mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 14:00 
Cytuj  
jedno pytanie te zasady obowiazuja od nastepnego runu tak ? pytam bo .. no biedny jestem i liczylem na pare groszy .

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 14:07 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
teraz pytanie. czy CC event już w całości zamienił się w CC Sky? czy mamy jeszcze w planach pójście na jakiś zarobek w postaci BC, KS, ENMów??


Dokładnie....

KSNM 99 run? When? Już pewnie z 5-6 osób ma wystarczająca ilość KS.


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 14:07 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
teraz pytanie. czy CC event już w całości zamienił się w CC Sky? czy mamy jeszcze w planach pójście na jakiś zarobek w postaci BC, KS, ENMów??


mamy w planach
zresztą w każdy czwartek robimy Totentanza bo jest najłatwiejszy dla armii ludzi z CC
viewtopic.php?t=19854
(ja na przykład dzięki temu ENMowi zarobiłem około 90 mln gili, kupiłem osode, potem sprzedałem żeby mieć na sprzęt i medsy do solwania innych ENMów które regularnie robię 3 x 5 dni od pół roku, teraz mam około 537 mln gili i zastanawiam się czy warto inwestować w sprzęt na 20 lvl tylko po to żeby robić BCNM20)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 17:06 
Cytuj  
:o :o to jakis zart?

nie traktujcie CC jako zrodla zarobku, no sorry ale nikt w ramach cc eventow nie bedzie dla was ENMow bcnmow czy ksnmow robil... to juz jest zalosne...

KS99 jeszcze rozumiem bo 18 osob ot tak sie zebrac nie da ale cala reszta?


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

**

Posty: 224
Dołączył(a): 15.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 19:01 
Cytuj  
Od tak cala reszta ma w dupie. Proste i oczywiste jest ze jak nie ma np. tanka albo rdm'a (whm'a- to zreszta malo wazne), albo jakiegos innego kluczowego joba to choc bym na ***** stanal to i tak sie run nie odbedzie. A wogole to BCNM, KSNM, ENM to nie w tym watku :lol:
To taki maly offik dotyczacy zarabiania kasy.

A w temacie gil/sky to kazdy (kto chociaz byl na kilku walkach w sky) wie ze to raczej kibel na kase niz forma jej zysku (pomijam itemy!!!!!!!!) Czasem uda sie cos zarobic ale w przypadku porownania kasa/h to wypada blado.


_________________
Dark Knight 75
BASTOK Rank 10
Merits 8
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.