mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 27.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 07:55 
Cytuj  
Może zaczne o tego że pewno mało kto mnie pamięta , nie wiem też ile osób gra z tej ekipy co grała jakies 2 lata temu kiedy siedziałem w świecie Vanadiel . Przez jakies 4 lata katowałem każde bardziej lub mniej wartościowe mmo żeby sprawdzić co mi podejdzie po tym jak zaczołem przygode z tym gatunkiem własnie od ffxi - sprawdzałem takie tytuły jak: WoW. Everquest2, lineage2, Guild Wars, Matrix Online, czy D&D online i wiele wiele innych. W końcu przyszedłczas coś wybrać - z czego moim zdaniem na rynku któy obecnie jest już dość spory są tak naprawde tylko dwię naprawde dore gry z tego gatunku któe zapewnią graczowi content na dłuuugi wieczory :) To właśnie FFXI i EQ2 - dwie totlanie różne od siebie pozycje na rynku a mimo to łonczy je przedewszystkim to że wymagają od gracz troche determinacji i spoooooro czasu żeby poznać świat, klimat i przygody dziejące się w tych grach. Eq2 swój czas już u mnie miał , teraz myślałem nad powrotem do ffxi , tymbardziej że zaopatrzyłem się w xbox360 na któym to właśnie bym grał. No ale zanim znów zaczne przygody w świecie 2h dni chciałem się mniej wiecej zapytać co tam się głownie pozmieniało , a żeby nie męczyć was myśleniem specjlanym może na pozzątek pare pytań:

1.Czy Linkshelle to nadal tylko czaty ?

2.Ilu gra teraz polaków i jak wam sie układa ? ( pytanie dość osrozne , bo wiem że swego czasu CC miało troche kłopotów a i z Polskimi gildiami zawsze są kłopoty ;P )

3.Czy są jakieś nowe servery nastawione na np rp w FFXI albo pvp ? (tzn z tego co pamięam to pvp praktycznie nie istialo co pewnno się nie zmieniło acz wole spytać.

4.Czy są jescze jacyś ludzie z pl grający na x360 ? (wątpie acz jakby ktoś się znalazł to mam więcej pytań jeszcze:p)

5.Jak tam z Gill sellerami i cheaterami , GM wzieli się do roboty ? (kiedy odchodziłem to zaczynał byś spory problem)

6. No i chyba najistotniejsze pytanko - czy warto grać na Ramuhu ? (Z tego co pamiętam do server usa a wiec troche nie zgadza się z naszymi godzinami a co za tym idzie może być problem ze znalezieniem party. tzn pewno i tak tu wszyscy właśnie grają na r w cc no ale licze na szczerą odp :) )

7. Jeszcze jedna istotna kwestia - czy można już przeskakiwać do okienka w grze , czy nadal sie wtedy gra zamyka ?


_________________
"Już tylko dżwięk szklanej róży budzi mnie ze snu"


Ostatnio edytowano 25 sie 2006, 06:42 przez Resil, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 08:14 
Cytuj  
1. Tak
2. Jest nas od cholery (jest temat z lista) a uklada sie jak w szafie
3. niema
4. dunno
5. walcza i wychodzi im to raz lepiej raz gorzej, jest raczej ok i da sie z tym zyc, zostaja praktycznie tylko ci ktorzy graja jak wszyscy inni tyle ze maja troche inne cele w zyciu :P
6. W zaleznosci od godziny masz na serwerze potop JP, potem EU a w nocy NA, nie czuc juz takiego osamotnienia jak kiedys (chyba ze grasz o nietypowych godzinach dla EU)
7. Teoretycznie niemozna, ale mozna uzyc windowera ktory na to pozwala i jest nielegalny :P SE jednak kladzie na to lache poki co i raczej tak zostanie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Posty: 20
Dołączył(a): 27.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 09:00 
Cytuj  
Heh dzięki za szybką odp - nadal mysle czy nie lepiej jednak na pc pograć acz wiem że wersja na x360 ma tam male usprawnienia no i wlasnie chocby to ze mozna robic questa czy expowac i patrzec sobie do pomocy jest tu zaletą - tak czy siak i tak najwczesniej w domciu bede po 11 wrzenia i się bede zastanawial nad tym ostatecznie , raz jescze dzieki za pomoc.


_________________
"Już tylko dżwięk szklanej róży budzi mnie ze snu"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.