mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 21:38 
Cytuj  
mik/Erelen - idźcie sobie gdzieś indziej dyskutować :P

@Przemo - sprawdzanie jest za każdym razem, zaczynasz od momentu w którym się rozłączyłeś (przynajmniej ja tak miałem)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 22:10 
Cytuj  
Keii napisał(a):
mik/Erelen - idźcie sobie gdzieś indziej dyskutować :P

@Przemo - sprawdzanie jest za każdym razem, zaczynasz od momentu w którym się rozłączyłeś (przynajmniej ja tak miałem)


przeciez ty nawet nie grasz w FF... wiec why do you care. niech sobie dyskutuja do woli


_________________
Jast v2.0

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 08:27 
Cytuj  
egoist, ale trochę mieszają w głowie komuś, kto chce informacji po prostu :o
Zreszta, cały czas zastanawiam się nad graniem przez sierpień, ale raczej sobie daruję, bo muszę przeczytać/nauczyć się dość dużej ilości rzeczy, a na studiach chyba mało czasu będę miał na granie =/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 09:43 
Cytuj  
Będziesz mieć czas. Konto zawiesza się tylko na czas sesji - aby nie kusiło :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 10:00 
Cytuj  
Do wkucia mam wszystkie japońskie alfabety/historię/kulturę/łacinę etc, więc nie będzie chyba tak prosto :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 10:46 
Cytuj  
Poszedłeś na japonistykę? O_O Gratuluję :D
No to ff11 i grać z Japończykami - sporo się nauczysz - łącznie z przekleństwami :D
Do tego IME i sam będziesz mógł po japańskiemu pisywać xD


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 12:20 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
ok, przebrnąłem :)
teraz się patchuje gra .
Moglibyście w 3ech zdaniach opisać klase Złodzieja i Mnicha czym walczą jaka ich rola , w co mogą się później "przekształcić" ?



Po co szukać na angielskich

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=15788

Opi zrobił kiedys FAQ o MNKu


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 16:43 
Cytuj  
jak mogę wejść do metod płatności ?tzn. zobaczyć kiedy mi się abonament skończy , zastopować płacenie/płacić dalej ?

hmmm imie nie zaskakuje :( 9 liter to zadużo ?)


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 14:06 
Cytuj  
Mam pare pytań :
1. które klasy mogą używać broni palnej ?
2. Mnich używa tylko pięści czy np. pazurów też ?
3. istnieje jakaś strona gdzie można zobaczyć jak dana broń wygląda w grze? (screen)
4. czy jak wezme na gł. klase mnicha a potem np. zmienie na złodzieja to coś trace?(prócz skilli naturalnie) , inaczej : są jakieś profity za klase którą się wybiera przy tworzeniu postaci ?
5. widziałem ,że niektórzy są np. Dark Knightem czy Paladynem jak można takim się stać ? (mieszanka klas?)
6. czy Wszyscy "wojownicy" (klasy od warriora) służą tylko jak tank ?
dzięki


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 14:08 
Cytuj  
Poszukaj w linkach które wcześniej podaliśmy >< A co do wyglądu broni, to nie widziałem, aby ktoś w zebrał ich całą kolekcję (jest ich zbyt dużo).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 14:29 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
Mam pare pytań :
1. które klasy mogą używać broni palnej ?
2. Mnich używa tylko pięści czy np. pazurów też ?
3. istnieje jakaś strona gdzie można zobaczyć jak dana broń wygląda w grze? (screen)
4. czy jak wezme na gł. klase mnicha a potem np. zmienie na złodzieja to coś trace?(prócz skilli naturalnie) , inaczej : są jakieś profity za klase którą się wybiera przy tworzeniu postaci ?
5. widziałem ,że niektórzy są np. Dark Knightem czy Paladynem jak można takim się stać ? (mieszanka klas?)
6. czy Wszyscy "wojownicy" (klasy od warriora) służą tylko jak tank ?
dzięki


1. jesli mas zna mysli GUN, to chyba tylko COR (korsarz) i RNG (ranger)
2. Monk bije hand-to-hand glownie, jego bronie maja czasem szpikulce :P ale to juz zalezy od broni...
3. kazda strona, ale musisz znac jakies nazwy broni....
ffxi.allakhazam.com, ffxiclopedia.org itd
4. nope, dostajesz tylko jakas bron na poczatku, ale ta bron i tak szybko sie zmienia na lepsza (monk chyba nic nie dostaje)
5. e? w tej grze, jak masz wystarczajaco duzo czasu i kasy, mozesz zrobic kazdy job do 75lv i byc i drkiem i pld i blmem i wszyskim innym :P
chyba ze chodzi ci o cos innego... masz na poczatku gry kilka podstawowych klas, wybierasz jeden job, robisz do 18lv, robisz subjob quest, robisz drugi job zeby miec do suba (np mnk/war, mnk/thf), na 30lv swojego maina masz mozliwosc odblokowania questy na advanced joby, takie jak dark knight, paladin, bard itd
6. War jest ok tankiem na niskich lvlach, potem (przykladowo od jakiegos 37lv, lub wczesniej) tankuja glownie ninja lub paladini, war jest glownie dd w tej grze

tak w ogole, to na serio, wszystkie informacje sa w instrukcji (takie podstawowe), bardziej zawansowane info uczysz sie z czasem w grze i korzystajac z poradnikow/info zawartego na rownych stronach

ciezko w kilku zdaniach opisac o co chodzi ^^;


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 14:33 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
Mam pare pytań :
1. które klasy mogą używać broni palnej ?

- Ranger, Ninja, Thief, Corsair

Cytuj:
2. Mnich używa tylko pięści czy np. pazurów też ?

- Gołej reki, nogi, kastetu i pazurow

Cytuj:
3. istnieje jakaś strona gdzie można zobaczyć jak dana broń wygląda w grze? (screen)

- Szukaj screenow ogolnych to zobaczysz jak wygladaja bronie. Strony typowo ze screnami kazdej broni z FF XI nie ma bo jest tych broni poprostu za duzo choc sporo wzorow sie powtarza to sa wyjatki

Cytuj:
4. czy jak wezme na gł. klase mnicha a potem np. zmienie na złodzieja to coś trace?(prócz skilli naturalnie) , inaczej : są jakieś profity za klase którą się wybiera przy tworzeniu postaci ?

- MNK czyli mnich dostaje na starcie bialy belt a zlodziej onion dagger, dlatego lepiej wybrac np wojownika bo on dostaje onion sword na start ...
- Po zmianie profesji na inna grasz inna profesja, kiedy zechcesz powrocic do starej to masz to samo co miales przed zmiana w sensie skills, exp itp.

Cytuj:
5. widziałem ,że niektórzy są np. Dark Knightem czy Paladynem jak można takim się stać ? (mieszanka klas?)

- Są to tzw Advaced job dostępne dla lv 30+ i po zrobieniu questu na takiż job, np aby zostac DRK ( Dark Knight ) trzeba specjalnym mieczem ubic 100 przeciwnikow.

Cytuj:
6. czy Wszyscy "wojownicy" (klasy od warriora) służą tylko jak tank ?
dzięki

- Nie rozumiem pytania, warior to osobna klasa i moze byc poczatkowo tankiem choc potem ( post lv 30 ) bardzo traci na wartosci jako tank i raczej zalicza sie do klasy DD, oczywiscie o ile posiada odpowiedni ekwipunek moze byc tankiem, ale nie zastapi raczej prawdziwego tanka ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 14:35 
Cytuj  
Cytuj:

2. Monk bije hand-to-hand glownie, jego bronie maja czasem szpikulce :P



czyli rozumiem,że wzasadzie TYLKO piąchami obkłada?

Warrior nie jest Tankiem ? hmmmm ;-) no to muszę się zastanowić


A dual wield może ktoś używać?


Cholera, zrobiłem mnicha na początku ale jak nie mogę używać żadnej broni to raczej nie fajnie i prawdopodobnie zrobie cosik innego


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 14:51 
Cytuj  
Tak naprawde nie gra roli jaki job wybierzesz na poczatku - wchodzisz do mog house i dowolnie zmieniasz joby niczego przy tym defacto nie tracac.

juz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 14:54 
Cytuj  
Cytuj:
czyli rozumiem,że wzasadzie TYLKO piąchami obkłada?

http://mysterytour.web.infoseek.co.jp/f ... tohand.htm

Cytuj:
A dual wield może ktoś używać?

NINJA, pozostale opisy profesji pod tym linkiem :
http://wiki.ffxiclopedia.org/index.php/Jobs

Cytuj:
Cholera, zrobiłem mnicha na początku ale jak nie mogę używać żadnej broni to raczej nie fajnie i prawdopodobnie zrobie cosik innego


MONK ma nastepujace skille :

Skill Skill Ranking
Club C+
Hand-to-Hand A+
Staff B
Throwing E
Evasion B+
Guard A-
Parrying E
reszta w linku :
http://wiki.ffxiclopedia.org/index.php/Monk


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 14:54 
Cytuj  
Mnich używa broni typu H2H czyli Hand to Hand czyli pierwsza od góry na Auction House w dziale Weapons. Gołymi rękami też może okłada ale chyba jednak mie jakiś bonus niż go niemiec.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 14:58 
Cytuj  
a Ranger? potrzeba amunicji do broni ?(naboje,strzały,bełty)
I jaką pełni rolę ?


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 15:04 
Cytuj  
ranger to DD, strzela z daleka i tyle..
potrzebuje strzal/boltow itp zeby strzelac z luku/kuszy/guna


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 15:05 
Cytuj  
poszukam jeszcze tematu o Rangerze :)
dziękuje za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :)
do zobaczenia w grze!


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 15:06 
Cytuj  
Najczęściej pullera (przyprowadza mobka do obozu). I tak, musisz kupowac amunicję, to dośc kosztowna profesja ponoć.
I poczytaj dokładnie to, co masz napisane na stronach, do których linki dostałeś. Tam masz praktycznie wszystko powiedziane.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.