mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
**

Posty: 214
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 10:02 
Cytuj  
Jako ze lvl 70 juz zdobyty prosilbym o pomoc przy Joyeuse. Mialem juz przyjemnosc w pt bic tego nma (skutecznie). Prosilbym o pomoc zdeklarowanie sie jakiegos"" nina oraz rdma. ToDa bede mial jak i coina do drzwi.

Drak

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 10:50 
Cytuj  
Więc potrzebuje promów mea i holla (static już se darowałem) :har:
Wszystkie moje próby ich zrobieni spezły na niczym, 4 razy już byłem w pt które wybierały sie na promy i zakażdym razem brakowało ludzi (ostatnio było już 5/6 ale niechcieli spróbować w 5 :( )
Zdaje sobie sprawe że praktycznie każdy już tutaj promy ma zaliczone więc bez pomocy osób które już były sie nieobejdzie.
Może ktoś z nowych też chciałby sie przejść więc prosze sie wpisywać (przypominam że potrzeba 30lv na to)
Przez brak promów niemoge chodzić na eventy i zrobić kilka fajnych questów dlatego tak mi zależy na ich zrobieniu.
Jeżeli niemacie sprzetu to coś kupie.
Moge iść whm, blm lub bst (sprzet mam).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 13:58 
Cytuj  
dajcie punkty tym co pomoga :]


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 311
Dołączył(a): 18.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 14:32 
Cytuj  
Z chęcią pomogę. Do wyboru whm, albo blm. ;) Sprzęt mam.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 15:40 
Cytuj  
Ja moge pomoc w promach ale tylko i wylacznie jesli beda do tego ENMy. Torell pewnie tez by sie wybral.


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 15:56 
Cytuj  
Ja planuję wrócić w najbliższym okresie. Na dniach kończę wstepną wersję pracy mgr i wysyłam do promotora, więc będe miał czas na FF. Chciałbym wykorzystać jeszcze abonament z tego miesiąca, bo może grałem z 20h w sumie :( Też jestem za tym, aby zrobić to razem z ENM'ami. Myslę, że Prit też by się przeszedł.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 16:32 
Cytuj  
Black Lady niema Promów a z chęcią bym jej to zrobił. Sprzęt jest tylko jej niema :P Ja wracam albo 31 sierpnia albo bankowo 1 września. BL wyjechała i niewiem kiedy wróci do domu. Ja jeszcze jestem na sezonie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 17:27 
Cytuj  
karwacek napisał(a):
Torell pewnie tez by sie wybral.


wybrałby sie


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 00:54 
Cytuj  
Oki czyli dwie pieczenie przy jednym ogniu :) (albo jakoś tak)
Pasowoało by wszystkim w niedziele popołudniu?

Ps. Krzysiek jakbyśmy poszli wcześniej zanim wrucisz ty albo black to don't panic bo na enmy napewno jeszcze pojdziemy wiec przyokazji zrobimy i promy dla blacky.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 01:21 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
Oki czyli dwie pieczenie przy jednym ogniu :) (albo jakoś tak)
Pasowoało by wszystkim w niedziele popołudniu?
Jeśli termin reszcze odpowiada, to ja się sprężę z pisaniem pracy, żeby w niedzielę być już po tym horrorze. Jeśli mi się nie uda, to myślę, że mała przerwa mi nie zaszkodzi :)

Sonoman napisał(a):
Ps. Krzysiek jakbyśmy poszli wcześniej zanim wrucisz ty albo black to don't panic bo na enmy napewno jeszcze pojdziemy wiec przyokazji zrobimy i promy dla blacky.
Popieram. Choc generalnie Krzysiek może iść na koncie Black... chyba, że szanują swoją prywatność :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:20 
Cytuj  
no ja moge iść w niedziele 16+ tylko musicie mnie uprzedzić , kass jak coś ustalicie to zagadaj na gadu ;)


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

**

Posty: 311
Dołączył(a): 18.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:34 
Cytuj  
Mi termin odpowiada.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:20 
Cytuj  
ja mam ogromną prośbę
w CC jest mnóstwo ludzi którzy potrzebują gili na wszystko łącznie z jedzeniem i wiadomo dlaczego nie mogą ich zdobyć (no chyba że ktoś z was/nas ma mniej niż 15 lat to ma prawo nie zrozumieć)
nie wiem jakich jeszcze mam użyć sposobów żeby uzyskać pomoc w spontanicznym lub nie cotygodniowym zebraniu się na gilodajne zabawy których czas nie przekroczy 1-2h
we wszelkich moich postach jak pisze coś w stylu że nasz CCLS wygląda jak banda żebraków w beznadziejnym sprzęcie to kilku ludzi typu Opi, Rha, Myrta, Gal itd. spogladają na swój supesprzęt który i tak uznają za niewystarczający i się dziwią jak można takie rzeczy pisać, bluźnierstwa i tyle, kije+fire=płonący stos powinien mnie za to spotkać
skoro nie dam rady namówić nikogo żeby wyczyścił sobie szkła w okularach i spojrzał trochę dalej niż na uberów z którymi gra od X lat to może uda mi się sfarmować w ciągu najbliższego miesiąca 1 golda w moim świeżo zainstalowanym WoWie żeby nie wyglądać jak wieśniak ala ffxi za 'starych' czasów
wiem że ciężko mnie zrozumieć bo przecież mamy nasze środowe eventy, ale spójrzcie ile macie gili a ile powinniście mieć a ile można zdobyć mając TAKI POWER JAKI MA CC


_________________
Obrazek

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 07:29 
Cytuj  
Wątpie żeby udało sie zebrać taką grupe jak w środe. Musieli by być chętni "uberzy" a raczej niesą a jak robią jakieś runy dla kasy to w mniejszym gronie.
My (czytaj niemający 75lv :P ) jednak radzimy sobie jak umiemy, ostatnio zrobiliśmy nowego bcnma 3x blm było fun ("szybko rubmy tego runa bo moda na sukces zaraz bedzie"), excitement ("sleep kur*wa, sleeeep!") i troche kaski ("zwróci sie za potki chociaż?") :wink:
Jakby co to na wieksze wypady dla kaski jestem chętny (i nietylko ja).
A no i jest jeszcze jeden problem, ciężko bedzie tak dopasować termin żeby każdemu odpowiadał. Środowy termin eventów był długo ustalany a i tak wiele osób dalej sie niepojawia bo im niepasuje godzina/dzień.

Ps. W niedziele o 17 proponuje zacząć Promy/ENM run. Karwi niepotwierdziłeś ci pasuje ci termin ale mam nadzieje że sie zjawisz.
Prosze wszystkich o przyjście na czas.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 12:11 
Cytuj  
Sonoman napisał(a):
Ps. W niedziele o 17 proponuje zacząć Promy/ENM run.
Prosze wszystkich o przyjście na czas.
Będę, ale sytuacja wygląda tak, że nie mam żadnej animy. Dopiero dzisiaj rano odpaliłem grę po trzech tygodniach przerwy i nie miałem kiedy ich zdobyć :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 12:13 
Cytuj  
EDIT Sorz ale mnie jednak dizsiaj najprawdopodobnie nie będzie ;/ moze dam rade ale to szansa rzędu 10%


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 14:14 
Cytuj  
Ok Torell mówił że postara sie być. Mam nadzieje że wszyscy sie zjawią.
Mam wszystkie 3 animy + jakies recollections.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 17:55 
Cytuj  
Niestety nie dałem rady z przyczyn całkowicie odemnie niezależnych :har: Dosłownie dopiero kilka minut temu wróciłem na chatę :(


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.