mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 130  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:18 
Cytuj  
Normalnie jak do sciany...
Log to nie wszystko. Ktory raz mam powtorzyc, ze bardzo dobrze sobie po kazdym AB radzilismy? I wcale nie bylo gorzej po tym, jakim cudem 2 osoby pafly to nie wiem, widocznie buffow nie mialy albo cos. Mysle, ze kazdy moze potwierdzic, ze poza Gravity(bo wiadomo jaki recast ma erase) to z reszta radzilismy sobie niezle, a przynajmniej tank party. Natomiast nie wierze, ze ktos bylby wstanie po takim combie jeszcze sie pozbierac !
Ty nam probujesz wmowic, ze robilismy jakies glupie i podstawowe bledy, ktore mimo, ze na wczesniejszych runach sie zdarzaly, tym razem NIE MIALY miejsca. My nic nie skopalismy, to gra nas skopala fundujac nam takie zabojcze combo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:24 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Opi ale to nie sa jakies oszczerstwa wyciagniete niewiadomo skad.
Spojrz na swoj wlasny screen: jesli masz filtry to sorry ok wycofam to, ale na nim widac, ze byles jedynym bijacym ultime w czasie od pierwszego AB do drugiego. Tego drugiego AB napewno nie dalo sie uniknac, nastomiast mysle, ze dalo sie opoznic. No co drugi raz mielismy z nim pecha... -.-


No oczywiscie, ze mialem filtry. Obejrzyc dokladnie screen: widac jak Lea odpala Asurana, a nie widac dmg. Mialem tylko wlaczone Attacks by you (tylko po to zeby nie przegapic energy screena, specjalnie na Ultime zrobic zrobilem lvl 2 formles strike) i Special action starten on/by You, Party, Alliance, Foes.

Nawet nie ma pewnosci czy armor buster bazuje na TP, sa walki gdzie Ultima wcale go nie odpala mimo ze melee ja bija.

Oczywiscie, ze powinienem odpalic 100-fists jak miala 20%. Zgadzam sie z tym, to byl blad. Jednak tez nie ma co przeceniac jego znaczenia, moze zabralbym Ultimie dodatkowy 1%, ale pewni bym padl potem razem z Galem i Naifem. Az tak wiele by to nie zmienilo. Nie przegralismy z Ultima jak miala 1% tylko conajmniej 10%. Nie potrafilismy zrobic dmg Ultimie w samej koncowce.

Jesli mialbym cos doradzac waszym monkom w przyszlosci to 2hr na 20-22%, potem szybkie rr i chi blastowanie do konca. Przy dobrym sprzecie i foodzie mozna robic chi gdzies za 300-500. Walki tym sie nie wygra, ale zawsze to jakis dmg. Do tego chyba przebija sie przez oba screeny.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:28 
Cytuj  
Napewno ten screen nie bardzo odpowiada faktycznemu statusowi naszej grupy kiedy poszly AOE.

1. Dostałem Hate, co nie dziwi bo musialem wywalic multum MP na cure dla tankow i mele bo taka byla rola jaką przyjąłem, padłem po citadel buster .. nic dziwnego bo dostalem za 1600 + .. dziwi mnie natomiast fakt ze dostałem hate po 2-h melesow oraz ze nie zginolem sam ...

2. Dziwi mnie ze lezałem 3-4 minut proszac o r1 w grupie gdzie bylo 2 blm, 3 brd, 2 rdm itd ... te 3-4 minuty to czas weaknes .. ale nie tylko ja tam lezałem tyle czasu ...

3. Dziwi mnie ze nikt nie wstawał po to aby utrzymac HP omegi na 10% dostajac r 1 i dajac czas na zejscie weakned z tankow ...

Czyli reasumujac :
- Brak poswiecenia ze strony niektorych ludzi ...
- Brak np oceny sytulacji ... drugi raz padlem po tym jak odpalilem chainspell r 1 bedac weakned i convertujac aby ozywic jeszcze 1 osobe ..

Gdzie hymnus ?? , Gdzie chainspell r 1 ... ?? gdzie poswiecenie dajce czas tankom ... poswiecenei ze strony melesow ... Rhae pobiegł reclaimnac moba na weakned a obok bylo 3-4 moze 5 osob ktore mogly to zrobic za niego ... kurna, nawet raise dla zetoriush aby przywolal sumona np carbiego do reclaim ultimy by pomoglo ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:32 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
...
Ty nam probujesz wmowic, ze robilismy jakies glupie i podstawowe bledy, ktore mimo, ze na wczesniejszych runach sie zdarzaly, tym razem NIE MIALY miejsca. My nic nie skopalismy, to gra nas skopala fundujac nam takie zabojcze combo.


możliwe że masz rację, mój angielski jest na poziomie: spider i web
dlatego mogłem źle odszyfrować poniższy text

Valyana napisał(a):
Ultima really screwed us with the specials right at 20% today. Armor Buster -> Dissipation -> Citadel Buster was a nasty combo. And then people still don't seem to know how to run away.
...

Before 20%, when Ultima does Armor Buster or Equalizer, melees must IMMEDIATELY turn around and stop feeding it TP
. If you see a lot of orange numbers in the alliance list, turn around. There's no need to run away, Ultima doesn't do anything except Holy2 if you don't give it TP. But if people are attacking it gains TP very fast. You can start attacking again once people are out of orange HP.

Below 20%, I'm not sure that this will work; I don't know if Citadel Buster is TP based or not. If it is, this would certainly help a lot, and I think it's worth a try. We had bad luck this last run; Ultima used two Armor Busters in the last 20%, where it had never used it at all in that phase on our previous runs.


zresztą sorry za moje mtki, chyba mi się tylko zdawało że po AB Ultima zrobiła Holy II a przed nim było dosyć czasu na zgaszenie papierosa, dopicie piwa, zamknięcie gazety i odpalenie leczenia dla tych którzy proszą o to np. na /p


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:33 
Cytuj  
Na koniec podsumowanie ...

Nie wiem czy Opiekun nabił TP czy nie, oraz czy wogole te specjale bazuja na TP bo sami wiecie ze np w Dyvine might moby maja przyjete nastepujace AI CZAR > WS i to robia czy maja TP czy nie ...

Mysle ze nie wszystko bylo do konca robione z glowa ... nie kazdy myslał co robi kiedy to robił ... miał bym kilka uwag do paru osob o to co robiły a co bylo absolutnym marnowaniem MP w trakcie tej walki lub marnowaniem okazji ale szkoda gadac ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:33 
Cytuj  
Dokladnie Stok, ja poprostu modlilem sie zeby ktos ja bral i claimowal, natomiast musieli to robic tankowie zamiast czekac az zejdzie weakened. A jak juz Rha poszedl ja tankowac nawet na tym weakened to krzyczalem zeby go supportowac i tez zero reakcji... o R1 to rzeczywiscie sie doprosic nie mozna bylo.


No to spoko Opi rozumiem. Wyglada na to, ze wystapil ten sam blad co wczesniej - meele nie zrobili disengage po AoE.


Simi to co cytujesz to sa commenty na temat poprzedniej walki. Ktora rzeczywiscie byla gorsza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:40 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Napewno ten screen nie bardzo odpowiada faktycznemu statusowi naszej grupy kiedy poszly AOE.

1. Dostałem Hate, co nie dziwi bo musialem wywalic multum MP na cure dla tankow i mele bo taka byla rola jaką przyjąłem, padłem po citadel buster .. nic dziwnego bo dostalem za 1600 + .. dziwi mnie natomiast fakt ze dostałem hate po 2-h melesow oraz ze nie zginolem sam ...



Sto jak melee odpalaja 2hr to bez sensu zeby uciekali odrazu przed citadelem, bo caly dmg idzie w dupe. Dlatego zgineli Gal i Naif. Gdybym odpalil swoje 2hr to padlbym jeszcze ja. Wiadomo, ze sie zginie wtakiej sytuacji. Mozna tego uniknac, ale wtedy to juz wogole nie wiem jak zrobic sensowny dmg. Mozna podbiegac miedzy jednym citadelem a drugim i walic po 3-4 ciosy i uciekac, ale wtedy walka trwalaby 2h nie mowiec o tym ze Ultima wykanczala by po koleii tankow citadelami i powstalby chaos.
Nie wiem moze melee powinni odpalac po sobie 2hr skupiajac na sobie kolejne citadele?

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:47 
Cytuj  
My zawsze mamy pecha, jesteśmy najbardziej pechowym zespołem jaki się zebrał. :lol:

TRZY porażki z czego 2xwipe po armor busterx2a raz po gravity+citadel buster- za każdym razem padło duzo osób na raz nie mając na sobie reraise`a który został skasowany chwilę wcześniej. Kiedy pada 5-6 osób z jakiegokolwiek powodu i potem jest dobijanie rannych to to JUŻ jest wipe.

TRZY porażki które sprowadzają się do jednego błędu: ludzie ładują TP ultimie jakby do końca było 5 minut kiedy NIE MAJĄ RR przez wcześniejszego specjala- tu Simi ma częściowo rację- może RR by nie było potrzebne jakby support rzucił curagi- jak dla mnie lepiej zaryzykowac zejście JEDNEGO supportera jak weźmie hate curagą niż 5-6 osób z powodu braku HP na przezycie AOE. Nie zmienia to jednak faktu, że TRZEBA wziąć na wstrzymanie kiedy ludzie są bez buffów- myslałem że to elementarna wiedza ale chyba trzeba to dopiesać w strategii tłustym drukiem. Nauczmy się wreszcie wyciągać wnioski z naszych porażek a nie tłumaczyć sie pechem. Bo jak dalej będziemy się tłumaczyć pechem to co, następnym razem będziemy ryzykować to samo licząc, że "może nie zrobi armor bustera 2x z rzędu"?

Simi: masz rację ale nie całkowicie, za mało poważnych HNMów chyba miałeś w swojej karierze aby mówić że wszystko można załatwić supportem- fafnira i inne mobki się usypia jak zaczyna się krytyczna sytuacja. Skoro nie można ultimy uśpić to to jedyną rzeczą jaką można zrobić jest disengage i blink tankowanie zdając się na to, że automatyczny TP regen będzie na tyle wolny aby pozwolił na recovery (to dotyczy też Gala- TP może używa "inaczej" ale używa go wolniej jak się jej nie bije, prawda?) Ja nie rozumiem jak po haśle "uzywamy 2h" został całkowicie olany stun order- terrorga jest wolna- wiele razy wcześniej ją stunowaliśmy- teraz się nie udało. Pewnie pech, jak zwykle.

Op: robiłem co mogłem aby mieć hate: 39 enmity, nie spóźniłem przez całą walkę więcej niż trzech voków (tylko dlatego, że Xav miał wziąć hate aby Gal SATA na mnie zrobił), debuffy szły tak szybko jak się dało-70% lądowało od razu jeśli zeszły wcześniej, reszta po poprawce. Nie odwracaj tego na winę tanków bo jak się nie logujecie po zadaniu absurdalnych ilości dmg/wyleczenia dużo za dużo HP to nic dziwnego, że będziecie mieć hate. Kiedy ja dostaje Antimatter na klate za 1000 dmg kilka razy w czasie walki to trace hate- to chyba naturalne skoro jestem jedynym właściwie tankiem. W całej walce dostałem 7 razy zwykłymi melee ciosami od ultimy z czego 6 kiedy miałem terrorgę ale spoko zwalcie winę na słabych tanków.

Mieliśmy pecha, może następnym razem się uda... /laugh


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***

Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:54 
Cytuj  
Sorki, ze sie wtracam, bo nie bralem udzialu w tej walce, ale sporo straciliscie w momencie uzywania 2 hourow, kiedy Ultima odpalila terrorge (nie wiem jak ten atak sie nazywa :p), ktora tez daje hate reset z tegoco widzialem (chyba :D). Ale to juz pewnie ktos napisze o tym zanim zamieszcze posta :p


_________________
...was wearing his fine white coat of mail and his helmet with gold-studded stones; by his side hung Joyeuse, and never was there a sword to match it; its colour changed thirty times a day.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 11:02 
Cytuj  
Nie winilem tankow, nie wiem gdzie to wyczytales. Nie mieliscie hate bo nie mogliscie go miec.

Uwazam, ze jeden NIN i jeden /THF na Ultime to za malo.

Mialem rr na sobie NON-STOP. Padlem tylko raz, a zuzylem na ta walke 9 ladunkow. Olalem bonusy ktore moge miec z normalnego head i mialem praktycznie caly czas hairpin na sobie.
Poza skrajnym pechem da sie miec rr na sobie praktycznie non-stop.
Moze dobry pomysl to refundowanie rr itemow, wtedy ludzie nie oszczedzaja na tym.

Oczywiscie, ze nia ma co zwalac wszystkiego na pech. To raczej ten pierwszy raz mielismy szczescie, ze Ultima nie odpalala armor bustera i wygralismy.

Pierwsze 80% mamy opanowane prawie do perfekcji. Ludzie maja full HP, magowie maja MP, jest super.
Potem scenariusz jest ten sam mniejwiecej, nie zabieramy HP Ultimie, ludzie sa albo trupami albo maja weaknes. Kazdy atak Ultimy sieje spustoszenie, nawet Holy II, bo ci co zyja maja 1/3 HP.

Relog w czasie walki to dobry pomysl. W sumie nie wiem czemu tego nie robimy.
DMG robilem mniejszy niz na ostatnich walkach, zamiast asurana uzywalem stunwsa. Cure tez za duzo na mnie nie szlo. Jak sie stoi z tylu za Ultima to Ultima praktycznie nic nie robi. Ta swoja "karuzele" chyba zaczyna wlaczac dopiero pod koniec.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 14:11 
Cytuj  
Po pierwsze Citadel Buster nie jest TP based ultima spamuje go zalezniie od dnia w light day slyszalem ze podobno co 1min w inne dni od 3-5min... po drugie najlepiej jak juz odpala citadel bustera to odrazu uciekac z pokoju i zostawic osobe z hatem tylko wtedy nie ginie wiecej niz jedna osoba. Reraise to podstawa pierwsze co powino sie zapuszczac jak jest dispelowane lub wstaje sie po smierci a wstawac powino sie podczas odliczania do Citadel bustera to zwykle zapewnia ze sie nie zginie zaraz jak sie wstaje. Pozatym nawet stojac na osoba na ktura idzie buster moze zabic ludzi na rampie starczy ze stoja za jej plecami. Na koncu niestety tak jak i na poczatku trzeba trzymac wszystkie mozliwe DoT na ultimie nie traci sie klaima i powoli splywa HP nawet jak sie nie bije. I niestety na koncu magowie sie musza poswieca i brac hate na siebie wstawac stonskin blink i znowu tak az do konca koncuwka to walka na wytrzymalosc im dluzej trwa walka tym wiecej expa sie traci a castowanie r1 bedac weakend zabiera bardzo duzo MP...
Leczenie ludzi na koncu niezaleznie czy sie jest weakend czy nie i czy sie ma mp tylko na cure2 to priorytet kazdego kto moze castowac poza BLMami kturzy powini oszczedzac MP...

Edit:
Armor Buster jest w 100% TP based... Pozatym niema co kogo winic pozatym MNK ma Subtle Blow tak samo jak i NIN i tak naprawde nie daje za duzo TP mobkom i tak jak opi napisal nizej madzy nie powini erase zapuszczac tylko leczyc zaraz jak komus HP spada na zulte i caly czas stac poza AoE. Armor buster niestety ma zasieg castowania wiec wszyscy poza WHMami powini stac poza zasiegiem i wchodzic w zasieg tylko zeby castowac wazne spelle lub leczyc to obniza straty w MP i leczeniu. Pozatym kazdy melee poza tankiem powinien sie odalac spoza zasiegu AoE jezeli jego HP jest ponizej 50% i czekac poza zasiegiem AoE az ktos mu napelni hp to naprawde pomaga i oszczedza besensowne smierci. Z tego co pamietam u nas Tomala ostatnio gluwnie robil chi blast ostatnio i tylko chyba bil jak odpalil 2hra chociaz nie jestem pewien za bardzo...


Ostatnio edytowano 1 wrz 2006, 15:36 przez Max', łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 17:12 
Cytuj  
A ja z innej beczki - jak wykorzystać 2H. Poprawcie mnie jesli sie myle, ale jak melee wrzucili 2h to po kilku sekundach juz poleciał AOE stun i było pozamiatene - po 2h.

Może trzeba zrobic inaczej...

@21% wszyscy melee odchodza poza aoe poza 1-2 tankami i 1 melee np Opim i jednym WHM. Support tuz za zasiagiem aoe. Opi odpala 2H, bierze hate, whm probuje utrzymac opiego przy zyciu, Ultima odpala aoe, po aoe support daje 2 kroki do przodu i moze leczyc tanki i Opiego. Nawet jak pojda 2x AOE to nie ginie 8 osob.

Potem sytuacje powtarzamy z kolejnym playerem co ma 2h (jak mana szild to blm odpala 2h).

Dodatkowo w koncowej fazie zawsze 1 tank nie tankuje ale jest poza zasiegiem aoe (podbiega tylko aby walnac voka) - dzieki temu nie ginie tyle osob...

Co o tym sadzicie?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 17:14 
Cytuj  
Tez uwazam, ze odpalanie 2hr przez melee jeden po drugim, a nie jednoczesnie moze byc wydajniejsze. Podstawa to dobrze wybrac moment. Ja ostatnio wybralem beznadziejnie.

Nie wiem co zrobic jak Ultima spamuje citadele, bo zalozmy ze wchodze zaraz po odpaleniu citadel, odpalam 2hr, kilka sekund trwa rozruch i jesli juz w tym czasie leci nastepny citadel to nie zuzyje nawet polowy ciosow i bede martwy.

Generalnie bym nie przecenial 2hr melee - tym nie wygramy walki. Kazdy moze zabrac jej jakies 1%. On musi miec DOTy na sobie caly czas, musze leciec nuki. Z dwoch monkow z chi-blastami tez moze pomoc.

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 21:06 
Cytuj  
Updated table: http://gnu.univ.gda.pl/~darth/limbuscc75.xls


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 07:25 
Cytuj  
Z mojej strony z kolei wyglada to troszke inaczej. Wszelkie AOE ataki Ultimy nei sa dla mnie w ogole grozne, gdyz stoje sobie daleko daleko. Tymczasem na ostatniej walce kiedy polecialy 2x AB Ultima stala przy magach. Wiem, ze czasami jest trudno utrzymac hate, ale kiedy Ultima jest przy magach moge warto przestac bic/ladowac tp dac tankowi troche hate? Pierwszy buster przezylem, drugiego nie mialem juz szans, tak samo Zet czy inne tarusie. Gdyby sami mele gineli od tego nie byloby az tak tragicznie. Denerwujacy byl tez fakt 1,5min mana shield no ale cuz... pech;p

Btw.
Uwazam, ze to wszystko i tak jest wina Rhaegala niewazne co powiecie :D:P


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 08:46 
Cytuj  
W moim przypadku proszę o zmianę priorytetów -

Homam set : Body, hands i legs 5, feet 4, head 2.
Nashira set : Legs 5 .. ale narazie niech biorą inni RDM's, jak będzie na luzie to chetnie wezme. Pozostałe na 0.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 08:51 
Cytuj  
Stok - powinieneś się chyba określić 5 4 3 2 1. Co najważniejsze...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 09:08 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Stok - powinieneś się chyba określić 5 4 3 2 1. Co najważniejsze...

O rane ; ;

Little change in my priority from ultima/omega. I will Help always if i can or group need me farm nq limbus or fight boss for others.

Homam Set : BLU lv 63. ( soon 64 ... and 75 i hope )
- Head 3
- Body 4
- Legs 5
- Hand 1
- Feet 2

Nashira Set : RDM lv 75

- Head 1( Only if no other mage bid this item )
- Body 1( Only if no other mage bid this item )
- Legs 5 ( only if no other RDM bid this item, exept this rule worth for me only 1 pts. )
- Hand 1( Only if no other mage bid this item )
- Feet 1 ( Only if no other mage bid this item )


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 09:14 
Cytuj  
Stok zrobił ok.
Cyferki określają użyteczność dla joba a nie kolejność w jakiej chce się zdobywać. Dlatego warto zawsze obejżej priorytety nakiegoś "ananasa" czy rzeczywiście są to dla niego itemy na 5 a nie na 3 np. Oczywiście każdy zna swój job najlepiej, ale inni też wiedzą co jest potrzebne a co nie.

W ramach jednego jobu te cyferki powinny być takie same - ale nei koniecznie, bo jak ktoś ma jakas uber czapke np, to dla niego jakis homam czy nashira to juz jest tylko 1 bo przeciaż ma lepsza ale dla kogoś kto nie ma uber czapki to moze być 4.


_________________
Obrazek


Posty: 30
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 23:31 
Cytuj  
I'm away this week, sorry I didn't mention it before. I'll be back on Monday. Various Ultima thoughts:

Again we see that we must turn away after Armor Buster, or Ultima can just wipe us out with a second one. Even if it means wasting your 2-hour.

It seems that Opie should use 100 Fists either:

1) During chainstun, or
2) During the countdown to Citadel Buster (while everyone else runs away)

In both of these situations it doesn't matter how much TP Ultima gets, because it can't use any specials for 30 seconds.

I notice that Kirin's Osode has +50 light resist, so it might be helpful for resisting Antimatter and Armor/Citadel Buster.

Someone suggested that BLMs sub /NIN in order to stay alive when drawn in at the end; it might help. It would certainly help melee DDs.

A PLD/NIN with full HP build should be able to survive Citadel Buster and avoid the chaos with random people getting drawn in. It should be possible for Xavery to break 2000 HP with Carbonara, and I don't remember CB ever doing that much. Light Carol and swapping in a dark staff during countdown would probably help to reduce the damage as well.

As Foz was saying, mages casting from maximum range are outside the range of nasty things like Dissipation; just keep Ultima outside the outer ring on your (non-NIN) radar. That's why I asked Rhaegal to reposition a bit during the last fight, so I could cast both on Ultima and on him without being in AOE range.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 130  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.