mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 13:10 
Cytuj  
Ja sie żegnam z fajnalem. Mój acc przejmuje wasz dawny znajomy Bartelius.
Bart jakbys slyszal ze na blma najlepszy tarus to wysmiej i wyjasnij ze galka lepszy bo u3ma mobka na sobie przez dlugi czas :P
Pozdro all milo sie z wami gralo ale to gra niedlamnie.


_________________
Atoreis

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 13:13 
Cytuj  
powodzenia Ator. będzie mi brakować tego twojego "kultu Galki" :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 13:52 
Cytuj  
cya Ator miło się z tobą grało maniaku ;)


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 19:24 
Cytuj  
Dzięki za cała pomoc jaką mi zawsze oferowałeś Ator, naprawdę to doceniam :D Kurcze, aż żal, że osoba która najbardziej mnie na grę namawiała zrezygnowała z niej wkońcu :har: Ja jeszcze nie wiem, jak będzie ze mną, bo mam dwa konta opłacone a od dwóch tygoni nie zagrałem ani razu :har: Choć z drugiej strony głupio mi rezygnować, bo kilka osób bardzo mi pomogło i chciałbym wpierw jakoś im się odwdzięczyć...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 11:26 
Cytuj  
Do zobaczenia kiedys, gdzies...
Serdecznie pozdrawiam, Caspian.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 19:29 
Cytuj  
Szkoda, że nie miałem przyjemnosci z Tobą zagrac Atoreis :( ponieważ mimo mojego niewielkiego doświadczenia w swiecie FFXI, tak samo jak Ty uważam, że Galka jest UBER :) Zrobie co w mojej mocy aby podtrzymać Twój "Kult Galki" i oddać Ci hołd robiac BLM Galke do 75 lvl. :D :D :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 19:40 
Cytuj  
Galki maja tylko jedna zalete: zjadaja taru-taru!

****

Posty: 1007
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 19:43 
Cytuj  
-_-" Bon apetit... T________T


_________________
FFXI - Ramuh -Deshter Whm75/Smn75 Retired
FFXIV - Sargatanas Deshter Verniferi

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 21:25 
Cytuj  
To tarutaru zjadają galki - nasz wzrost to tylko tak dla niepoznaki... Znaczy się zjadamy Galki żeńskie (dlatego ich nie ma xD)...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 00:26 
Cytuj  
Galki są super ale mają ogromny problem z samoidentyfikacją i na siłę próbują zrobić z siebie 'finezyjnych' magów zamiast superwar, superdrk czy supersam


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 10:03 
Cytuj  
Lub super BST? :) albo Super PLD? :D

Tak wogóle się zastanawiałem dlaczego Ator nazwał postać Atoreis skąd mu sięto wzięło i zawsze jak cos takiego sprawdzam to czytam wyraz od tyłu no i proszę co wychodzi "Sierota". Ciekawy jestem Czy Ator tak specjalnie zrobił, a jeśli tak to dlaczego :D


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 10:08 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Lub super BST? :) albo Super PLD? :D

Tak wogóle się zastanawiałem dlaczego Ator nazwał postać Atoreis skąd mu sięto wzięło i zawsze jak cos takiego sprawdzam to czytam wyraz od tyłu no i proszę co wychodzi "Sierota". Ciekawy jestem Czy Ator tak specjalnie zrobił, a jeśli tak to dlaczego :D


a widziales kiedys Galke mame?


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 10:14 
Cytuj  
Może to dlatego .... Trzeba by go zapytać :)


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 10:39 
Cytuj  
Pls zmiencie temat... :D Nawet nie chce wiedziec jak galki sie rozmnazaja. :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 22:42 
Cytuj  
Bo widzisz Slayerek Galka superwar, superdrk czy supersam to zadne wyzwanie :) Galka mag to jest cos :D
A tak na powaznie to ja tam nikomu nie zabraniam robic Taru mnka wiec od Galki maga prosze sie odczepic :D
Niech kazdy gra kim chce i jak chce przeciez tu chodzi o (fun) :wink:

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:13 
Cytuj  
Samotnik napisał(a):
...Niech kazdy gra kim chce i jak chce przeciez tu chodzi o (fun) :wink:


jak ktoś będzie/ma zamiar grać kim chce i jak chce to jest duża (ogromna) szansa że narazi swoją obecnością każdy event w którym będzie brać udział na niepowodzenie, granie solo w grę online to niezbyt dobry pomysł ale ludzie są takimi zwierzakami które silniki odrzutowe wstawiają do samochodów tylko po to żeby się nie oderwały od ziemi, być może podoba to się 2-3 osobom na naszej planecie ...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 122
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 00:09 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Samotnik napisał(a):
...Niech kazdy gra kim chce i jak chce przeciez tu chodzi o (fun) :wink:


jak ktoś będzie/ma zamiar grać kim chce i jak chce to jest duża (ogromna) szansa że narazi swoją obecnością każdy event w którym będzie brać udział na niepowodzenie, granie solo w grę online to niezbyt dobry pomysł ale ludzie są takimi zwierzakami które silniki odrzutowe wstawiają do samochodów tylko po to żeby się nie oderwały od ziemi, być może podoba to się 2-3 osobom na naszej planecie ...


No to ja jestem jedna z tych kilku osob, poniewaz nie mam zamiaru wybierac sobie rasy ani joba pod wymagania innych. Gra to rozrywka i ma mi sprawiac przyjemnosc, a jesli chodzi o eventy to juz inna sprawa, jak idzesz na cos powaznego z ludzmi to bierzesz rowniez czesc odpowiedzialnosci a co za tym idzie nie mozesz sobie grac jak chcesz olewajac innych to chyba oczywiste, hmmm grac w gre online solo hmmm jak komus to odpowiada to dlaczego nie? Ja tam nowy jestem i sie nie znam ale wiem dlaczego gram: DLA PRZYJEMNOSCI!!! i nie bede robil czegos w brew sobie tylko dlatego ze wiekszosc uwaza ze zle postepuje :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.