mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 16:57 
Cytuj  
moim skromnym zdaniem Sky CC moze miec racje bytu tylko i wylacznie w jednym przypadku, mianowicie : przestac zazdroscic, nienawidziec sie i chciec poprostu miec Fun, powalczyc z czyms silniejszym, ambitniejszym

dopuki bedizemy myslec w kategoriach - nie ide, bo on/ona to dostanie - nie bedzie Sky runow

ja chodze z przyjemnoscia na CC Eventy w srody i nadal bede chodzic dopuki sa
massa ciekawych doswiadczen, wesole pogawedki w przerwach, przyjazna atmosfera - to cenie nade wszystko

a przy okazji pare osob moga otrzymac item dla nich istotny, czasem wpadnie pare gil ;) tez milo

jesliby my wzielismy sie za Sky - nie mieli by zbyt wielkich szans zadni GS, a nie inni HNMLSy

tak na serio - jestesmy juz na tyle doroslym LSem i na tyle wolnym: mamy DP, odpowiednie joby, sami decydujemy wlasnym czasem - a oto wlasnie chodzi! czy idziemy na HNMLS domnimany? czy exp? czy do Sky?

tak sie sklada, Polacy chetni sa do ambitnego obcowania z innymi niz we wlasnym gronie, tam mozna stworzyc Fame, imidz, opinie - u siebie, zas wpada sie albo w rywalizacje albo w nienawisc i zazdrosc. Czemu tak jest? nie wiem
nie szukam HNMLSow, nie interesuje mnie zabawa z innymi, dobrze mi sie bawi z naszymi, chociaz nieraz odczuwam, ze stosunki m/zy ludzmi niejako plesniewieja, jak mushroomy w misce.

powracajac do tematu opieramsie o jedno: dobre checi i wzajemny szacunek - a Sky czy See bedzie dawac nam wielki fun i dobe dropy.

Sai powinien przwrocic tabeleke, ustalic ponownie zasady, punktacje i tp. - przeglosowac chec runow i mozemy ruszac :wink:

jesli sie zglosi na twardzo 18 osob na LVL 75 i z 5 na 70+ = mozemy zaczac Sky runy na powaznie uwzgledniac w naszym kalendarzu.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 17:04 
Cytuj  
Anc, ale to chodzi o walkę z Oryu, a nie Sky.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 17:26 
Cytuj  
Tomalsky napisał(a):
Anc, ale to chodzi o walkę z Oryu, a nie Sky.


no tak :D
a mi sie sni Sky lol

nadal sadze, ze jakie kolwiek walki zaleza od checi i zgrania, przyjaznych stosunkow miedzy ludzmi

tak na marginesie, Tom w Riverne jest moob co daje uber recy dla MNKa :wink:


Misiekk napisał(a):
(watek o opoopo lezy i jakos nie widze chetnych na pomoc chodz nie wydaj mi sie to jakies MEGA trudne, dlugie, niebezpieczne).
{Fun} {Do you have it ?}


a czego ci brakuje?
daj znac.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 18:57 
Cytuj  
Jeśli chodzi o horomusha kote to ja mam jak na razie ochigudos kote, a poza tym licze cały czas na relic hands, które są lepsze od h.kote. Z riverne to chce tylko voyagera.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 22:58 
Cytuj  
CC jest :


czasem ..... - zbyt leniwe na teaki wypad

za malo zgrane ( chociaz ostatnie eventy zmieniaja troszke obraz CC )

a poza tym czesc ludzi pracuje gdy event jest planowany



jesli to nie bylby grzech :p to niedziela bylaby chyba odpowiednim dniem na cos takiego ( BRON BOZE ! po limbusie , dynamisie itp ) .....

Sky znudzilo mnie ..... ale jezeli duzo osob z CC znow by sie tam pojawialo , tez bym chodzil ( z sentymentu , kontaktu z ludzmi , czy zeby posluchac jak Gal :p:p:p opierdala lub Rha drze sie "Haste ! " :p )


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 04:47 
Cytuj  
Jestem za smoczkiem!
Info dla cwaniakow - Nid przy tym BCNM to jak spacerek po parku... nie dajcie sie zwiesc :)

Mamy wszystkie joby jake trzeba... i tak wipniemy 3-4 razy (minimum) ale fun i adrenalina bez problemu zrownowaza ta strate :)

Jestem za i nawet moge podjac sie organizacji... ale potrzebny bedzie tez "field commander"... ja z racji swojej funkcji w evencie nie bede mogl zarzadzac "zasobami" w trakcie walki - bede zajety nie lub umieraniem :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 11:11 
Cytuj  
taki Nid czy Jorm to pikus. mozesz rzucic armie 40 osob i masz praktycznie nieograniczony czas. a tu 1 alliance i sa addy. nie bez powodu to jest na tej stronie w newsah jednego z najsilniejszych HNMlsow.

http://www.guildportal.com/Guild.aspx?G ... bID=263193

anyway. chetnie pojde


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 11:34 
Cytuj  
ksawery napisał(a):
...Info dla cwaniakow - Nid przy tym BCNM to jak spacerek po parku... nie dajcie sie zwiesc :)...

w jakim aspekcie CC jest za słabe ?

i z linka Lesia :
"Ouryu is a big wimp
Ouryu swiftly defeated on our first attempt with zero deaths and tons of time to spare. "

nie bójmy się wipów tylko tym ilu osobom "morale" zejdzie poniżej 0 podczas zbierania się np. na taką walkę, na razie problemem jest zebranie na enmy 12-18 osobowe które powinniśmy bez opamiętania i głębszego sensu trzaskać raz na tydzień żeby każdy przynajmniej eventowy gracz mógł poćwiczyć swoją rolę w alliance, a za rok może jakiś smok ...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 14:46 
Cytuj  
egoist napisał(a):
taki Nid czy Jorm to pikus. mozesz rzucic armie 40 osob i masz praktycznie nieograniczony czas. a tu 1 alliance i sa addy. nie bez powodu to jest na tej stronie w newsah jednego z najsilniejszych HNMlsow.

http://www.guildportal.com/Guild.aspx?G ... bID=263193

anyway. chetnie pojde


To jest na stronie bo komus sie chcialo wrzucic jakbysmy wrzucali wszystko co robimy ogulnie to sam wiesz ze tego wpizdu jest i ktos wpadl na pomysl zeby to wrzucic. Pozatym umiescili to zeby zainformowac ze niedlugo bahamut #2 dostanie w dupe z tego co pisali...
Co do ouryu to pamietam ze tylko jeden PLD/NIN tank byl a potem chyba 2xNIN takie standardowe tank PT, BLM PT, no i add party jak pamietam to bylo 2xrdm, 3xrng 1xbrd

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 21:16 
Cytuj  
count me in


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.