim sprawdzam rozne rzeczy (syntezy itp) i Windower jest mi komleptnie do niczego nie potrzebny.


Grając na dwóch postaciach siedzę na jednym kompie. Do niczego więcej windowera nie używam poza alt-tabem.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 11:25 
Cytuj  
Mam macusia i piecyka w domu. Informatyką zajmuję się zawodowo. Gdy gram to macuś służy mi do monitorowania działania serwerów. Jednak za kilka dni wędruje do biura i w domu zostanie już tylko jeden piecyk.
Gdy tylko SE wprowadzi window mode to windower pójdzie się kochać.

Dla wielu ff11 to oderwanie od rzeczywistości. Jednak ja mam taki charakter pracy, iż pracuję nawet grając. Gdy czekam na party to nie jest problemem wykonać jakieś operacje na serwerach czy też wklepać kilkadziesiąt linii kodu. Niektórzy mają ten komfort, iż pracują 8h dziennie i na tym koniec. Brak oficjalnego window mode jest policzkiem dla właśnie informatyków. Każda bowiem szanująca się gra mmorpg takowy tryb posiada.
Co nie zmienia faktu, iż ff11 i tak jest świetne (klimat zwiedzania świata :D).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 11:32 
Cytuj  
SE tego nie wprowadzi wlasnie dlatego ze ludzie odpalaliby boty


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 11:54 
Cytuj  
Qurama napisał(a):
SE tego nie wprowadzi wlasnie dlatego ze ludzie odpalaliby boty



Windower nie jest potrzebyny do odpalania botów...to MIT


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 12:50 
Cytuj  
Ja tam nie wyobrazam sobie zycia bez windowera.
Zreszta, co Was to interesuje? To moj komp, moj ram i moj dysk i moge sobie robic z tym co chce. SE nie moze mi zabronic dokonywania zmian w MOJEJ PAMIECI. Przeciez nie moga sobie "wypozyczyc" kawalka MOJEGO RAMU na wlasnosc. Oni moga sobie zastrzec, ze konto na serwerze nie jest moje tylko ich i nie moge go sprzedac, ale nie moga sobie zastrzec iz segmenty pamieci operacyjnej wykorzystywane przez FFXI naleza do nich a nie do mnie. Wiec fakt faktem, iz teoretycznie SE nie moga mnie zbanowac za uzywanie windowera i napewno NIE JEST TO NEILEGALNE. No ale moga banowac bez powodu ;] Wiec bledne kolo. Sęk w tym, ze tzw programy "Third party" wcale nie sa nielegalne. Zreszta zobaczcie ile jest trainerow i modow do gier, gdyby to bylo neilegalne to tyle by tego bylo wszedzie?;]

Cut the shit, cheers mate, bye.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 12:53 
Cytuj  
czy GM/SE maja jak wykryc ze ktos uzywa windowera, po za faktem, ze sie przyzna do tego?
jak to sie ma z botami? boty moze wykryc?


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 12:58 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
czy GM/SE maja jak wykryc ze ktos uzywa windowera, po za faktem, ze sie przyzna do tego?
jak to sie ma z botami? boty moze wykryc?


Nie moga tego wykryc jesli nie zainstaluja jakichs "szpiegow" (patrz oprogramowanie typu spyware) w FFXI.

W Gunboundzie czy Rakionie i kilku innych grach jest oprogramowanie, ktore teoretycznie nie pozwala ingerowac w czesci pamieci, ktorymi zarzadza gra. Jednak instalujac dana gre wyrazasz zgode na instalacje tego typu zabezpieczenia. Z tego co mi wiadomo to w FFXI nie ma czegos takiego.


_________________
Obrazek

**

Posty: 220
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 13:13 
Cytuj  
Qurama napisał(a):
SE tego nie wprowadzi wlasnie dlatego ze ludzie odpalaliby boty


Boty byly zanim pojawil sie windower. Pierwsza wersja MrArgus byla wersja DOS.

Kalcia napisał(a):
czy GM/SE maja jak wykryc ze ktos uzywa windowera, po za faktem, ze sie przyzna do tego?
jak to sie ma z botami? boty moze wykryc?


Azaril twierdzi ze windower w czystej postaci bez pluginow jest niewykrywalny. Poczytaj jego forum, tam chyba znajdziesz wszystkie pytania i odpowiedzi. Jedynym chyba znanym przypadkiem bana za uzywanie windowera jest fakt uzywania IME na EU badz NA klientach.

Co do botow to sa takie ktore mozna wykryc i takie niewykrywalne. Np pull bot jest niewykrywalny, GM nie zrobi nic jesli go zawolasz wiedzac ze ktos na 100% go uzyl, nie dlatego ze nie chce ale ze nie ma jak tego udowodnic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.