mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 13:30 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
moje LSowe myślenie : chodzenie w 5 NIN i olanie reszty LSa nie jest dobrym pomysłem (ci bardziej bystrzy zrozumieją to może kiedyś)
moje taruBLMowe myślenie : zróbcie BLMów to pochodzimy we 2ch


nikogo nie olewamy, nie nasza wina ze jak akurat mamy ochote i czas na ENMa to nikogo poza nami na Lsie nie ma - juz nieraz bylo tak ze bralismy brakujace osoby z innych LSow - nie bedziemy marnowac czasu ustalajac milion terminow na forum i czekajac ze moze w ktorys dzien wreszcie komus cos spasuje - chcemy isc to idziemy, zbieramy osoby ktore sa na Lsie i juz, a ze akurat jest 3 czy 4 nin... akurat gramy w tych samych godzinach, po prostu


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 14:38 
Cytuj  
Duszek napisał(a):
Slayerek napisał(a):
moje LSowe myślenie : chodzenie w 5 NIN i olanie reszty LSa nie jest dobrym pomysłem (ci bardziej bystrzy zrozumieją to może kiedyś)
moje taruBLMowe myślenie : zróbcie BLMów to pochodzimy we 2ch


nikogo nie olewamy, nie nasza wina ze jak akurat mamy ochote i czas na ENMa to nikogo poza nami na Lsie nie ma - juz nieraz bylo tak ze bralismy brakujace osoby z innych LSow - nie bedziemy marnowac czasu ustalajac milion terminow na forum i czekajac ze moze w ktorys dzien wreszcie komus cos spasuje - chcemy isc to idziemy, zbieramy osoby ktore sa na Lsie i juz, a ze akurat jest 3 czy 4 nin... akurat gramy w tych samych godzinach, po prostu


Od siebie dodam to, że zbierając się na ENMa do Uleguerand Range pytamy nie raz kto chce iść bo przeważnie jest jakis slot wolny. Nie tak dawno było tak, że nikt sie nie odezwał a jak się pytało imiennie to niektórzy nie mogli iść a inni nie mieli ochoty ("nie lubię ENMów" i tym podobne wypowiedzi). W takim razie Simi chyba sam się oszukujesz- robisz z siebie cierpiącego za cały LS podczas gdy ten cały LS (stawiając sprawę brutalnie jasno) MA W DUPIE takie wypady.

A co do 3 ninja w party to dajcie sobie na wstrzymanie. Po pierwsze nie jesteśmy własnością LSa abyście mieli do nas pretensje, że chcemy coś zrobić wspólnie. Po drugie setup pewnego ENMa wymaga do 3 osób zdolnych przetrzymać na sobie mobki póki nie zginie conajmniej jeden(nie da sie uspić)- tak się składa, że ninja się sprawdzają do tego doskonale. Aby jednak uswiadomić wam, że niekoniecznie idziemy jako 3 ninja to w momencie jak miałem utsusemi ni na BLU poszedłem jako BLU. Jak rozumiem to też grzech bo w końcu moim drugim jobem na 75 jest ninja (w domniemaniu LS Tank Slave) i nie powinienem robić niczego na własną rękę bo powinienem być w ciagłej gotowości kiedy" LS "może" się zbierze na ENM18.

Równie dobrze mogę mieć pretensję jak potrzebuję do party WHMa i MNKa a oni siedza w Den of Rancor i sobie duuja jaszczurki- to też niezbyt linkshellowe zachowanie, nieprawdaż (to tylko przykład, prosze się nie stresować)?


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 14:54 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Równie dobrze mogę mieć pretensję jak potrzebuję do party WHMa i MNKa a oni siedza w Den of Rancor i sobie duuja jaszczurki- to też niezbyt linkshellowe zachowanie, nieprawdaż (to tylko przykład, prosze się nie stresować)?


:D :D

Poki nie zmaksuje guard to dla mnie duel >> normalne party mimo tego, ze exp gorszy. Niestety na EPach mam slabe gainy i duel to najlepszy sposob na skillowanie guarda. Mimo tego:
prawie zawsze jestem chetny na exp w gronie CC i moglym dla takiego party zostawic moje kochane 7 czy 8 jaszczurek i 3 cudowne malpy. :D


Ostatnio edytowano 15 wrz 2006, 15:01 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 14:59 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
... W takim razie Simi chyba sam się oszukujesz- robisz z siebie cierpiącego za cały LS podczas gdy ten cały LS (stawiając sprawę brutalnie jasno) MA W DUPIE takie wypady.


wiem że LS się nie interesuje takimi wypadami i się dziwię własnie temu że pomimo 30-40-50-czy 20 ludzi z CC tylko max 8-10 osobom zależy/zależało kiedykolwiek na enmach75, resztę trzeba namawiać w bólach i cierpieniu co daje rezultat = 0, dlatego od czasu do czasu piszę na ten temat posty z nadzieją że nasze bierne zombiaki z CC którzy kochaja kelnerów z tacą obudzili się bo mnóstwo ludzi z CC marzy i chciałoby mieć jakieś itemki z enmów ale nie chcą kiwnąc palcem a ja mam 99.99% tego o czym marzy każdy blm grający w ffxi więc dla mnie wypad na enma robi 0 wrażenie jeśli chodzi o dropy, zmuszać ani namawiać nikogo nie będę w grze bo każdy się loguje zazwyczaj ze swoimi planami, ja nie mam pretensji do nin że chodzą i blokują LSowi timer tylko do reszty bystrych graczy którzy okazje typu ENM olewają tak samo jak wypady na bcnmy i ksnmy, zresztą ci sami ludzi robią te same rzeczy od X czasu pomimo dochodzenia i odchodzenia różnych graczy


Ostatnio edytowano 15 wrz 2006, 15:21 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 15:05 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):

Równie dobrze mogę mieć pretensję jak potrzebuję do party WHMa i MNKa a oni siedza w Den of Rancor i sobie duuja jaszczurki- to też niezbyt linkshellowe zachowanie, nieprawdaż (to tylko przykład, prosze się nie stresować)?


spox, sluszny przyklad, nie ma sie czym stresowac :D
"duuje" jaszczurki, by zmaxowac ostatni Divine skill - 4 do Capa

z Healingiem i z reszta nie bylo problemu, zmaxowalam lvl-ujac do 75
nawet odrazu wlozylam mierita w Healing, by skuteczniej leczyc

zas uzywac Divine wielce nie moglam czesto szkoda MP bo chainy sie licza; no hyba ze MNk party - BanishIII na wsztep SC, w reszcie przypadkow tankowie tracili hate po flashu i czesto WHMa :P

tez Opi moze skillowac w naszym duuowaniu swoje skille...

tez chce zpowrotem zasmakowac prawdziwego expa, bo meritkow mi jescze full trzeba...

niestety to jak ze wszystkim, na wszystko czasu brak i by cos miec, cos trzeba obciac.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 15:41 
Cytuj  
Elfka napisał(a):
spox, sluszny przyklad, nie ma sie czym stresowac :D
"duuje" jaszczurki, by zmaxowac ostatni Divine skill - 4 do Capa


Scapowac divine magic to pare godzin roboty w sea flasuje sie w kulko te czerwone rybki puki sie im zadnego dmg nie robi to nie atakuja a skill up leci.

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 15:50 
Cytuj  
Max' napisał(a):
Elfka napisał(a):
spox, sluszny przyklad, nie ma sie czym stresowac :D
"duuje" jaszczurki, by zmaxowac ostatni Divine skill - 4 do Capa


Scapowac divine magic to pare godzin roboty w sea flasuje sie w kulko te czerwone rybki puki sie im zadnego dmg nie robi to nie atakuja a skill up leci.


:D to zycze powodzenia WHMom z CC lub Vanadiel, ja wole nic nie robic w pare godzinek :) no chyba ze craftuje

ale jesli jakis PLD lub WHM ma problemy z Divine skillem, to pewnie jest to dobre rozwiazanie
obecny FF z jego beznadziejnym dodatkiem, szybkim exp-owaniem i lvl-owaniem napewno wymaga szybkich rozwiazan
kiedys lvl-ujac pewne skille mozna bylo osiagnac w normalnym ex-prty, teraz trzeba to rozwiazywac inaczej
szybciej sie lvl-uje wiec szuka sie mozliwosci szybkiego dogonienia skillow.


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 21:25 
Cytuj  
Sorki za offtop ale właśnie sobie poczytałem parę tematów z poczatków forum i stwierdziłem, że żałuję iz nie zaczynałem wtedy. Ludzie, którzy grają do teraz są już napakowani (uberzy tak? :wink: ) a wtedy niewiele wiedzieli o grze i mieli niskie lvle. Teraz trudno jest spotkać na forum kogoś kto zaczyna i nie ma pojęcia o grze, a wtedy było kilka/kilkanascie takich osób (wszyscy byli poczatkujący hehe). Pomoc w nabiciu 10 lvl :) a teraz zabijanie najsilniejszych (?) mobów w grze. To jak czytanie o "starych dziejach" :) Może jutro sobie kupię nowy dysk i niedługo do was dołącze.
Pozdrawiam.
Teraz głupie pytanie:
-jaki lvl musze nabic żeby móc gdzieś w party powalczyć z kimś z LS?


Ostatnio edytowano 15 wrz 2006, 21:32 przez Superbart, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 21:28 
Cytuj  
Przypomnę wszystkim, to jest temat do zadawania głupich pytać (to z WoW-em Simiego można uznać za głupie więc jest w dobrym dziale ;) ), ale ten temat służy do rozwiązywania problemów i dyskusji na ten temat.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1115
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 22:11 
Cytuj  
Superbart napisał(a):
Teraz głupie pytanie:
-jaki lvl musze nabic żeby móc gdzieś w party powalczyć z kimś z LS?


Erm. Zaczynasz partowanie od 10 (co pewnie juz doskonale wiesz), a potem różnie. Różni ludzie z ls'a expują różne joby w danej chwili. I po kilka. Jak widzisz są organizowane wypady exp party np 34-37 etc. A ogólnie to najlepiej nabij 75 ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 91
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 22:17 
Cytuj  
Superbart napisał(a):
Teraz trudno jest spotkać na forum kogoś kto zaczyna i nie ma pojęcia o grze,


mozesz mnie zapisac do swojej listy poczatkujacych i nie kumatych :)

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 23:05 
Cytuj  
"mozesz mnie zapisac do swojej listy poczatkujacych i nie kumatych :)"
Hehe no to nie jestem sam.
Jeśli chodzi o 75 lvl to nie ma sprawy. Nabije w tydzień. Na 2 jobach :D
A tak serio to pewnie za szybko nie będzie, bo oprócz grania jeszcze rodzina (niedługo się powiekszy :)), praca i inne obowiazki. Jednak parę godzinek w tygodniu sie wyrwie.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 23:26 
Cytuj  
KIEDY ZACZYNASZ ZASUWAC W FINALA BO JA RONO ( KU*WA NARESZCIE)
edit: sorka za caps locka

*

Posty: 108
Dołączył(a): 12.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 23:27 
Cytuj  
Podejrzewam, że sobota późnym wieczorem albo od niedzieli.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 23:41 
Cytuj  
mam glupie pytanie mianowicie jak moge wstawic sygnaturke (ale wstyd :oops: :oops: :P )

pozdro

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 07:22 
Cytuj  
W profilu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 08:22 
Cytuj  
{Mistake}


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 wrz 2006, 08:24 przez Gli2duS, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 08:23 
Cytuj  
LOL Glizda :P Ty piszesz o avatarze, a nie syganturze :D Sygnaturę wstawiasz w profilu :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 08:24 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
LOL Glizda :P Ty piszesz o avatarze, a nie syganturze :D Sygnaturę wstawiasz w profilu :D


ekhmmm, dopiero wstałem z łóżka i ledwo na oczy widze przez dziecko... :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 08:26 
Cytuj  
seehj napisał(a):
mam glupie pytanie mianowicie jak moge wstawic sygnaturke (ale wstyd :oops: :oops: :P )

pozdro


w Polu podpis wpisujesz [img]link_do_obrazka[/img]

np : Obrazek

bez spacji po jpg oczywiscie


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50


Ostatnio edytowano 16 wrz 2006, 08:29 przez Qurama, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1963 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.